OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Coruscant

Goto down 
+21
Darth Loki
JediSith
Cody
Padme von Kell
Juan111
Super Trooper
Pavel501st
ScorpiO
Potan von Kell
Mandalorian
Esme du Feu
Darth Eternal Hatred
Darth Anyt
William
Checkman
Lance Stone
Darth Gryat
Lukin013
kapitán Kirk
Ruplikon
Derk Yall
25 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Darth Loki
Imperial Officer
Imperial Officer
Darth Loki


Poeet p?íspivku : 278
Vyznamenání : StarWars-StarTrek-StarGate... VŠECHNY SUPER!
Registration date : 13. 08. 11

Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coruscant   Coruscant - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 20 2012, 07:41

Hmm.... bez normálního jádra by se tam nemohli ani usídlit ne?
Návrat nahoru Goto down
Satori
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Satori


Poeet p?íspivku : 287
Age : 29
Registration date : 24. 03. 12

Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coruscant   Coruscant - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 20 2012, 08:45

Tak, ono bez jadra by tá planéta bola len pásom asteroidov. Pretože Jadro je príčina gravitácie a tá zaa drží každú planétu pokope.
A to už nevravím, že jadro cez gravitáciu udržuje atmosféru na svojej planéte, takže na coruscante zrejme jadro bude. Ak sa teda nerozhodol odporovať týmto astrofyzikálnym zákonom.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coruscant   Coruscant - Stránka 4 Icon_minitimeMon Aug 15 2016, 22:01

takže jak to vlastně bylO? podle toho původního ustanovení se Celej coruscant předělal na yuzhantaat, obří divnou džungli, potom tu džungli zase zrušili a udělali z toho město, no ale to už neplatí -no a v sedmičce nějakou planetu, co vypadala jako Coruscant, zničili tím mega Hvězdoborcem, a já furt nevím, jesli to byl Coruscant nebo ne. Jsem zvědavá,ejsli ěnkdo odpoví nebudu budu muset počkat několik let na další filmy, kde Coruscant bude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coruscant   Coruscant - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 16 2016, 00:00

Nemyslím si že to byl Coruscant co zničili, tedy alespon se mi to nejak nezdá Very Happy Mám pocit, že ve filmu ríkali název tý soustavy a o Coruscantu nepadlo ani slovo, ne?
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coruscant   Coruscant - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 16 2016, 11:21

Tak predne sedmy dil Zahna a jeho Coruscant neuznava. To ze se objevil v prequelech pro Abramse taky nic neznamena. Coruscant tedy zniceny nebyl. Byla znicena planeta, na ktere se momentalne nachazela vlada Republiky v exilu. Proc, to netusm, proste se stehovala a nesidlila na jedne planete.

Obyvatelna planeta musi mit jadro, jinak si neudrzi vzduch. Mrakodrapy na Coruscantu nebyly kylometry vysoke. Byla to zastavba na zastavbe na zastavbe. Predatavujte si to jako jeden obri panelak na jehoz vrchoku nekdo postavil mrakodrapy - a ty jsou videt. Zbytek jsou spodni patra a ono podsveti, kam se nikdy nedoatane svetlo.

Coruscant se v EU menil casto. Jeho povrch nebo alespon casti, byly hned nekolikrat zdevastovany a znovu postaveny (Velka Hyperprostorová válka, tazení Exara Kuna, Tažení Císaře Sithského Impéria, Clone Wars, thrawnova kampan, Dark Empire, YVW...) - chram Jediu byl také hned několikrát přestaven. Za dob Thrawna byly kuprikladu na Coruscantu i nezastavene hory.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coruscant   Coruscant - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 16 2016, 15:28

Napřed jsem si taky myslel, že zničili Coruscant, ale myslim, že to tak neni. Smile


Oficielně od egmontu Very Happy je nezastavěná plocha na Coruscantu braná jako nějaký svatý poutní místo. Very Happy Akorát teď nevim zda je to hora nebo plocha, ale tušim, že je to ta hora.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coruscant   Coruscant - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 16 2016, 16:04

no já vím že tam na pólech jsou ledovce, ze kterejch je čerpaná voda, co se vede po celý planetě potrubím... a že tam snad na těch ledovcích lyžovali, ale za to ruku do ohně nedám. Pak tam měli nějaký zahrady a parčíky, ale to spíš byly umělý parky a hydrophonický zahrady. Ale možná je tam ještě nějaký další posvátný místo, kam se nesmí, ale jak toho bylo mraky napsáno, tak se mi to všechno plete a nevím, co platí, a co ne. Ale to, že se tam baráky stavěli postupně na sobě, to vím, to je něco jako Stínov v Ankh Morporku, tam taky stavěli baráky na sobě, takže ty baráky, co dřív byly baráky, jsou tedka sklepy Very Happy a tady je to něco podobnýho. Spodní patra Coruscantu jsou něco jako Nar Shaada, ale tam jsou spodní patra všehcno, i ty vrchní Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coruscant   Coruscant - Stránka 4 Icon_minitimeSat Sep 24 2016, 15:45

Nebyl to Coruscant, co znicili v 7. epizode.. Hlavni mesto bylo vzdy zrovna podle toho, kdo byl kanclerem tusim, tak nejak jsem to nekde videla.. Takze vybouchla planeta s tehdejsi kanclerkou (nebo jaka ze byla ta funkce).. Podle wookie to byla Hosnian Prime
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Coruscant - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Coruscant   Coruscant - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Coruscant
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Coruscant (mise pro Andrewa)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Navicomp-
Přejdi na: