OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
keny
Sith
Sith



Poeet p?íspivku : 906
Age : 42
Vyznamenání : Nejvěrnější SeppaSith
Registration date : 19. 10. 08

Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian) Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian)   Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian) Icon_minitimeTue Oct 21 2008, 19:13

Jméno: A.C. Blunt

Rasa: Člověk

Titul: Učedník

Věk: 14 let

Schopnosti: Rychlost a mrštnost

Schopnosti jak Sith: síla uchopení a síla strachu

Zbraň: Krátký meč

Zbraň jako Sith: světený meč

Barva meče: rudá

Styl boje: zaměření na jednoruční zbraně na blízko, velmi dobrý v boji bezezbraně

Styl boje ze světejným mečem: makashi

Poznámky: velmi agresivní a arogantní

Volba období: stará republika

Životopis postavy:

Žil jsem bezstarostný život venkovského chlapce. Bydleli jsme s rodinou nedaleko plání rozléhajících se na planetě Dantooine. Krátce po mých třináctých narozeninách vtrhli na náš statek opilí žoldáci a zabili mi otce,oba bratry a matku,kterou ještě před tím ještě zneuctili. Já pln strachu,utíkal jsem do zahrady k mému oblíbenému stromu,v jehož koruně se schoval. Za nedlouho přišli Jediové a půlku žoldáků v sebeobraně usmrtili. Ostatní se vzdali,bili zatčení a postavení před civilní soud. Až se situace uklidnila slezl jsem dolů a utekl směrem k přístavišti. Stála tu soukromá nákladní loď,jenž nám často dovážela zásoby. Ukryl se na ní a dal sbohem Dantooine. Po cestě jsme udělali pár zastávek až nakonec loď zakotvila na planetě jménem Nar shadaa. Po setmění vykradl jsem se z lodi a spatřil svět kolem sebe. Hned mi bylo jasné,že bez creditů tady nepřežiji. Ráno jsem si našel práci v docích jako pomocná síla. Asi po dvou měsících byla zveřejněna zpráva,že žoldáci,kteří zabili mou rodinu dostali trest ve výši šesti let nucených prací,kdesi na okraji galaxie. V tu chvíli jsem jim přísahal smrt. Těch pět žodláků se mi zarylo hluboko do paměti a já věděl,že mě čeká krvavá msta. O týden později zaslechl jsem nedaleko kantýny baviti se dva muže o cestě na Sithskou Akademii. Něco ve mne mi říkalo,abych se tam vydal také. To je začátek cesty...
Chybí mi už jen tisíc creditů,abych podplatil pilota a vydal se na Korriban--na cestu pomsty a smrti.
Only strach...ztráta...nenávist...zrada...smrt.


Naposledy upravil keny dne Wed Oct 22 2008, 08:00, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian)   Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian) Icon_minitimeTue Oct 21 2008, 22:03

stačilo napsat člověk,
jinak napiš nějaké síly, které bys chtěl jako sith mít a styl boje se světelným mečem plus jeho barvu
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
keny
Sith
Sith



Poeet p?íspivku : 906
Age : 42
Vyznamenání : Nejvěrnější SeppaSith
Registration date : 19. 10. 08

Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian)   Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian) Icon_minitimeWed Oct 22 2008, 08:06

tak jsem to doladil...chtěl jsem tyto formality doplnit az v průběhu hry...jak k nim budu postupně přicházet,ale když to chceš hned...máš to mít Smile
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian)   Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian) Icon_minitimeWed Oct 22 2008, 12:56

ty " formality" jsou jedny z nejdlležitějších věcí Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian)   Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška A.C. Blunt (Mandalorian)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Siphonus (Mandalorian)
» Projekt 1 - Pro Mandalorian

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Stará Republika (zamknuté)-
Přejdi na: