OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Romány - Právě vychází v ČJ

Goto down 
+48
Hyger3
Gralen
Jaden Korr
Darth Soren
Oliver
Vikinger
Aggofan
Jek Porkins
Cross
Darth Chaos
Satori
czmajkl
bane
kulometcik
Darth Wrai
Waxer
Vojta
taggmaster
Elinor Yall
stalker
Kiwi
Orita-kill
pitris
Vegi
Knight
ScorpiO
joemandel
Syntax
Kiaayla
Xavier
Nelya
Padme von Kell
Darth Eternal Hatred
Rocko
Lance Stone
DexterM
William
Darth Assmondeus
Mandalorian
Delta-38
Undertaker
Darth Gryat
Checkman
darth t-error
RomanArts
Cody
Potan von Kell
Derk Yall
52 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
AutorZpráva
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeThu Sep 21 2017, 21:05

canoňáci jsou oproti tomu v nebi, sakra, vždyť za rok a pul vyšlo víc Disney canon knih než z EU za 10 let. Mají, knižky k Ep. VII, k Rogue One, vyjde jim Knižka na cely rok a jsem si jist že v brzke dobe vyjde v cestine Ahsoka a Lords Of the Sith protože to Disney určite bude chtit prosadit i u nás.
Je jasny že Disney ty knižky od EU core fans berou, nejdriv rekli: "Nebojte se, ty knizky budou vychazet, jenom nebudou soucasti prime canonu, ale dostanou nalepku Legends." A pak nevydavaji uz ani Legends a verte tomu, ze o rok o dva si na Legends nebude nikdo ani pamatovat. Kromne nas.

:
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeFri Sep 22 2017, 12:04

No, co jsem četl ty komentáře, tak canoňáci ( Laughing Laughing Laughing dost dobrý název) toho taky moc nemají, spíš jen samé knížky pro malé děti, co vydává Egmont Publishing od doby, kdy SW převzal Disney. Nic, z čeho bych byl nadšený, být canoňákem
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeSat Sep 23 2017, 19:28

Tak se nediv že vycházejí jen knihy pro malé děti, když je to nynější cílová skupina SW. Je to smutné, ale je to tak.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeMon Oct 02 2017, 17:50

legends ak víjdu 2 - 3 do roka bude priemer, ak ich bude 4 a viac do roka, tak bude Sláva preveliká. Disney na tom chce ryžovať. Predpokladám že medzi takzvanou 8 epizodou a 9 bude ďalší film, teda to ešte viac natiahnu. Ale zatiaľ ma nenapadá čo by tam dali
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeMon Nov 13 2017, 11:49

Od 13. do 15. listopadu je na Albatros eshopu poštovné zdarma, kdyby někdo chtěl něco objednat. Já beru posledního Bejna, nějak jsem si ani neuvědomil, že už vyšel.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeWed Dec 27 2017, 21:57

Nevíte někdo jaký je (jestli vůbec nějaký je) ediční plán Egmontu na rok 2018? Nikde tuhle informaci nemůžu dohledat a rád bych vědel, jestli vůbec nějaké tituly SW budou přístí rok vycházet, resp. jestli vyjde něco s proužkem Legends, jako byl Bane.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeThu Dec 28 2017, 00:09

Nikdo nic oficiálně neprohlasil, každopádně to vypadá, ze prodeje po rozjeti noveho kanonu jsou špatné a s knihami je slus. Muzeme se jen modlit, že to tak opravdu jen vypada.

Dokazu si zive predstavit, ze novy canon kupuje sotva pulka tech, co knizky kupovala pred nim. Legends patrne také ztratily sve odberatele, protoze se nekteri chytli prilezitosti a presli na canon, kde maji sanci se udrzet s proudem.

Je těžké odhadovat, zda Disney dela problemy s prodejem práv na legends, ale videli jsme sami, jak I, Jedi a Han Solo adv. zmizeli z ed. planu. Na druhou stranu ani prava na canon zrovna neletaji vzduchem a vydavaji se jen záležitosti pro deti...

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeThu Dec 28 2017, 22:50

hmmm, tak dúfam že niečo ešte víjde. inak bolo dokúpenie Baneová triologia posledné seria kníh, čo som kúpil Star Wars.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeTue Jan 02 2018, 13:08

Pavel Klimeš potvrdil vydání Thrawna. (canon)

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeTue Jan 02 2018, 15:04

No tak aspoň něco. Sice je to canon, ale je to sakra Thrawn a navíc od Zahna, který doufám zůstane věrný své tradici jako EU spisovatel a zůstane někde na pomezí EU a canonu tak aby sme byli i my relativně spokojení. Anglicky jsem to ještě nečetl takže nevím jestli se Zahn držel tvrdého diktátu Disney, nebo to vzal svou typickou cestou - když tak mně opravte. Ale i tak doufám, že to bude čtivá knížka.
Návrat nahoru Goto down
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeTue Jan 02 2018, 21:27

Je to čtivá knížka Smile Thrawn jak ho známe Cool necitil jsem z toho nějaký Disney diktát, samozřejmě krom nutnosti použít Prycovou z Rebels jako vedlejší postavu.
spoiler pro první 2 kapitoly:
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeWed Jan 03 2018, 00:17

Okej, budu ti věrit Very Happy v tom případě si udělám v knihovně místo a budu netrpělivě očekávat, kdy bude český překlad Thrawna na pultech.
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 915
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeThu Jan 04 2018, 09:24

Na Thrawnovi se už pracuje Smile
Ale Já, Jedi je odloženo na neurčito.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeThu Jan 04 2018, 09:53

A pracuje se ty nebo se pracuje Pavel? :-)

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 915
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeThu Jan 04 2018, 13:13

Pracuju já. Jinak bych do Vánoc stihnul šestý díl MRJ.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeThu Jan 04 2018, 13:18

Parada. Supr, ze jsi se u egmontu uchytil. Mrj - Delej na to rovnouni recenze. At je pak nemusim delat ja. :-D

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 915
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeFri Jan 05 2018, 09:38

Já jsem taky rád. Smile Recenze klidně udělám. Ale myslel jsem, že chceš jenom oficiální překlady.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeFri Jan 05 2018, 10:44

Ikonku vyšlo v češtině dostane na CSWL jen dilo, ktere bylo oficiálně vydano. Pokud je hotovy preklad a k dostani bez licemce, pak zustava ikonka V cestine nedostupne. Nicmene na recenzi to vliv nema. Ta muze (a v dobre polovine uz je) byt zverejnena nezavisle no statusu prekladu.

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 28 2018, 19:55

Před pár dny jsem si objednal Cestu zkázy (jo, trochu pozdě ale přece); tu novou verzi s proužkem Legends jsem si chtěl také přečíst, i když jsem původní vydání četl již 2 krát. Můžete mi ale prosím někdo vysvětlit, proč je u téhle knihy (konkrétně na Martinusu, odkud jsem to objednal) uvedeno věkové doporučení 7+ ? Je tam nějaká cenzura nebo co?
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 28 2018, 20:10

7+ je blbost. Ten román je pro dospělé. Správně by se dětem vůbec neměl dostat do rukou. To tam přidal někdo, kdo to nečetl a předpoklada, že SW jsou pouze pro děti.

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeSun Jan 28 2018, 20:26

Dík, doufal jsem že to bude jenom překlep nebo neznalost toho, co tu knihu do ponuky přidal, protože bych byl jinak hodně na*rán že jsem koupil zajíce v pytli.

P.S. Dámy a pánové, od 12. března bude opět v prodeji Star Wars: The Old Republic - REVAN! Ani nevíte, jakou jsem měl radost, když jsem se to dovědel. Poprvé jsem to prošvihl, takže teď to koupím hned první den prodeje  Laughing
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeThu Feb 01 2018, 14:07

Gratuluji, Revana naštěstí doma mám Smile
Sice to není aktualita z ČR, ale smutná zpráva z Francie (FB link). Jestli mi to Google správně přeložil, tak už toto vydavatelství nebude vydávat kvůli záležitostem s právy knihy z období před rokem 2015. Nevím, jak je na tom francouzský trh, jestli SW vydává i někdo další, ale minimálně pro tuhle společnost to znamená konec EU. Dík, smrtko Kennedy-ová za tvé lži, jak budou EU knihy stále vycházet. Můžete podpořit tamní kolegy nesouhlasným komentářem. Doufejme, že nás tohle nečeká i v Česku, ačkoliv tomu vše pomalu nasvědčuje.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeThu Feb 01 2018, 14:24

No a to je presne ten duvod, proc ted dávám litr mesicne do nakupu knih. :-D uz ted je naprosto nemozne sehnat cokoli pro Young readers (junior jedi knights, young jedi knights, galaxy of fear, jedi quest, jedi prince, boba fett, jedi apprentice a last of the jedi) omnibusy jsou take beznadejne vyprodane. Encyklopedie dojíždí a uz musite sakra hledat, abyste je nasli - dalsi edice dle vseho nebudou. Komixy od DH take dojizdi - v cr uz sw komix v kamenném obchode nesezenete dlouho, posledni jsem videl v paladiu v dobe premiery TFA.

Z románu je zatim k dostani asi vsechno, nejaky ten reprint urcite byl, protože knihy mi chodi v pomeru 30 na 70, kde vyssi cislo predstavuje ty uz s paskou legends. Ovsem jestli to jsou nejake zbylé skladové zásoby nebo to porad nekdo tiskne, to tezko rict. Riskovat, ze uz to sehnat za par let nepujde, nehodlam.

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeThu Feb 01 2018, 14:52

Za měsíc leden jsem já osobně na literaturu minul přes 60 euro, co je v přepočtu přibližně 1500 korun Very Happy Vše s nálepkou legends. Zřejmě je to takový nevědomý pud sebezáchovy, kdy se snažím zachránit a získat co se dá. Včera jsem byl u vytržení z informace, že se uskuteční opětovný prodej Revana. Dnes jsem opět smutnej ze situace kolem EU. Já bych tu Kennedyovou neraději uškrtil. Tamní kolegy jsem samozřejmě podpořil komentářem a modlím se k Ragnosovi, aby něco takového nedostihlo i nás.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitimeFri Feb 02 2018, 00:41

Podle neoverene informace, co koluje na webu, ma DelRey prava na reprinty do roku 2021. Co bude pak... :-D

_________________

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Sponsored content





Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 22 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Romány - Právě vychází v ČJ
Návrat nahoru 
Strana 22 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: