OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars Youtube

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Star Wars Youtube Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars Youtube   Star Wars Youtube Icon_minitimeSun Apr 30 2017, 12:00

Tak mě napadlo, nevim jestli se to tu řešilo, ale s nastupem youtuberů tu máme samozřejmě i Star Wars Youtubery. Sledujete nějaké ??? já osobně mám nejraději ten největší ze všech The Stupendous Wave, Star Wars Explained - byvalý Star Wars Minute je taky dobrej, a samozřejmě Star Wars Theory dělá kvalitní obsah. Ale nejzábavnější z nich byl vždycky Star Wars Reading club, jeho rypačky do Disney a prohlašením sebe sama za NonCanon experta bylo super, v poslední době ale dělá i videa ohledně noveho canonu ...

no a tímhle to teda definitivně zabil včera !! https://www.youtube.com/watch?v=-WRI12S3ris

výborné Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars Youtube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Youtube   Star Wars Youtube Icon_minitimeSun Apr 30 2017, 21:55

Občas mrknu na již spomenuté The suspendous wave a SW Explained, ale to je tak vše. Star Wars neberu a nechci brát jako obsah pro youtube
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars Youtube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Youtube   Star Wars Youtube Icon_minitimeTue May 02 2017, 13:01

Žádné, maximálně když se někde objeví nějaký odkaz, či náhodou, ale cíleně to nevyhledávám. Ale rozhodně je dobře, že to ti lidé dělají, přispívají k existenci povědomí o EU.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars Youtube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Youtube   Star Wars Youtube Icon_minitimeThu Aug 19 2021, 16:15

Na youtube se pořád najde SW obsah, který stojí za to Very Happy Třeba tohle mě rozsekalo

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Wars Youtube Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars Youtube   Star Wars Youtube Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars Youtube
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars
» Star Wars DJ

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: HoloTube-
Přejdi na: