OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Romány - Právě vychází v ČJ

Goto down 
+48
Hyger3
Gralen
Jaden Korr
Darth Soren
Oliver
Vikinger
Aggofan
Jek Porkins
Cross
Darth Chaos
Satori
czmajkl
bane
kulometcik
Darth Wrai
Waxer
Vojta
taggmaster
Elinor Yall
stalker
Kiwi
Orita-kill
pitris
Vegi
Knight
ScorpiO
joemandel
Syntax
Kiaayla
Xavier
Nelya
Padme von Kell
Darth Eternal Hatred
Rocko
Lance Stone
DexterM
William
Darth Assmondeus
Mandalorian
Delta-38
Undertaker
Darth Gryat
Checkman
darth t-error
RomanArts
Cody
Potan von Kell
Derk Yall
52 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next
AutorZpráva
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeFri May 27 2016, 21:57

Kánon jako kánon Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeMon May 30 2016, 10:10

V tomhle edičním plánu ještě chybí již v únoru oznámených 5 knih z nového canonu:

Greg Rucka: Star Wars Cesta k Epizodě VII. Před probuzením
Alan Dean Foster: Star Wars Síla se probouzí – románový přepis
John Jackson Miller: Star Wars Nový úsvit
Kevin Hearne: Star Wars Dědic rytířů Jedi
Christie Golden: Star Wars Temný učedník ( nejspíše ale bude český název Učeň Temnoty, aby se to nepletlo s knihou z Jedi Academy)

takže je to tak fifty fifty, pro mě který jsem začal sbírat české knihy přesně před rokem je to dobré protože jediné knihy co mi chybí ve sbírce jsou právě ty oznámené + pouť pozůstalého, mezigal.výprava a háv klamu
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeMon May 30 2016, 11:37

Jo, ty už byly tuším oznámeny dříve, ale jako EU nacista jsem je tu nedával Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeThu Oct 06 2016, 10:55

Na to, že má do konce roku vyjít osm reprintů se nic moc neděje. :-D podle vyjádření Egmontu se plán po přechodu pod Albatros nezměnil. Tak jsem zvědav.

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeThu Oct 06 2016, 12:03

No já jen zaznamenal, že letos už žádné EU knihy. Takže nejspíš to pustí před uvedením filmu
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeTue Dec 13 2016, 13:46

no tak vidím, že budem mať konečne čo v roku 2017 kupovať. Len žeby sa to nepoondilo
Návrat nahoru Goto down
kulometcik
Adept
Adept
kulometcik


Poeet p?íspivku : 29
Age : 34
Registration date : 06. 06. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeWed Jan 18 2017, 19:42

jestli má někdo zájem o encyklopedie od egmontu vydané před zrušením EU, tak kromě dvou mám všechny a všechny jsou na prodej. než to dám na aukro, tak to nabídnu do neděle zde. v případě zájmu pište na kulometcik@seznam.cz
Návrat nahoru Goto down
http://www.orliznojmocards.wbs.cz
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeThu Jan 19 2017, 08:00

Možná by to chtělo seznam. Osobně totiž nemám vůbec představu, co vyšlo a co ne.

Chtěl bych např. Essenciální atlas zbraní a technologií, ale netuším, jestli jej Egmont vůbec vydal, vlastně bych asi pořídil jakýkoli atlas 2. generace s vyjímkou Postav, který mám.

http://starwars.wikia.com/wiki/Essential_Guide

PS: Doufám, že neříkáš obrázkovým průvodcům k filmům encyklopedie. Very Happy

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeThu Jan 19 2017, 14:48

kámo to ty encyklopedie chceš prodat? já bych si to všechno nechal jako dedictví Very Happy jsou to preci léta života a vzpomínek
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeSun Jan 22 2017, 22:51

Jestli máš Neuvěřitelné Pohledy ep.2 tak beru.
viz: tu klikni na odkaz

Jinak mam to co chce Will, tak to bych taky bral, nějaký z toho mam.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeFri Feb 24 2017, 13:27

Tak v červnu bychom měli mít trilogi o Darth Baneovi kompletni. (v knizni podobe...) zároveň by si na své měli přijít i ti, co nestihli první díl a trilogii akademie Jedi. Já Jedi letos ne-e. Dle všeho.

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeFri Feb 24 2017, 19:12

Hurá, Bane kompletně v češtině. cheers


Jinak nemáte někdo Dartha Plagueise? Já jsem trochu zaspal dobu s prodejem (tři roky Very Happy) a nějak ho nemám, teď už ho nemůžu sehnat.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeFri Feb 24 2017, 20:16

no tak nič, maximálne skúsiť bazary a podobne. oficiálne sa to už nepredáva, škoda.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeFri Feb 24 2017, 20:49

ono technicky se (aspon v SR, nevim jak v CR) z EU, pardon z Legends nic neprodava, dnes jsem byl v knihkupectvi, nakoupit knizky co jeste nemam aby jsem si rychle doplnil sbirku, kym jsou jeste tituly dostupne a jedina kniha kterou jsem nasel byl Bod rovnovahy... wtf? kde ja ted sezenu Heretiky nebo Jednotici Silu? si snad delaj srandu Sad
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeFri Feb 24 2017, 22:11

Tak jako z novýho řádu mi chybí jedna knížka, tu si taky musim sehnat ještě a třeba jediný co mi pak chybí je serie x-wingu na to opravdu nemam keš, to vyšlo moc rychle za sebou
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeFri Feb 24 2017, 22:34

Popravde, mám pocit, že Disney vsechny EU knihy stáhnul. Egmont podle mého prisel o licence na prodej, když se změnil majitel. Proto najedou všechny knížky skončily v levných knihách za pakatel. Koukni tam. V normalnich knichkupectvích EU uz nenajdes (s vyjímkou možná Kenebiho)

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeSat Feb 25 2017, 12:10

Což je dost blbý, že to všechno stáhnuli. Nejenže se nedela dotlac, ale oni se chteji zbavit vsech "dukazu minulosti", poeticky receno. Mohli to alespon nechat v kramech at se do vyproda. Jo vim, delal jsem v knihkupectvi, ono se takove veci delaj bezne, stare neprodane knihy se stahuji z kramu a putuji zpatky k vydavatelum, kteri se jich zbavuji, ale SW neni jen tak bezna serie, neni to roman od Pilcherove, porad ma EU mnoho priznivcu, takze to podle mne mohli nejakou dobu, mozna i par let nechat a az pak stahnout neprodane knizky. Takhle to opravdu vypada, ze Disney neakceptuje ani to, co sami nazvali Legends a rikali, ze to taky budou akceptovat jsko jisty clanek SW, a chteji se toho nutne zbavit a vyklidit prostor pro jejich dehonestaci SW univerza.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeSat Feb 25 2017, 14:27

Noo, nemohli, protoze neměli práva na prodej. Museli tedy vše prodat, dokud mohli. Alespon myslim, ze to tak funguje.

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeSat Feb 25 2017, 16:29

tak on Egmont teď patří pod Albatrosmedia, takže to taky může mít souvislost a upřímně jsem rád že jsem stihnul koupit u nich Revana, jelikož už ho taky nemají

již mají jen Ničemy, Tarkina a Kenobiho, všechny ostatní knížky co za něco stály jsou pryč, samozřejmě se tam dá koupit knížek k VII. eop. a Rogue One dost + kolem ságy, ale to nechci

Budu sledovat bazary, snad se Plaguies objeví. K tomu mi chybí i Konečné proroctví v Novým řádu. Tyhle dvě bych jako docela chtěl do sbírky, tak uvidíme.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeSat Feb 25 2017, 20:14

Konecne proroctvi vyrseno. Levne knihy Kladno maji zasobu. :-D 39 kc. Staci npsat adresu. :-D

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeSat Feb 25 2017, 23:17

hmmm, tak škoda Very Happy konečné proroctví jsem našel na aukru za 100 + 8 knih z x-wingu, každá taky za 100, tak jsem to koupil vše Very Happy

ale ten Plagueis by bodnul Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeSun Feb 26 2017, 10:03

Nekdo na tobe vydelal 540 kacek. Zaroven jsi ale usetril minimalne 1000 kacek na egmontu. Very Happy

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeSun Feb 26 2017, 12:02

safra, do kladna se jen tak nedostanu

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeSun Feb 26 2017, 13:20

no ja taky ne, proto mne to se*e dvojnasob Laughing navíc kdybych si treba chtel objednat pres net knizku napr z CR tak casto jenom za dovoz zaplatím trojnásobek ceny knihy samotné což je na pytel ale když nebudu míti jinou možnost...
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitimeSun Feb 26 2017, 15:44

to maximálne, že by tam niekto z nás šiel, nakúpil v veľkom podla našich objednávok a potom nám to rozposlal napr. cez poštu, prinajlepšom možno aj osobne ak by to nebolo až tak moc ďaleko a on by šiel okolo, alebo by ste sa mali niekde stretnúť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 20 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Romány - Právě vychází v ČJ
Návrat nahoru 
Strana 20 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: