OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Thrawnova tvorba

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 17 2013, 18:23

Takže jsem budu dávat svoje star wars povídky a případně i jiné věci.


Naposledy upravil Thrawn dne Sat Aug 17 2013, 18:30, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 17 2013, 18:29

povídka se momentálně upravuje...


Naposledy upravil Thrawn dne Fri Aug 23 2013, 12:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeFri Aug 23 2013, 12:37

gramaticke chyby:
x-wingy, shoda prisudku s podmetem

technicke chyby:
pouzivas ruzne stroje, ale nechas hlavniho hrdinu letet v TIE LN?
TIE LN ma stejnou maximalku jako T-65 X-Wing
TIE ma zarizeni pro prijem signalu z hyper (lze to vubec) a nebo pro prijem nadsvetelneho signalu?
sekundarni reaktor pro zbrane? primarni reaktor pro zbrane nefungoval? proc nepouzili vetsi zdroj energie?
volani na vsech imperialnich frekvencich? rebelove je neposlouchavaji? proc se pilot namahal s volanim, kdyz na senzorech nic nevidel? nemel senzory?
palit po stihacce z iontovych kanonu z povrchu?
shovat se v mracich? rebelove nemaj na senzory?
TIE nemaji podvozek, pristani muselo byt zajimave
proc se pilot vyslekal z obleku? a mel pod nim neco? nebehal po lese nahy?
po roce 10 ABY TIE LN a DC-15? jaj
vysadek posilaji dolu v delovem clunu? aj, to nenasli nic lepsiho?
X4 dokaze za dve minuty vystartovat, dostat se z orbity na povrch a skoro pristat? WOW
zabil na prvni salvu pet lidi, dobrej... a rebelove nemohli prijit odkud strili? nevideli paprsky?

stylove:
jednolity blok, volne radky zacinas pouzivat az na konci
ve svete se stava, ze jednotky valcich statu jsou na uzemi neutralnich statu drzeny az do konce valky...
zadosti o azyl by nebylo mozne splnit misi, mozno chapat jako dezerci
planeta nemela vlastni obrane sily? rebelsky admiral rika ze maji velkou flotilu? proc neznicili TIE?
proc nehledali TIE? meli jakousi armadu a vedeli kam letel?
admiral byl byvaly imperial? ze si nemohl zvyknou na nelidi
Hearing nevi co chce :Dposily nechce, chce Very Happy
chlapec utika a sviti si?
a az pozdeji v prestrelce mu dochazi ze bojuje o holy zivot? ty x-wingy mu asi driv svitili na cestu ne?
rakaneco prijimaji kredity od rebelu? to je krasne zruseni neutrality z jejich strany Very Happy:D
odstavec 1, misto x cas a... odstavec 2, misto xxx o neco pozdeji... odstavec 3, misto xxx o neco drive... k jakemu casovemu bodu to vztahujes, pokud beres za smerny cas a a beres to chronologicky, je mozny ze odstavec 3 se muze odehravat soucasne s odstavcem 2, pred odstavcem 2 a nebo i pred odstavcem 1
senzorovy dustojnik na mustku rebelske lode se asi flaka, i kdyz ta lod asi nema senzory... nema stihac, nema lod
transporter ATR ma senzory a najde jeden delovy clun? kde je ten druhy? a co delali senzory deloveho clunu?
vysadek na planetu je kapitola sama pro sebe, co by rekli kdyby tam po nich nekdo strilel? zabili by je a pak rekli podte ven? nechali se pobit a nic nerekli a zbytek vysadku by cekal nez je nekdo posle ven? sli by na pomoc?
pokud by sli na pomoc, cim se to, krom bojove situace, od toho ze sli ven po zkontrolovani okoli? neslo by je vyslat tak nejak najednou vsechny?
jednu chvili jich zabil pet, pak tri... kolik jich zabil?
samodobijejici se zbrani dojdou naboje? hromada vysadkaru neni schopna ho zabit? pokazde, kdyz ceka na dobiti zbrane, probehne mu pred ocima cely zivot (ze ho to furt bavi?)... proc nestrili pomalu a na jisto, to je uzemni spise nez zbesila a nahodila palba
24 X-wingu proti cca 60 TIE a X-wingy stihaj znicit iontove kanony na ISD?

proc pouzili pro transport jen TIE? proc ne neco vetsiho? konvoj?
proc si to posilaji takhle? proc si to nevzali rovnou?
kdo je plati? ISD a zakladna asi nebude zadarmo?
co ten tajny?

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími


Naposledy upravil Mandalorian dne Fri Aug 23 2013, 14:13, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeFri Aug 23 2013, 12:48

Nevěděl jsem, že jsem tak hroznej, ale u některých věcí bych rád oponoval, ale je to ho nějak na mě moc Very Happy takže to asi zatím dám pryč a začnu to předělávat. Jo a mockrát díky až zase budu něco psát vým na koho se mám obrátit.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeFri Aug 23 2013, 14:11

nerikam ze si hroznej
a oponuj, zjistime co a jak (casu dost)
klidne to tu nech at pak muzes porovnavat
jako jinak to melo spad Smile 

hmm, byl bych radsi kdybys misto vým, napsal vím, ale co uz Very Happy 


_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeFri Aug 23 2013, 17:09

No dobře budu oponovat, ale jak jsem říkal je toho na mě moc-zítra sepíšu věci se kterými jakž takž nesouhlasím.
Návrat nahoru Goto down
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeFri Aug 23 2013, 19:03

ke stylovím chybám: Admirál není imperiál, ale pochází z malé zastrčené planety, kde není mnoho nelidí, takže ho stále přítomnost "olihní" na jeho lodi trochu znervózňuje.
O azyl žádan Hearwig proto aby se zachránil před X-wingy, pak by nejspíš z planety utekl aby dokončil svou misi, která nebyla  v podstatě imperiální, takže mohl jednat uvolněněji a navíc pokud má za sebou člověk dvě nepřátelské stíhačky uvažuje zkratkovitě.
Planeta měla velkou flotilu vzhledem k tomu jednomu křižníku, ale na galaktické standarty byla malá.
TIE nebyla zničena tou flotilou, proto, že jsem považoval za logické, že nejdřív začne střílet "protiletecká obrana", protože chvíli trvá než stíhačky odstartují ze základny. Reakraťané se cizinců štítily takže něměli až doposud mít důvod mít na orbitě stále těch pár křižníků co mněli.
Věděli kam letí, ale než se tam jejich síly stačili dostat přiblížil se jim k planetě křižník Nové Republik, který požadoval aby jim to přenechali a vzhledem k tomu jací jsouto vesměs zbabělci jim vyhověli.
Hearwig jednal podle situace, myslel jsi, že proti němu vyslali jen jeden člun, takže když je pak držel v šach myslel, že má po problémech. Ale když se objevili ti z toho druhého dělového člunu šlomu doopravdy o život, protože pokud vím ve stíhačce se mohl aspoň s podporou života katapultovat ven a doufat v zázrak.
Nevím jestli si někdy v lese za tmy skoušel běžet já ne ale vzhledem k tomu jaký randál takový dělový člun udělá jsem považoval za normální aby si svítil na cestu, přecejenom jsem nemohl dopustit aby se hlavní hrdina na začátku povídky nepřizabyl kvůli tomu, že ve tmě přehlédl kořen.
Senzorový důstojník na rebelské lodi se nefláká, protože má při bitvě momentálně jiné starosti, než sledovat nějaký transportér, který ani nezaznamenal.
Druhý dělový člun se nacházel poněkud dále aby oba dva tímy jakž takž pokryli oblast ve které TIE přistála, takže je podle mne logické, že zaznamenali jen jeden dělový člun, protože ten druhý byl mimo dosah jejich senzorů, tak to vidím já i když v tomto se asi mýlím.
Uznávám, že jsem tu část o imperiálním výsadku poněkud odflákl, ale podle mně je logické, že se nepŕítel nebude nacházet sto metrů od lodi, kterou má hlídat, kdy by to byla past tak by to odneslo jenom těch dest stormtrooperů a zbytek by mohl odstartovat a zachránit si připadně život.
Hearwig nejdříve zabije z první skupiny pět lidí a pak když se tam dostane ta druhá skupina tak zní zabije tři lidi.
Když jsem četl na OSW charakteristiku DC-15 kterou má jako osobní zbraň psalo se tam, že se povypálená osmi střel musí chvíli počkat než se dobije.
Lidský život je docela dlouhý a mě by to bavilo Very Happy.
Ohledně té střelby stou souhlasím.
Osobně považuji X-wingi za lepší stíhačky, když jsem hrál bitvu o endor tak jsem zničil dohromady přes dvacet  stíhaček TIE, takže jsem dovolil aby dosáhli takového přehnaného vítěství.
TIE použili pro transport ze dvou důvodu, za prvé nebyl čas sehnat nějaký transport a navíc impérium se nesmělo o té akci dozvědět protože by se do toho pak chtělo zapojit a taky proto, že bylo prolezlé špióny. Za druhé musela být celá akce nenápadná a málokdo by řekl, že jediné stíhačka může převážet tak důležitou věc. Bylo to riskantní, ale jinak to v danou chvíli nešlo.
Nemyslím si, že čtenáře zajímá čím je císařská rozvědka financována, zvlášť když jsem se k ní chtěl v dalších povídkách vrátit. Ale že jseš to ty tak ti to řeknu. Využívá zločinných způsobů, prodává informace, pašuje atd. Navíc jako organizace co se podílela na nejtajnějších císařových plánech má i jiné legální zdroje.
Úplně na konci povídky je schrnutí, kde se píše, že tajní byli Republikové bezpečnostní složky o kterých vědělo jen málo lidí, takže jsem považoval za logické aby jim admirál říkal lidově tajní.Byli něco jako protipól císařské rozvědky.

K technickým chybám: TIE jak jsem psal na začátku vylepšena aby tu misi zvládl, bohužel mě nenapadlo tam napsat všechna ta vylepšení, ale to po konzultaci s tebou pak napravím.
Na OSW se píše o TIE toto: Energetická jednotka: reaktor na solární energii SFS I-a2b, sekundární generátor pro kanony. Když po mě střílí tak si neřeknu hmmm to by chtělo opravit přesměruje energii sem a sem tady tu utěsníme, spálenej reaktor vyhodíme ven a pak to strochou štěstí bude fungovat!
Rebelové můžou vysílání odposlouchávat, ale nebylo tam řečeno nic co by nevěděli.
Tonoucí se stébla chytá, takže radši budu volat o pomoc a doufat, že moje vysílání někdo zaslechne než nedělat nic.
Jako pilot nebudu pobíhat po lese v hermetickým oblekou TIE pilotů a považuji za logické, že podtím něco mají pokud ne impérium v mých očích hodně kleslo Very Happy.
Pokuď vím tak rebelové měli na základně Echo na Hothu taky iontové dělo. Napadlomě, že taková menší verze by se mohla podobně používat ze země na stíhačky, zvlášť na Reakratě která není příliš bohatá planeta, ale jinak na tom netrvám a předělám to, je to jenom můj názor.
Dělový člun jsem zvolil proto, že má velkou palebnou sílu což by se mohl hodit zvlášť kdyby se Reakrat rozhodl svůj slib porušit a vyslat tam vojáky.
No jo sejmout hned pět lidí jedinou salvou...to je celí hlavní hrdina Very Happy , musel jsem to tomu chudákovy ulehčit Sad  . Vžijme se do role vojáku NR dou jsi lesem a vtom bác! a pět jejich kámošu je mrtvej, spanikaří (jsou to přece vojáci rebelie) a začnou ustupovat a nahodile střílet. Teprve pochvíli jim dojde odkud to jde. Ano mám malé mínění o vojácích NR a myslím si, že by je dobře vycvičený imperiál zvládl, zvlášť když byl imperiální výcvik tak tvrdý.

To je asi všechno. podle toho jak se tahle diskuze vyvine opravým tu povídku a pak ti ji asi pošlu. Za gramatické chyby se omlouvám psal jsem to rovnou sem.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeFri Aug 23 2013, 19:59

citace :
Admirál není imperiál, ale pochází z malé zastrčené planety, kde není mnoho nelidí, takže ho stále přítomnost "olihní" na jeho lodi trochu znervózňuje.
si to tam mel napsat Smile
a pridal se k rebelii driv? nebo po endoru?
prece jen kapitanem se clovek nestane hned... ze si na to nezvykl driv

citace :
O azyl žádan Hearwig proto aby se zachránil před X-wingy, pak by nejspíš z planety utekl aby dokončil svou misi, která nebyla  v podstatě imperiální, takže mohl jednat uvolněněji a navíc pokud má za sebou člověk dvě nepřátelské stíhačky uvažuje zkratkovitě.
borci mu daji azyl a ani se nepodivaji co nese, co ma v kufriku nebo co...

citace :
Planeta měla velkou flotilu vzhledem k tomu jednomu křižníku, ale na galaktické standarty byla malá.
proc ji nepouzili v zarodku? par ran a je po vsem
proc teda neodehnali to TIE? leti ke me stihacka s dalsima dvema co ji pronasleduji, pronasledovany zada o azyl, bla bla bla, a je nenapadne nastartovat stihacky? hlavne ze si pripravili kanony... aby nepreleteli nejaci pirati a nenabancili by jim... prave proto, ze se jich stiti by meli mit na orbite neco aby neco stiticiho nepristalo na planete

citace :
TIE nebyla zničena tou flotilou, proto, že jsem považoval za logické, že nejdřív začne střílet "protiletecká obrana", protože chvíli trvá než stíhačky odstartují ze základny. Reakraťané se cizinců štítily takže něměli až doposud mít důvod mít na orbitě stále těch pár křižníků co mněli.
viz vyse

citace :
Věděli kam letí, ale než se tam jejich síly stačili dostat přiblížil se jim k planetě křižník Nové Republik, který požadoval aby jim to přenechali a vzhledem k tomu jací jsouto vesměs zbabělci jim vyhověli.
na samotnou TIE si budou palit, ale na kriznik ne, ci na X4? mohli hrat mrtveho brouka a pocuchat X4, nebo proste neodpovedet a tvarit se dost silne... klidne by to mohl pokus o invazi a jejich obrane sily by nerekl ani popel a byly by v tahu...

citace :
Hearwig jednal podle situace, myslel jsi, že proti němu vyslali jen jeden člun, takže když je pak držel v šach myslel, že má po problémech. Ale když se objevili ti z toho druhého dělového člunu šlomu doopravdy o život, protože pokud vím ve stíhačce se mohl aspoň s podporou života katapultovat ven a doufat v zázrak.
ano, to rebelove projevili dost dobry usudek, jen si heari... nemel hrat na borce a chtit odvoz hned, zvlast kdyz ma neco cenneho...
katapultace z TIE, zustal by na orbite vydan na milost a nemilost X-wingum a MC lodce a kdyz by ho vtahovali do hangaru, mohl by jen kopat nozickama...

citace :
Nevím jestli si někdy v lese za tmy skoušel běžet já ne ale vzhledem k tomu jaký randál takový dělový člun udělá jsem považoval za normální aby si svítil na cestu, přecejenom jsem nemohl dopustit aby se hlavní hrdina na začátku povídky nepřizabyl kvůli tomu, že ve tmě přehlédl kořen.
blah, tusim ze nejprve svitil, kdyz tam ten clun nebyl (nevim jiste, povidku jsi odstranil)
pristane na neznamem miste, mozne ne zrovna pratelske hlidky, mistni poldove po nem pujdou... a on si bude svitit? narazi na hlidku, konec mise

citace :
Senzorový důstojník na rebelské lodi se nefláká, protože má při bitvě momentálně jiné starosti, než sledovat nějaký transportér, který ani nezaznamenal.
senzorovy dustojnik se flaka, bo je tam vod toho aby koukal na senzory... transporter vyrazil k planete, to je zasadni informace... zvlast kdyz tam byla jedna MC lodka, jedno SD a kupa stihacek, to si nemohl vsimnout jednoho blbyho transporteru co vyletel z te lodi?
a kdyz ho nezaznamenal, jak jsi rikal, flakal se...

citace :
Druhý dělový člun se nacházel poněkud dále aby oba dva tímy jakž takž pokryli oblast ve které TIE přistála, takže je podle mne logické, že zaznamenali jen jeden dělový člun, protože ten druhý byl mimo dosah jejich senzorů, tak to vidím já i když v tomto se asi mýlím.
jo, to je jasny, vzdyt ho pak prepadli ze dvou stran, chytre...
ale jak daleko od toho pristali? dokazali se za par minut neznamym teren dostat ke druhemu tymu, takze jak daleko byli? jak velky je dosah senzoru?
ano, mohli pouzit nejake maskovani, ale proc ho nepouzila druha X4?

citace :
Uznávám, že jsem tu část o imperiálním výsadku poněkud odflákl, ale podle mně je logické, že se nepŕítel nebude nacházet sto metrů od lodi, kterou má hlídat, kdy by to byla past tak by to odneslo jenom těch dest stormtrooperů a zbytek by mohl odstartovat a zachránit si připadně život.
kde teda ten nepritel byl? kdyz ne tam, kde ma hlidat? a to tam nezustal nekdo, kdo koukal na senzory... vole, neco sem leti...
a proc poslat deset, proc ne dva?
a proc strilet na deset, kdyz muzu pockat a dokazu sejmout vsecky?

citace :
Hearwig nejdříve zabije z první skupiny pět lidí a pak když se tam dostane ta druhá skupina tak zní zabije tři lidi.
myslim zes nenapsal, ze z prvni pet a z druhe tri, bylo to zabil pet, zabil tri
kdys to napsal jinak... nebo sem to spatne pochopil

citace :
Když jsem četl na OSW charakteristiku DC-15 kterou má jako osobní zbraň psalo se tam, že se povypálená osmi střel musí chvíli počkat než se dobije
ano, je to zbran z SW Republic Commanda, jen nevim zda se zbran nenabijela i po vystreleni treba ctyr ran... je to uz davno co sem to hral

citace :
Lidský život je docela dlouhý a mě by to bavilo
no, myslim ze to jsou asi nejdulezitejsi zasadni momenty
a jelikoz se to asi stalo nekolikrat, koukal nekolikrat na to same
nenudil se chlapec? Very Happy

citace :
Ohledně té střelby stou souhlasím.
ted sem nepochopil...

citace :
Osobně považuji X-wingy za lepší stíhačky, když jsem hrál bitvu o endor tak jsem zničil dohromady přes dvacet  stíhaček TIE, takže jsem dovolil aby dosáhli takového přehnaného vítěství.
obrana ISD nic? zahrej si stary X-wing, pak stary TIE fighter... mozna zmenis nazor Very Happy
dle meho jsou schopne relativne vyrovnanych souboju
viz. E4, 30? X a Y wingu proti 12 TIE a jak jim tam namlatili

citace :
TIE použili pro transport ze dvou důvodu, za prvé nebyl čas sehnat nějaký transport a navíc impérium se nesmělo o té akci dozvědět protože by se do toho pak chtělo zapojit a taky proto, že bylo prolezlé špióny. Za druhé musela být celá akce nenápadná a málokdo by řekl, že jediné stíhačka může převážet tak důležitou věc. Bylo to riskantní, ale jinak to v danou chvíli nešlo.
spioni o tom vedeli
ten pilot neni z imperia?
jedina stihacka, sama bez podpurne lodi? ja bych si rekl ze ano :Dale to je jedno
proc to bylo na rychlo?

citace :
Nemyslím si, že čtenáře zajímá čím je císařská rozvědka financována, zvlášť když jsem se k ní chtěl v dalších povídkách vrátit. Ale že jseš to ty tak ti to řeknu. Využívá zločinných způsobů, prodává informace, pašuje atd. Navíc jako organizace co se podílela na nejtajnějších císařových plánech má i jiné legální zdroje.
tak spis de o to, ze tu mas organizaci, ktera ma jakysi dlouhodoby plan zalozeny na idee, kterou jaksi nikdo neplati a tak, nikomu se nezodpovida, co kdyz ji vede nejaky warlord? cerne slunce?

citace :
Úplně na konci povídky je schrnutí, kde se píše, že tajní byli Republikové bezpečnostní složky o kterých vědělo jen málo lidí, takže jsem považoval za logické aby jim admirál říkal lidově tajní.Byli něco jako protipól císařské rozvědky.
jak dopadl?
proc si nechaval rikat tajny? a tak...

citace :
TIE jak jsem psal na začátku vylepšena aby tu misi zvládl, bohužel mě nenapadlo tam napsat všechna ta vylepšení, ale to po konzultaci s tebou pak napravím.
smarja, nepis sem cisla senzoru a tak, jen proc nepouzili treba TIE IN, TIE Advanced... ci tak neco, nebo treba blbou Lambdu, ta by neupotala tolik pozornosti...

citace :
Na OSW se píše o TIE toto: Energetická jednotka: reaktor na solární energii SFS I-a2b, sekundární generátor pro kanony. Když po mě střílí tak si neřeknu hmmm to by chtělo opravit přesměruje energii sem a sem tady tu utěsníme, spálenej reaktor vyhodíme ven a pak to strochou štěstí bude fungovat!
ma chyba, prohodil jsem si to s jinym modelem a dostatecne neoveril
tak po zasahu reaktoru ma imperialni technika sklon vybuchnout, tedy si nereknu nic Very Happy
takze chyba na me strane

citace :
Rebelové můžou vysílání odposlouchávat, ale nebylo tam řečeno nic co by nevěděli.
Tonoucí se stébla chytá, takže radši budu volat o pomoc a doufat, že moje vysílání někdo zaslechne než nedělat nic.
a co kdyby ano? Very Happy
jenze byl tam nekdo?

citace :
Jako pilot nebudu pobíhat po lese v hermetickým oblekou TIE pilotů a považuji za logické, že podtím něco mají pokud ne impérium v mých očích hodně kleslo
v tom obleku je clovek pohyblivej, neplet si to se skafandrem z NASA, ci CCCP nebo tak nejak
viz. E4, nebo Jedi Knight 2, tam se hybou normalne
prece jen cerny oblek, cerny les... co by mohl, sundat si prilbu

citace :
Pokuď vím tak rebelové měli na základně Echo na Hothu taky iontové dělo. Napadlomě, že taková menší verze by se mohla podobně používat ze země na stíhačky, zvlášť na Reakratě která není příliš bohatá planeta, ale jinak na tom netrvám a předělám to, je to jenom můj názor
ano meli
strileli tim po 1,6 km dlouhych lodich, ne po stihackach co maj 7 metru
a vony kanony s dostrelem na orbitu byvaji pekelne drahe

citace :
Dělový člun jsem zvolil proto, že má velkou palebnou sílu což by se mohl hodit zvlášť kdyby se Reakrat rozhodl svůj slib porušit a vyslat tam vojáky.
takze voni se s nima dohodnou, a pak je napadnou? kdyby chteli, tak je sundaji na orbite ne?

citace :
No jo sejmout hned pět lidí jedinou salvou...to je celí hlavní hrdina Very Happy , musel jsem to tomu chudákovy ulehčit Sad  . Vžijme se do role vojáku NR dou jsi lesem a vtom bác! a pět jejich kámošu je mrtvej, spanikaří (jsou to přece vojáci rebelie) a začnou ustupovat a nahodile střílet. Teprve pochvíli jim dojde odkud to jde. Ano mám malé mínění o vojácích NR a myslím si, že by je dobře vycvičený imperiál zvládl, zvlášť když byl imperiální výcvik tak tvrdý.
pet ran trvalo nez se ti pitomci hnuli
pet ran se zbrani, jenz pokud me pamet nesali (u TIE ln salila) nestrili nijak zvlast rychle
proc utikali? proc se nevrhli k zemi? sou na planete na misi, jdou po typkovi a on na strili... divne
btw. prohledali to TIE? nasli ho?

nedelej doubleposty

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeFri Aug 23 2013, 21:07

U admirála nebudu vymýšlet celou jeho kariéru. Ta povídka nesmí být zas tak velká.
Hlavní je, že Hearwigovy azyl neposkytli, takže co by se stalo kdyby ano je vedlejší.
Jistě malá planeta zníčí NR loď a dostane se ďíky tomu do války s největším státním útvarem v galaxii.
To že se já například štítím pavouků neznamená, že budu mít všude po bytě rozestavěný spreje proti hmyzu. Onoto stojí nějaké ty peníze mít na orbitě své planety neustále flotili v bojový pohotovosti.
Na TIE pálili stoho důvodu, že doufali, že se zavděčí NR a ta je ochrání před impériem.
Hearwigova katapultace...to byl slovní obrat.
Hearwig jenom řekl, že stěma posilama nemusí spěchat.
Když předseda vlády Reakraty slíbil, že se do toho nebudou motat znamená to, že se dotoho nebude motat nikdo z Reakraty, museli tedy upozornit místí orgány aby nic nedělali. To hearwig nevěděl ale tušil to což jsem tam myslím psal. Takže si mohl klidně svítil aby se nevymlátil někde kokos.
Senzorový důstojník měl jinou práci.
Důstojník:kapitáne támhle letí nějakej transport.
Kapitán: ukažte?
Práásk!!!!
Kapitán: důstojníku dávejte sakra pozor, kdybyste nesledoval nějakej transport nemusela to do nás ta stíhačka napálit!!!!
Logicky museli mít oba dva tímy mezi sebou spojení, takže když se 1. tým dostal do problému bylo jen otázkou času než ho přijde podpořit 2. tým.
Přes hodinu hlídáš bojovej člun, asi těžko budeš neustále zírat na senzory. Proč vysílat dva když tam může bejt hlídka z toho dělovýho člunu? To jich radši vyšlu deset. Deset elitních strmtrooperů si poradí s jedním rebelem.
Neznám rebela co by dokázal zabít čtyřicet stormtrooperů. Zvlášť elitních.
Možná ano, ale já bych se nenudil kdybych několikrát viděl momentky ze svého života, ale já nejsem Hearwig takže nevím asi ano.
Poznámka ohledně střelby naznačovala,že upravím povídku tak aby Hearwig střílel rozumně.
X-wingy by to zvládli tohle je doba kdy impériu dochází zdroje a tím pádem i skušení piloti. Jakmile Thrawn umřel šlo to zase z impériem DOCELA z kopce.
Špioni o tom nevěděli problém byl v tom, že napalubě destruktoru Deatstar II byl zrádce.
Hearwig byl spolehlivý, proto ho taky vyslali. Spěchalo se proto aby....to bys věděl kdybys to dočetl.
Všechno důležitý o tajných je v závěru mé povídky. Vidíš kdybys ji dočetl celou nemusel by ses ptát.
Když říkám, že to bylo na rychlo, tak to bylo na rychlo, nebyl čas upravit jinou TIE stíhačkou, protože všechny ostatní jsou o dost propracovanější než obyčejný TIE fighter.
A kdyby vyslali doprovodný plavidlo bylo by to nápadný.
Pellaeon by si určitě všiml, že mu kromě jedný TIE jejíž zmizení se dalo lechce zahladit, zmizel nějakej jinej doprovodnej stroj, případně celí raketoplán z Chimaery.
Jistě dobrý nápad nechám si na sobě hermetický oblek, bud lehký a nenápadný-pro děj povídky je určitě důležité jestli běhal po lese s nebo bez hermetického obleku.
Pokuď vím tak byli i menší iontová děla určená proti stíhačkám.
Jinak si myslím, že tu začínáme probírat nepodstatné věci nevím jestli je celkově důležité jestli si admirál nedokáže zvyknout na přítomnost Mon calamariů.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 11:00

Senzorový důstojník většinou nepracuje sám, i na malých lodích má pod sebou tým lidí co pomáhají sledovat. Hlavně, senzorový důstojník neřídí obranu, to mají na starosti jiní důstojníci Wink

Bitva o Endor je arkádová neoficiální hra, dělaná jako arkáda a neměla by být braná jako nic víc, než je arkáda. V tomhle jsou přínosnější hry z série TIE-Fighter a X-Wing, kde jsou stíhače a další lodě simulovány blíže k realitě. Wink

DC-15 se začala nabíjet chvilku poté co se přestalo střílet. Takže i když vystřelíš jen 4 rány a přestaneš s střelbou, tak se začne nabíjet.

Iontová děla proti stíhačkám byly, ale jednalo se pouze o ty, které se montovaly na lodě, nikoli planety Wink

Ten oblek co mají piloti TIE je zcela stejnej jako ten co mají piloti X-Wingu, jen je místo oranžové černej. Mám to nastudované od lidí co dělaj oboje kostýmy a je to tak Wink

A proč je tam povídka pryč? Jsem se chystal jí přečíst a takhle mohu reagovat jen na diskuzi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 12:36

Derk:
1. jo
2. jo
3. dik za info
4. spis de o to, ze tu stihacku ten kanon netrefi
5. to sem nevedel, kazdopadne by v tom clovek mel byt dost pohyblivy
a nosi pod tim neco?
6. nevim, sem psal at ji tam necha

Thrawn
citace :
U admirála nebudu vymýšlet celou jeho kariéru. Ta povídka nesmí být zas tak velká.
nemusis, jen me to zarazilo a ostatni ctenare to zarazit muze taky
krom toho cist zivotopis postavy co rekne 10 vet nebude zas takove vzruso
jen proste mas NR admirala, co se "stiti" rybycek, zvlastni

citace :
Hlavní je, že Hearwigovy azyl neposkytli, takže co by se stalo kdyby ano je vedlejší.
jde o to, ze tim ze o to pozadal hodil misi za hlavu
kdybys napsal neco vetsiho, co by melo hromadu fandu, klidne by se ti porvali kvuli tomu zda mel pozadat o azyl ci nemel

citace :
Jistě malá planeta zníčí NR loď a dostane se ďíky tomu do války s největším státním útvarem v galaxii.
jiste mala planeta znici stihacku I a dostane se diky tomu do valky s mnohem vetsim statnim utvarem nez je ona sama

citace :
To že se já například štítím pavouků neznamená, že budu mít všude po bytě rozestavěný spreje proti hmyzu. Onoto stojí nějaké ty peníze mít na orbitě své planety neustále flotili v bojový pohotovosti.
nemusi ji mit v bojovy pohotovosti celou
krom toho vetsi lode mivaji problemy v atmosfere, ci tam vubec "nefunguji" takze na povrchu parkovat nebudou

citace :
Na TIE pálili stoho důvodu, že doufali, že se zavděčí NR a ta je ochrání před impériem.
toliko k neutralite
pokud chteli tolik ochranit pred I, proc nevstoupili do NR?

citace :
Hearwigova katapultace...to byl slovní obrat.
aha
opravdu?

citace :
Hearwig jenom řekl, že stěma posilama nemusí spěchat.
mam dojem, ze kdyz po nem pak vypalili z druhe strany, uz chtel aby si pohli...
ale kdyz to tu neni

citace :
Když předseda vlády Reakraty slíbil, že se do toho nebudou motat znamená to, že se dotoho nebude motat nikdo z Reakraty, museli tedy upozornit místí orgány aby nic nedělali. To hearwig nevěděl ale tušil to což jsem tam myslím psal. Takže si mohl klidně svítil aby se nevymlátil někde kokos.
ted si nejsem jist, zvlast kdyz to tu neni
ale hypoteticky, nemel by byt co nejmene napadny?

citace :
Senzorový důstojník měl jinou práci.
Důstojník:kapitáne támhle letí nějakej transport.
Kapitán: ukažte?
Práásk!!!!
Kapitán: důstojníku dávejte sakra pozor, kdybyste nesledoval nějakej transport nemusela to do nás ta stíhačka napálit!!!!
jak rikal derk
a pokud se stihacka srazi s kriznikem, je to asi vina te stihacky ne?
nebo v SW jsou bezne kamikadze utoky?
v tCW to bylo, ale to byli droidi stihacky

citace :
Logicky museli mít oba dva tímy mezi sebou spojení, takže když se 1. tým dostal do problému bylo jen otázkou času než ho přijde podpořit 2. tým.
ano,
ale ja se ptal jak daleko od sebe pristali, ze ATR zachytilo jednu X4 a druhou ne... zvlast kdyz nemohli byt zas tak daleko od sebe

citace :
Přes hodinu hlídáš bojovej člun, asi těžko budeš neustále zírat na senzory. Proč vysílat dva když tam může bejt hlídka z toho dělovýho člunu? To jich radši vyšlu deset. Deset elitních strmtrooperů si poradí s jedním rebelem.
+
Neznám rebela co by dokázal zabít čtyřicet stormtrooperů. Zvlášť elitních.
tak tusim ze ATR pristal dal od nich a vystoupilo deset vojaku a pak zavolali dalsi, ze je bezpecno
a tech ctyricet se pak rozdelilo ne? a ten jeden hlidal tu X4
a pri tom vysadku... vedeli kolik nepratel je tam venku?
on ten vysadkar by se mel chovat jako vysadkar a snazit se prezit... ne, ze si reknes ze hlida jeden rebel, tak to je v poho... on to nema vedet, viz. thrawnova trilogie, jak obsazovali prazdnou kardeho zakladnu, s tezkou technikou a tak... a to myslim jen nasli par znamek zivota
tak mas senzorovyho dustojnika co nekouka na senzory, nejakyho typka co nekouka na senzory v X4... koukali nekdy aspon do mapy? Very Happy
ten typek by mel zamknout lod zevnitr a koukat na senzory...
+
Luke Skywalker, Han Solo, Chewie... rebel s termalnim detonatorem, ci tak nejak

citace :
Možná ano, ale já bych se nenudil kdybych několikrát viděl momentky ze svého života, ale já nejsem Hearwig takže nevím asi ano.
me to proste prijde divne

citace :
Poznámka ohledně střelby naznačovala,že upravím povídku tak aby Hearwig střílel rozumně.
OK

citace :
X-wingy by to zvládli tohle je doba kdy impériu dochází zdroje a tím pádem i skušení piloti. Jakmile Thrawn umřel šlo to zase z impériem DOCELA z kopce.
jenomze to ISD bylo vyzvedne sluzby, tak by nejake blbce brat nemeli (i kdyz tam maj spiona)
a neodehrava se to tesne po smrti Thrawna?
tedy Thrawn zije, Imperium je v poho, Thrawn umre a tu samou minutu sou piloti trosku mimo?

citace :
Špioni o tom nevěděli problém byl v tom, že napalubě destruktoru Deatstar II byl zrádce.
zradce? jaky zradce? ten co vyzradil tu misi? sabotoval hyperpohon?
neni to spion?
mas ubertajnou organizaci co si rika imperialni, vybira si lidi a maj tam zradce, mozna aj spiona

citace :
Hearwig byl spolehlivý, proto ho taky vyslali. Spěchalo se proto aby....to bys věděl kdybys to dočetl.
ja to docetl, slo o klona
jenomze DNA lze ziskat i pozdeji...

citace :
Všechno důležitý o tajných je v závěru mé povídky. Vidíš kdybys ji dočetl celou nemusel by ses ptát.
ja ji docetl
to co tam bylo nezodpovedelo vsechny me otazky...

citace :
Když říkám, že to bylo na rychlo, tak to bylo na rychlo, nebyl čas upravit jinou TIE stíhačkou, protože všechny ostatní jsou o dost propracovanější než obyčejný TIE fighter.
jo, ale maji hyperpohon/stity uz v zakladu, takze by je nebylo potreba upravovat

citace :
A kdyby vyslali doprovodný plavidlo bylo by to nápadný.
proc?
lambdy litaj samy po cele imperium
a korvety taky

citace :
Pellaeon by si určitě všiml, že mu kromě jedný TIE jejíž zmizení se dalo lechce zahladit, zmizel nějakej jinej doprovodnej stroj, případně celí raketoplán z Chimaery.
voni upravili TIE, ukradli ji a zahladili to?
pokud nevedeli o vrazde, nemohli to stihnout
pokud vedeli, proc ji nezabranili?
a rad bych videl jak maskuji zmizeni TIE
toho volneho stani pro TIE v hangaru si nevsimejte, to je chyba z vyroby?

citace :
Jistě dobrý nápad nechám si na sobě hermetický oblek, bud lehký a nenápadný-pro děj povídky je určitě důležité jestli běhal po lese s nebo bez hermetického obleku.
proc furt pises hermeticky
hermeticky byl aj stormtrooper armor a kdyz potrebovali bezet, tak se nesvlikali
no, pokud bude ctenar nazoru ze pod nim nic nemaji.... zarazi se nad nahym imperialem za tmave noci kdesi v lese

citace :
Pokuď vím tak byli i menší iontová děla určená proti stíhačkám.
ano, s dostrelem cca 1,5 km mozna aj vic, ale to uz byla tezka

citace :
Jinak si myslím, že tu začínáme probírat nepodstatné věci nevím jestli je celkově důležité jestli si admirál nedokáže zvyknout na přítomnost Mon calamariů.
tomu rikam uveritelnost sveta...
nekteri ctenari na to daji, nekterym je to jedno
nekteri vyznavaji zakon akce a reakce, nekterym vadi deus ex machina
nekterym obcas vadi prehnana blbost na jedne strane a dokonalost na strane druhe
chtel si najit chyby... toto je muj nazor

povidka mela spad a pokud nad tim ctenar nepremysli, tak tech chyb tam najde min, mozna zadnou bo by to nepovazoval za chybu, nebo zase uplne jine

ty ses autor, nemusis to prepisovat kvuli me
reknes ze se ti tak libi, ze si spokojen... ostatnim se to taky muze libit, nebo muzou mit podobny nazor jako ja, nebo jim to bude jedno...
tys to napsal

btw. prosim pouzivej citace, hledani na co odpovidas me nebavi Laughing 

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 12:50

Mand: Co mají piloti TIE pod kombinézou? Spodky, triko, ponožky? Very Happy Pohyblivej je v tom člověk dost. Resp. nevypadalo to tak, že by měl kdokoli problém v žádném komiksu, hře, či knize s pohybem když byly v TIE uniformě.

Jinak ten střih je totožnej s střihem X-wing kombinezy. Už jsem se i setkal, že si někdo sešil obě kombinezy dohromady. To pak jen otočil narubo a měl z X-wing kostýmu TIE uniformu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 12:52

tak nejak...
jen aby pod tim nebyl nahej a vycevkovanej... prece jen leti par hodin ve vakuu Smile
hmm, 2 v 1... fiskus Cool

EDIT:
pro Thrawna, diky Derkovi dalsi otazka
proc letel okolo planety?
odkud letel? z Bilbringi?
jak ho ty X-wingy sledovaly? nebo jak se tam dostali?

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 19:49

No vyjste se teda do mě pustili s většinou vašich námitek souhlasím, ale zdá se mi zbytečné povídku  propracovávat tak dokonala abych zodpověděl všechny vaše otázky a napravil všechny svoje chyby.
Derku já ti tu povídku pošlu.
K iontovím kanonům byl to JEN můj nápad a je my jasné, že to budu muset upravit na turbolaserové, takže tohle téma končí!
Nyní se vyjádřím k těm námitkám, které mi hnuly žlučí....
Ano povídka se odehrává těsně po smrti THrawna, ale stále zapomínáte, že ta ISD nebyla imperiální, ale císařské rozvědky a ta si nemůže dovolit mít na každim svym destruktoru za A) dobrý piloty či za B) klonoví piloty, který zásadně nepoužívali.
Proč Reakrat nevstoupil do NR. Hrdý, egocentrický národ-tak hodnotil Reakrat Hearwig, takový národ se K NR určitě přidá. Very Happy 
Správně planeta zničí stíhačku NR s je sní ve válce. Kvůli tomu se při kubánský krizi v 60. letech málem rozpoutala jaderná válka, to nevíte? Very Happy 
V té povídce to pokuď vím to není (nevěděl jsem jak to do toho dát), ale místo setkání kde měla TIE zanechat tu schránku byl označenej asteroiid poblíž Reakraty. Takže logicky, když byla celá akce prozrazené musela NR vědět kde je to místo a vyslat tam ty X-wingy následovaný křižníkem!
Tématyku zrádce na palubě ISD jsem chtěl rozebrat v další povídce s názvem zpoura na Deatstar III, kde se ukáže co je ten zrádce z Deatstar II zač, ale k jejímu uskutečnění mi chybí další nápady.
Pokud závěr mé povídky nesplňoval tvé požadavky měl bys sem napsat své otázky ohledně císařské rozvědky, republikových bezpečnostních složek atd odtoho tato diskuze je.
Já vím, že je bitva o Endor neoficiální hra, ale já nejsem milionář abych si kupoval kvůli povídce počítačové hry! Mě stačí, že mám výčitky svědomí ztoho že chci empire at war!
K zmizení TIE: stačí upravit záznami a zmizelá TIE byla zničena v boji...
Proč vraždě Thrawna nezabráněli ?
Za 1. oní nevěděli a za 2. protože když důstojník císařský rozvědky šel za Thrawnem aby mu uznámil o zradě Norghijů našel ho mrtvýho.
Rád přijmu další námytky i otázky, ale přestávám se v tom orientovat.
Oba dva mi napište shrnutí mých chyb abych podle nich tu povídku mohl opravit. Proto jsem, žádal aby se t uzačali probírat podstatné věci k té povídce, mě nepřipadá podstatné jestli se admirál přidal k rebelii před nebo po Endoru.
Uznavám, že to že jsem odflákl tu část z imperiálním výsadkem, TIE stíhačkou, vysvětlení neutrality Reakraty a dalších drobných pasážích zapříčinilo vyrojení divokých spekulací. Ale je načase přestat hledat chyby ale nějak to vše stručně schrnout a poradit mi jak to napravit, jinak se nikam nedostanem.
Jo a přemluvili s temě původní znění té povídky sem později dám.
Jestli budete mít zájem pošlu vám znění mé povídky a vy si stím můžete pohrát a pak mi to poslat zpátky abych věděl jak si to představujete.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 20:15

tak ja to sem nepisu, aby jsi to zmenil
ty se rozhodnes co zmenis a co nezmenis, co doplnis...

jaky je rozdil mezi imperialni a cisarske rozvedky?
tak nejak vyuzivaji sluzeb imperialniho namornictva, tedy je mozne ze Hearing dezertoval?
ze kdyby neprijal, byl by zabit? (stihacka znicena v boji, zadne otazky)
dockame se nejakych stretu mezi cisarskou rozvedkou a imperiem?

tak v NR byly druhy ktere by jine clenske druhy v NR snedly... proc ne R...neco
a krom toho, v galaxii bylo pres 5 000 000 vyznamnych planet, Hear... je znal vsechny a vyznal se v nich?

vidis, to o te povidce jsi nerekl
jen opatrne, s tematem zradcu na te lodi se poustis na tenky led (alespon u me Laughing )

me proste neprisel ten konec ohledne toho agenta ukonceny
admiral v pytli
organizace se venuje tajnym vecem
a agent nic? ten tam myslim vubec nebyl zminen

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 20:21

Císařská rozvědka nepatří k impériu pracovalo pouze pro císaře například krátkou chvíli hlídala Mount Tentiss.
Po smrti císaře se rozhodla zůstat skryta a utvořit v galaxii podmínky pro návrat impéria, ale úplně nového. Thrawna podporovala proto, že věřili, že když sjednotí galaxii Yuuzhan Vongové, které znala si ani neškrtnou.
Poznámka: většina základen CR byla v neznámích oblastech.
Nechápu proč bych se u tebe s tématem zrádce na ISD pouštěl na tenkej led. Ono to mělo být totiž tak, že ti zrádci byli dva a nakonec se oba dva navzájem zlikvidovali. ¨
Jeden zrádce byl z NR, ale ten druje byl Vong.
Špion/zrádce se měl probírat ve volném pokračování poslání pro velkoadmirála Thrawna a to vzpouře na Deatstar III, která se ale nekoná, ale po opravení Poslání sem dám po konzultaci sváma oběma svoji další povídku Operaci Vat Utizh.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 20:57

hmm, tak se jim cisar sveril i o vonzich
co uz, cisar delal hodne divnejch veci
a nedelal to ze sameho duvodu thrawn

ja myslel ze tech zradcu je mnohem vic nez 2
ja ocekaval vzpouru...

proc by se nemela konat
spatne sem to pochopil
dva navzajem si konkurujici agenti na palube lodi treti mocnosti nemusi byt vubec spatne

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 21:02

Ta loď byla na pokraji anarchii a vzpoury protože ze začátku nevěděl nikdo kdo jsou ti zrádci. Povídka tato se nekoná proto, že mě nenapadlo na jakou misi by měl destruktor Deatstar III vyrazit aby ji sabotovali NR i Vongové.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 21:06

nikdo nevi kdo je zradce, vzbouri me se, budem zradci vsichni
jeden za vsechy, vsichni za jednoho?

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 21:08

Kdyby se timhle heslem řídili všichni admirálové v imperiální flotile, žádnej imperialní pozůstatek by nebyl, ale jen hromada válečných lordů s jedním destruktorem. A ta anarchii hraničila se vzpourou.


Naposledy upravil Thrawn dne Sat Aug 24 2013, 21:12, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 21:11

tak byla hromada piratu, byvalejch imperialnich kapitanu

btw. myslim ze si neodpovedel na tyto otazky...
proc letel okolo planety?
odkud letel? z Bilbringi?
jak ho ty X-wingy sledovaly? nebo jak se tam dostali?

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 21:14

Já na ně odpověděl, přečti si ten můj příspěvek pořádně Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 21:17

pravdu dis
proc tam necekal to MC rovnou? Very Happy 

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Thrawn
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Thrawn


Poeet p?íspivku : 129
Vyznamenání : Za Přežití diskuze s Mandalorianem
Registration date : 08. 08. 13

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 21:18

Než sehnali MC tak aspoň nejdřív vyslali X-wingy, ale to jsem tam nedal, protože jsem to považoval za nepodstatné.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitimeSat Aug 24 2013, 21:23

Jinak Thrawne jen si všimni podstatnou věc. Jako autor musíš věci vysvětlit neb se najdou čtenáři jako Mand, kteří zkoumají co a jak. Takže je dobrý si tohle při psaní i zdůvoďnovat, proč jak ta postava jedná a podobně. Pomůže ti to pak se vyvarovat chybám v ději, které se stanou i zkušenějším Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Sponsored content





Thrawnova tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thrawnova tvorba   Thrawnova tvorba Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Thrawnova tvorba
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Fan tvorba
» Tvorba Padme
» Tvorba Rockova

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: