OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Captain Rex

Goto down 
+16
ClonetrooperVI
joemandel
Wrait
Padme von Kell
LeiaSkywalker
Gree2
Andre Desabor
Cody
Gralen
Kiaayla
Darth Anyt
Mandalorian
Ruplikon
Darth Gryat
Potan von Kell
Checkman
20 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:51

Mě taky, ale nemůžeš vědět co mají za technologie. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 18:51

LeiaSkywalker napsal:
po jejich "zradě" mi klony v Pomstě Sithů mnohem víc připadají jako stroje v mašinérii. nelítostí, bez soucitu, bez jedinečného charakteru s maskami na tvářích...
[/size]

Az do prichodu tCW tak byli kloni brani
vzdyt co je klon?
jedinec co nema osobni zivot, vlastni nazor, zadne vedomosti co by se netykali jeho prace
ma jen sve bratry a rozkazy

a rozdil mezi klony a droidy?
az na to, ze jedny vyrabely v tovarne a jine v "lihnich" zadny podstatny
ze byli kloni inteligentnejsi?
kdyby Separatiste neskudlili na droidech nebyl by rozdil tak markantni
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:02

Hele tak to prrr!! Budu zlá Blesky Tohle mi neříkej. Takhle je klony neberu. Jsou to sice kloni, ale jsou to lidé. Bylo to řečeno i už v díle, jenž jsem jednou zmiňovala, o dezertérovi. jestli se nemýlím, měl vlastní rodinu - ženu, děti, farmu a vše to tam miloval. Nezapomeňte, že kloni se vyvíjeli od mladých let. Učili se stejně, pravda, měli stejné vlastnosti, ale úplně jiný vývoj. Jejich osobnost se samostatně vyvíjela. Každý byl jiný i v seriále. Tam je to skoro nepřehlédnutelné. V seriálu se jim chtěli věnovat, právě z důvodu objasnění jejich způsobu existence. Koukněte se na první díl s Yodou. Sám moudrý Yoda každému z nich říká, jak jsou rozdílní a jedineční. Jestli se nemýlím i srovnávání Klonů s droidy je dost... je to divné srovnání. Kloni měli své pocity a názory. Měli jen podobné vlastnosti, podobný základ, ale byl každý svůj. Proto tu prosazuji svůj názor, jenž se týká "nesmyslnosti" té zrady. Nesmyslnosti z pohledu člověka. Oni nebyli stroje, ani zvířata. Nechovali se tak, to vidí každý. To stejné je i v knížce od Zahna. Nevím, která to přesně je, ale jedna z té druhé triologie. Také jsou tam kloni a i když měli své rozkazy od Impéria, jestli se nemýlím pomohli Hanovi Solovi a jeho přátelům a to i za riziko, že se prozradí, ale udělali to, protože si sami zvolili cestu. Když se ve SW dostali k tomu vytvořit tak dobré, čilé a zdravé klony, armádu z klonů, nevím, proč by nemohli zařídit něco jako podvědomé rozkazy. Uložené složky v podvědomí. Dokonce i my máme v podvědomí různé věci, o kterých nevíme. Bloky s dětství apod. něco málo o tom vím, takže si myslím, že je to tak vysvětlitelné i ve hvězdných válkách. Zvlášť potom, jak Lucas klony vybarvil v seriálu. Kdyby to zamýšlel tak, jak vy tvrdíte, nikdy z nich neudělal tak živoucí bytosti, jako byli vybarveni v seriálu.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:11

no, jde o to, ze the clone wars je delanej spis pro maly deti a s jeho canonicitou to tak vypada, leckterej fanousek sw ji moc nebere vazne, tudiz by se dalo spekulovat o tom jak jsou tam kloni vykresleni...
ale taky stojim za nazorem ze slo o nakou podprahovou vec, ze to proste meli nejak zakodovany v hlave a palpy to tim rozkazem 66 spustil..
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:19

Takhle byly braný min. na začátku i Jedi je takhle z počátku brali. Až pak je začli brát jako normální lidský bytosti, protože nejsou tak snadno nahraditelný jako droidi a narozdíl od droidů umí přemýšlet.
Ale taky máte pravdu, je to tak i tak. Každej to bere jinak a každej na to má jinej názor. nejsem jako JK (pro starší členy fora), takže vám váš názor nevymlouvam Smile
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:22

Padme napsal:
no, jde o to, ze the clone wars je delanej spis pro maly deti a s jeho canonicitou to tak vypada, leckterej fanousek sw ji moc nebere vazne, tudiz by se dalo spekulovat o tom jak jsou tam kloni vykresleni...
ale taky stojim za nazorem ze slo o nakou podprahovou vec, ze to proste meli nejak zakodovany v hlave a palpy to tim rozkazem 66 spustil..

Nikdy mě nenapadlo, že je The Clone Wars pro malé děti. Možná, že to vzešlo z kresleného seriálu, ale seriály v animaci přeci jen námětově vymýšlel Lucas, takže to tak asi ani brát nezačnu. Star Wars je jeho "dítě" a nemyslím, že by to bral na tak lehkou váhu, aby svou prací zasil do příběhu hlouposti. Já to nijak nedělím. Tato práce, právě proto že je od Lucase, má pro mě stejnou hodnotu, jako hrané filmy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:26

eh, dil dezerter
eh, eh, tCW

moc se mi libi klon, co utekl od jednotky (ze sem v cele prvni serii nevidel podobny kus, za to doslova neutuchajiciho odhodlani ...)
dale pak se mi libi Rex, ktery schyta zasah do hrudi "odstrelovackou", blasterovy vyboj zrejme neni cista energie, a spadne ze speedru a dokaze se nezabit
libi se mi dva droidi serie Comando co si vyberou tak blbe misto a strili na stredni vzdalenost a pak misto pokracovani ve strelbe se daji na utek, aby je mohli prezivsi kloni snadneji a bez odporu postrilet
dale se mi libi ze z Comando droidu minuly dil udelali drsnaky jak cyp a v tomto dile nemyslici trotly
kloni sou podle meho realne vykresleni v boba fett crosfire

a kanonicita tCW?
tCW zcela urcite neni jedina hloupost co vysla z LA
a CW-micro serial byl az na par scen prece jen uveritelnejsi nez tCW
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:27

V tCW je spousty chyb a k filmům a canon knížkám nelogičností, ať se ti to líbí nebo ne. Ale jinak je tCW dobrý.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:30

nerikam ze se na to nekoukam
eh, od mirumilovnych mandalorianu uz je nesleduji
tedy, koukat se na to dalo
ale je to spise jen jako zabava, oddech, pro male deti
bo i ty rozpory, ktere mely jednotlive dily tCW mezi sebou sou dost velke
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:32

Aha, to nebylo na tebe Mande. rofl
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:33

toz tos mel rict rofl
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:34

no, muj nazor ze je to pro maly deti spis vychazi z toho, ze podle me to na ne bylo umyslne cileny...dospelaci vetsinou znaji normalni star wars, a ten kdo ne, vetsinou se o ne ani nezajimal..tohle podle me byl pokus pritahnout i mensi divaky, aby se pak podivali i na hrany filmy, a komunita fanousku se dal rozrustala...
ty rozpory ktery to ma s predchozim canonem to podle me ukazujou taky...Ale je to ciste jen muj nazor, pokud nekdo tCW bere se stejnou vaznosti jako filmy, proc ne...
ja sama mam rada treba Ahsoku a beru ji jako ostatni postavy z filmu, knizek, her, ale nektery veci co v tCW jsou proste odmitam brat vazne Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:34

Mand: Já jsem to poslal a ty jsi to poslal asi těsně předemnou, páč jsem si toho nevšiml. rofl
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:49

Nu, raději se k tomuto tématu nebudu vracet. Asi by mě to skolilo, protože jsem nesmírně tvrdohlavá a odporovat vám by nemělo smysl, protože by to šlo do nekonečna Laughing Možná vás uklidní, že mě skoro žádnej příspěvěk ani neovanul k nejistotě o mém tvrzení Very Happy Nu, spíš vás to asi nepotěší Very Happy Jenom mě mrzelo, že se Madovi (mohu ti tak říkat?) The Clone Wars tolik nelíbilo, protože "kdybych" to brala osobně, tak by to pro mne byla urážka, protože 1. The Clone Wars jsem si ze srdce oblíbila, 2. díl o dezertérovi se mi líbil jako jeden ze všech nejvíc, 3. I když vím, že by to Rexe mělo zabít, byla jsem přešťastná, když to přežil cheers
A co se týče že je to pro děti, "možná" že to tak zamýšleli, ale rozhodně se jim povedlo připoutat k tomu i takové jako jsem já a můj brácha a doufám, že děti už nejsme Very Happy (Žádné poznámky, prosím rofl rofl )
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:51

Já teda clone wars taky beru jako normální filmy.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:53

Nemůžu si odpustit odpovědět. Seriál tCW jsem neviděl ani jeden díl, ne že by to bylo tim že je to kreslený nebo tou nelogičností, ale tim že jsem línej to hledat na netu a stahovat. Very Happy
Jinak mam originál film a i přes některý nelogičnosti v něm se mi fakt líbí. Very Happy (myslim ten co je cz dabovanej Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:54

LeiaSkywalker napsal:
Madovi (mohu ti tak říkat?)

Madovi? Sem zvyklej spise na Mandovi
ale jo, ty mas povoleni rikat mi Mad
Mad, Mad Max, to se mi libi rofl
asi nemusim nikomu rikat ze vice nez tCW rofl , nemam na mysli film, ten byl taky lepsi nez seiral - pominemeli Ahsoku
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:56

Mad je celkem dobrá přezdívka.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:56

Já zůstanu u starýho Manda. lol!
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:57

Jó tak to já taky.
Návrat nahoru Goto down
LeiaSkywalker
Mistr Jedi
Mistr Jedi
LeiaSkywalker


Poeet p?íspivku : 198
Age : 30
Registration date : 21. 03. 10

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 19:59

Jéé děkuji, to se mi líbí, Made Maxi Very Happy To já využiji tak velkorysé nabídky a už mu jinak neřeknu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 20:00

LeiaSkywalker: gut
zbytek: ta nabidka nepatrila vam Razz
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 21:11

a ja muzu kdyz zas provokujes s hladme? rofl
mno, jinak nerikam ze se mi clone wars nelibi, jen proste informace v nich beru s rezervou...
a Ahsoku mam teda rada lol!
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 21:13

ne, ani ty nemuzes
btw. Ahsoku bych mel radsi kdyby byla starsi
pokazde kdyz se v tCW na Ahsoku koukam si pripadam jak pedofil
tfuj
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 21:14

buuuu Sad lol!
heh, nikdo nerika ze se na ni musis divat jako na, eh, sexualni objekt rofl
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Captain Rex - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Captain Rex   Captain Rex - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Captain Rex
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Archiv rytířů Jedi-
Přejdi na: