OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kyle Katarn

Goto down 
+18
Jakkob Killer
Jaldithas
Darth_Radim
Darth Eternal Hatred
Padme von Kell
Cody
Kiaayla
LaMpA
Darth Anyt
Plo Koon
Syntax
Ruplikon
Derk Yall
An-Drew Deer
William
Darth Gryat
Potan von Kell
Wrait
22 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 21:48

tak ja to chtela vyzkouset i za temnou stranu, celkem drsny...ale vzdycky mi to pak bylo lito Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 21:49

Pak musíš zabíjet i ty ostatní jedi na Koribani že? Já byl vždycky rád že mi pomohly. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 21:51

mno, tak neni to takovej masakr Laughing
je dobry chvili stat a jen kouka jak se mydlej se sithama..
ovsem pak vetsinou zbydou jediove a maj takovej neprijemnej sklon si lecit zraneni, coz sithove neumej, jen ty velky reborni, takze je to tezsi nez za svetlou stranu Laughing
proste jdou po tobe vsichni Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 21:53

Takže všichni proti Jaden. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 21:57

Tak nak Laughing
i kdyz vetsinou uz potkas jen jedie..na ty sithy clovek narazi malokdy, pac je vetsinou ty jediove vybijou..
docela maso je to uz pak pred tou hrobkou, fakt dobra banda mistru a clovek ma vazne co delat..navic kdyz si jediove daj absorb, ani je nemuzes skrtit nebo bleskovat Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 21:59

Škoda že nemůžeš bojavat s Lukem Skywalkerem. Very Happy To bych si za zlího zahrál, jen proto abych mu nakopal. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeWed Sep 30 2009, 22:06

mno, tak muzes, staci dat cheat, ale jako nakopat mu jde dost tezko, me vzdycky zabil skoro hned...ma zmetek moc velky schopnosti Laughing
Návrat nahoru Goto down
Kiaayla
High Jedi General
High Jedi General
Kiaayla


Poeet p?íspivku : 3224
Age : 43
Vyznamenání : Master Assassin
Registration date : 28. 09. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 01 2009, 15:14

Když si je dáš cheatem (Kyla nebo luka že zaně můžeš hrát) maj oba sílu 200 a ne "jen" 100 Cool
Návrat nahoru Goto down
http://ninykovystranky.roflforum.net/forum.htm
Darth_Radim
High Jedi General
High Jedi General
Darth_Radim


Poeet p?íspivku : 624
Age : 34
Registration date : 04. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 09 2009, 22:14

Dobré bylo jak jsem faral Jedi Outcast. Hral jsem misi ve které se poprvé objevil Desann. A řekl Kyle ? Kyle Katarn ? Ty jsi ten legendarní jedi který zabil Jereca v Údoli Jediů ? Vypadáš jak pasák Bantha. Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://trekposters.webnode.cz/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 09 2009, 23:26

Tjn, to bylo dobry..me ale strasne stvalo ze Kyle nemel vubec sanci Laughing
sem ho mela vzdycky s plnym stitem a zdravim a ani skrt
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 10 2009, 13:11

on tě tam vždy porazil,protože to bylo součástí příběhu Wink
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 11 2009, 10:19

No ja vim, ale to nemeni nic na tom ze me to stvalo Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 19 2009, 19:56

Jj, Kyle je jeden z mých nej Jedi Knightů ve SW univerziu a jedna z nej postav v rámci SW her :-) Pamatuju si, když sem přišel k Jedi knightoj jedničce (PC hře) a za Kylea sem to smažil o sto šest a postupně se dobíral k jeho příběhu, úloze ve SW a tak... Pak přišel Jedi Outcast a s ním velkej návrat Kylea a dokonce i Jan, což je pro změnu moje nej female postava ve SW ;-) Tuhle dvojku já prostě můžu! Navíc to ti dva dali aji do kupy a jejich polibek v Outastoj sem okomentoval jen žárlivým (:-D) úsměvem na rtech...

Jako opravdu si nemohu pomoct, ale vše na těhlech dvou se mi líbí - vzhled, výzbroj, ves. lodě a tak podobně. I když sem si dlouho musel zvykat na Kyleův saber v Outcastoj, ale i ten si dnes nemohu vynachválit! No a když se potom dočítám, co všechno se dělo v Yuzzan Vongských válkách, že se stal battlemasterem a tak dále, tak jeho obliba u mě jen a jen roste :-) Ještě bych si rád pořídil nějakou pěknou figurku Kylea a Jan, model Moldy Crow a byl bych happy jak malý dítě... :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 19 2009, 20:35

Jakkob Killer napsal:
jejich polibek v Outastoj sem okomentoval jen žárlivým (:-D) úsměvem na rtech...

hmm, presne takovej mi chybel na konci kotoru Laughing Laughing
sem ale docela zirala, outcast byla skvela hra, sem ho hltala.. Smile
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 19 2009, 20:39

Padme napsal:
Jakkob Killer napsal:
jejich polibek v Outastoj sem okomentoval jen žárlivým (:-D) úsměvem na rtech...

hmm, presne takovej mi chybel na konci kotoru Laughing Laughing
sem ale docela zirala, outcast byla skvela hra, sem ho hltala.. Smile

Tak on tam na konci, když jsi byla male charakter a hrála jsi na Light Side a měla jsi s Bastilou značně rozvynutej vztah skrz ty dialogy, tak si ho tam po její převedení z5 na Light Side určo dali ;-) Tam stačilo zapojit fantazii... To samé, pokud jsi hrála za female a měla jsi to samé s Carthem, tak tam na tej pláži jste si o5 určo polibek nenechali ujít :-) Aspoň podle mě to vždycky takhle bylo :-) Btw je fajn vidět další slečnu, co ráda SW... :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 19 2009, 20:52

Já s Carthem žádný polibek neměla, Evil or Very Mad jen mi vyznal lásku
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 19 2009, 20:56

Darth Eternal Hatred napsal:
Já s Carthem žádný polibek neměla, Evil or Very Mad jen mi vyznal lásku

Však jo - a potom to udělalo blik a byla jsi zase v Ebon Hawku ;-) A mezi tím ste si podle mého polibek dali, ale to tam prostě není... Proč ne? Myslím že by to tak klidně mohlo být - když jsem se prvně líbal někde uprostřed hry s Bastilou, taky se to nezobrazilo a udělal se střih ;-) Myslím že tohle je ten samej příklad...
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 19 2009, 20:58

Ah, ty myslíš jako že co jsem si domyslela - to je jisté. A u polibku to nezůstalo Wink
Stačí se podívat do mojí tvorby, kde jsem "události v KOTORU" poněkud rozvedla do detailů. Ale to už jsem off topic. Jinak vítej tady na foru a věřím, že se ti tu bude líbit.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 19 2009, 21:48

Tak v tom kotoru to prave neni videt, v outcastu jo..a to me stvalo Laughing

jinak Kyle je dobrej jedi, v Academy sem si ho jako mistra oblibila, a v outcastu me za nej hrat taky bavilo..jinak dalsi osudy moc nevim, necetla sem to ani na wookiepedii, nak sem na to nemela cas Sad
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 09:33

Darth Eternal Hatred napsal:
Ah, ty myslíš jako že co jsem si domyslela - to je jisté. A u polibku to nezůstalo Wink
Stačí se podívat do mojí tvorby, kde jsem "události v KOTORU" poněkud rozvedla do detailů. Ale to už jsem off topic. Jinak vítej tady na foru a věřím, že se ti tu bude líbit.

Wau, asi budu muset kouknout Wink I když pokud to jde už moc do erotiky, tak neim, jestli by v tom spěchu za Malakem na Star Forge byl čas na něco jinačího, než prostej polibek, u kterého sem já osobně zůstal, pokud jde o domýšlení... Wink Pokud tu mluvíme o událostech po KotORech, tak to je už jiná a zde se nám naskytuje HODNĚ velkej prostor pro fantazii...

Jo a děkuju za uvítání - líbit se mi tu už líbí, takže tu snad čepele skřížíme často Smile


Padme napsal:
Tak v tom kotoru to prave neni videt, v outcastu jo..a to me stvalo Laughing

Myslím že není důvod toho nějak litovat, páč jak se už psalo, lidská fantazie je leckdy lepší... Wink


Padme napsal:
jinak Kyle je dobrej jedi, v Academy sem si ho jako mistra oblibila, a v outcastu me za nej hrat taky bavilo..jinak dalsi osudy moc nevim, necetla sem to ani na wookiepedii, nak sem na to nemela cas Sad

Kyle je dobrej jako úpa obyč žoldák v Dark Forces, je výbornej jako začínající samouk-Jedi v Jedi Knightoj, ještě lepší jako Jedi-vyvrhel v Jedi Outcast (a že jím více či méně byl) a jako mistr v Jedi Academy mi taky nevadil - zkrátka kde se objeví, je moje přízeň jasná na 200% Smile Jinak já si o Kyleoj samozřejmě četl, hlavně jak to dopadlo mezi ním a Jan a jestli se vzali a tak... Moc to Těm dvěma přeju Wink No a když už sem u toho, našel k tomuhle problému fajn dvě pasáže z jednoho SW komiksu:


http://media.moddb.com/images/members/1/322/321317/Kyle_Jan_Ors_1.JPG

http://media.moddb.com/images/members/1/322/321317/Kyle_Jan_Ors_2.JPG

Docela hezký a myslím, že to mluví za vše... Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 09:38

To je hezké. takhle kreslit bych chtěla umět. Moje komixy proti tomu vypadají jako dětská čmáranice Sad A Kyle tu náhodou vypadá moc pěkně.

Ad ten kotor, tak mluvím o Revance a Malakovi Twisted Evil K Revance a cartovi jsem se zatím nedostala.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 09:44

Neni k tomu komiksu nějaký pokračování? bounce
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 10:10

Darth Eternal Hatred napsal:
To je hezké. takhle kreslit bych chtěla umět. Moje komixy proti tomu vypadají jako dětská čmáranice Sad A Kyle tu náhodou vypadá moc pěkně.

Nakreslený to je fajnově a ano, Kyle je tady fešák, ale mě se jako chlap líbí všude, snad jen v Dark Forces mi připadne takovej zvláštní, jak je bez vousů a ještě hodně mladej Smile Jako dodnes to je v rámci vzhledu můj velkej oblíbenec a docela mu aji závidím, na to že to je jen hromada pixelů Very Happy

Darth Eternal Hatred napsal:
Ad ten kotor, tak mluvím o Revance a Malakovi Twisted Evil K Revance a cartovi jsem se zatím nedostala.

Mntík, v KotORech je nějaká romance mezi Revan a Malakem? To snad nee... Very Happy

Cody napsal:
Neni k tomu komiksu nějaký pokračování? :bounce

Bohužel, našel jsem jenom tohle, ale věříš, že mě to ke spokojenosti stačí? Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 10:14

Ne určitě ti to nestačí. Very Happy
Ne v KotoR/ech nic takovýho neni, ale když zalistuješ tady na foru. Laughing
Návrat nahoru Goto down
Jakkob Killer
Rebel scum
Rebel scum



Poeet p?íspivku : 2818
Age : 36
Vyznamenání : VKP
Registration date : 19. 10. 09

Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 20 2009, 10:21

Cody napsal:
Ne určitě ti to nestačí. Very Happy

Časem zjistíš, že mě ke spokojenosti stačí málo, dokonce i tyhle dvě stránečky ze mě teď udělali nového člověka Razz

Cody napsal:
Ne v KotoR/ech nic takovýho neni, ale když zalistuješ tady na foru. Laughing

K tomu se časem dohrabu, neboj Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jakkobkiller.ic.cz
Sponsored content





Kyle Katarn - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kyle Katarn   Kyle Katarn - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kyle Katarn
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Katarn-class commando armor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Archiv rytířů Jedi-
Přejdi na: