OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars - Clouds of the Dark Side

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
fo-ol
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 17. 10. 11

Star Wars - Clouds of the Dark Side Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars - Clouds of the Dark Side   Star Wars - Clouds of the Dark Side Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 12:10

Zdar!
po 3/4 roce a vic jak tisic hodin prace sem dokoncil svou "Uplne novou epizodu starych StarWars". Neni to uplne klasickej fanfilm - je to remix spin-offu. Poskladal sem to ze zaberu z "Holiday Special" (hlavni hrdinove), "Ewoks..." (bitva Ewoku s Bounty Huntery), "Force Unleashed" (kosmicke lode) a nepouzitych zaberu. Odstranil jsem vsechno co se mi nelibilo (Chewbacci rodinku, blondatou holcicku, CGi lidske obliceje...), podlozil jsem to soundtrackem, nacasoval zvukove efekty a vety hrdinum do ust. Ja osobne jsem s tim moc a moc spokojen. Tak dyztak mrknete a dejte vedet Rekl bych ze by se to mohlo libit i lidem kterym se ty puvodni zdrojove filmy prilis nelibi... Znovu se setkate s Lukem, Leiou, Hanem Solem a Chewbaccou stejne jako s Darth Vaderem, Bobou Fettem a stormtroopery, znovu uvidite v akci Millenium Falcon, Lukuv x-wing, imperialni krizniky i stihacky Tie, znovu nebude v sazce nic mensiho nez kolosalni bitevni stanice Death Star. Uz se tesite? Vyrabel jsem to v prvni rade pro sebe, protoze se mi styskalo a chtel jsem videt vic, a od okamziku kdy mne to napadlo jsem se nemoh dockat Smile
Návrat nahoru Goto down
fo-ol
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 17. 10. 11

Star Wars - Clouds of the Dark Side Empty
PříspěvekPředmět: odkazy   Star Wars - Clouds of the Dark Side Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 12:15

ono mi to nedovoli sem dat odkaz na to Sad boze!!! tak kdo byste to chtel videt tak si na uloz.to nebo na youtube dejte vyhledat "Clouds of the Dark Side" - doporucuju spise "version 2" - ma lepsi timing zvukovych efektu a taky je myslim - diky uviodnim titulkum - pochopitelnejsi

Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars - Clouds of the Dark Side Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Clouds of the Dark Side   Star Wars - Clouds of the Dark Side Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 13:29

odkazy asi nemuzes davat, protoze jsi tu novej.. Je to ochrana proti takovejm lidem, co si sem jen prijdou delat reklamu..
ale zni to zajimave, se na to doma podivam, pokud bude cas.. Jak je to vlastne dlouhy? Smile

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
fo-ol
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 17. 10. 11

Star Wars - Clouds of the Dark Side Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Clouds of the Dark Side   Star Wars - Clouds of the Dark Side Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 15:00

Ahoj,
podivej, budu rad kdyz to uvidi co nejvic lidi, i kdyby to meli pohanet Smile
ma to cca pul hodinky
jinak bych skoro doporucil spis si to sosnout z toho uloz.to nez koukat na youtube - tam je to v mizerne kvalite, navic rozdelene na 3 kusy a bez titulku
a esli to budes stahovat z uloz.to, stahni si to co se jmenuje "Star Wars - Clouds of the Dark Side VERSION 2" - uz predtim jsem tam nahraval puvodni "verzi 1" ale pak jsem, jednak na zaklade reakci kamaradu, jednak sveho vlastniho pozorovani, jeste udelal par zmen. Hlavne co se tyce casovani a hlasitosti zvuku ale upravil jsem i uvodni titulky...
napis potom jak se ti (ne)libilo
d'
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Star Wars - Clouds of the Dark Side Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Clouds of the Dark Side   Star Wars - Clouds of the Dark Side Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 15:22

a co stream?

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Sponsored content





Star Wars - Clouds of the Dark Side Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Clouds of the Dark Side   Star Wars - Clouds of the Dark Side Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars - Clouds of the Dark Side
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: Dark Forces 2 - Jedi Knight
» Dark Horse Comics presents: The Star Wars
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: