OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Romány - Všeobecné informace

Goto down 
+48
Aggofan
janjanjanx
Scipio
Cross
Vikinger
Darth Chaos
Oliver
Vojta
Satori
Pavel501st
Grizzly
Elinor Yall
Prophet
LeiaSkywalker
Mandalorian
Ultimate
Orita-kill
Padme von Kell
Darth_Radim
Gralen
Vegi
Jakkob Killer
Darth Eternal Hatred
Syntax
Lance Stone
William
Xavier
Darth Gryat
VOMI
kapitán Kirk
Darth Jojo
Checkman
Darth Assmondeus
Shred Naki
darth t-error
Horox
Cynamon
atat
Delta-38
Ruplikon
Darth_Mark
vozna
ScorpiO
Derk Yall
Dash
Potan von Kell
Cody
vooj-tae
52 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
AutorZpráva
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Nov 03 2009, 11:49

Very Happy Jak jsem včera řekl, je to tu:

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 45SW_Mindor

Vychází 18.11.

Anotace:

Císař Palpatine a Darth Vader jsou mrtví, avšak zbytky Impéria lační po pomstě a provádějí záškodnické útoky na planetách, které se přidaly k Nové republice. Nejnebezpečnější z imperiálních frakcí je nemilosrdné vojsko stormtrooperů v neobvyklé černé zbroji pod velením krutého vojevůdce Shadowspawna. Tito plenitelé útočí ze strategicky výhodné základny na planetě Mindoru a pustoší jednu soustavu za druhou.
Luke, Han a Leia zmobilizují eskadru Rogue a spolu s C-3PO, R2-D2 a věrným Chewbaccou se vydávají tuto hrozbu zneškodnit. Nikdo z nich ovšem netuší, že chystaný útok na Mindor hraje nepříteli do karet. Lstivý lord Shadowspawn totiž není žádný čerstvě pomazaný sithský náčelník, nýbrž bývalý důstojník Imperiální tajné služby a Prorok temné strany, který se po císařově smrti vrátil z vyhnanství. Podle temného proroctví mu v cestě stojí jeden jediný muž – a Shadowspawn už se nemůže dočkat, až ho zničí... Rozměr: 105x175 mm, vázané.

Mno a aby toho před vánoci nebylo málo, tak ve stejnou dobu vychází i Allegiance:

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 236SW_Oddanost

Anotace:

Ztráta Hvězdy smrti zasadila Impériu citelný úder, avšak Palpatine a děsivý vykonavatel jeho vůle Darth Vader stále zůstávají pro povstaleckou Alianci největší hrozbou. Brutální zničení Alderaanu nepředstavuje jen ukázku jejich vražedné vojenské síly, ale také mrazivé svědectví toho, kam až jsou odhodláni zajít, aby Alianci rozdrtili. Luke Skywalker, Han Solo a princezna Leia si naproti tomu nejsou jistí ani sami sebou. Luke je statečný a vnímavý k Síle, ale jeho výcvik dosud není dokončen. Han váhá, má-li boj povstalců přijmout za svůj – a jeho pochybnosti ještě zvyšují starosti Leiy, která se ze všech sil snaží udržet Alianci pohromadě.
Avšak nelidsky kruté zničení Alderaanu otřese vírou některých imperiálních vojáků. Jeden z nich, stormtrooper Daric LaRone, zvolí cestu násilného odporu a strhne s sebou čtyři následovníky v zoufalém pokusu uniknout pomstě svého pána. Rozměr:105x175 mm, brožované.

_________________

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Nov 03 2009, 12:11

skoda ze si to nemozem zakupit, lebo ta oddanost vizera dobre
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Nov 03 2009, 12:54

Už se nemůžu dočkat.
Návrat nahoru Goto down
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Nov 03 2009, 20:55

Já jsem dostal od kámoše knihu Labyrint Zla. No a je to pěkný salát. Tyhle knížky jsem nikdy nečetl zkusím a vidím jaká je když tak si koupím další Very Happy
Ale většinou na internetu z toho vidím přední obaly a jsou dost dobré. Nedávno jsem si stáhnul knížku o Darth Maulovy knížka z názvem Sabotér aspoň myslím že jo. Smile

Ale opravdu nikdy jsem neviděl u nás komiksy v češtině. A dost by mě zajímalo jestli to tu opravdu u nás je. Třeba v jiných městech jako je Praha, Brno ale nevím jestli i v Ostravě. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Nov 03 2009, 22:11

Komix v češtině vyšel jeden (i když je to ve skutečnosti souborne vydani hned 6 komixu najednou). Ale není to nic světobornýho, prostě Nová naděje v příšerném starém stylu komuxů. Sehnat se dá celkem snadno, na Aukru se prodavá cca každej měsíc.

Všechno co vyšlo od egmontu je čitelný a kvalitní.

Je třeba dát si pozor na Thrawn Trilogii. V češtině vyšla 2x (jednou Olympia - vynechaly hrozně moc pasáží, takže to místy nedává smysl; Baronet - Příšernej překlad, člověk si až říká, jestli ti co to přeložili uměli anglicky)
Každopádně to už nás trápit nemusí, v nadcházejícím roce vyjde trilogie po třetí od Egmontu. => Zbavte se knížek co nejrychleji, dokud se o tom neví, takový Poslední povel má na aukru ještě pořád cenu okolo 9 stovek!

Mno a pak tu jsou novelizace filmů. Nikdy nevyšla novelizace II. epizody, což je trošku zarážející, ale nedá se nic dělat. Ostatní jsou celkem čitelný, i když vzhledem k filmům trošku zbytečný, prostě jen pro skalní fandy.

------------------------------------------------

Knížky se budou vydávat dál (Egmont). Komixy pravděpodobně nikdy oficiálně přeložený nebudou. Z hlediska ceny by to bylo totiž asi neúnosný. Už vidim, jak si češi kupují dvacetisránkový sešit za 100, nebo ještě víc korun.

_________________

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Nov 03 2009, 22:32

Ty jo, tak na thrawnovu trilogii se tesim, sem ji shanela, ale na aukru nemam ucet, takze tam sem ji shanet nemohla..
mno jinak mi teda prisel lepsi preklad od baronetu, to od olympie bylo desny Laughing Laughing

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 06 2009, 19:14

Padme napsal:
Ty jo, tak na thrawnovu trilogii se tesim, sem ji shanela, ale na aukru nemam ucet, takze tam sem ji shanet nemohla..
mno jinak mi teda prisel lepsi preklad od baronetu, to od olympie bylo desny Laughing Laughing

Tu bych taky bral, jen co je pravda, ale teď čtu Kmotra a ten mě veškerej čtecí čas zabere do sytosti, takže možná později Wink Však oni nikam neutečou...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 06 2009, 19:52

Můj bratranec komixi překládal pomocí PC Translatoru já to trochu taky zkoušel. Ale vetšinou z komixu dělám komedií Laughing Laughing
Někdy mám chuť z komixu udělat nesmyslnou blbost jako například u Star Treku Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 06 2009, 19:56

Darth_Radim napsal:
Můj bratranec komixi překládal pomocí PC Translatoru já to trochu taky zkoušel. Ale vetšinou z komixu dělám komedií Laughing Laughing
Někdy mám chuť z komixu udělat nesmyslnou blbost jako například u Star Treku Laughing Laughing Laughing

Skrz PC Translator přeložit a potom hlavně upravit, jinak se to NEDÁ číst Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Vegi
Admiral of the New Republic
Admiral of the New Republic
Vegi


Poeet p?íspivku : 1969
Age : 29
Vyznamenání : Hlavní pořadatel přípitků OSW
Registration date : 01. 11. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: ss   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeSat Dec 05 2009, 23:44

Tak co už vyšla Hvězda po hvězdě?Nebo alespoň nevíte kdy už vyjde? To čekání je hrozný... Wink Wink Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeSun Dec 06 2009, 01:44

Bál bych se, že teď bude dost dlouhá pauza. Viděl bych to nejdřív na únor, ale snad se mýlim. Smile

_________________

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeSun Dec 06 2009, 10:10

Já jsem ještě žádný nečetl.
Návrat nahoru Goto down
Vegi
Admiral of the New Republic
Admiral of the New Republic
Vegi


Poeet p?íspivku : 1969
Age : 29
Vyznamenání : Hlavní pořadatel přípitků OSW
Registration date : 01. 11. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: ss   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeSun Dec 06 2009, 10:48

Únor??? Tak do té doby nepřežiju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 12:16

26. 1. se můžeme tešit na první díl třetího českého překladu Thrawna: Dědic Impéria
Jak jsem slíbil, ale neprozradil, překvápko se koná a kniha je Hardcover!
Cena za kvalitní a hutný román oproti paperbackům stoupla jen o 50 kaček, čili žádná velká tragédie.

Představovat snad nemusím, tak alespoň cover:

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 420SW_DI_I

_________________

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Syntax
Jedi Guardian
Jedi Guardian
Syntax


Poeet p?íspivku : 4961
Age : 34
Vyznamenání : Velitel eskadry Rogue, hrdina Povstalecké aliance
Registration date : 22. 10. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 13:07

jo dneska jsem si jí všim na Egmontu, mám doma ten první překlad, myslím že z nakladatelství Baronet, ale ty další díly až vyjdou tak si možná koupím Smile


jinak btw kdo už máte přečtený Luke Skywalker a Stíny Mindoru?

_________________
Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Di-VLRO Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Dethklok Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Di-RDYX
"Are we ready to finish what he started? Then at last, The Rebel Alliance is born. Here. Tonight."
"We need a flag to rally behind. A symbol. A symbol of hope..."
- Bail & Leia Organa
"We take what is given." - Kol Skywalker
"I am Revan reborn, and before me you are nothing." - Revan
"I'm a leaf on the wind, watch how I soar." - Hoban "Wash" Washburne
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/syntax919
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 16:08

huraaaa cheers
kupuju...
jinak prvni preklad byl od olympie, a to byla hruza lol!

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Syntax
Jedi Guardian
Jedi Guardian
Syntax


Poeet p?íspivku : 4961
Age : 34
Vyznamenání : Velitel eskadry Rogue, hrdina Povstalecké aliance
Registration date : 22. 10. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 16:20

Padme napsal:
huraaaa cheers
kupuju...
jinak prvni preklad byl od olympie, a to byla hruza lol!

aha tak od Olympie, ale ten překlad je celkem dobrej Smile

_________________
Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Di-VLRO Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Dethklok Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Di-RDYX
"Are we ready to finish what he started? Then at last, The Rebel Alliance is born. Here. Tonight."
"We need a flag to rally behind. A symbol. A symbol of hope..."
- Bail & Leia Organa
"We take what is given." - Kol Skywalker
"I am Revan reborn, and before me you are nothing." - Revan
"I'm a leaf on the wind, watch how I soar." - Hoban "Wash" Washburne
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/syntax919
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 16:22

mno, ja mela radsi ten baronet..proto me desne mrzelo ze nemuzu od nej sehnat 3. dil...
a ta olympie, mno nevim, slova jako Korsukant teda nejsou moc dobry lol!

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Syntax
Jedi Guardian
Jedi Guardian
Syntax


Poeet p?íspivku : 4961
Age : 34
Vyznamenání : Velitel eskadry Rogue, hrdina Povstalecké aliance
Registration date : 22. 10. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 16:31

nebo počkej, možná mám ten od Baronetu
od kterýho nakladatelství se jmenuje Dědic říše?

_________________
Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Di-VLRO Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Dethklok Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Di-RDYX
"Are we ready to finish what he started? Then at last, The Rebel Alliance is born. Here. Tonight."
"We need a flag to rally behind. A symbol. A symbol of hope..."
- Bail & Leia Organa
"We take what is given." - Kol Skywalker
"I am Revan reborn, and before me you are nothing." - Revan
"I'm a leaf on the wind, watch how I soar." - Hoban "Wash" Washburne
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/syntax919
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 16:44

Baronet Wink

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 18:03

Já nevim. Olympia sice počeštila názvy a tu a tam vynechala nějaké pasáže (v last command pomalu pulku knížky Very Happy), ale alespoň si nevymýšleli nesmysly. "Překlad" od Baronetu je špatnej v tom, že to často není ani překlad, ale zcela jiný román úplně o něčem jiném. Very Happy

Naštěstí teď nás to už trápit nemusí. Smile

_________________

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Ultimate
Grand Moff
Grand Moff



Poeet p?íspivku : 5624
Age : 28
Registration date : 16. 07. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 18:06

no, tak to se těším, četl sjem ten úplně první překlad, ten od Olympie a boleli mě z toho oči, když jsem tam četl ty počeštěné názvy. Very Happy ale tak, teď to bude rozhodně lepší. Smile a jeslti an to budou prachy, tak si to koupím. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.textovehry.tk/
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 18:13

tak nejhorsi byla "krizo-kridla stihacka" ci jak se to psalo

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 18:15

mno, ja mela radsi ten baronet, i se mi to lip cetlo...mno, ale doufam ze egmont se vytahne a preklad bude perfektni, pak kupuju celou trilogii Very Happy

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitimeTue Jan 05 2010, 18:16

P: a pak ji pujčim Hlavnimu adminvi na zhodnoceni rofl
M: X-křídlo tam bylo co si pamatuju

_________________
Why we fight for the Empire?
For Glory? or for Honor? even for our Emperor?
No, no... Its about a vision... a vision of new galaxy. Safe galaxy...

Co nosí pravý Rebel? Správné oranžové rebelské ponožky s obrázkem ewoka!
Známkou dobrého štábu je, že se admirál o bitvě dozví až ve chvíli, kdy jí štáb vyhrál.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Sponsored content





Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Romány - Všeobecné informace
Návrat nahoru 
Strana 11 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Informace o Uvodu Star Wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: