OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kyle Katarn

Goto down 
+18
Jakkob Killer
Jaldithas
Darth_Radim
Darth Eternal Hatred
Padme von Kell
Cody
Kiaayla
LaMpA
Darth Anyt
Plo Koon
Syntax
Ruplikon
Derk Yall
An-Drew Deer
William
Darth Gryat
Potan von Kell
Wrait
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 13:02

tak ja si to vsimla podle ty koncovky oj, co davas Laughing
ja mam tetu u hradce kralove a ta to dela taky Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 13:04

Padme napsal:
tak ja si to vsimla podle ty koncovky oj, co davas Laughing
ja mam tetu u hradce kralove a ta to dela taky Laughing

A nechceš se někdy stavit, až pojedeš za tetou? Není to ke mě daleko Very Happy Nee, to byl joke, ale je fakt, že bych tě rád poznal Wink zdáš se být moc fajn O:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 13:06

heh, diky Laughing

no, prijed na sraz a uvidime se Wink
sem rada ze na forum dorazil zase nekdo dalsi s kym si lze dobre pokecat Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 13:13

hele hele smajlíku, opatrně s tím zvaním, příjde HZSA a bude se zlobit Twisted Evil že na pacičku myslíš Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 13:16

lol! deh nestras, vzdyt o nic nejde Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 13:16

On rýpe, taky si rýpnu Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 18:08

Padme napsal:
heh, diky Laughing

I mean it! Wink

Padme napsal:
no, prijed na sraz a uvidime se Wink
sem rada ze na forum dorazil zase nekdo dalsi s kym si lze dobre pokecat Smile

Pokusím se, ale neměl by snad být problém Smile Jinak já sem pro pokec taky všema deseti, obzvláště když se kecá o něčem, co mě zajímá Wink A to mi tak připomíná, že bychom se měli vrátit ke Smailovi Very Happy

Padme napsal:
hele hele smajlíku, opatrně s tím zvaním, příjde HZSA a bude se zlobit Twisted Evil že na pacičku myslíš :Twisted Evil

Jj, však ji ještě nežádám o ruku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 18:22

Mno, to ani nezadej, ja sem zadana Laughing
ale keca se s tebou vyborne, takze zpet ke Kylovi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 18:36

Padme napsal:
Mno, to ani nezadej, ja sem zadana Laughing

A já se tomu ani moc nedivím, páč takhle prima holka by asi těžko čekala na někoho, jako jsem já... Škoda Smile

Padme napsal:
ale keca se s tebou vyborne, takze zpet ke Kylovi Very Happy

Mňo, co říkáte třeba na ten Kylův saber? Je rozhodně nice, ale přeci jen je docela velkej, respektive větší než to bývá obvyklé Wink Já sem mu prvně nemohl moc přijít na kloub, ale teď jako OK... Bral bych nějakou repliku Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 18:37

me prijde strasne dlouha ta rukojet, nevim, radsi mam spis jednoduchou a kratkou.. Smile
jinak bych brala taky repliku nakyho mece, nebo spis rovnou radsi svetelnak, ale to bych chtela moc Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 18:41

Padme napsal:
me prijde strasne dlouha ta rukojet, nevim, radsi mam spis jednoduchou a kratkou.. Smile
jinak bych brala taky repliku nakyho mece, nebo spis rovnou radsi svetelnak, ale to bych chtela moc Laughing

Jn, je docela mohutnej, ale jak řikám, dnes na něj už nedám dopustit! Smile Hold co meč, to osobitej přístup a Kyle k jeho konstrukci přistoupil tak jak přistoupil Wink Bitkařit se s ním ale umím výborně, jen co je pravda... Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 18:42

jo, to je fakt, bojuje dobre Very Happy
i kdyz se musim priznat, ze za my vykony za nej v outcastu by se asi stydel Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 18:50

Padme napsal:
jo, to je fakt, bojuje dobre Very Happy
i kdyz se musim priznat, ze za my vykony za nej v outcastu by se asi stydel Laughing

Nej je, když hraješ Jedi Academy na Jedi Master obtížnost, hraješ za Dark Side Jaden(a) a bitkaříš s Kylem - to je teprve mazec Smile Jinak já teď pařím po dlouhé době Outcast na tu druhou obtížnost a jde mi to dobře - vyžívám se v těch kombech a co fight, to docela nice přehlídka úderů O:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 18:54

hmm, ja se priznam, ja se ty comba nikdy nenaucila, takze kyle proste jen seka a seka Laughing
stejne tak pak jaden v academy Laughing
proto rikam ze by se za me stydel Laughing

ale konec academy za temnou stranu je mazec..Tavion na svetly sem davala v pohode, s Kylem se tam morim vzdycky desitky minut.. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 18:56

Padme napsal:
hmm, ja se priznam, ja se ty comba nikdy nenaucila, takze kyle proste jen seka a seka Laughing
stejne tak pak jaden v academy Laughing
proto rikam ze by se za me stydel Laughing

Taky sem neuměl, ale je to docela jednoduchý Wink Jako nej je asi ten se žlutým stylem - to je taková ta otočka ve vzduchu a podsek na hlavu Wink

Padme napsal:
ale konec academy za temnou stranu je mazec..Tavion na svetly sem davala v pohode, s Kylem se tam morim vzdycky desitky minut.. Laughing

Jn, Kyle bojuje jedinečně - umí ti stopit meč, seřezat Tě růčo fůčo - je to prostě Kyle Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 18:58

mno, to me vzdycky stvalo, jak mi sebral mec, nebo me dal pres drzku Laughing Laughing
a hlavne u toho furt nadava, I'm your master Laughing

no na ty comba sem se divala, v academy sem ale ovladla jediny, a to to se dvema mecema, kdyz kolem tebe zacnou litat v kruhu...a obdobu s jednim mecem nebo tyci...
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 19:07

Padme napsal:
mno, to me vzdycky stvalo, jak mi sebral mec, nebo me dal pres drzku Laughing Laughing
a hlavne u toho furt nadava, I'm your master Laughing

Tak já to vždy hrál jen na Light, páč na hru za Dark Side nemám žaludek - vadí mě zabíjení těch Jediů, ale sledoval sem bráchu, což je zase Sith jak vyštej Wink

Padme napsal:
no na ty comba sem se divala, v academy sem ale ovladla jediny, a to to se dvema mecema, kdyz kolem tebe zacnou litat v kruhu...a obdobu s jednim mecem nebo tyci...

No, já si už dávám všechny - na 100% nezvládám jen ten výskok a sek s red stylem - ten ještě piluju, ale jinak sem plně kvalifikovanej jedi Knight Wink A věř že je pak na co se dívat Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 19:11

mno to verim, vypada to hezky na tech animackach v tom datapadu.. Smile

jinak ja hraju vetsinou jen za svetlou stranu..za dark side sem to hrala minkrat, ale celkove sem hrala academy uz tolikrat, ze sem vyzkousela i tu temnou stranu..a je fakt ze je to mnohem tezsi, pac jediove maj proti tem temnym jedium velkou vyhodu - absorb a heal Laughing
mno a na konci kyle, a je fakt mnohem silnejsi nez Tavion posedla Ragnosem..
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 19:14

Padme napsal:
mno to verim, vypada to hezky na tech animackach v tom datapadu.. Smile

Na datapad se vybodni a jdi do reálu Wink Takovej ten podsek s blue stylem bys mohla v poho dát, ne? Wink

Padme napsal:
jinak ja hraju vetsinou jen za svetlou stranu..za dark side sem to hrala minkrat, ale celkove sem hrala academy uz tolikrat, ze sem vyzkousela i tu temnou stranu..a je fakt ze je to mnohem tezsi, pac jediove maj proti tem temnym jedium velkou vyhodu - absorb a heal Laughing
mno a na konci kyle, a je fakt mnohem silnejsi nez Tavion posedla Ragnosem..

Jn, ale na drhou stranu je můžeš srabácky sejmout ze zadu, když fightěj s Dark Jediema a tak - jako ono to je podle mého docela vyvážený Wink Jinak taky uznávám, že Kyle je nejtěžší oponent ve hře, ale brácha ho teď dal na dva seky Wink


Naposledy upravil Jakkob Killer dne Tue Oct 20 2009, 19:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 19:18

huh, vyrid brachovi muj obdiv Laughing
ja sem vzdycky cekala az se jediove se sithama pomlati a sla vybit zbytek Laughing presnej opak oproti hre za svetlou stranu, kdy vzdycky specham, aby co nejvic jediu prezilo..

jinak v tom datapadu je popsany jak na to, ale nejak neumi zkoordinovat prsty na klavesnici, tudiz se mi ty pohyby moc nedari Laughing
takze kdyz odjde na hru, proste jen sekam Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 19:22

Padme napsal:
huh, vyrid brachovi muj obdiv Laughing

No, nic moc hvězdnýho na tom nebylo - jen využil schopností, kterými oplýval Wink

Padme napsal:
ja sem vzdycky cekala az se jediove se sithama pomlati a sla vybit zbytek Laughing presnej opak oproti hre za svetlou stranu, kdy vzdycky specham, aby co nejvic jediu prezilo..

V rámci světlé strany to u mě bylo zrovna tak Smile

Padme napsal:
jinak v tom datapadu je popsany jak na to, ale nejak neumi zkoordinovat prsty na klavesnici, tudiz se mi ty pohyby moc nedari Laughing
takze kdyz odjde na hru, proste jen sekam Laughing

Však musíš trénovat Wink nej je na to mulťák - tam se to prímově naučíš Wink Ale s tím blu stylem to zkus... Tam jde o to se jen přikrčit, jít dopředu a seknout a mělo by se to podařit - popřípadě to ptotrénuj a máš to v kapse...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 19:25

jo, asi vim co myslis, to pouziva hodne bracha, takovej ten vypad dopredu..
ja se kdysi pokousela podle toho navodu udelat vsecky ty serepeticky, ale nejak mi to holt neslo.. Embarassed Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 19:34

Padme napsal:
jo, asi vim co myslis, to pouziva hodne bracha, takovej ten vypad dopredu..

Jop, to je přesně ono - nic těžký to není Wink Nebo ten skok a sek na hlavu - žlutej styl, běž na oponenta a výskok (ťuk na klávesu kde máš skok) plus sek Wink O5 to stčí potrénovat a máš to...

Padme napsal:
ja se kdysi pokousela podle toho navodu udelat vsecky ty serepeticky, ale nejak mi to holt neslo.. Embarassed Laughing

Trénovat, trénovat a trénovat Wink Kyle se to taky naučil sám... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 19:35

no, pravda..az zase budu hrat academy nebo outcast, tak to potrenuju Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 19:38

Padme napsal:
no, pravda..az zase budu hrat academy nebo outcast, tak to potrenuju Laughing

Můžeme se někdy domluvit a dáme mulťák Wink Bych tě něco málo naučil, pokud bys chtěla Smile No ale mohli bychom se o5 vrátit z5 ke Smilovi a nespamovat mého heroese a vzor Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Sponsored content





Kyle Katarn - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kyle Katarn
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Katarn-class commando armor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Archiv rytířů Jedi-
Přejdi na: