OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars JK3-KOTF komiks (série)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeTue May 19 2015, 17:50

Možná o tom někteří ví ale před pár roky jsem dostal takový nápad udělat seriál o Alternativní realitě Star Wars. Příběh se odehrává po Epizodě III vlastně skoro hned po dějí filmu. Nápad to byl dobrý zpočátku ale jelikož moc náročný protože pilotní díl který jsem navrhoval na první sezonu trval půl roku na dělání a na další díl jsem už neměl sílu pokračovat. Rok a něco jsem to nechal u ledu a po roce jsem začal uvažovat o komiksové verzi který by byl jednoduší. Bohužel jsem věčně v práci takže na komiks jsem neměl tolik času a však po 4 měsících jsem až předevčírem dokončil první komiks na 100% takže je hotový ale zatím taková neupravená verze bez opravy a bez přidaných bonusových obrázků a obalu. Pro netrpělivé lidi kteří si to chtějí přečíst můžu hodit odkaz. Kdo je ale trpělivý a počká si na úplnou verzi tak si ještě počká pár dnu. Smile

--------------------------------------------------------------------------
Předem bych chtěl dodat, jestli se komiks bude líbit tak jestli by jste chtěli i další pokračování protože s bratrancem jsme se dohodli že uděláme verzi i v angličtině po Amíky aby taky z toho něco měli.

Zatím tu hodím pár obrázku o co vlastně jde a na co se můžete těšit.
---------------------------------------------------------------------------------
První verze obalu vypadala takhle a potom jsem to ještě víc upravil Smile

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    B88rjn

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    2zjkxgn

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Zn3jo4

Tenhle obrázek zobrazuje sídlo Dartha Saveta a jeho lidi a místo kde se scházejí při svých jednání

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Zx7llw

Postavy v černých barvách znamená že ta postava je už v tom příběhu mrtvá. Tento obrázek bude v celé sérii ze Savetem

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    28un4oy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeTue May 19 2015, 23:08

Vypadá to zajímavě, určitě si počkám na plnou verzi, snad budu mít po státnicích důvod k radosti Cool
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeWed May 20 2015, 07:54

Jak říkám první komiks je takový pilot Very Happy spousta kecu a žádná pořádná akce Very Happy Druhý komiks to už bude takový akčnější, tam vlastně bude testovaný Anakinuv nový učedník a po celou tu dobu jako ve Svazku I se bude pátrat po Yodovi který se nakonec objeví. Po dvou nebo třech komiksech budou odhalení Rebelové z chrámu ve službách Dartha Saveta Smile

Já i když nemám komiksy hotové tak neustále přemýšlím do předu jak to bude pokračovat Very Happy pokaždé na stránce JKHub narazím na zajímavé postavy a řeknu, aha to použíju do komiksu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeWed Jun 17 2015, 18:55

Nebudu tady spamovat jeden příspěvek za druhým takže tenhle trochu poupravím. Více méně mám dobrou zprávu. Komiks je už opravdu hotový Very Happy
Bohužel ještě bez oprav takže se v komiksu můžou objevit i gramatické chyby ale úvod mi bratranec opravil takže aspoň něco, jinak bonusové obrázky jsou přidané

STAR WARS APOKALYPSOVÁ ŘÍŠE (SVAZEK I) - Nováček První část
kód:
http://uloz.to/xC59sa13/star-wars-svazek-i-novacek-prvni-cast-rar

Snad se první část komiksu bude líbit a snad se budou čtenáři těšit i na další komiksy. Podle volného času se přizpůsobím a nadlším pokračováním, jinak jak říkám.. pořád práce :/
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeThu Jun 18 2015, 22:46

Takže staženo a přečteno, mé zhodnocení a rady:
+Grafické zpracování se mi líbí, určitě to dalo hodně práce. Z jakých SW her jste čerpali? Váhám, jestli je to Jedi Academy, nebo něco jiného Smile
-Na délku to má dost málo děje. Možná by stačilo zmenšit font, získat tak více prostoru pro příběh a vypustit i omáčku ("Ahoj, jak se máš - tak se měj, ahoj, atd.). Nic to dle mě nepřináší a jen to zabírá místo Cool, které mohlo být použito pro vysvětlení situace.
-Korektura - nutná, nutná, nutná! Občas to hodně bilo do očí, i jazyk je celkově spíše takový lidovější, když to tak řeknu. Je to sice nový řád, ale že by mluvili jak dělníci u pivka, to se mi nezdá Wink
+Anakin a Obi si vyměnili role? Ještě více nahlédnout do minulosti, co je s Palpym? Odkud se vzali noví Sithové?
+Ti dva rebelové mají slušný potenciál pro komediální akci ("Aha, a tím jsi to vlastně vyřešil, co?" "Jo, vyřešil, dobrý, co?" "Já už raději nic neříkám, stačí, že slyším, co mluvíš" Very Happy Very Happy) - dva tupouni. Zábavných dialogů tam bylo více Razz
Návrat nahoru Goto down
James Terrano
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
James Terrano


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 06. 15

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeFri Jun 19 2015, 00:06

Hyger3 napsal:
-Korektura - nutná, nutná, nutná! Občas to hodně bilo do očí, i jazyk je celkově spíše takový lidovější, když to tak řeknu. Je to sice nový řád, ale že by mluvili jak dělníci u pivka, to se mi nezdá Wink
Už jsem domluvený s Radimem, že mu provedu nezbytné opravy. Problém je, že já nemám ten editor "ComicLife", takže to nemohu opravit přímo. Budu mu to muset přepsat do textového souboru a poslat. Kdyby to nebylo tak dlouhé, možná bych to už udělal Very Happy


Radim mi také říkal, že přemýšlí o zapojení Asajj Ventress do příběhu.
Tak mě napadlo, jestli někdo nevíte o modelu Ventress s vlasy do "JK3: Jedi Academy". Nejlepší by byla Ventress, jako na tomto obrázku:
Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Del-rey-books-new-novel-asajj-ventress-quinlan-voss-star-wars-the-clone-wars-featured-image
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeFri Jun 19 2015, 15:59

Ten První komiks takový měl být. Ten příběh právě začíná takže nemůžu hned v tom všechno odhalit a tradá Very Happy Je to něco jako pilotní díl seriálu který si pustíš a nic moc se v něm neděje a teprve se objevují hlavní padouši. Tak je to vlastně na ten způsob, v dalším komiksu se to jako víc rozvine a víc toho bude vysvětleno. V třetím nebo čtvrtém komiksu budou ti rebelové odhalením, ještě uvidím ale ze Savetem budou do konce Prvního Svazku ještě problémy Very Happy

Vrátím se k té hře. Hra je Star Wars Jedi Knight III Jedi Academy, měla si pravdu ale s dodatkem KOTF takže jenom naspawnují NPC které potřebují do jedné místností a potom je na stavím tak na proti sobě jako že se spolu baví. Ten Savetuv učedník který klečí na zemi před Savetem tak za tu postavu jsem musel hrát a kleknout si, protože normální NPC si těžko klekne a pořád stojí na místě Very Happy KOTF má výhodu v tom že můžu nastavovat pohledy. Nebo vlastně můžu použít schopnost Mindtick a tu postavu donutit si kleknout Very Happy uvidím jak vymyslím smrt protože ty NPC tam proti sobě budou pořád jenom poskakovat a čumět na sebe vypinat a zapínat meče  Very Happy

Jinak doplňkové obrázky a úvod je tvořený v Programu PhotoFilter to samé i ta obálka..
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeSat Jun 20 2015, 17:09

Dneska dopoledne jsem dokončil obal na druhý komiks Smile  

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    121yal5

Ten obal je tady v menší verzi z důvodu aby to nebylo roztažené přes celý příspěvek. Na konci prvního komiksu přišel Anakinuv Nový Padawan a tak jsem o dal už na
obal druhého komiksu Smile V druhém komiksu se začínají testovat sithští Super vojáci. Jinak řečeno Sith Super Soldier který je vlastně na obalu ze zapnutým mečem. Tenhle je jakoby zatím jeden vytvořený aby se vyzkoušel jaký je dokonalý, nakonec se osvědčí a bude se vyrábět ve velkým, bohužel jeho pancíř je odolný proti jakékoliv schopností takže jediná možnost je útočit světelným mečem.. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeSun Aug 16 2015, 15:37

Je to nejspíš definitivně v hájí. Soubor prvního komiksu pro editaci a úpravu už nemám. Bratranec mi sice něco poslal ale to je zase soubor z Comic Life 3 Demo. Úplně jiný typ souboru který v Comic Life 2 nespustím. A zase ten soubor je nedodělaný který má pouhé jenom čtyři stránky. Měl jsem v PC na HDD dva typy souboru. Jeden byl Star Wars Komiks 1 a druhý který jsem používal byl Untiled. Ten Untiled byl právě že komplet hotový a jenom připravený na opravu a editaci písma. Bohužel nějakým záhadným způsobem jsem to smazal a bratranec mi jenom poslal ten nedodělaný soubor ze čtyřmi stránkami. Takže to pravděpodobně vypadá že celý první komiks budu muset ze skládat znovu, podle těch uložených stránek co mám. To se může stát jenom mě. Mám jenom pokračování bez začátku, takže skvělé.. Mad

Jsem už z toho unavený a těšil jsem se že s tím nějak pokročím a z takovou se musím vracet opět na začátek prvního dílu a třetí díl bude bůh ví kdy. Druhý díl má teprve pět stránek. Mad Mad vždycky jako u seriálu se musí něco podělat Mad Mad nikdy nic nevyjde podle plánu a ještě když není čas Mad Mad
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
James Terrano
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
James Terrano


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 06. 15

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeSun Aug 16 2015, 22:27

Darth_Radim napsal:
Je to nejspíš definitivně v hájí. Soubor prvního komiksu pro editaci a úpravu už nemám. Bratranec mi sice něco poslal ale to je zase soubor z Comic Life 3 Demo. Úplně jiný typ souboru který v Comic Life 2 nespustím. A zase ten soubor je nedodělaný který má pouhé jenom čtyři stránky. Měl jsem v PC na HDD dva typy souboru. Jeden byl Star Wars Komiks 1 a druhý který jsem používal byl Untiled. Ten Untiled byl právě že komplet hotový a jenom připravený na opravu a editaci písma. Bohužel nějakým záhadným způsobem jsem to smazal a bratranec mi jenom poslal ten nedodělaný soubor ze čtyřmi stránkami. Takže to pravděpodobně vypadá že celý první komiks budu muset ze skládat znovu, podle těch uložených stránek co mám. To se může stát jenom mě. Mám jenom pokračování bez začátku, takže skvělé.. Mad

Jsem už z toho unavený a těšil jsem se že s tím nějak pokročím a z takovou se musím vracet opět na začátek prvního dílu a třetí díl bude bůh ví kdy. Druhý díl má teprve pět stránek. Mad Mad vždycky jako u seriálu se musí něco podělat Mad Mad  nikdy nic nevyjde podle plánu a ještě když není čas Mad Mad              

Možná to ještě najdu. Problém je, že nevím, kam jsem si to přesně uložil. Ale je tu ještě šance, že to někde mám.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeMon Aug 17 2015, 00:26

Škoda affraid
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeMon Aug 17 2015, 17:14

Čtyři měsíce práce a úplně z promítnutím na hovno. Dneska v práci mě to celou dobu štvalo ale to neznamená že s tím seknu, bude to sice ještě hodně dlouho trvat ale snažím se aspoň ten druhý díl nějak pěkně upravit. Písmo jsem zmenšil takže by to nemělo být tak moc tučné. Příští týden budu mít dovolenou tak se budu snažit tomu věnovat aspoň pár hodin. Nechci u toho sedět zbytečně celé dny a jenom pořád komiks, komiks, komiks. Ale zas může nastat problém jako klasické chcípnutí JK3 a KOTF. Ta hra mi to dělá dost často, že když zrovna kdy to nejvíc potřebují si ta hra v klidu chcípne. Aspoň kdyby se mě zeptala (Můžu si umřít ?) Tak ji řeknu NE, ještě tě potřebují, umřít si můžeš až potom. Potom znovu opět reinstal celé hry..
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
James Terrano
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
James Terrano


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 06. 15

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeMon Aug 17 2015, 23:44

Takže, říkal jsi, že název souboru je Untitled?
Našel jsem nějaký "Untitled.cl2arc" (velikost 43,5 MB). Mohlo by to být ono?
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeTue Aug 18 2015, 16:02

Jo to určitě musí být ono Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
James Terrano
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
James Terrano


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 06. 15

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeTue Aug 18 2015, 22:27

Ok, tak až budeš mít někdy čas, tak si pro to přijď nebo bych přišel já. Poslední dobou se mi nějak zpomaluje net, takže ti asi ani těch 43,5 MB nepošlu.
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeSun Sep 11 2016, 12:51

Tak milí přátelé, dlouho jsem se tu už neukázal. Omlouvám jednak jsem měl pořád práci a na druhou stranu zase většinou Vintage srazy přátel a příznivců dobové módy, kromě toho jsem se už konečně zaměřil na vyřešení drobných mezer a nesrovnalosti ve svém Alternativním komiksovém příběhu ze hry Star Wars JK3 a s pomocí KOTF. Pracují na sepisování jednotlivých dílu a začíná to vlastně tím kde vysvětlují ty mezery a nesrovnalosti. S pomoci ze svým bratrancem to dáváme do kupy jelikož jsem taky pracovně zatížen a můžu se tomu věnovat jenom dopoledne v týdnu a nebo v jeden den o víkendu což je vlastně dost málo ale hlavně potřebují nějak zjednodušeně pořešit pohyby postav aby třeba nestáli v křeslách v radě ale aby tam třeba fakt seděli. Stím bude ještě nějakou dobu drbačka.

Zatím mám napsané seznamy dílu ve dvou svazcích a mezi svazky budou doplněné, budu tomu říkat filery které s hlavním příběhem nebudou souviset..
Až bude seznam napsaný tak milé rád ho tady pošlu a můžete si to stáhnout všichni a počíst si to Smile měj te se fajň a já se budu snažit na tom usilovně pracovat jak mi
to čas povolí Smile

Ještě jsem zapomněl dodat že každý díl budu do podrobná rozepisovat ve Worldu, jelikož první komiks jsem dělal za vchodu dělání, takže jsem vlastně neměl promýšlené kdo co bude říkat a jenom jsem tak na rychlo psal do bublin z hlavy a potom ještě na něco vzpomínal. Teď si to vlastně budu na nečisto rozepisovat a jenom do bublin kopírovat + vyberu stránky kde jsou větší okna pro obrázky aby se do toho ty bubliny vešli. Stránky ve stylu Euro komiksu nejsou špatné ale nevejde se tam všechno.. takže vyberu jinou formu stránek..
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeFri Sep 16 2016, 23:58

Po roce Very Happy. Ale dá se, dá se.
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeSat Sep 17 2016, 01:16

No bohužel za ten rok toho bylo moc Very Happy a nestíhám všechny věci na raz, bratranec si ještě do mého komiksu požádal o vytvoření modelu vedoucího Jedi stráži. Bohužel jeden člověk se na něj vykašlal tak to ještě zkusí požádat u jiného 3D modeláře. Já třeba pořád čekám na Cyber Maula s Clone Warsu s těmi nohy co mu udělali ti Mandaloriani. Vyšel jeden model ale prostě nemůžou vytvořit normální model z normálním obličejem, prostě zase takový ten klasický animovaný model s 3D Clone Warsu který se mi vlastně nehodí :/ takže raz za čas projíždím JKHub jestli tam není něco nového.. ale rozhodně jsem tam našel dost dobrého Savage Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeWed Sep 28 2016, 11:41

Tak jo, komplet celý seznam rozepsaný a teď pracují na rozepisování prvního komiksu. Posílám celý seznam toho, co bude Smile

Darth Apocalypse komiks (Řešení)
kód:
https://ulozto.cz/!HdsdTsKJM/darth-apocalypse-komiks-reseni-rtf

Odkaz je bohužel v černé barvě a nevím jak to zpravit :/ ale zkopírovat odkaz půjde má to jenom 9KB Smile
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeSun May 14 2017, 18:41

Tak opět jsem o něco pokročil a vyřešil drobné nedostatky a vyřešil zbytečností které byli v prvním komiksu. První verze obsahovala zhruba 30 stránek a já se snažím to upravit tak aby mi to vyšlo alespoň na těch 15 stránek. Rozhodně to chci udělat tak aby v komiksu byli opravdu jen důležité věci bez zbytečnosti jako například ''Ahoj jak se máš'' jsem se nad tím nedávno zamyslel a je to opravdu k ničemu Very Happy

Za další už to nebudu dělat tím způsobem že do hry spawnu NPC které budu fotit ze všech stran. Už jsem se trochu naučil používat program ModelView a prvních pár obrázku se celkem povedlo. Hlavně chci aby to mělo víc pohybu jako například aby postavy seděli v křesle a ne aby na tom křesle stáli Very Happy sice to dá celkem víc práce to takhle upravovat ještě v Photofilteru ale konečný výsledek určitě potěší. Z Bratrancem to dáváme do kupy tak uvidíme co vytvoříme Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitimeSun May 14 2017, 20:24

Basketball Jen tak dál, věřím, že se změny k lepšímu projeví
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Star Wars JK3-KOTF komiks (série)    Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars JK3-KOTF komiks (série)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: