OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nové epizody?

Goto down 
+43
Scipio
Oliver
Jek Porkins
Hyger3
janjanjanx
darth t-error
Vikinger
Cpt.Rak1445
Gregor
Aayla Secura
Renus
HellDarkness
Thrawn
Pavel501st
BazziTroll
Potan von Kell
Cross
Shred Naki
Mandalorian
Terry12
werticalx
Xavier
Dumbass984
Vojta
Satori
Lady Vadra
Monkeyskunk
Padme von Kell
Elinor Yall
Johny Czech
William
Darth Anyt
Syntax
Darth_Radim
Vegi
Darth Loki
Lance Stone
ScorpiO
Aggofan
Kulibrach
czmajkl
Derk Yall
Darth Eternal Hatred
47 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutorZpráva
Vikinger
Dark Master
Dark Master
Vikinger


Poeet p?íspivku : 4807
Age : 31
Vyznamenání : Bojovník Moravského povstání
Registration date : 06. 09. 09

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 30 2014, 10:45

Tak má to být záštita.
Jenže šermíř s takovou záštitou by si uřezal ruce, případně posekal jakoukoliv část těla.
A to dává smysl, protože sithové jsou ti retardovaní a JJ Abrams je letadlo.

_________________
Blansko nemá náměstí, Blansko to je neštěstí.
Je Potan ušák?
Co je to Vik efekt?
Proč DEH skončila v popelnici?
Jaký je rebelsko-imperiální taneček?
Je Xavier jednorožec?
Je v Kobyle levné pivo?
Kde je hospoda U mrtvé banthy?
Bylo Vegimu 18?
Kdo TO udělal v Merendě?
Nové epizody? - Stránka 13 Enhxk
Návrat nahoru Goto down
http://fantasy-web.net
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 30 2014, 10:52

to mi přijde trochu nelogický..vždyť je to dost daleko od hlavní čepele ...dost daleko na to,aby se dal v pohodě useknout "postranní zdroj"
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 30 2014, 11:17

Teaser celkem ušel, bohužel ten lightsaber je trochu fail. Něco podobného sice v EU bylo, ale tohle moc smysl nedává. Kdyby tam místo té světelné záštity byla třeba záštita z cortosis, tak bych to bral. Ale tohle je tak na ušmiknutí sebe sama.
A ten droid tam snad velkou roli mít nebude.

A z jiného soudku:



Trailer podle Lucase Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 30 2014, 15:18

Cortosis? Co to je? Snad ne neco "legendarniho". :-D

_________________

Nové epizody? - Stránka 13 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 30 2014, 16:07

Cortosis je tuším v kánonu díky A New Dawn Smile
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 30 2014, 21:07

Tak to jo. Alespon neco. No vida, uz je poznávat, že vubec nesleduji nic, co je momentálně canon. Very Happy

_________________

Nové epizody? - Stránka 13 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
janjanjanx
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 14
Age : 31
Registration date : 18. 06. 08

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 30 2014, 21:44

Dost me stve ta kamera - je to takova typicky hipstersky prizoomovana nablizko a roztresena, ktera nesmi chybet u zadneho moderniho trhaku. Proboha proc to delaji? Proc je to tak popularni? Ja sem pak akorat dezorientovany a ztracim prehled o situaci. Uz u predchozich epizod jde pozorovat vzestupna tendence zaberu zblizka a tresouci se kamery.
Obzvlast mi to vadi treba u souboju se svetelnym mecem. Strara trilogie je naprosto OK (akorat u 4ky se moc neni na co u toho jednoho duelu divat). U epizody 1 se extremne zlepsila choreografie, pribyly zabery zblizka, ale zaroven zustalo dost statictejsich zaberu z vetsi vzdalenosti, takze jsem si ty souboje uzil asi nejvic ze vsech epizod. U 2. epizody pridali jeste vic zaberu zblizka a u 3. jsou takove zabery tak casto az je to otravne. Kdyz jsem videl video z nataceni trojky kde Obi bojoval s Anakinem, ta choreografie byla proste nadherna a propracovana. A kdyz se podivam primo na ten film, je tam strasne casto zaber jen na horni poloviny tela a je videt ze trochu machaji rukama a modra smouha kolem nich. Proc se s tou choreografii tak patlaji, kdyz tam pak daji zaber na kterem nejde ocenit?
A kdyz je pak kamera jeste roztresena, je to na zabiti. Viz zaber na Falcona na konci traileru. Nekomu se to asi libi nebo co.

Na konec sveho nadavani bych jeste dodal, ze zabery jeste zhorsuje fakt, ze vsechno je jen 24 FPS, protoze lidi jsou priserne konzervy.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeSat Dec 06 2014, 23:53

Mne je na blití velebnosti... jako fanda SW jsem taky nucen snést kritiku, doufal jsem, že k tomu nedojde, ale... Ten trailer... porád nejak verím jako malej klučina, že ten trailer k filmu proste nepatri a ze si Lucas s námi jenom zahrává. Anyway... ten meč - NE! Proste ne, to už mi prijde jakoby to nebyl SW film, ale nejakej sci-fi hitech steampunkovej shit (to radej Star trek, fakt). Ten cernej (ne, nejsem rasista) trooper, doufam, ze nebude mit nejakou velikou roli, pač mi byl hrooozne nesympatickej, dále droid ve tvaru fotbalového míče (to jako fakt?) Vážne? A ten kluzák, na kterém se vezla ta slečna, já nevím pripomínalo mi to neco z kuchyne, nevím co ale urcite to bylo neco z kuchyne scratch Falcon je sice porád cool, ale obávám se, že to nebude stačit No

Jinak zdravím vsechny po dlouhé dobe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeSun Dec 07 2014, 09:36

Taky je to spojený s kuchyní? Very Happy

Nové epizody? - Stránka 13 14wbxwm
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeMon Dec 08 2014, 19:13

Darth Soren napsal:
Mne je na blití velebnosti... jako fanda SW jsem taky nucen snést kritiku, doufal jsem, že k tomu nedojde, ale... Ten trailer... porád nejak verím jako malej klučina, že ten trailer k filmu proste nepatri a ze si Lucas s námi jenom zahrává. Anyway... ten meč - NE! Proste ne, to už mi prijde jakoby to nebyl SW film, ale nejakej sci-fi hitech steampunkovej shit (to radej Star trek, fakt). Ten cernej (ne, nejsem rasista) trooper, doufam, ze nebude mit nejakou velikou roli, pač mi byl hrooozne nesympatickej, dále droid ve tvaru fotbalového míče (to jako fakt?) Vážne? A ten kluzák, na kterém se vezla ta slečna, já nevím pripomínalo mi to neco z kuchyne, nevím co ale urcite to bylo neco z kuchyne scratch  Falcon je sice porád cool, ale obávám se, že to nebude stačit No

Jinak zdravím vsechny po dlouhé dobe Very Happy

Boyega bude mít hlavní roli, to si piš, jinak by to nebylo politicky korektní. Já bych si raději přál prostor pro Oscara Isaaca - jeho postava se má údajně jmenovat Darklighter Cool

Jinak:

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 914
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeTue Dec 09 2014, 20:39

Ha! Světelný řemdih! Já to říkal.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeMon Dec 22 2014, 16:02

Very Happy Very Happy Dobrá parodie

Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeThu Apr 16 2015, 20:16

Další teaser
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeFri Apr 17 2015, 11:33

Jsem na to zvědav. A jak jsem napsal kamarádovi na fb: Nejlepší je tam ten starej Solo na konci. Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeFri Apr 17 2015, 23:00

mno je to lepší než ten první trailer
Návrat nahoru Goto down
CharlieV
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 69
Age : 42
Registration date : 28. 02. 11

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Ví někdo něco?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeSun Apr 19 2015, 21:08

Já sem zvědavej jaxviňa... sem těžkej purista, takže než abych koukal na nějakou novou čtyřku, tak si radši pustím původní verzi ze 77, kdy to ještě nebyla ani nová naděje, stejně tak mám radši původní verze se starým dabingem, zase na druhou stranu Disney delal i takový kultovky jako byl Tron nebo Černá díra, třeba nás překvapěj.

Blbej trend je, že si všichn imyslej že na filmy musej dostat děti kolem pěti let věku, jinak se jim to nevyplatí - a co my starý vesty, my prachy nemáme? Já svýho klučinu na kravinu nevezmu, ani kdyby se vztekal, ale na film kterj by se mohl líbit nám oběm, to je jiná...


Ví se už jak to bude ničit kanon a jak se s EU bude nakládat dál (tj. jestli se podle něj dál budou dělat hry a knížky nebo prostě končí a šmitec, Lucas se zbláznil Game Over)?
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeWed Apr 22 2015, 18:56

EU knihy budou pořád vycházet, Marvel plánuje vydávat všechny EU komiksy. Nikdo z papalášů nepotvrdil, že EU je definitivně ukončeno, naopak teď v Anaheimu na SW Celebration na otázky o EU říkali, že se sice teď zaměřují na jejich nový (shit) kánon, ale nic není ukončeno a nikdo neví, co přijde v budoucnosti. Nečekám, že v brzké době opět rozjedou EU/Legends, ale v budoucnu aspoň v nějaké malé míře ano, v to pevně věřím a doufám. Mimoto, většina EU charakterů hravě strčí ty jejich Aladiny a Ezry do kapsy (do žumpy Razz ). A já si rád počkám Cool
Návrat nahoru Goto down
CharlieV
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 69
Age : 42
Registration date : 28. 02. 11

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: EU a nový kánon   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeThu Apr 23 2015, 19:09

Takže to vypadá, že budou mít dva "kánony"?
1. Stará trilogie a EU (pro starý páky a čtenáře komixů a knížek)
2. Nová trilogie, Klonový války a Disney trilogie (kinderkanon do animáků a blockbusterů)
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeTue Apr 28 2015, 20:38

No kánon je teď oficiálně jen jeden, ten jejich, a EU přejmenovali na Legends-
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 914
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeWed Apr 29 2015, 06:39

Ze slavných trailerů mi přišly dobrý akorát záběry na X-wingy. Jinak podle nich bude asi hlavní činností černého stormtroopera sundavat si helmu a udýchaně čumět.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeThu Apr 30 2015, 16:24

A zatím předvedl jenom jeden výraz, takže s herectvím to taky nevypadá nijak valně Rolling Eyes. S X-Wingy souhlasím, snad ten Poe Dameron dostane prostor
Návrat nahoru Goto down
Jek Porkins
Grand Moff
Grand Moff
Jek Porkins


Poeet p?íspivku : 373
Age : 25
Vyznamenání : Poslední bavič z 4077
Registration date : 09. 11. 13

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeThu Apr 30 2015, 19:58

Já se náhodou na too Finna těším. Někde jsem četl spekulaci že je to možná Landův syn. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
CharlieV
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 69
Age : 42
Registration date : 28. 02. 11

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeWed May 06 2015, 15:41

Hyger3 napsal:
No kánon je teď oficiálně jen jeden, ten jejich, a EU přejmenovali na Legends-

Je vlastně někde "rozdílový list" mezi "starým" a "novým" kanonem?

A vysvětlil Lucas proč po tolika letech dělal tyhle veletoče?
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeWed May 06 2015, 19:19

Na Wookieepedii máš teď u každého článku značku Canon, Legends nebo obojí, takže snadno poznáš, co je a co není kánon dle Lucasfilmu.
Lucas to prostě prodal, jeho žvásty mě nezajímají, už je trochu senilní. Jednou řekne, že SW je příběhem Anakina Skywalkera a po Návratu Jediho končí, jindy zase, že má připravený scénář, atd.
Morovým jezdcem je Kathleen Kennedy, která przní, co může, a vydala Rozkaz 66, jenž poslal EU do kytek. SMRT SMRT SMRT Blesky te fighter boba
Návrat nahoru Goto down
CharlieV
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 69
Age : 42
Registration date : 28. 02. 11

Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Lolec   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitimeWed May 13 2015, 23:05

Březen 2008, magazín Total Film:
Volný překlad:
TF: JSte rád, že budou vznikat další příběhy, až tu nebudete?
GL: "Nechal sem jim poměrně jasné instrukce, že už nic dalšího nebude. Rozhodně nebudou epizody VII-IX. Protože prostě není další příběh. Tím myslím že sem nikdy žádný nevymyslel. A najednou tu máme romány z doby po epizodě VI, což bych já nikdy neudělal. Star Wars jsou příběhem o tragédii Darth Vadera. To je jádro. A když umře, nevstane z mrtvých, císaře nenaklonují, Luke se neožení..."

Originál z Wookie:
TOTAL FILM: "Are you happy for new Star Wars tales to be told after you're gone?"
LUCAS: "I've left pretty explicit instructions for there not to be any more features. There will definitely be no Episodes VII-IX. That's because there isn't any story. I mean, I never thought of anything. And now there have been novels about the events after Episode VI, which isn't at all what I would have done with it. The Star Wars story is really the tragedy of Darth Vader. That is the story. Once Vader dies, he doesn't come back to life, the Emperor doesn't get cloned and Luke doesn't get married..."

Lol, takže chlapec "nechá jasný instrukce", že nic dalšího nebude, a ledva to prodá, jsou další epizody. Buď ty jeho instrukce nebyly nijak moc jasný, nebo jenom kecal, nebo si to FAKT BLBĚ ošetřil smlouvama.

Lidi na starý kolena fakt blbnou...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové epizody? - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové epizody?   Nové epizody? - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové epizody?
Návrat nahoru 
Strana 13 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda VII: Síla se probouzí-
Přejdi na: