OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Defense of the Corusant (For Darth Gryat)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeThu Sep 18 2008, 21:02

Corusant - Středisko klonové armády
Nedávno jsi byl převelen na Corusant na obranu Senátu ale ted jsi ve výcvikové místnosti spolu se svým novým týmem...
Stál jsi beze zbraně proti svému bratrovi-členovi týmu- Alpha-7859 "Hact" a cvičili jste se v dovednosti...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 16:07

Corusant - Středisko klonové armády
Stáli jsme proti sobě.
Nechceš to vzdát? Řekl jsem s malím úsměvem na tváři.
Tak tohle bude zábava! Řekl jsem si s klidem v mysli-
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 16:19

Corusant - Středisko klonové armády
Soupeř postupoval o pár kroků dopředu a vrhl se ptsmi na tebe...První údery jsi chytal a vyhýbal ses a na další dva jsi už nezareagoval...
Spadl jsi na zem a Hact se zeptal:Nechceš to vzdát?
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 16:51

Corusant - Středisko klonové armády
Rychle jsem vyskočil a rozeběhl se proti.
Útočil jsem rychle. Hact ustupoval a pár krát útok vykril, ale další už nezvládl a narazil do zdi.
To už je lepší! co myslíš? Zavtipoval jsem a ustoupil zpátky na svojí začáteční pozici.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 16:54

Corusant - Středisko klonové armády
Hact se chystal k útoku ale najednou zazněl alarm:Útok!!!Separatisté útočí...Ať se všichni muži nastoupí a velitelé komand přijdou do velína...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 20:16

Corusant - Středisko klonové armády
Rozeběhl jsem se ke zbrani.
Všichni jsme si je vzali a utíkali na určené místo.
Tak tohle bude zábava! Řekl jsem si pro sebe aby jsem se povzbudil, protože když si troufli na hlavmní planetu tak to nebude zrovna malá armáda!
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeMon Oct 06 2008, 13:08

Corusant - Středisko klonové armády
Přišel jsi spolu se svýými kolegy - velitele komand-...
V taktické místnosti stál jedi a řekl vám:Separatisté zaútočili...Musíte jít bránit tohle...A ozvala se rána a celé se to pohnulo a zatřeslo jakokbyby bylo zemětřesení...Musíte bránit tohle centrum...Potom budou další rozkazy...Hodně štěstí...Řekl a rozeběhli jste se...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeMon Oct 06 2008, 18:19

Corusant - Středisko klonové armády
Po těchto slovech se všechny tými rozeběhli na svá stanoviště.
Já běžel v čele svého týmu.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeTue Oct 07 2008, 12:08

Corusant - Středisko klonové armády
Utíkali jste a cestou na vás doléhaly exploze lodí na orbitě...
Konečně jste doběhli na stanoviště zaútočili separatisté...Jejich tanky střílely na vás a droidi běželi proti vám a bezhlavě stříleli...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeTue Nov 18 2008, 21:39

Corusant - Středisko klonové armády
,,Rozestavte se do dlouhé obranné linie! budete mě krýt! Jasný?"
Tento příkaz vyzněl z mé helmy a skončil v uších ostatních. Všíchni přebehli za ruiny a rozestavily se.
,,Střílejte! Ať žádný droid nezbude!"
Dořekl jsem a hned popadali dvě řady droidů až k tankům.
Při zemi jsem doběhl k tanku a vyskočil na něj. Hned jsem ale skončil zase v zákopech protože ten druhý tank namířil na ten na kterém jsem zrovna stál a vystřelil. Výbuch mě odhodil zpátky k spolubojovníkům.
Takže jeden tank byl v banthské řiti. Hned ke mě přiběhli dva kloni a vzali mě k nim. Otřepal jsem se a udivili se, že i druhý tank byl ohořelí!
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeWed Nov 19 2008, 13:21

Corusant - Středisko klonové armády
Kloni padali za republiku a kosili droidy s vypětím isl ale droidů jakoby ani neubývalo...Přijeli další tanky a droideky a hned zapli energetický štít a zasypávali vás střelami...
Pane...Dlouho se neudržíme...Řekl jeden klon a hned jak to dořekl tak byl zasažen do hrudi střelou...
Byli jste obklíčeni droidí armádou a byli jste pět ARC týmů proti mnoho násobné přesile i převaze...
ARC týmům velili: CT 8924 "Echo", CC 1111 "Oner", CT 7254 "Tim", CT 8888 "Eighter" a tomu poslednímu ty...
Stříleli jste ale jakoby vaše střely nebyly k ničemu a droidí armáda to pohlcovala...
Potom jeden klon vzhlédl k nebi...Pane...Kavalerie je tady...
A hned jak to dořekl tak LAAT/i začaly ničit droidy s neuvěřitelnou přesností a rychlostí...Ale to stejně nestačilo ale dali vám možnost přebít zbraně...
Pak přilétly LAAT/c a vysadily AT-TE a ty s lehkostí ničili tanky a mohli jste se shromáždit k útoku...
Pane ted musíme jít k senátu a tam bránit...Comander Thire se tam asi moc dlouho neudrží...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeFri Jan 02 2009, 20:54

Corusant - Středisko klonové armády
Zavrčel jsem a pokývnul. Všichni se rozeběhli já vykřikl: ,,Moment! Můj a Timův tým tu zůstanem. Hezky si Pojistíme ubejvání těch droidů. Onere, vemte si Sniperky a jistěte Thireho a ostatní naše týmy z támleté budoví." ukázal jsem rukou a on jen pokývnul. Všichni vystřelili lana a zhoupli se na nich. ,,Šetřete municí! jen pokud se nějaký zbloudilý droid nebezpečně přiblíží!" Všichni hned zalezli a občes vykoukli. Hluboce jsem přemýšlel a ani jsem si nemusel dodávat odvahý, strach jsem vůbec necítil a byl jsem si jist že moji spolubojovníci také. Najedno se nademnou objevil droid a namířil na mě, jenže dřív ho roztříštila střela ze zadního kanónu AT-TE.
Droidi zde nebyli už skoro žádní tak jsem vydal příkaz: ,,Pojďme za Commandérem. Při čemž se rozeběhli jen dva vojáci nás kryli ale hned za námi běželi. Vystřelili jsme lana a zhoupli se na nich až ke Commandérovi.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeSat Jan 03 2009, 20:45

Corusant - Středisko klonové armády
AT-TE masivě drtily droidí armády zatímco vaše týmy se vydali na podporu commandera Thireho...
Gryate kde ste...Dlouho se neudržíme...Oznámil ti do vysílačky Thire a vy jste hleděli z budovy na srdce bitvy,kde se bránily zhruba pouhé dvě stovky klonů proti mnoho násobné přesile droidí armády...
Pane...AT-TE se tam dostanou až za nějakou dobu...Buď tam půjdeme jim pomoct a nebo počkáme na AT-TE a pomůžeme jim vyčistit cestu ke Thireovi a k senátu...
Řekl ti jeden klon z tvého týmu zatímco Onerův tým odstřeloval droidy,které útočili na senát...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeSat Jan 03 2009, 21:30

Corusant - Středisko klonové armády
,,Jistě že půjdem pomoci se bránit Commandérovi, AT-TE udělaj pěknej Geonosis jen nohama a ještě s zbraně to pro ně zdřejmě nebude problém, plus ještě LAAT/c maj celkem slušnou palebnou silu takže to pro ně nebude problém......snad" Dořekl jsem tiše. Pak jsem ale zpochybněl. Zahnla jsem všechny pochyby a rozeběhl se a zhoupl se na laně až ke Thiremu všichni hned letěli zamnou a ve vzduchu jsme hezky pokropily droidy kteří hned o pár znich prořídli.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeSun Jan 04 2009, 10:31

Corusant - Středisko klonové armády
Dopadl jsi skoro těsně vedle Thireho a ten se na tebe podíval a změřil si tě od paty k hlavě...
Co vám tak dlouho trvalo???Vždyť jsem ztratil skoro všechny mé muže...
Řekl ti Thire zatímco AT-TE byly na půli cesty k vám a ničily vše,co se jim připletlo před děla...
Před vámi se hemžily droidi a vy jste je sestřelovali,hned jak byly od vás na krátkou vzdálenost...
PAk před vás skočili nějací dva jediove s modrými meči a začali odrážet střely,které letěly přímo na vás...
Přímo nad vámi proletovali supí droidi a ARC-170 tky,které bojovvali proti sobě ve snaze sestřelit co nejvíc jednotek nepřítele...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeTue May 05 2009, 15:57

Corusant - Středisko klonové armády
Dal jsem svým můžum rozkaz rozmístit se.
,,Rozmistěte se! rozestup 1m. šetřete municí! jedna rána jeden droid na sr****! kryjte Jedie!"
začali jsme krýt oba dva Jedie, kteří zase úspěšně kryli nás.
Droidi padaly po stovkách. Jelikož nestřílely moc přesně tak z nás skoro nikdo nepadl ale i tak měli mnohonásobnou přesilu. Přebíjel jsem a pohledl na oblohu. ta byla skoro neprohlednutelná. Na nebi i ve vesmíru zuřila obrovská bitva.
Všude okolo padali ARcéčka i supídroidi atd..... Cítil jsem vztek i hrdost. přebil jsem a začal zuřivě pálit na nejbližší droidy.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeSat May 16 2009, 10:55

Coruscant - před senátem
Droidi měli převahu a taky tam proti vám najeli AAT a stříleli z kanónů proti vám a ještě k tomu měli separatisté podporu ze vzduchu...
Mnoho tvých mužů padlo hrdinně v boji a tak už vás zbyvalo asi 10 a museli jste to ubránit do příchodu AT-TE...
AT-TE už střílely z dálky na AAT a už to vypadalo na zdárný konec...
V tom separatistická vzdušná podpora zničila veškeré AT-TE a některé jenom vyřadila z boje...
Čekali jste na zázrak...
Návrat nahoru Goto down
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitimeThu Jul 30 2009, 21:51

Coruscant - před senátem
Zakleknul jsem do krytu abych přemýšlel nad nějákým plánem.
Zoufale jsem se snažil vymyslet nějáký super plán.
Přemítal jsem svoje vzpomínky a snažil se najít plán ve svých zkušenostech a pak mě to docvaklo.
Neustále mě nic nenapadalo a droidi se přiližovali.
Pak mě to docvaklo, Skrz komlik jsem vysvětlovat plán.
,,Všichni rozumíte plánu?" jen co to bylo vyřčeno většina z klonů přikývla nebo souhlasně zamručela do komliku.
A v tom čtyři kloni vystřelily háky ze svého brněni a vletěli do postraní budovi.
Dva z těch kloný byli obyčejní ale ty ostatní dva měli za primární zbraň raketomet a sniperku.
,,Ty!" řekl jsem a ukázal na jednoho klečícího klona
,,zavolej leteckou podporu ať nám vyčistí cestu až k AT-Teečkám a okolí jasný?"
Klon přikývl. Za chviliu se oběvila letka ARC-170 a pokropila řady droidu. V tom jsem zavelel: ,,Útook!!!!"
Všichni byběhli z krytu. Cestu jsme měli volnou až na pár droidů kteří se sem tam objevily ale hned zmizeli po střele z zbraně snipera v vedlejší budově.
DOběhli jsme k AT-TE a hned obsadily ty co se mohli hýbat a střílet.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Defense of the Corusant (For Darth Gryat)   Defense of the Corusant (For Darth Gryat) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Defense of the Corusant (For Darth Gryat)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Darth Gryat(tvorba

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: