OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mise pro Dashe-invaze na Alderaan

Goto down 
AutorZpráva
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Empty
PříspěvekPředmět: Mise pro Dashe-invaze na Alderaan   Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Icon_minitimeSat Feb 09 2008, 10:07

Orbita Coruscant.

Spal jsi ve své kajutě, když tě najednou probudil jeden voják, podle uniformy důstojník.
Dashi, já jsem kapitán Tankian, pro tebe velitel, protože jsem novej velitel letky Devils. Protože těďka budeme mít za ůkol připravit Alderaan na invazi, budu tvým velicím důstojníkem, nehledě na to co jsi udělal u Dagobahu. Já ti budu velte, a ty mně budeš poslouchat vojáku. Nečekej ode mně žádný úlevy.
Důstojník odejde, a ty odejdeš do Briefing roomu. Tam na tebe z holoprojektoru vyskočí informace.
Planeta:Alderaan.
Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Aldera10
Vaše stíhačka a stihačky vašeho týmu.
Mise pro Dashe-invaze na Alderaan 800px-14Mise pro Dashe-invaze na Alderaan 528px-10Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Tie_bo10
Pak nástin situace.
Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Aldera11
kód:
LEGENDA:
TIE: imperium.
Wingy: rebelové.
Červené dvojité kružnice: Hlavní místa invaze.
Fialové tečky: Vzdušná obrana Alderaanu.
Popis: Po té co Tie stihačky zničí hlavní odpor ve vduhu, tak se TIE-b vydají na děla, která rychle zničí, a v posledním kroku se vylodí naše invazní síly. Velitelem této akce bude Tamkian, s asistací Dashe, kterej bude mít za úkol hlavní ofenzivu na planetě.
Přečteš si všechno, a vydáš se do hangáru, kde se sezkáš s novým týmem, a čekáš dokud tě executor nedopraví na místo.
Návrat nahoru Goto down
Dash
V.I.P.
V.I.P.
Dash


Poeet p?íspivku : 520
Age : 31
Registration date : 01. 02. 08

Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Dashe-invaze na Alderaan   Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Icon_minitimeSat Feb 09 2008, 10:21

Orbita Alderaanu

Minulých pár dní bylo těžkých od Dagobahu uplynula nějaká doba a já musel zacvičovat a zalétavat nové piloty přidělené my do letky.Probuzení od důstojníka to si nechám líbit.Byl to pilot ale měl nějaké moc důstojné zevření.Proto se radši postavím do pozoru a zasalutuji.
Rozumím pane.Dle rozkazu.
Frajírek namyšlenej.Sem na něj zvědavej až se mu za zadek pověsí x-wing jestli bude stejně obratnej.
Alex byl aspon pořádný pilot a dobrý chlap tenhle se my nezamlouvá a to ho znám sotva 2 minuty.Obleču se a jdu do brífingové místnosti.Podle plánku by to opět mělo být lehké.Jenže u Dagobahu sem se naučil že těmto plánkům se nesmí věřit.Alderaan byl mírumilovná planeta byl sem tam s rodiči kdysi dávno.Jenže zřejmně nějak naštvali císaře tak je letíme usměrnit.Snad to pude hladce.Dojdu do hangáru ke svému novému týmu.Stojí tam s nimi ještě mý dva wingmeni kteří přežili Dagobah.Nováčci vypadali docela slušně.Snad se osvědčí i v boji.S tím co sem s nima nalítal byli docela dobří.
Takže pánové zdravím vás.Náš cíl je Alderaan.Máme to tam vyčistit od povstalců.Přesné stavy nevíme ale budeme mít exekutor takže by to mělo být v pohodě.TAk do strojů.
Kus od nás stál Tankian a mluvil k Devilům.Kýnu na známé tváře z Devilů taktéž ti kteří přežili Dagobah.Nasednu do své stíhačky.Dostal sem novou TIE Advance.Dám pokyn družstvu a vyletím ven do kosmu na střet s povstalci.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Dashe-invaze na Alderaan   Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Icon_minitimeSat Feb 09 2008, 11:41

Orbita Alderaanu

Když doletíte na Orbitu Alderaanu, tak tam na vás už čeká asi 5 lodí třídy Star destroyer, a několik tisíc dalších TIE-f, kteří jsou tu ze stejné věci jako vy. Vy jste ovšem elita, a tak vás čeká ta těžší část. Z počátku nechápeš peoč je tady kvůli této planetě taková armáda, ale za chvíly to uvidíš. Z hyperu se vyřítí stovky X-ek, B-ček, A-ček, nebulonů, ale dokonce i Mon Cal křižníky. Ty jsi se jenom divil jak to mohli povstalci schromáždit takovou armádu.
Dashi, neflákej se tam a leť tam kde máš být.
Upozorní Tankian na tvuj radar, kde poblikává nový koordinát.
Takže tam doleť a....počkej mám novou informaci vojáku, tak se neflákej a běž s ostatníma do bezpečné vzdálenosti.
Na vás se vrhne snad celá rebelská armáda, a ty se jen nevěřícně koukáš na ten masakr. Tankian je ve stihačce dost dobrej, a ty opět nevěřícně koukáš co ve své stihačce dokáže. Otevře se hyper a z něho mimo několika acclamatorů vyskočí i Hvězda smrti, pro tebe nový stroj, který v tobě a několika dalších vyvolával repsekt. Když doletěl až k Alderaanu, tak ze svého SuperLaseru vystřelil a zničil Alderaan.

Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Starwa11
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mise pro Dashe-invaze na Alderaan   Mise pro Dashe-invaze na Alderaan Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mise pro Dashe-invaze na Alderaan
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mise pro dashe-kashyyyk
» Mise pro batistu
» Mise pro stona

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise-
Přejdi na: