OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars - Minecraft

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
czmajkl
Moff
Moff
czmajkl


Poeet p?íspivku : 197
Age : 27
Registration date : 22. 07. 12

Star Wars - Minecraft Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars - Minecraft   Star Wars - Minecraft Icon_minitimeThu Aug 02 2012, 13:39

Mám tady na vás dotaz, mám možnost udělat privátní server pro dneska popularizovanou hru Minecraft, server by byl normálně dedikovaný takže bychom se vyhnuli hamachi,tungle apod. mohli bychom tam postavit například nějaké SW lodě Smile možná postavit vesničku na tatooine rád bych věděl co jsi o tom myslíte. Chápu že tu nebude zrovna velká komunita hráčů minecraftu. Já sám jsem minecraft hrál dost... ale vzhledem k tomu že průměrný věk je 12 let je to opravdu nudné. Pro představu přidávám pár odkazů a videí.
Minimální počet na spuštění by bylo 6-10 lidí.


--------------------Počet přihlášených lidí (2/10)--------------------------------
czmajkl
Aggofan



Death Star Run


1:2 scale Republic Venator Class Stardestroyer pro klony Smile


V minecraftu najdete i mod na Star Wars




Republikový křižník s interiérem.




Mno,jak říkám je to jenom nápad.


Naposledy upravil czmajkl dne Fri Aug 03 2012, 22:53, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.chucknorris.com/
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Star Wars - Minecraft Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Minecraft   Star Wars - Minecraft Icon_minitimeFri Aug 03 2012, 20:29

To je náhoda.Dneska sem si miencraft zrovna koupil Very Happy , ale hrál sem dřív warez Wink .Jinak řek bych že epic by to bylo se zepelin modem.To je mod díky kterýmu se může ovládat až myslim že nák 3600 bloků je max velká stavba(samozřejmě i lítat Wink ) ale hodí se to spíš na větší lodě protože se s tim nedá lítat moc rychle navíc jim tam udělat kanon a udělat bitvy Very Happy, o by nemuselo bejt špatný ale nevim jestli by to šlo s tim modem.Kámošovi na server mody nešli ale to vážně nevim proč.Já se rozhodně přidám.
A jinak minecraft neni jenom pro lidi okolo 12 ; znám dost vlastně většinu lidí starších osumnácti let který tuhle hru hrajou a baví je. ( všechno neni jenom o grafice Wink )
Návrat nahoru Goto down
czmajkl
Moff
Moff
czmajkl


Poeet p?íspivku : 197
Age : 27
Registration date : 22. 07. 12

Star Wars - Minecraft Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Minecraft   Star Wars - Minecraft Icon_minitimeFri Aug 03 2012, 21:34

Tak to máš štěstí, já v minecraftu narazil mezitím na 90% dementů nebo dětí. Jinak by to bylo fakt vymezené na tu nejužší komunitu kteří budou ochotni spolupracovat a být zodpovědní nebot neumím zrovna nejlépe s pluginama ale mody bych tam dokázal nahodit. První by se musel ale udělat výběr jakých. Prvně bych se podíval po hráčích. Jinak já mám s minecraftem vřelou zkušenost a jeho grafika se mi líbí. Je to velmi dobrá grafika člověk se na to musí dívat s úhlem pohledu že je to kostičkový svět, né že je to hra s kostičkovanou grafikou Wink.

Takže co měl by jsi zájem o účast ?

//Edit:. Jinak s pluginama bych něco dokázal ale u permissions by byl problém.
Návrat nahoru Goto down
http://www.chucknorris.com/
Aggofan
Sithský lord
Sithský lord
Aggofan


Poeet p?íspivku : 304
Registration date : 02. 03. 11

Star Wars - Minecraft Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Minecraft   Star Wars - Minecraft Icon_minitimeFri Aug 03 2012, 22:17

já se určitě zapojim jestli to nakonec bude Wink .Jinak s pluginama to docela i něco dokážu ( Very Happy ) a když ne já tak kámoš určitě Wink .Jinak několik dětí sem taky potkal ale tak sou i inteligentní jediný co my na nich asi vadí je jak mikrák mění hlas tak to vážně pak zní hrozně když mluvěj Sad .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Wars - Minecraft Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Minecraft   Star Wars - Minecraft Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars - Minecraft
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars
» Star Wars: Clone wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec-
Přejdi na: