OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Projekt 1 - Pro Mandalorian

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 20:51

Jméno:Peter Skywalker
Titul:Padawan
Druh:Člověk
Planeta původu:Corusant
Životopis:...Do chramu byl odnesen matkou ve dvou letech...Nejdříve se ho ujal mistr Ki-Adi Mundy a začal ho učit porozumět síle...
Byl jsem velmi nadaný žák a ve svých 12 letech jsem neměl soupeře ve svých vrstevnících...
Zbraň:Modry světelný meč
Styl boje:Soresu
Poznamky:180 cm vysoky
Schopnosti:Manipulace s předměty
Doba:Stará republika



Tak ted napiš do dalšího příspěvku co tam je blbě...

Checkman


Naposledy upravil checkman dne Thu Aug 28 2008, 14:17, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 21:14

Jmeno: nema se hratza existujici postavu, mozna Peter Skywalker bych uznal, ale ne jako syna Anakina Skywalkera a Padme Amidaly, kdyby byli jinaci rodice, tak by to podle me slo

Titul: Mystr neni, je mistr a navic zacinas a ses mistr?

Zivotopis: kratky, strucny, nic nerikajici, pro mistra jedi rozepsat, ale ja mistra neuznam

Mec: ma byt zbran a potom mec

Styl boje: ani Yoda neumel vsechny a to mu bylo 900 let

poznamky: tam by meli byt doplnujici informace, vzhled, povaha, ale sedi v rade jedi, to tam sedi od svych 15 let?

schopnosti: je jich moc, zredukovat na max tri, protoze v misi pouzil jsem blesky, potom vysati zivota/proiazeni/skok/speed by bylo skvely jenom ve filmu, ale v textovyhre?

doba: nova republika, padme zemrela 20 ABY, nova republika je asi zhruba 8 BBY, to je zhruba 28 let, takze v 15 v dobe rozmachu Imperiu se stal mistrem jedi, kdyz jediny mistr byl ukrytej v exilu na Tatooine a cisar by na nej posilal legie stormtrooperu pjednu po druhe a potom by prisel i se svym ucednikem
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 01:20

zivotopis: v devatenacti jsi jedi a mas titul v misi padawan? stale kratky
styl boje: vaapad vymyslel mace windu v poslednich letech stare republiky a umělo ho jen pár jedincu, ty ses padawan a umis to?
druh: chybi, na ten sem zapomnel i predtim
planeta puvodu: chybi

ve zbytku problem nevidim
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 12:59

mozna do toho nemam co kecat, ale nezda se mi, že by člověk byl ve dvou letech schopen sám jít do chrámu Jedi. Mému malému bráchovi budou 2 za chvíli a ještě neumí ani pořádně mluvit, je to trochu divný.
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 13:03

Stopa:hele tohle je tam schválně aby si toho hráč všimnul a řekl že je to tam blbě...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 13:49

ja to pochopil tak ze ho tam vzali
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 13:56

Mandalorian:jestli to tam je v pořádku tak tady v tomhle topicu začni vycvik...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 14:13

Titul: ma byt vycvik a ty uz si Jedi Knight, k vycviku se to nehodi
zivotopis: rozepsat + nahradit sel slovy byl prijat
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 14:47

ok sry, ja jen netusil k cemu tohle slouzi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 14:49

Stopa:dobry nic se nedeje
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 15:26

Edit: zivotopis mohl byt delsi a Jediove si nevybirali adepty podle toho koho k nim rodice prinesli, ale mohl si byt donesen matkou na jejich zadost

Coruscant - chrám jedi

Bylo horké letní odpoledne. Ty jsi zrovna cvičil v jedné z tělocvičen v chrámě boj světelným mečem. Bohužel sám se sebou. Tví vrstevníci pro tě nemohli nic nového naučit starší a zkušenější padawané byly většinou mimo chrám, nebo měli něco jiného na práci, než cvičit s jiným padawanem. Po cvíli k tobě přišel Ki-Adi Mundy, tvůj mistr. Šel k přímo k tobě a zastavil se přímo proti tobě a řekl.
Jsem rád že pilně cvičíš se zbraní, protože galaxie je v dnešní době plná nebezpečných živlů a nikdy nevíš kdy se ti to bude hodit. Mám však obavy, když jsi tady pečený vařený a trénuješ tak pilně, že jsi zapomněl co jsou Jediové zač. Tak co kdyby si uklidnil svého mistra přednesením kodexu rytířů Jedi?


1.Nepiš žlutou barvou...

Checkman
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 15:31

Coruscant - chrám jedi
Nadechl jsem se a spustil jsem:Nejsou emoce, jen mír.

Není ignorance, ale znalost.

Není ukvapenost, ale klid.

Není smrt, ale Síla.

Při užití Síly musí Jedi zůstat v souladu s ní.

Jakékoli jednání v nesouladu vyčerpává jeho moc.

Síla je vytvářena a podporována životem. Jedi chrání život.

Jedi nikdy nejedná z nenávisti, zlosti, strachu nebo agrese.

Jedi musí jednat, když je klidný, sebejistý a v souladu se Sílou.

Jednat ve vzteku znamená přivolávat Temnou Stranu a riskovat vše, pro co Jediové žijí.

Rytíř Jedi vždy jedná dle Kodexu.

Zabíjení je špatné.

A doufal jsem že jsem to řekl správně...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 15:57

Coruscant - chrám Jedi

Mistr chvíli stál a pak řekl
Velmi dobře, ale stačil by jen základ od Odan-Urra, ale jsem rád. Teď vím že jsi se učil velmi dobře.Teď však přistupme k mému dalšímu testu.
Sotva dořekl první větu, udělal krok vzad, zažehl svůj světelný meč a zaujal bojovou pozici.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 16:19

Coruscant - chrám Jedi
Celkem jsem ani nevěděl co udělat a tak jsem zapnul světelný meč a také jsem se postavil do bojové pozice...
Čekal jsem co mistr udělá...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 16:35

Coruscant - chrám Jedi

Mistr sklonil svůj meč a řekl
Pokud budeš donucen k boji, je zbytečné s ním otálet. To si pamatuj padawane
a pomocí Síly si přitáhl tvůj meč z tvých rukou a pokračoval
Tak pilně jsi cvičil a tak brzo skončil. Nechceš mi ukázat co všechno umíš?
a nechal tvůj vypnutý meč levitovat ve vzduchu v dosahu tvých rukou. Kolem vás se už pomalinku začal scházet hlouček přihlížejících. Soubou mezi mistrem a padawanem, i když cvičný, dokáže upoutat pozornost.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 16:38

Coruscant - chrám Jedi
Dobře mistře...Řekl jsem a chytl jsem svůj meč do ruky,aktivoval jsem ho a vrhnul se na mistra...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 16:49

Coruscant - chrám Jedi

Vrhl jsi se na svého mistra a ten o krok ustoupil, aby se vyhnul tvému úderu vedeného zhora. Tvé další utoky klidně vykryl ale pod množstvím tvých výpadů stále ustupoval.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 16:51

Coruscant - chrám Jedi
Snažil jsem se být rychlý a dravě s hněvem jsem se vrhal na svého mistra...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 17:11

Coruscant - chrám Jedi

Mistr opět trošku ustoupil, ale když jsi myslel, že už se vzdá ukázal ti ukázku stylu Ataru hodnou mistra. Dokázal všechny tvé útoky vykrýt a brzy převzal inciativu v duelu. Ty jsi z něj viděl jen rozmazanou šmouhu. Naštěstí pro tebe utočil jen zepředu, ale ani to ti nepomohlo když ti silným úderem, který ještě podpořil Sílou vyrazil meč z rukou. Mistr si jej vzal a nechal v rukou, podíval se na tebe a řekl.
Učil ses dobře, avšak smysl těch slov ti uniká a tak podle něho nemůžeš jednat. Využil si hněvu a to vede k temné straně.Měl by jsi strávit nějaký čas v knihovně chrámu, kde si prečti díla o Revanovi. Možná tě jeho příběh poučí.po jeho přečtení za mnou příjdeš do mého pokoje a řekneš mi, co si se z něj dozvěděl a jak te ovlinil.
Dořekl tato slova a odešel. Ve dveřích se otočil a pomocí Síli ti poslal meč a řekl nahlas
Bojoval si dobře, ale meč si hlídej, příště by se ti nemusel vrátit
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 17:16

Coruscant - chrám Jedi
Dobře mistře...Přečtu si to a poučím se...
Šel jsem do knihovny a všechno jsem si pročetl a poučil jsem se příběhem...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 17:49

Coruscant - chrám Jedi, mistrovi pokoje

Tvůj mistr netrpělivě čekal na tvůj příchod. Zkontaktoval knihovnici a ta ho informovala, že jsi už si se svým studiem skončil. Mistr byl pohoršen tvým přístupem k úkolům který ti dal, ale omlouval to tvým věkem. Nicméně byl zvědav na tvoji výmluvu a začal řešit jak tě dostane k sobě.
Nemůžu za ním jen tak zajít a říct: Padawane, nezapomněl si náhodou na něco? A poslat za padawanem rytíře? Pche, Yoda by se smál celý rok jako Obi-Wanovi když hledal Anakina
Na chodbě zaslech kroky a vyšel se podívat, zda-li to nejsi ty.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 17:53

Coruscant - chrám Jedi, mistrovi pokoje
Zrovna jsem šel za mistrem a říct mu co jsem nastudoval...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 17:59

Coruscant - chrám Jedi, mistrovi pokoje

Pojď dál, padawane
řekl mistr a vrátil se do pokoje. Vešel jsi do jeho pokoje, který byl velmi skromně vybaven a mistr ti nabídl, že se mžeš posadit a sám se posadil.
Jdeš později než jsem čekal. Studoval jsi snad do hloubky Revana a jeho činy a dobu? Jsem velmi zvědav na tvůj výklad
řekl a čekal, že začneš mluvit o tom, co jsi se dočetl a pochopil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 18:10

Coruscant - chrám Jedi, mistrovi pokoje
Revan byl Jedi původem někde z Vnějšího pásu. Už jako malý je nalezen Jedii a zahajuje výcvik. Nejdříve studoval v akademii na Coruscantu pod vedením mistrině Kreiy. Jeho touha po vědění byla bezmezná a brzy svou Mistrini opustil a učil se od mnoha dalších Mistrů. Učil se společně se svým velmi dobrým přítelem Malakem. Jejich mistři byli Zhar Lestin, Dorak a Kae. I když Revanova touha po vědomostech starší Jedie znepokojovala, všichni v něm viděli budoucího šampióna řádu Jedi. Revan se hlavně zaměřil na studium tzv. Force Bond, což byl spojení mistra s učedníkem.
Během Mandalorianských válek Revan proti vůli rady odešel vést republiková vojska. Společně s ním šel i jeho přítel Malak a několik Jediských následovníků včetně Vypovězené a Attona Randa. Revan se stal Generálem a díky své geniální strategii netrvalo dlouho a Mandaloriané začali ustupovat až do Vnějšího pásu a Neznámých oblastí. Během kampaně v Neznámých oblastech Revan nachází Malachor V, a i když je silně otřesen tamější temnou stranou, nezasažen prozkoumává povrch. Nalezl zde Trayuskou Akademii kde se dozvěděl o "Pravých Sithech" a začal studovat sithská učení. Propadl temné straně a stal se z něj Temný pán a Malaka přijal jako svého učedníka. Každý Jedi, který je následoval byl taky zasažen temnou stranou. Po krátké době studia v akademii nalézají Darth Revan a Darth Malak zmíňky o Star Forge a rozhodnou se, že ji musí nalézt. Než se vydali na cestu, k Malachoru přilétají poslední síly Mandalorianů a rozpoutají velkou bitvu. Jsou ale poraženi a Mandalore je zavražděn samotným Revanem. Zbylí Mandaloriané mohli buď zemřít, nebo se přidat k Revanovi. Společně s flotilou Republiky a zbytků Mandalorianů odléta Darth Revan hledat poslední zbytky Mandalorianské flotily na samém okraji Galaxie.
Zatímco Revanova flotila byla před zbytkem Galaxie skryta a Revanovo Sithské impérium založeno, se Revan a Malak vydali hledat Star Forge. Nalezli všechny Hvězdné mapy a dostali se na planetu Lehon u jejiž hvězdy byla Star forge. Za pomoci Starších - jednoho kmene Rakatu - získali přístup do Chrámu Prastarých, kde získali přístup ke Star Forge.Tu Revan ovládl a začal budovat Sithskou flotilu.
S mocí Star Forge Revanova flotila rychle rostla a Revan téměř okamžitě zahájil útok proti Republice. Od skončení Mandalorianských válek uběhlo jen pár let a hned tu byla další válka. Republika byla naprosto nepřipravena a brzy začala prohrávat. Jediové věděli, že Sithy vede Revan a protože Revan byl geniální stratég, musel být zneškodněn. Skupina Jediů pod velením Padawana Bastily Shann infiltorvala Revanovu loď a porazila všechny jeho stoupence dokud nezůstal sám Temný Pán. Než mohli zaútočit, Darth Malak zradil svého pána a jeho loď vystřelila na Revanovu. Revan sice přežil, ale byl v bezvědomí. Jediové ho zachránili a odvezli do enklávy na Dantooinu, kde mu Mistři Jedi pomocí síly vymazali paměť, protože potřebovali někoho tak mocného, jako byl Revan, aby Malaka porazili.
Jediové vytvořili Revanovi novou identitu včetně slabých vzpomínek z dětství. Nový Revan byl člen posádky na lodi Hammerhead jménem Endar Spire. Tam celou cestu strávil stále ještě v bezvědomí. V okamžiku kdy se probral do nového života, se Endar Spire ocitá na orbitě planety Taris pod útokem Sithských Interceptorů. Revan společně s Kapitánem Carthem Onasim unikli v posledním záchraném modulu právě v okamžiku, kdy loď vybuchla. Oba se dohodli, že musejí nalést Bastilu, která byla na palubě také, a tak začína jejich pouť po Tarisu, kde potkají další společníky. Revan zjístí, že Bastila je hlavní cena v závodu kluzáků, a tak Revan zvítězí, aby ji zachránil. Společně se domluví, co dál, a Bastila Revanovi prozradí, že z něj cítí velkou Sílu a že by se mohl stát Jediem. Díky Mandalorianovi jménem Canderous Ordo získali přístup k Lodi jménem Ebon Hawk a opustili planetu v okamžiku, kdy Darth Malak planetu bombarduje a systematicky ničí povrch. Revan a jeho společníci odletí na Dantooine, do tamější Enklávy Jedi. Tam bylo Revanovi dovoleno začít studium Jedi. Stal se učedníkem pod vedením Bastily. Bylo mezi nimi pouto, jako je mezi téměř každým mezi mistrem a učedníkem. Revan udělal všechny zkoušky v rekordně krátkém čase a bez nejmenších problému si sestrojil Světelný meč. Jeho závěrečný úkol bylo vypudit zlo z tamějšího hájku. Tím zlem byla padlá Jedi Juhani. Ta revana napadla, ale nebyla pro něj soupeřem a brzy prohrála. Revan jí ale jako správný Jedi přesvěčil, že se může přidat ke světlu a ona se vrátila do Enklávy. Tímto perfektně splněným úkolem získává Revan hodnost Padawana a jako první misi musel prozkoumat staré dantooinské ruiny. Tam našel Revan pradávné zařízení chráněné droidy a po splnění úkolů se dostal k informacím o Star Forge. Co přesně to je a kde se nachází ale neveděl, protože polohu Star Forge ukazovala Hvězdná mapa. Hvězdné mapy byly v té době poničené a aby získal polohu musel najít souřadnice nejméně z pěti map. Tam také zístil, že Temný pán Revan s jeho učedníkem ruiny navštívili při hledání Star Forge. Začíná tak pouť, během které Revan a jeho skupina složená z Cartha Onasiho, Bastily Shan, Juhani, Canderouse Orda, Mission Vao, Zaalbara, Joleeho Binda a droidů T3-M4 a HK-47 navštíví Tatooine, Kashyyyk, Mannan, Stanici u Yavinu IV a Korriban. Než ale Korriban navštíví, unese je Leviathan, Sith Interdictor cruiser pod velenim Admirála Saula Karatha, muže odpovědného za útok na Telos, domovskou planetu Cartha, při kterém zemřela jaho žena a Carth se domníval, že i syn. Revan, Bastila i Carth byli zatčeni a krutě vyslícháni Sauem, jenž jim řekl, že Malak vybombardoval Enklávu na Dantooine a všechny Jedie pozabíjel. Díky zbytku posádky, trojice uteče, ale k tomu, aby mohli odletět z lodi, se musí dostat na můstek pro kódy. Tam porazí Saula, jenže ten ještě před smrtí něco závažného prozradí Carthovi, který je očividně velice znepokojen. Při návratu na Ebon Hawk dojde k nejhoršímu a nynější Temný pán Darth Malak jim skříží cestu a prozradí Revanovi, že on je veskutečnosti Darth Revan, kterému Jediové vymazali paměť. I Když je Revan zaskočen, na Bastilu se nezlobí, protože ví, že udělala co musela, následně se s Malakem utká. V okamžiku, kdy jej Temný pán srazí na kolena, Revanovi příjde na pomoc Basthila a umožní Carthovi a Revanovi uprchnout z lodi. Potom, co se Revanova skupina vyrovná s touto zprávou, letí na poslední planetu a to Korriban. Tam se Revan dostane do vědomí tamějšího mistra jménem Uthara Wynn. Revan měl získat prestiž a to plněním různých úkolu, Ty splnil všechny na výbornou a dokonce při jednom z nich ho navštívil duch Ajunty Palla a Revan ho přesvědčil k návratu k Světlu. Pall Revanovi poděkoval a nechal mu jeho meč, který Pallovi přinesl zkázu. Po získání dostatečné prestiže, Revan s Utharem a Yuturou Bann vstoupili do hrobky Nagy Sadowa, kde Revan vše splnil a nalezl poslední mapu. Po splnění všech zkoušek bojoval s oběma Sithy, ale zabil pouze Uthara, Yuthuru ušetřil a dovolil jí vrátit se ke Světlu. Mezitím si Malak z Bastily vychoval svého temného učedníka a vyslal ji na Lehon do Chrámu prastarých. Na Lehon havaroval Ebon Hawk, díky rušícímu poli planety a za pomoci Prastarých se i on do chrámu dostal. Tam je konfrontovala Bastila a snažila se Revana přetáhnout opět na temnou stranu, ten ale odmítl a Bastile nezbylo než utéct. Po vypnutí pole se Revan společně s Republikovou flotilou a Jedii vrhl na Star Forge, on a několik Jediu se dostal přímo na palubu. Tam se Revan probojoval až k Bastile, která proti Republice používala svou meditaci. I když Revan nechtěl, neměl na vybranou a musel se s ní utkat. Díky Temné straně Star Forge měla Bastila výhodu, ale i tak ji Revan porazil avšak nezabil, řekl jí že jí miluje a dozvěděl se, že ona jeho city opětuje, a tak jí navrhl, že se můžou spolu vrátit ke světlu a žít šťastně. Bastila souhlasila, ale řekla mu, že dál musí sám, že dál ho čeká už jen jeho bývalý učedník. Rozloučila se s ním a pokračovala v bitevní meditaci, tentokrát ve prospěch Republiky. Revan nakonec Malaka konfrontoval, ale ani veškerá Temná síla vycházející ze stanice nepomohla být Malakovi silnější a Revan ho porazil. Ani do poslední chvíle Revan nepřestal být Jediem a stále se snažil Malaka převést zpět ke Světlu, marně. Všichní Jediové Star Forge opustili a Republikové loďstvo ji zničilo. Revan se tak stal hrdinou a zachráncem Republiky a příkladem pro všechny.
Snad to stačí mistře...
řekl jsem a oddychl jsem si...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 18:26

Coruscant - chrám Jedi, mistrovi pokoje

Vskutku obsáhlé, velmi pozorně a důkladně jsi to četl. To však nebylo vše co jsem chtěl. Teď mi řekni co tě z tohoto studia nejvíce ovlivnilo a tvůj názor na Revana
řekl mistr a čekal na tvoji odpověď
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Sponsored content





Projekt 1 - Pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Projekt 1 - Pro Mandalorian   Projekt 1 - Pro Mandalorian Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Projekt 1 - Pro Mandalorian
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» OSW projekt - fanfiction
» Eskorta - Mise pro Mandalorian

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise-
Přejdi na: