OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D

Goto down 
+8
CharlieV
Ruplikon
Darth Soren
Darth Eternal Hatred
Jaden Korr
Mandalorian
Gralen
Padme von Kell
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 19 2017, 18:44

Já teda bez pokrytectví říkám že se mi libí celý Disney canon (i když TFA není ani zdaleka to co jsem si představoval), ale jak už jsi psal jinde, přílišný důraz na "silné a nezávísle" ženy to trošku kazí... libí se mi současné dlouhodobé plánování a jednotná úroveň kanonu, škoda přeškoda že to tak Lucas nebral kdysi a když se mu zachtělo, vyšším kanonem přebil nižší Very Happy ale to neznamená že je třeba vše bezmyšlenkovitě přijmat a souhlasit s tím, bohužel se to musí brát jako součást (Bendu, Kylův meč, otřesné helikoptericke meče inkvizitorů v Rebels, Mas "butthole eyes" Kanata, do třetice ještě větší ještě lepší a stejně lehce zničitelná Hvězda Smrti 3, skákání do hyperprostoru odkudkoli se mi zachce atd...).
Já se tedy na osmičku těsím a i když je jasné že po ni určitě přibude něco na seznam "co se mi nelíbí na novem kanonu, ale horší jak sedmička to určitě nebude (ledažéé by zde opravdu vypukla bromance) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 19 2017, 22:48

Co jsem tak koukal na netu, tak se jim ten novy canon uz taky sype. Proste je hezké mít vizi, ze vse se odkontroluje a bude Ok. Jenze to jednoduse neni pri tak velkem objemu produkce v lidskych silach. To by to musel psat jeden clovek (viz Tolkien a Prechett), takhle zakonite musi prijit moment, kdy se filmy zacnou mlatit s beletrii (TFA a román dle TFA je toho prý krásným příkladem). Brzy se nový jednotný canon rozštěpí na to, co primo nadelegoval disney, na to co si vzpomnel Filony a na to jak si SW predstavuji autori romanu. A budou zpatky u G => D, T, C a N.

Kathleen jen prohodi rukama a usmeje se a bude. Very Happy

_________________

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 20 2017, 17:26

Já bych to rebootnul, dokud je čas! Lidi chtějí Jar Jara a lepšího mladého herce Anakina. A ten bordel v kánonu je fakt, už to v jedné diskuzi uznali i kánonoví srdcaři, kteří předtím s radostí šili do kontinuity EU.
Jinak mě to ale, abych řekl pravdu, přestává zajímat. Víc mě zajímají Rebels než to, co se děje ve filmech. Pokud mě Disney nepřinutí k výbuchu vzteku přivedením nějaké oblíbené postavy a jejím zprzněním, tak to ani nebudu hrotit, Rogue One jsem s úspěchem ignoroval a u osmičky jsem na tom stejně. Jejich mantru, kdy tvůrčí svoboda znamená vykrádání, rebooty a trapné kopírování, už plně chápu Smile. Hlavně, ať je dost barevné, LGBT, multikulti, genderově vyvážené atd.
Návrat nahoru Goto down
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 20 2017, 20:26

jeee už jsem se lekl že nám po dlouhé době nepřipomeneš že jsi neviděl jak sedmičku tak rogue one a taky to že se ani na osmičku nechystáš Very Happy Very Happy

a co tedy konkrétně nový kanon vykradl (nebavím se o filmech) ?? Jestli něco přesně převypráví nebo převypráví hodně podobně (a lépe) jak v EU tak to bude jen dobře Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 22 2017, 01:39

Pokud vyloučíme filmy, tak na tu otázku odpovědět nemůžu, protože mě kánon nezajímá. To vykrádání bylo směřováno na filmy. Podle tebe je kreativita to, že někdo něco převypráví? Budiž. Jejich kreativita končí tím, že vytáhli Thrawna, protože je to oblíbená postava, a chrlí příběhy z období epizod staré trilogie, protože jich v EU bylo asi málo, a teď je to statečný nový kánon. Dopředu jít nemůžou, protože tam to blokují dosud nenatočené filmy, dozadu jít taky nemůžou, protože nic nového nevymyslí a "přepisování" by zase nakonec skončilo u vykrádání KOTORů. A tak místo KOTORovské řežby, na kterou bych klidně koukl, dodají seriál o ženských hrdinkách. Paráda, znělku může nazpívat Justin Bieber Rolling Eyes
Btw, až to za 20 let celé rebootnou, protože filmů bude strašně moc a nová generace takyfanoušků se přece nebude dívat na zastaralou Epizodu IV a Povstalce, aby zjistili, kdo byl prarodičem kohosi, a kdo to byl Vader, taky to bez mrknutí oka odkýváš s tím, že stejně to byl jen jeden velký bordel s chybami v kontinuitě, a nakonec to ani za moc nestálo a 99 % z toho je brak?
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 22 2017, 07:57

Ackoli jsem rad, ze je to tu na foru zase aleapon trosku zive, musim rict, ze uz se nam to trosku vymyka z rukou. :-D je vymyka z tvrdym? Sakra, ja nevim. No, nebudu to hledat. :-D je hezke, ze narozdil od CSWU je tu porad jeste prostor pro debatu a hlavne tu EU nema zavrene dvere (mimochodem, warnet zrusili proc? :-D ), ale zase nemusi to jit do extremu. Myslim, ze uz jsme probrali vse, co se dalo. Fakt je ten, ze EU je ted legends a ze disney uz z neho nikdy canon neudela. Druhy fakt je ten, ze ackoli lide za pokracovani bojuji, sam si nejsem jisty, zda by to byla vyhra. I kdyby to zase rozjeli, nebylo bu to stare EU (obdobi pred LOTF) ale nove EU, politicky korektni az na pudu a to ja nechci.

Je fajn, si tu a tam do noveho canonu stournout, protoze je to zabava, ale stourat porad moc velky smysl nema. Nic se nezmeni a akorat to pak vypada, ze jsme fakt hejtri (jak nas pan Klmes nazval).

_________________

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Logo



Naposledy upravil William dne Sat Apr 22 2017, 20:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 22 2017, 13:19

No tak to s Vami súhlasím. Disney to ťahá bližšie k zemi, a to len kvôli zisku. no a keď nebodaj znelku naspieva Justin Bieber, alebo niekto jemu podobný, tak to budú pozerať len fest mladý fanúšikovia. A kvôli hrdinkám hlavne mužského pohlavia, málo kedy dievčatá.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 23 2017, 14:29

William napsal:
Ackoli jsem rad, ze je to tu na foru zase aleapon trosku zive, musim rict, ze uz se nam to trosku vymyka z rukou. :-D je vymyka z tvrdym? Sakra, ja nevim. No, nebudu to hledat. :-D je hezke, ze narozdil od CSWU je tu porad jeste prostor pro debatu a hlavne tu EU nema zavrene dvere (mimochodem, warnet zrusili proc? :-D ), ale zase nemusi to jit do extremu. Myslim, ze uz jsme probrali vse, co se dalo. Fakt je ten, ze EU je ted legends a ze disney uz z neho nikdy canon neudela. Druhy fakt je ten, ze ackoli lide za pokracovani bojuji, sam si nejsem jisty, zda by to byla vyhra. I kdyby to zase rozjeli, nebylo bu to stare EU (obdobi pred LOTF) ale nove EU, politicky korektni az na pudu a to ja nechci.

Je fajn, si tu a tam do noveho canonu stournout, protoze je to zabava, ale stourat porad moc velky smysl nema. Nic se nezmeni a akorat to pak vypada, ze jsme fakt hejtri (jak nas pan Klmes nazval).

To nás nazval hejtry v nějakém článku, nebo kde? Ten web nesleduju, především pan Klimeš je teď na straně Disneyho, a většinou mi jeho postoj přišel jako pro-Disney a anti-EU (ne vždy, snažil se být i kritický, ale jeho nadšený rozhovor pro DVTV mě dorazil). Něco jako Brandon Rhea z Wookieepedie, který teď vášnivě čte veškerý kanonický materiál, přestože předtím podobná média až na výjimky ignoroval (ale určitě to není hejtr, na které lze narazit na FB, kde opakují své polopravdy).
Jinak máš s tím novým EU pravdu, ale věřím, že tahle éra nebude trvat věčně, a zase se dočkáme toho, kdy se budou nepříjemné věci moci nazývat pravými jmény. A i kdyby nemělo pokračovat, nikdy nad ním nezlomím hůl a nenechám ho upadnout do zapomnění, ať se Disney snaží, jak jen to jde Cool

Gralen: V první moment se mi zdálo, že píšeš o "hrdinkách mužského pohlaví" Mad Mad
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 23 2017, 16:53

Nn, jsem s nim jen chvili debatoval na FB u příležitosti rozebírání důvodu malého zájmu o SW magazin. Uplne neutrální není, ale ze by byl vylozene anti EU, to bych nerekl. já slysel jen nejaký rozhovou o TFA a SW obecne v rozhlase. Byl tam i Fuka tuším. Kde se na to da kouknout?

Další část odpovědi, nalezneš ve vseobecne diskuzi

_________________

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 23 2017, 19:48

Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 13 2017, 18:59

Mě se líbil ten plakát, kde jsem původně myslela, že je tam weasley, snape a brienne a pak mi došlo že né Very Happy jinak jem docela zvědavá, a klidně mě zavražděte a moje ostatky hoďte ewokům nebo mě předělejte na C3PO, ale mě se tohle nový pokračování víc líbí než ty původní knížky s dětma Leiy, Luka atd..... to jsem nijak nesledovala, páč to pro mě bylo nepřehledný a moc mě to nebavilo, todle mě (zatím) přijde přehlednější. Jako je fakt že mě nasralo že to všechno měněj,jako celkově, že revan atd neplatí a budou to vymejšlet znova a měl tam bejt spíš nějakej časoprostorovej paradox, proč to prostě najednou utli a celý je to odznova, ale todle pokračování se mi líbí víc.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 13 2017, 22:57

Mně by se více líbila pořádná R-ková řežba, než trampoty emaře Kyla Smile. V EU byla Jaina top postava, tady už to mají Kylovi rodiče za sebou a on na pokračovatele rodu moc nevypadá.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 15 2017, 17:06

Co my víme, co Han dělal když byl od Leiy odloučen, že jo... bych se nedivila kdyby odněkud se objevila ukrytá ségra, Asiatka nebo Indka.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 16 2017, 13:12

A nebo je jeho syn Finn Very Happy Finn Solo, to zní dobře
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 12 2017, 08:11

Jsem se včera nudil, tak jsem si pustil pár videí k e8. Musím říct, že je mi Marka Hamila líto. Něco mi říká, že vědět, co Disney se sw zamýšlí, tak by se možná neupsal. Z něho vyloženě čiší nechuť k celý nový trilogii. Když herec nejpopulárnější postavy v rozhovoru řekne, že si máme rychle uvědomit, že je to jen o prachach a Disney bude dojit dokud nevydoji, a je u prdele, jak kvalitní věci vyprodukuje, tak to je síla.

Schválně si zahrajeme na vedmu. Luke to posral hodně, nechal se serezat nějakým tím ala sithem ze sedmého dilu, pak koukal, jak mu vyvrazdi akademii a místo toho, aby cokoli udělal, se stáhne do exilu. Předtím ale stihne ještě na radu nějaké chytré ženy úkryt nadejnou studentku na Jakku. V e8 ji vycvici a pak stejně jako Yoda umře. Jediné, co by mě pobavilo ještě víc, by bylo, kdyby Rey byla fakt jeho dcera a manželku by pohřbil s břichem. 😀

_________________

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 12 2017, 11:38

Jo, je to na nem hodne videt ze mu tohle nesmakuje. Vsude pusobi znudene, nezucastnene, tu nechut na nem je ocividni.

A to je kralovska blbost. Uz to, ze podle canonu nemocnejsi Jedi a force user sve doby se necha nakopat nekym kdo vlastne ani neni Sith je smesne. A to ze se takhle stahne do exilu? disney to podelali hned na zacatku a tak se Markovi ani nedivim, ze je mu z tehle trilogie na bliti. Pockej on jako fakt umre? Usel mi nejakej teaser?
Neeee Lukovu manzelku at nechaj tak. Jedina jeho manzelka byla Mara a i kdyby ji tam nejak nacpali, neznesu aby zprznili i ji Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 12 2017, 12:23

Yoda to zabalil v sestce, takže v osme bude Luke asi ještě v pohodě, ale nakonec ho oddelaj. Věřím tomu. Je to přesně ten typ zvratů, kterej se dá očekávat. Jaké byl nejsilnější moment v e7? Smrt Hana. Jakej v rogue one? Smrt, inu... Všech. 😀 zvejka nezabijou. Leiu pravděpodobně taky ne. Kdo zbývá?

_________________

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 12 2017, 15:16

Já to sleduju minimálně, teď jsem viděl, že Driver zmiňoval cosi o tom, že to bude pro SW přelomová epizoda, spekuluje se o konceptu šedých Jediů... So much wow.
Marka Hamilla to určitě stejně jako mě mrzí, pravý Luke z OT a z EU by se nikdy nevzdal.
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 914
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jul 12 2017, 16:48

Já myslím, že Leiu zabijou, ale až v EIX. Leda by zase nastoupila CGI.
Ren by ji mohl použít jako návnadu na Luka a v nějaké srdceryvné scéně oba zničit (třeba vyhodit jejich loď do vzduchu).
Mnozí efektové, tisíc slonů!
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 13 2017, 12:32

Ja myslim nekde cetla, ze meli nejaky zabery s ni do 9tky uz natoceny...tak tezko rict...

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 17 2017, 18:09

Nějaká hromadná premiéra neplánuje se ? Very Happy


Zdravím, zatraceně dlouho jsem tu nebyl ale myslím že někteří si přece jen dokáží vzpomenout na mou maličkost. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 17 2017, 19:36

Dobří avrilové se vracejí. Very Happy

_________________

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 17 2017, 23:02

wow Shocked

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 21 2017, 10:37

Tak to je masakr Very Happy Chodil snad nejakej vyzvovej email, at prijdou ztracene duse? Very Happy Nebo sis vzpomnel sam od sebe? Very Happy
Jinak o hromadny premiere nic nevim, ale klidne bych se pridala Very Happy

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 21 2017, 12:20

Jsem hodil link fora na fb. Very Happy

_________________

Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Sponsored content





Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D   Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars: The Last Jedi - Velmi obecná diskuze :D
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: Dark Force 3: Jedi knight 2: Jedi Outcast
» Play Star Wars Jedi Knight Jedi Academy
» Star Wars Jedi Vs Sith
» Star Wars Last Stand of the Jedi
» Star Wars Jedi Knight hry

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda VIII: Poslední z Jediů-
Přejdi na: