OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Darth Soren - Zatratenie/Zatracení

Goto down 
AutorZpráva
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Darth Soren - Zatratenie/Zatracení Empty
PříspěvekPředmět: Darth Soren - Zatratenie/Zatracení   Darth Soren - Zatratenie/Zatracení Icon_minitimeTue Sep 23 2014, 21:24

Tak jsem napsal nekolik kapitol nové povídky s názvem Zatracení, která nadvazuje na predchozí Temné cesty. Rád bych se zeptal na vase názory. hodím tady jen kousek, začátek ani ne celou kapitolu, jenom aby jsem zjistil z vašich reakcí, jestli by ste to jako potencionálni ctenári cetli i nadále. POZOR, je to v slovencine, pač jsem ze slovenska, i kdyz cestina mi nedela sebemensi problém, prece lepsí psát v rodném jazyce.


Som Darth Soren.
Po tom, ako som zničil bratstvo temných Jediov, ktorí si hovorili Sithovia, som sa vydal na cesty naprieč galaxiou, aby som vytrestal grófadmirálov, ktorí vládli vo svojich sektoroch. Jediovia o sebe doposiaľ nedali vedieť a takisto Sithovia, nech už boli ukrytí kdekoľvek, nejavili známky aktivity. Okrem nastolenia poriadku a uchopenia vlády nad galaxiou som sa mal aj iné starosti – hľadanie učeníka. Chcel som totiž obnoviť Baneovo Pravidlo dvoch a preto som začal s hľadaním vhodného kandidáta.
Grófadmiráli sa však dozvedeli, že existujem a bažím po moci. Začínajú robiť problémy a kaziť moje plány. Nie je to ale môj jediný nepriateľ. Vo vesmíre totiž číha ešte nebezpečnejšia sila...







1.

Kapitán Valoran sa pozrel cez sklo mostíka lode Great Freedom. Bol to vysoký tmavovlasý štyridsiatnik, ktorý velil v priestoroch na okraji známeho vesmíru už dlhé roky. Jeho úlohou bolo chrániť hranice republikových grófstiev, aby sa neopakovali vojny podobné tej s Yuuzhan-Vongskými bojovníkmi. „Kapitán Valoran, grófadmirál Gillion s vami chce hovoriť.“- zahlásil nižší dôstojník Rohn. „Samozrejme. Hneď som tam.“ – potichu odvetil Valoran.
Valoran tušil o čo ide. Gillion chcel posilniť ochranu svojej vlajkovej lode Code. Mal s ňou totiž absolvovať cestu na Coruscant a obrana sa mu zdala nedostatočná. Chcel sa brániť proti jedinej osobe. Proti Sithovi menom Darth Soren. Už je to pár štandardných mesiacov, čo Soren loví grófadmirálov po celej galaxii. Gillion vedel, že prišiel jeho čas.
Valoran si odkašľal a poklonil sa – „Môj pane, čo potrebujete?“ „Aaa, najlepší stratég hraníc Republiky. Chcem, aby ste ma s Great Freedom doprevádzal pri mojej ceste na Coruscant. Budete mojou ochrankou pred prípadnými útokmi.“ „Zaiste môj pane.“ – súhlasil Valoran. „Zbytok obrannej flotily zostane tu. Hranice treba chrániť.“ – podotkol grófadmirál. „Odchádzame o šesť hodín. Pripravte sa. Odchod!“ „Áno, grófadmirál“ – zašepkal Valoran a odišiel.
Návrat nahoru Goto down
 
Darth Soren - Zatratenie/Zatracení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Darth Soren - Cesta Temna
» Darth Maul = Darth Revan
» Darth Nihilus
» Darth Jadus

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Off-Topic :: Fanfikce-
Přejdi na: