OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Asi nejhorší díl

Goto down 
+38
CharlieV
Darth Gryat
oryl
LeiaSkywalker
Zbynislav
Ashoka
Vegi
gendar
joemandel
filippppppos
muuurgh2
Andre Desabor
Darth_Radim
Vikinger
Jakkob Killer
Hard Tomy
lord mikerrus
Lance Stone
Darth Anyt
Padme von Kell
darth hegi
Lukin013
Darth Eternal Hatred
Tik & Tok
Vandar Tokare
Jorus C'baoth
stanly20
darth t-error
Delta-38
Shaf
Raziel
Jekyll SK
Cody
LaMpA
Ruplikon
Darth_Coconut
vooj-tae
Potan von Kell
42 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zdílíte můj názor?
 Ano
 Ne
 Ep. IV sem nevyděl
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 24 2010, 19:58

Podle mého je toto téma dost komické. Není o ničem jiném než o předhazování názorů typu: "Není nejhorší... Je nejhorší... nejhorší je podle mého - ... " A když už se všichni tak hezky přetahují tak já si přisadím: Díly za žádných okolností nevyhodnocuji a nesrovnávám. Podle mého je to příběh plynoucí na jedné vlně rozdělný do několika kapitol. Jako u knihy Wink Tam snad také nikdo z vás nesrovnává a nevyhodnocuje jednotlivě kapitoly, nebo se mýlím? Wink
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 11:47

no, teoreticky se to porovnavat da, protoze i u knihy mas kapitoly, ktery te bavi vic a nektery min..teda aspon ja to tak mam Wink
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 19:20

Já ne Razz
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 19:37

Njn Laughing
tak, ja mam i v jednotlivych epizodach nektery sceny radsi nez jiny, to je to samy, jen rozkouskovany do mensiho meritka Laughing
Návrat nahoru Goto down
oryl
Mistr Jedi
Mistr Jedi
oryl


Poeet p?íspivku : 225
Vyznamenání : velkoadmirál Chisský flotily
Registration date : 29. 04. 10

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 02 2010, 17:03

nechapu jakto že 1,4,5,6 je tak hrozně natočený a 2,3 mají vcelku hezkou "grafiku" taková modernější Smile
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 02 2010, 17:32

to bude rozdilem zhruba 30ti let rofl
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 02 2010, 22:17

Ne, to je tim že 2 a 3 je nátáčený digitální kamerou. Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 12:32

mě se teda líbí každej film z těch starších, má to svoje ,,kouzlo,,
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 18:18

oryl napsal:
nechapu jakto že 1,4,5,6 je tak hrozně natočený a 2,3 mají vcelku hezkou "grafiku" taková modernější Smile

Hrozně natočený??!! Podívej se na některé dnešní americké "bum, bum" filmy a definuj mi svůj pohled na kvalitu filmu. Stejně jako každá zpěvačka nebo modelka s vyleštěným zadkem není synonymum pro chytrost a ideální ženu, s kterou by muž rád strávil zbytek svého života, tak ani film s vyleštěným obrazem či "pohlcujícími" počítačovými efekty není synonymum pro kvalitu a požitek a nemusí být filmem, s kterým bych ráda strávila svůj drahocenný večer.

Mezi mé oblíbené filmy též patří francouzští Tři mušketýři, či Sindibád z r. 1958

I když SW obdivuji celkově, jako takové první tři filmy (4,5,6) mám nadmíru ráda a nedám si na něj dopustit. Asi máme odlišný pohled a systém ohodnocení filmů.


Naposledy upravil LeiaSkywalker dne Mon May 03 2010, 20:37, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 18:33

V tomhle souhlasim, taky mam radši 4,5,6.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 19:03

Leia: hmm, lip bych to nenapsala Very Happy
mas v tom naprostou pravdu...ja spis obdivuju, co dokazali natocit tenkrat..ze i pres to, jaky meli moznosti, stvorili naprosto perfektne na tu dobu zpracovanej film, kterej nema jen ty efekty, ale pohlti hlavne pribehem Smile
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 20:41

Často když se na ty filmy dívám, nemohu si často představit, kolik práce jim to muselo dát a že to zároveň vypadá tak realisticky a jak říkáš ty Padme, člověka ty příběhy doslova pohltí. Pamatuji si, když jsem s bráchy byli malí. Ty filmy jsme milovali, zbožňovali. Mají v sobě něco opravdu výjimečného Wink

Stejně jako jsem poznamenávala Sindibáda. Někdy se na některý z těch starých filmů koukněte. Taťka dostal teď v dubnu všechny 3 k narozeninám a já je viděla poprvé a upřímně jsem se těch stvůr a kyklopů děsila. Je to až neuvěřitelné rofl (Třešíňka na konec : Sindibád a tygří oči byl film, na který šli moji rodiče jako na první schůzku rabbit )
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 21:51

No, je fakt ze u tech starejch filmu, se clovek az divi, ze mu to nahani takovou hruzu, ja se dodneska treba nemuzu poradne podivat na meduzu ze souboje titanu Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 22:06

Jop, většina těchhle starých filmů je o mnohem lepší než ty nový. Viz např. třeba ten souboj titánů. Ale na Hvězdný Váky má opravdu jen málo co. V ep. 4 je opravdu perfektní atmosféra, vždycky se do toho zažeru. Wink
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 22:06

i ja, i ja Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 22:07

Já jsem pak naštvanej, když to končí. To už je konec? Do háje. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 22:18

ja ne, ja automaticky jdu na epizodu V lol!
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 03 2010, 22:24

Dobrá.

(já někdy taky)
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:08

Naprosto s vámi souhlasím Very Happy Mám ráda, jak to všechno začíná a pučí... Miluji scény ze záchrany princezny Leii a vtipné hlášky znám dodnes nazpaměť rofl

Co se týče Souboje Titánů (toho starého samozřejmě) je stejně neuvěřitelný jako právě již zmiňovaný Sindibád. Z Medůzy jsem měla také vždy vážně hrůzu No Tvůrci byli vážně výborní cheers
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 05 2010, 19:10

jo, ja sem epizody sw, hlavne ty stary videla fakt mockrat, taky znam hlasky nazpamet, desim se kdy to jednou budu znat jak limonadovyho joa, kteryho sem schopna recitovat od zacatku do konce Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 05 2010, 22:13

No prostě první SW jsou nej. Smile
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:09

Souhlasím Wink Opět Wink Osobně se na dívám o něco častěji a raději než na ty nové Wink To neznamená, že bych je též nepokládala za dobré, ale když použiji srovnání, výjde mi to lépe pro ty staré Smile

Máš ráda Limonádového Joa? Toho českého, viď žeže? rabbit
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:13

no, ja jinyho neznam Laughing
ja ho mam rada, umim ho fakt nazpamet rofl
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:24

Chtěla jsem se ujistit Wink Já už ho dlouho neviděla, ale máme ho doma na DVD, takže bych se někdy mohla podívat. Nejznámější je asi hláška: "To abych si vzal teplé spodní prádlo" rofl To zná snad opravdu každý rofl

A abychom úplně nevybočovali z tématu o SW, tak bych ráda citovala mé nejoblíbenější hlášky z Hvězdy smrti při záchraně princezny Leii:
Luke: "Je bohatá!"
Han: "Bohatá? Hodně?"
Luke: "Víc než si dovedeš představit!"
Han: "To těžko, já mám velkou představivost" rofl

A nebo:
Luke: "Hane, oni ji zabíjí!"
Han: "Rozhodně lepší než mě" rofl

Omlouvám se jestli něco není doslovně, ale už jsem to neviděla hodně dlouho pale Sleduji, že už vůbec nic nestíhám... Nějak mě ten školní život unavuje Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:27

me se libi to: "Nejsi na vojaka trosicku maly?"
nebo jak jim nadava tesne predtim nez skocej do smeti Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Asi nejhorší díl - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Asi nejhorší díl   Asi nejhorší díl - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Asi nejhorší díl
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda IV: Nová naděje-
Přejdi na: