OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nové imperium-fanon -takerova verze

Goto down 
+4
Potan von Kell
Derk Yall
kapitán Kirk
Undertaker
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 10:48

Právě. Gauss zbraně jsou nejúčinější.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 11:15

TAk on CSGI a TGA nemůže vymazat, jelikož v tom univerzu neni Síla tak jak ji známe v SW univerzu.
Jinak ro zajímavost, já jsem asi jedinej co do armády nestrká klony.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 11:18

Síla je všude. Jen je někde slabší. S příchodem Impéria se vždy ale zvětší. A pokud v dané galaxii lidé navíc věří v Císaře je ještě větší.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 11:22

Hele asi, já se ti taky neseru do fungovní tvého impéria tak netvrd že v mém univerzu je něco co tak tak neni a že se to zvětšuje přícchodem Impéria. Těch Impérií tam jsou tisíce jen ppro tvou zajímavost.

A stále nechápu proč všude práskáte blbý klony
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 11:37

Jestli ta je či není Síla na tom nezáleží. S příchodem Sithského Impéria Síla přichází tak jako tak. A samozřejmě že jsou Impérií tisíce. Sithské Impérium ale vládne i těm dřívějším Impériím. Zkrátka jedno Impérium vládne všem ostatním Impériím. Pokud jsou samozřejmě pod nadvládou.

Kloni jsou nejlepší. Nemají svobodnou vůli tedy jsou spolehliví a nedělají bordel. A je jich neomezeně.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 11:51

No, tak i kdyby jsi ty zaútočil na mé univerzum, tak by jsi s jistoptou prohrál, a nesmazal by jsi ho.

Vojáci TGA jsou různorodí, různé charaktery, vlastnosti, každej jinak bojuje a sdohromady tvoří skvělý celek. Něktěří sice dělají bordel, ale s tím se i počítá. A neni jich neomezeně, takže jejich velitelé musejí postupovat obezřetně. Jinak se armáda řídí podle určitých pravidle již několik stovek let, ty praviidla pokud budeš chtít ti nastíním.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 12:07

Eh. Tak znovu. Impérium NEMŮŽE žádnou válku prohrát. Může prohrát tisíce bitev ale NIKDY nemůže prohrát válku samotnou. Možná by ses držel pár let a možná i pár desetiletí ale časem bys neodolal počtu Imperiální armády a moci Císaře. Pokud by tví vojáci a občané viděli co dokáže Císařova moc tak by jejich morálka klesla na nulu. Pak by si Impérium vzalo co mu po právu Císařovu patří.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 12:18

Zase, sereš se mi do toho, hovno víš o morálce, fyziologii, náboženství u mě, ale už víš že to tvému Impériu náleží.
SI myslíš že u mě neni taky nějaká mocnost, či vísc, které to tam říděj?

O Titanicu se taky říalo "nepotopitelná lod", takže to že nemůže prohrát je blbost.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 12:35

S bezvěrcem se nemá cenu hádat. On sám si totiž neuvědomí svojí chybu při stavění se Císaři. Až v momentu své smrti.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 12:38

Ano, oznacíš mě za bezvěrce (kacíře, to je to samé)
Tak řekni mi:
1) proč by klesla morálka lidí na nulu
2) Jaké by dle tebe měli výhody v tom, že se přidájí ke tvému "císaři"

O té tvé neporazitelnosti radši už no comment.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 12:44

1. Manifestace moci. Císař by nechal třeba poblíž z bezpečné vzdálenosti explodovat hvězdu či vytvořil bouři své moci. Zbůsobů by bylo mnoho. Myslel jsem něco jako deset egyptských ran.
2. Posmrtný život. Ochrana před Impériem jelikož každý kdo se proti nám staví časem padne. Privilegia občanství. Možnost cestovat za pakatel kamkoliv na území Impéria (hooodně velké území). Technologie Impéria. Možnost mít zboží z celého Impéria za paktel jelikož Sessturis je uměle nahoře s cenou. Tedy si za jeden Sessturis koupíš jako za republiky za 100 000 kreditů. Dlouhý život díky pokročilé lékařské vědě a naprosto čistému prostředí. A v neposlední řadě šance na Císařův dar věčnosti.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 12:50

hej nespamujte mi tady Very Happy
Prostě z mého pohledu je moje Císařství lepší..podle Asse je ,epší jeho..podle Derka taky není jeho TGA špatná Wink záleží na ůhlu pohledu, a nezapomínejte že já nemám to co je v SW, takže když tam váš gaus prostřelí, to se od nás odrazí. Prostě nepočítej že to s čím prostřelíš v SW, tím neprostřelíš u mně. Jinka já nemusím dokazovat svojí moc tím že budu ničit hvězdy nebo tak nějak, už moje podstata dokáže přesvědčit lidi aby přistoupily k nám. A k nám by je lákalo co co k Assovy, navíc ještě vyspělejší svět, dar věčnosti nemužu nabídnout, posmrtný žiuvot taky ne, ale to co já nabízím je užívat si za života, na posmrtnej život ti kašlu...to co ti mužeš nabídnout já mužu nabídnout taky, něco dokonce dávým navíc.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 12:51

Odpovědi k:
1) No, vybouchnout hvězdu, no nevím jak moc velkou by to mělo účinost, již jednou se stala nehoda, že vybuchla experimentální stanice a zničila půlku galaxie, ale škody byly napraveny, nehledě na to, že mnohé divize se nevzdávají ani v posledních chvílých

2) NO ohledně ceny, no ona ta ekonomika je trochu jiná u mě, nejsou tam peníze. Funguje to podobně jaky systém ze ST.
Lekářství máme dost pokročilé a délka života se o několik desítek let prodloužila. A c je ten dar věčnosti? Jaké že bude věčně žít, v mém univerzu tohle neni potřeba, viz. vysvetlování o posmrtném atd. někde tady na foru.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 12:53

Takere??? Vyspělejší svět???? lol!

Co máš vyspělejšího?
Navíc gauss zbraně prostřelí cokoliv to je fyzika. Gauss kanon totiž funguje na systému částitcové akceleraci a tedy z tebe prostě strhne molekuly. Jak řekl Potan. Malý gaussík prostřelí obrovský tank Land Rider jednou střelou skrz naskrz.

2Derk: Názor proti názoru. Každý má něco.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 13:03

Njn, ale narozdíl od tebe tam nemám absolutní moc, lidé mají právo protestovat, vyjádřit své názory. Jsou tam i války, které CSGI prohrávala i vyhrávala, když vznikla TGA, tak války utichli, jelikož TGA zabírá velkou rozlohu a má mnoho členů, kteří dřívě proti sobě bojovali, stala se možností smíření. Například dřív byla KU a CSGI nepřátelé, nebo BI a EU taky byli nepřátelé.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 13:07

U mě nikdo neprotestuje protože je k tomu od mala vedený. Imperiální výchova a obrovsky silná propaganda dělá divy.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 13:10

No, tak u mě je výchova liberální, propaganda neni. Různé protesty atd. aslouží k poznávání toho co je špatně a zlepšování celého systému. Základem je spokojenst všech.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 13:12

Propaganda a výchova od mala k cílum imperia je důležitá, a asse, možná je to fyzika, ale je spousta možností jak obejít zákony fyziky. A jde to vidět už na urovní mích myšlenek, které se sice od tebe neliší, nebo na urovní zbraní, že ,mám vyspělejší techniku..
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 13:14

Císař sám ví co je pro Jeho Říši správné. O tom nepochybuje nikdo proto nikdo neprotestuje. U mě se výchova zakládá na víře v Císaře. Víře v Impérium. Na nepochybovačnosti o rozkazech vyšších. Na povýšenosti k barbarům kterých je plný vesmír. Na ušlechtilosti a civilizovanosti. Na preferování zájmu Impéria před zájmy svými. Na oddanosti k Novému Řádu a hlavně na absolutní fanatičnosti.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 13:52

No tak já se ted trochu rozepíšu. (možná bych v OT měl udělat TGA téma Very Happy )

Takže, začneme u CSGI, to založil první císaž z přeživších slovanů, kteří přežili WW III, odletěli do vesmíru na lodi Rampage a po dvou letech putování nalezli obyvatelnou planetu, která by jim vyhovovala, byla nazývána nová země. Za vlády "prvního císaře" se rychle rozvynula ekonomika, průmysl. Bylo vybudováno město "Nová Praha", budoucí "Imperiální město".
První císař ve skutečnosti zcela císařem nebyl, titul císaře nepřijmul a nechaával se nazývat "Profesorem". Šlo mu o spokojenost svých lidí. Sepsal zákoník, dle kterého se řídilo CSGI a později i částečně TGA. Dožil se vysokého věku 137 let.
Druhým císařem byl Konrád Sturmovik, který pokračoval v dílu svého předchůdce (Jméno prvního císaře se bohužel nedochovalo) a začal kolonizovat planety v blízkém okolí, CSGI měla ted tři planety pod kontrolou.

Mezitím na zemi vznikla EU, Eatth Union. Ta rekultivovala zemi a začala též expandovat do vesmíru a obnovovat válkou zničené kolonie. BI, Bristhé Imperium, složeno z přeživších z Británie, USA, Kanady, Australie, podobně jako CSGI zmizelo ze země.

Dlouhá doba uběhla, pět set let, než se CSGI a BI poprvé setkali, byla z toho menší válka, která ale skonšila kompletním zničením jedné planety CSGI, tehdy, se všechny mocné frakce v Galaxii dohodli na pravidlech boje, aby se předešlo podobným katastrofám.
Mezi CSGI, BI, EU, AF, AU, vzniká jakoby příměří, nepletou se navzájem do svých záležitostí a čas od času si pomáhají.

400 let poté se podaří prozkoumát již celou naši galaxii, byli objeveny různé civilizace, které se postupně přidali k jedné či druhé straně. Poprvé docházelo taky ke kontaktům s katzmarky, lidem podobným stvořením, která se ale můžou rozplynout na molekuly a mají lepší rychlost léčení, než lidé. Katzmarkové jsou cestovatelé z jiné galaxie.

300 let poté se podaří společným silám CSGI, BI, EU, AF, AU, dosáhnout hranic dvou jiných galaxii. Začíná jejich postuplné kolonizování a objevování civilizací.

1000 let, relativní období klidu, bez větších válek.

50 le poté začínají první nespory mezi hlavními stranami, začátek První galaktické války. BI se spojí s CSGI a EU, AF, AU jsou poraženy a přenechávají svá teritoria vítězům.

372 let poté, začátek občanské války v CSGI
12 let poté, začátek cesty Exelcioru
3 roky poté, konec občanské války.
7 let poté, návrat exelcoru domů, vznik TGA.

Tak tohle byla rychle nastíněná historie.

______________________________________

Inak technika, zbraně jsou různé, používají s normální střelné zbraně, pak i laserové. Hodně oblibený je kanon Hanomag, který působí velká poškození. Jako standartní zbran pěchoty je používán MWS K-452

Uniformy CSGI jsou šedo černé, někdy i oliově zelená i černá.
niformy TGA jsou Tmavě modré a modré

_______________________________________

Dopíšu toho víc, pokud budete chtít.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 14:04

Derk: udělej si vlastní téma...dík...
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 14:28

No abych pravdu řekl je v CSGI trochu bordel. Pořád nějaké spory. A udělej si topic Derku kam to skopíruj a napiš více. Třeba jak vypadá obyčejný voják a jak se rekrutuje atd.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 18:05

Takže jsem si musel postavit svojí zbraň, když jí má Derk, já musím mít taky!
Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Weapon10
klikni a uvidíš v plným rozlišení..
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 18:08

1-Proč to má děravou rukojet?
2-Co to má pod hlavní za harampádí?
3-Ta optika ti jde našikmo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 18:11

1. Víš někam se musí dát palec, aby se to mohlo držet, tohle je elegantní řešení
2. Pod hlavní jsou přídvná zařízení, a je to trochu divěn řešený, ale jinak to nešlo...
3. Není nakřivo, je ze strany, a z tohohle uhlu to vypadá křivě...není..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové imperium-fanon -takerova verze
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» DVD verze

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Off-Topic :: Fanfikce-
Přejdi na: