OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pravidla sekce Vlastní tvorba

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Pravidla sekce Vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla sekce Vlastní tvorba   Pravidla sekce Vlastní tvorba Icon_minitimeFri May 09 2008, 19:32

Takže tahle sekce se dost rozjíždí a je potřeba to tu trochu usměrnit, takže:
1) je zakázáno zakládat si více témat s vaší tvorbou... v zájmu fóra
2) je zakázáno vkládat obrázky větší než 800x600 px.... v zájmu fóra
3) je zakázáno vkládat škaredé obrázky... než něco vložíte, tak se podívejte jestli se na to dá koukat a pokud vám to nevypálí oči tak to teprv nejspíš můžete vložit.... v zájmu uživatelů
4) je zakázáno vkládat nedodělaná díla... nikdo není zvědavý, jak vypadá váš obrázek v půlce práce. Taktéž když budete skládat písničku tak neuděláte do jednoho alba půlku písničky a do druhého druhou půlku... v zájmu uživatelů
5) je zakázáno vkládat tvorbu nesouvisející se SW... například pokud sem vložíte jakou jste udělali krásnou fotku svého psa, tak vám to jistojistě někdo z adminů bez komentáře smaže (taktéž ostatní prosím aby na takové příspěvky neodpovídali a nekomentovali je)... tohle se netýká sigů, ale upozorňuji, že pokud produkce sigů jednoho uživatele bude více než 1 za den, tak mu příspěvky pravděpodobně začneme mazat... v zájmu fóra i uživatelů

6) komentujte objektivně... tím že napíšete že je něco hnus nikomu nepomůžete
7) pokud si vše přeskočil a přešel rovnou na poslední bod, tak :rtfm:


Naposledy upravil Stopa dne Fri May 09 2008, 19:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Pravidla sekce Vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla sekce Vlastní tvorba   Pravidla sekce Vlastní tvorba Icon_minitimeFri May 09 2008, 19:34

VIII) Je zakázáno vkládat cizí tvorbu a vydávat ji za vlastní.... v zájmu všeho

//edit by Stopa
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Pravidla sekce Vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla sekce Vlastní tvorba   Pravidla sekce Vlastní tvorba Icon_minitimeSun May 18 2008, 11:03

takže od teď je zakázáno vkládat sem odkazy na jakékoli fórum. To není vaše tvorba, nezlobte se na mě, ale je to tak maximálně reklama a my nejsme žádná reklamní agentura, a i kdyby, musíte si reklamu zaplatit Cool
můžete tak maximálně dát odkaz na STRANKU, kterou jste sami dělali, ale ani to nemusíme uznat, takže všichni máte čas do dneška 18:00, abyste to smazali. Potom to smažu já ručně.
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Alpha121
Klon
Klon
Alpha121


Poeet p?íspivku : 30
Age : 27
Registration date : 10. 06. 10

Pravidla sekce Vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla sekce Vlastní tvorba   Pravidla sekce Vlastní tvorba Icon_minitimeWed Jun 23 2010, 19:10

jo.. eh.. Mám dotaz.
když se mě někdo zeptá třeba jestli nemam ňáký zvuky třeba Lightsaberu a já je nemam ale vim na který stránce sou můžu ne ně dát odkaz. žejo?
ptam se protože poslední "příspěvek" je že: nemůžu dát odkaz na něco co není moje.
(dik za odpověď) Question
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Pravidla sekce Vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla sekce Vlastní tvorba   Pravidla sekce Vlastní tvorba Icon_minitimeWed Jun 23 2010, 20:08

mno.. nejsem admin, ale já bych to dal do spoileru nebo PM.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Pravidla sekce Vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla sekce Vlastní tvorba   Pravidla sekce Vlastní tvorba Icon_minitimeWed Jun 23 2010, 20:44

Takovéhle věci sem dej, ale třeba do jiné kategorie, než je tvorba, krom toho, ty odkazy na světelnáky jsou tu již postovány desetkrát.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Sponsored content





Pravidla sekce Vlastní tvorba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla sekce Vlastní tvorba   Pravidla sekce Vlastní tvorba Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravidla sekce Vlastní tvorba
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Codyho - tvorba
» Fan tvorba
» Shafova tvorba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: