OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 pomoc v KotORu

Goto down 
+38
Lance Stone
badger
Elinor Yall
Vikinger
Tod
Dumby_2
Syntax
LeiaSkywalker
joemandel
Darth Gryat
Tom
danko111
Darth_Radim
J.T.Bansbi
Jaldithas
elinor
Freedom Nadd
Derk Yall
Ultimate
Mandalorian
Cody
lord mikerrus
Xavier
An-Drew Deer
Darth Eternal Hatred
Riven Fall
Wrait
Padme von Kell
Shred Naki
Lukin013
jursky
Clon
ScorpiO
Tik & Tok
Horox
Potan von Kell
Aksel
vooj-tae
42 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AutorZpráva
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeFri Dec 25 2009, 23:26

No Gryate co se týče toho droida(ne T3)jestli je to ten co si myslím ta já ho nějak ukecal a nebo jsem šel dál moc nevpomínám.A harbinger tam přiletí i se sithama a ty na něj vlezeš.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeFri Dec 25 2009, 23:32

tak už vim, jsou tam asi 4 možnosti. mě zbejvá už snad jen zničit takovej ten panel.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeFri Dec 25 2009, 23:55

Tom: mno a neni to proste jen bug? zkusil jsi nahrat starsi save? manaan v kotoru jsem nehrala uz dlouho, ale do ty vycvikovy mistnosti sem chodila az nakonec v ty zakladne, az co sem ziskala ten modul z toho unesenyho droida..

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ultimate
Grand Moff
Grand Moff



Poeet p?íspivku : 5624
Age : 28
Registration date : 16. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:01

tak zase hraju KotoR 1, jsem na Manaanu, už u ty Hrakertský trhliny, zbavím se tam toho obřího firaxanského draka a když chcu jít ke Star Map, hra se sekne, nahodí to prolém a hře je konec... zkusím restart PC a nic, pořád stejné... talže jsem to odinstaloval, podělal se mi komp, teď jsem přeinstaloval celej komp, takže to zkusím celý projet znovu od začátku... a jetli ani to nepomůže, půjdu viset. affraid
Návrat nahoru Goto down
http://www.textovehry.tk/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:11

hmm, mas originalku? nemas tam nakej novej mod kterej bys tam predtim nemel? nemas v kompu vira? Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ultimate
Grand Moff
Grand Moff



Poeet p?íspivku : 5624
Age : 28
Registration date : 16. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:12

už ne. rofl jeslti tam nějakj vir byl, tak teď je pryč, páč jsem provedl komplet reinstal windowsu. Very Happy Laughing

a ne, origoš nemám, už jsem to nikde nemohl sehnat.... a problém s módy jsem vyřešil tak, že sjem tam jeden mód prostě nedal a hra funguje v pořádku... kvůli jednomu módu jsem tam měl problémy s dialogy, ale jak už jsem psal, vyřešil sjem to tak, že jsem ho tam prostě podruhý nedal. Smile


Naposledy upravil Ultimate dne Sat Dec 26 2009, 00:14, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.textovehry.tk/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:13

lol! to mas nak casto ne? rofl

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ultimate
Grand Moff
Grand Moff



Poeet p?íspivku : 5624
Age : 28
Registration date : 16. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:15

já vím no... su smolař. Very Happy


ale tentokrát jsem to musel přeinstalovat proto, že mně prostě zmizelo připojení k místní síti, prostě to v kompu vůbec nebylo. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.textovehry.tk/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:17

mno, taky to mohl bejt nakej virus Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ultimate
Grand Moff
Grand Moff



Poeet p?íspivku : 5624
Age : 28
Registration date : 16. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:22

ee.... podělola se mi to s updatem ovladačí graf. karty. stahoval sjem to přímo u výrobců - nVidie... Very Happy nainstaluju a bum, pos*al se to. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.textovehry.tk/
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 31
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:26

Díky za radu Padme,jenže tohle jsem taky zkoušel,zkoušel jsem se do tý základny tedy vloupat od jednoho savu znovu od začátku jenže zase to samé.Úžasný a to jsem se těšil jak je to prej skvělá hra.Pokusím se o to ještě jednou,jinak s tuhle hrou končím,protože začínat znovu úplně od začátku mě deprimuje.To jsem se těšil,že si konečně zahraju o prazdniny něco dobrého pro mě neznámého a skončí to takhle,fakt skvělé.
Návrat nahoru Goto down
Ultimate
Grand Moff
Grand Moff



Poeet p?íspivku : 5624
Age : 28
Registration date : 16. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:29

tom:? no můžu ti zkrátit práci s jedním módem, kde si vybereš, zda chceš přeskočit Endar Spire, Taris LS nebo Taris DS... mně ten mód funguje a ulehčuje mi mnoho práce.. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.textovehry.tk/
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 31
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:37

Zkoušel jsem to znovu bez úspěchu.
Proč zrovna mě se musí stát tohle?!!Proč?!!Sakra!!To není možný!!To je určitě diskriminace těch jako já.Byl jsem zásadně vyjednávač a striktně jsem se držel Světlé strany,každému pomohl,všechny vyslechl,všechna ta práce přišla v niveč!!
Návrat nahoru Goto down
Ultimate
Grand Moff
Grand Moff



Poeet p?íspivku : 5624
Age : 28
Registration date : 16. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:43

a co tam mám za problém?? třeba bych ti to mohl přejít. Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.textovehry.tk/
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 31
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:52

V Sithské základně na Manaanu v druhé sekci,jsou zaseklé dveře do výcvikové místnosti.Já je mám zavřené a ostatní ne.Možná požiju radši nějaký starší save a vydám se na jinou planetu,třeba se to potom spraví.I když tohle je spíš zbožné přání.Zajímavé je ale,že mě se ve všech RPG hrách povedlo seknout právě tam,kde není vůbec problém.RPG asi není titul pro mě kromě Mass Effectu,který jsem jediný dohrál.
Ach jo,to jsem netušil,že můžu z tohohle neúspěchu dostat takovou depku a vztek.
Návrat nahoru Goto down
Ultimate
Grand Moff
Grand Moff



Poeet p?íspivku : 5624
Age : 28
Registration date : 16. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 00:53

jak zaseklé?? jako že se nechou otevřít, že sjou nějak zamknuty, nebo se napíše odemčeno, ale pořád zamčený nebo jak??
Návrat nahoru Goto down
http://www.textovehry.tk/
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 31
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 01:02

Údajně by měly být hned přístupné,jenže já je mám zavřené.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 01:05

mno, ja uz si prave nepamatuju jestli jsou hned otevrene...kudy jsi vlastne do ty zakladny vchazel? tim zadem? nebo jsi sel normalne predem?

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tom
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Tom


Poeet p?íspivku : 279
Age : 31
Vyznamenání : člen Pellaenského Impéria,odstřelovač
Registration date : 19. 08. 08

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 01:06

Asi předem,protože jsem vyslechl sithského zajatce a použil jeho heslo.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSat Dec 26 2009, 01:09

jasne, mno, jeste si to muzu zkusit ozivit, mam spoustu saveu, takze by to nebyl problem a uvidim teda..

EDIT: mno, ale az zitra, tady ty savy nemam, jsou na jinym pocitaci...doufam teda Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Dec 27 2009, 00:33

Ultimate napsal:
už ne. rofl jeslti tam nějakj vir byl, tak teď je pryč, páč jsem provedl komplet reinstal windowsu. Very Happy Laughing

hahahaha
vir se ti muze schovavat i jinem SW nez win

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Ultimate
Grand Moff
Grand Moff



Poeet p?íspivku : 5624
Age : 28
Registration date : 16. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Dec 27 2009, 00:36

teď tahám antivir. Smile a zejtra ho tam nainstalju, teď nejsem doma. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.textovehry.tk/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Dec 27 2009, 01:08

mno, si to projed eset online scanerem, nemusis nic stahovat...

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 00:49

Má drahá je opravdu opozoruhodná bytost.
Všichni zajisté znáte veleváženého všude známého a nejlepšího, nejkrásnějšího nejtlustšího lovce odměn, známého (lépe ho neznat, vám povídám) Cala Norde. Ten trotl na vás má zaútočit na prvním světě, kde se vám pracně podaří najít Star Map (jakoby to nestačilo, človšk se trmácí tam, sotva přežije s posledním medpackem, načež se tam objeví ono turbanové sumovité individuum, které umí napočítat jen do tří - možná i čtyř) a objeví se tam se svými kumpány (dementy) na swoopech (nejdou ukrást, zrekvírovat, ani po-grafitovat, či po psým způsobu označkovat, škoda) a jste nuceni jít do těžkého sáhodlouhého boje, který začne poté co sulatn Norde (neni z Norska, ani ze severu - poznámka pro cizojazyčně mluvící) vás vyzve k souboji hustým deialogem, že i James Bong je oproti nšmu pepa z Depa. A co náslůeduje pak? Těžký souboj, který se proslaví tak, že i každá krysa (ewok) a leklá ryba (gungan) v kanálu o tom budou básnit? Ne, Calo Norde stojí, a stojí, a stojí, a (chvilka napětí) ano, stojí!!! Očividně je to pravý šoumen, učitelem mu byl nejspíš pan Trvdé Y. Tak zatímco Norde pokračuje ve své oblíbené činosti (kdo to uhodne dostane internetovou sušenku, čokoládovou) kráčí si takhle má ženuška v převlečení za Revan (nebo Revan převlečený/á za mou ženušku?) po okraji lokace (což by bylo cca dvacet metrů od Norda, na otevřené pláni k tomu - jen sem tam nějaká ta písečná duna, pobitý tusken či smradlavá bantha) ve snaze se s minimem života dostat z místa ohrožení (je tam zákaz stání!!!) a tak se plazí okrajem mapy, a co náš lovec odměn? Co asi stále kouká jedním a tým samým směrem (asi se mu zamlžili brýle, ale nebyl by to kchůůůůl šoumen, kdyby si v půlce tak akční scény začal otírat okuláry). A tak po chvilce nám Revan s partičkou utíká Nordovi za zády (ukazujíc na něj zadnice) pryč do Ebon Hawku, a když pak vesele letí z planetky, zamávou našemu milovanému lovci odměn z okna (řádně umytého, že Daviku), který stále čeká na Revan, a očividně kkulí oči, obviňujíc revan, že ze strachu odmítá vylézt a bojovat jako chlap (což je problém, vezmeme-li potaz, že v této verzi je Revan něžného pohlaví - ale co, třeba má Calo jiné představy, he he he)...
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 09:15

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
tak to me nikdy nenapadlo ze se mu da utyct rofl
me vzdycky tim svym hustackym dialogem tak nakrkl, ze sem ho proste musela zabit lol!
ale calo je lehkej Laughing Laughing nevim co pak bude delat s bandonem Laughing
btw. fakt by me zajimalo jak to vezme hra...pac pak ma karath prijit za malakem, ze calo selhal a malak vysle bandona...to sem pak napiste prosim scratch

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pomoc v KotORu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
pomoc v KotORu
Návrat nahoru 
Strana 7 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Pomoc
» Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec :: Knights of the Old Republic-
Přejdi na: