OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Tvorba Bansbi

Goto down 
+11
Vegi
Kiaayla
Orita-kill
Darth Vedrem
Cody
Syntax
Gralen
Padme von Kell
Darth Eternal Hatred
Vikinger
J.T.Bansbi
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Kiaayla
High Jedi General
High Jedi General
Kiaayla


Poeet p?íspivku : 3224
Age : 43
Vyznamenání : Master Assassin
Registration date : 28. 09. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jan 01 2010, 21:22

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://ninykovystranky.roflforum.net/forum.htm
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jan 01 2010, 21:25

Než smajly radši bych slovní projev Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Kiaayla
High Jedi General
High Jedi General
Kiaayla


Poeet p?íspivku : 3224
Age : 43
Vyznamenání : Master Assassin
Registration date : 28. 09. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jan 01 2010, 21:29

uágleéééáááhuuuíííkááámoddéééprrr Very Happy stačí?
Návrat nahoru Goto down
http://ninykovystranky.roflforum.net/forum.htm
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jan 01 2010, 21:31

Radši jo Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jan 01 2010, 21:51

Hvězdné války Rytíři Staré Republiky 4.Skrytá Tajemství Episoda X.
Korriban hvězdný přístav nedaleko akademie
Bansbi“No tedy tak tohle je Korriban planeta sithů no.....musím se přiznat že na začátku jsem byl rytířem jedi,ale pak mě zlákala temná strana a je tu ještě něco sithka Demila ,ale to nebudeme rozebírat nakonec jsem odešel i od sithů a stal jsem se šedým mistrem.”
Voax“Vaše minulost je jistě zajímavá,ale vraťme se k našemu ůkolu.”
Bansbi“No ano napadá mě jediné místo kde mohou být záznamy a to v pokoji hlavního mistra akademie.Tak jdeme.”
Po výstupu z lodi prošli mez obydlími a narazili na skupinku sithů.
Sith“Hej vy tři co jste zač mistryně pojďte sem.”
Bansbi“Sakra...je tady.”
Kiaayla“Kdo?”
Bansbi“No......”
Demila“Hej....Bansbi!?”
Bansbi“Jé ahoj no jak se máš jsi jetě učednice nebo už mistryně?”
Demila“Děláš ze mě srandu nebo co!?”
Bansbi“Ale ne jen tě rád vidím a koukám na ten tvůj plášť hm hlavní mistryně dotáhla jsi to vysoko.”
Demila“Ty jsi mohl taky kdybys neodešel a co tu chceš?”
Bansbi“No teda jo a neobávej se nejsem jedi a taky jsem povýšil na šedého mistra,ale k věci vrátil jsem se abych se stal sithem a moji přátelé taky.”
Demila“No moc ti nevěřím,ale ráda vidím nové tváře a tebe docela taky.”
Bansbi“Dobře nejlepší bude když to probereme v akademii.”
Demila“Tak jdeme.”

Korriban Akademie Sithů
Po menší rozmluvě jim byli předěleny pokoje a čas na opočnek a tak začali plánovat.
Kiaayla“Mistře Bansbi vidím že na tu Demilu máte veliký vliv to nám pomže rychle zízkat data a zmizet.”
Voax“No já bych řekl že se ti dva znají až moc dobře.Jo bude to snadné.”
Bansbi“Cože?Řekl jsem nebudeme to probírat nejlepší bude začít pomalu výcvik a zízkat si důvěru pak to bude snadné Voaxi.”

Dagobah bažiny
Inaccessible Hawk přistál a mistr Rann a Quarek začali průzkum.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Darth Vedrem
Sithský lord
Sithský lord
Darth Vedrem


Poeet p?íspivku : 508
Age : 30
Registration date : 29. 11. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 07 2010, 16:34

Mazec bansbi. Docela mi to připomíná ty naše básničky o učitelkách. lol!
Návrat nahoru Goto down
http://vildawo@seznam.cz
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeThu Jan 07 2010, 16:36

Tohle těžko a vypadá to jinak než mělo lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jan 22 2010, 22:13

Prozatím dávám poslednímu příběhu pauzu a píšu tohle.Co nejdřív dokončím to poslední ,abych mohl pracovat na tomhle.

Imperiální základna na Corulagu 2 roky Př.B.Y.
Základna byla do provozu uvedena teprve nedávno je to převážně Imperiální vězení.Zatím je zde posádka
o 50 stormtooprech a 4 důstojníci.Již sem bylo převezeno několik vězňů.
Seznam důstojníků:Poručík Ultimate
Poručík Vandar Bansbi
Kapitán Gryat(tajný agent Rebelů)
Velitel základny Moff Reeks

Zajatci v celách:Senátor Vegi plánovaná poprava na zítřek
2 Bothanští špioni
5 Rebelských vojáků
1 den
Stavitelé opouštějí prosory a dorazila Imperiální posádka spolu s prvními vězni.Důstojníci uspořádali první poradu
ve velitelském centru.
Moff Reeks“Takže pánové vítejte na Corulagské základně naším cílem zde bude poskytnout ubytování nepřátelům
Impéria a jejich výslech nyní si rozdělíme sektory základny.”
Jeho řeč přerušil Poručík Ultimate který přišel z komunikačního centra.
Poručík“Pane přišel rozkaz od Grand Moffa Tarkina máme zítra popravit toho senátora ehm....Vegiho pro výstrahu.”
Moff Reeks“Výborně náš první ůkol Kapitáne Gryate vezměte si to na starost.”
Kapitán Gryat“Rozkaz pane.”
Moff Reeks“Ano takže zpět k sektorům.Sektor A(hlavní vchod a zbrojnice) bude spravovat Poručík Bansbi,sektor
B(komunikační centrum) Poručík Ultimate,sektor C(vězeňský blok 1) a D(vězeňský blok 2) Kapitán Gryat a sektor F
čili toto velitelské centrum já.Nyní do práce.”
Důstojníci bez řečí odešli do svých sektorů.Kpt.Gryat přišel k cele senátora Vegiho a poslal strážicí stormtroopery
pryč a vstoupil do cely.
Vegi“Všechna vaše snaha o můj výslech bude marná důstojníku nikdy nezradím Republiku.”
Kpt.Gryat“Ani nemusíte jsem Gryat agent Rebelské Aliance pomůžu vám.Zítra máte být popraven,ale nebojte dostal jsem
to nastarost mám plán tu máte dobře ten blaster schovejte a buďte připraven,zítra ráno zařídím menší rozruch ve
velitelském centru.Mnoho stormtrooperů se tam určitě přesune mezitím přez záložn počítač otevřu cely a vy s
ostatními boběžíte ke zbrojnici a vyzbrojíte se poté bude muset odejít hlavním vchodem tam už to bude těžké venku na
ploše bude raketoplán lambda hodně štěstí.”
vegi“Děkuji a.....”
Kpt.Gryat vyšel z cely a zavolal zpět hlídající stormtroopery.
Ostatní se seznamovali se svými sektory a zařizovali potřebné věci.
Konec 1 dne
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jan 23 2010, 12:14

po několia tejdnech se podívam do tvoreb ostatních a co nevidim Laughing
jen jediný co bych namýtnul je že si hned vykeca že Kapitán Gryat je agent rebelů. kdybys to nenapsal hned na začátek bylo by to podle mne napínavější Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jan 23 2010, 12:46

Neboj Kapitán Gryat není jedinej.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jan 23 2010, 19:15

Imperiální základna na Corulagu 2 roky Př.B.Y.
2 den 45 minut do popravy Senátora Vegiho
V noci se nic zajímavého neudálo.Popravčí četa se již připravuje stehně jako senátor Vegi k ůtěku.Čas utíká rychle a Kpt.Gryat se dal do toho vydal se do
sekce A k zbrojnici na cestě potkal Poručíka Bansbiho při rozhovoru se stormtrooprem.
Stormtrooper“Pane blasterové kanony u vchodu jsou plně funkční.”
Por.Bansbi“Výborně....Kaptáne potřebujete něco?”
Kpt.Gryat“Poručíku můj blaster je poškozen a nefunkční jdu si do zbrojnice pro nový.”
Por.Bansbi“V pořádku, vojáku otevřete kapitánovi dveře.”
Stormtrooper“Ano pane.”
Por.Bansbi“Můžete vstoupit až si vezmete nový mávněte na kameru.”
Kpt.Gryat vstoupil do zbrojnice dveře se za ním zavřely,přistoupil k bedně otevřel jí vzal si blaster,když se kamera otičila do druhé části zbrojnice rychle
otevřel bednu s náložemy a několik si jich vzal pak bednu zavřel.Mávl na kameru a stormtrooper mu otevřel dveře.Poté se vydal směrem do velitelského centra.
Po cestě přes záložní počítač deaktivoval kamery v sektoru C,D a F.Zbývá 25 minut rychle se přesunul do centra které bylo v tu chvíli prázdné umístíl nálože
u hlavního počítače a dveří nastavil je na 5 minut rychle se vrátil k záložnímu počítači zbývaly 2 minuty do výbuchu aktivoval kamery v sektoru F.Všichni už
věděli o výpadku kamer a Moff Reeks se vydal do centra.1 minuta do výbuchu Gryat oevřel cely.Senátor vyběhl z cely a blasterem od Gryata zastřelil dva
stormtroopery.Ostatní vyběhli z cel senátor Vegi je rychle informoval a vydali se ke zbrojnici.Mezitím nálože explodovali Por.Bansbi spustil poplach a
nechal aktivovat basterové kanony a také zavřít hlavní vchod.Poté se rozběhl s několika stormtroopery k centru.Gryat deaktivoval ze záložního počítače
obranu a odblokoval hlavní dveře spolu s dveřmi zbrojnice.Poté se Kpt.Gryat rozběhl také k centru.Dveře centra byly z důvodu výbuchu zablokované.Por.Ultimate
se dostal také k centru a pokouší se dveře otevřít.Senátor a vězni se dostali ke zbrojnici sejmuli několik stormtrooperů a vyzbrojili se.Stormtoopři u vchodu
zjistili že kanoy jsou vypnuté a dveře odblokované varovali ostaní důstojníky.
Kpt.Gryat“Poručíku Bansbi je tu problém vemte si několik mužů a jdětě k východu my se pokusíme otevřít dveře.”
Por.Bansbi“Ano pane.”
Vzal si sedm mužů a vyrazil.Senátor VEgi s ostaními dorazil k hlavnímu vchodu který střežilo 10 stormtrooperů a začala přestřelka bothanští špioni padli
Vegi se s ostaní rozběhl k východu stiskl panel a dveře se otevřeli 2 z rebelů padli zbylý tři se senátorem vběhli do raketoplánu zbavili se pilota a odletěli.
Por.Bansbi dorazil pozdě.Ostatním se podařilo otevřít dveře centra Moff Reeks byl mrtvý a při ůtěku vězňů přišli o 14 stormtrooprů.
Konec 2 dne
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Vegi
Admiral of the New Republic
Admiral of the New Republic
Vegi


Poeet p?íspivku : 1969
Age : 29
Vyznamenání : Hlavní pořadatel přípitků OSW
Registration date : 01. 11. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jan 23 2010, 19:51

Ted to ctu prvne a je to luxusni..Smile Lol senator Vegi?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jan 23 2010, 19:58

Copak chceš snad Imperiálního agenta Vegiho který se vydává za senátora,aby odhalil agenta rebelů kterým je Gryat??Very Happy

Imperiální základna na Corulagu 2 roky Př.B.Y.
3 den
Zatímco na základně je rozruch tak na orbitě planety se snaží senátor Vegi s přeživšími skočit do hyper prostoru,ale marně.Hyperpohon je poškozen jeden z rebelů
navrhl že se to pokusí opravit,ale musejí přistát nejlépe v lesích co nejdál od základny.Situace na základně se uklidnila.Senzory zaznamenali že loď přistála v
lese.Gryata to znepokojilo protože už měli být dávno pryč.Poručíku Ultimateovi se podařilo odeslat zprávu na Coruscant a dorazili posily Kapitán Muuurgh,
20 scouttrooperů a 30 stormtooperů.Orbitu planety hlídají 2 ISD.Gryat si uvědomil že jsou ztraceni.Důstojníci začali rozmluvu.
Kpt.Muuurgh“Kapitáne Gryate jaká je situace?”
Kpt.Gryat“Velitelsé centrum těžce poškozeno,ztratili jsme 14 mužů,Moff Reeks je mrtev a senátor Vegi se třemi rebeli unikl ze základny.”
Por.Bansbi“Ale nyní jsou v pasti jejich loď nemůže skočit do hyperprostoru a z planety nemají ůniku.”
Kpt.Gryat“Vezmu si dva scoutroopery a vidáme se na průzkum půl hodiny po tom co vyrazíme podáme zprávu a vy poručíku Bansbi vyrazíte s 15 stormtroopry na naší
pozici.”
Por.Bansbi“Rozkaz kapitáne.”
Kpt.Muuurgh“Dobrá já a poručík Ultimate se postaráme o problémy zde na základně.”
A dali se do práce.Kapitán Gryat a scoutroopři bylo už dost daleko od základny a už měli uprchlíky na dohled.Gryat udělal dva kroky zpět a zastřel svůj
doprovod.Rebelové si toho všimli Vegi poznal Gryata a přiběhl k němu.
Vegi“Máme problém hyper motor je rozbitý.”
Kpt.Gryat“Nejen to je to ještě horší,ale mám plán jenomže vaši lidé se budou muset obětovat.”
Rebel 1“Já jsem připraven.”
Rebel 2“Já také.”
Rebel 3“Za Republiku!!!”
Vegi“Děkuji přátelé ,kapitáne to není jiné cesty?.”
Kpt.Gryat“Není takže oblečte si brnění tohoto scouttroopra a jemu dejte své pak ho to někde položte,až to uděláte odběhneme okus dál a bude střílet na loď,
pak dorazí Poručík Bansbi a vaše lidi.....neviděl vás takže si bude myslet že ten mrtvý jste vy.Potom se vrátíme na základnu a pod nějakou záminkou opustím
planetu a vy se mnou.”
Vegi“Dobrá.....jsem hotov provázej vás síla...”
Zaběhli ke stromům a začali střílet na loď.Bansbi dorazil stormtroopři obklíčili loď rebelové jich několik dostali.Poslední rebel začal utíkat,ale Bansbi ho
strefil.
Por.Bansbi“Pane tak jsme tu.”
Kpt.Gryat“Dorazil jste v pravý čas jak vidíte přišel jsem o jednoho muže,ale senátora jsme zastřelili.Nyní se vratmě na základnu..”
Konec 3 dne
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 16:38

Tohle je sice scénář na takový malý filmeček ,ale něco z SW tam je Laughing
Detektív Pepa Zetor a vražda na hradě Delírium

1 část rok 1920

scéna 1 hradní komnata hraběte Vodkomila (u mě v bytě)
Hrabě Vodkomil (Bansbi) si sedí u stolu a za popíjení vodky brkem píše kroniku najednou něco zapraská a do dveří vpadne
ožralý a mrtvý komorník(později zabijou i hraběho) posraný hrabě se schová do skříně.Ráno zavolá detektíva Peu Zetora(Darth Vilda)
A ten s ním mluví.
Zetor"Takže pane hrabě jaký byl váš komorník"
Vodkomil"No no ožrala byl a taky smolař kam šlápl tam 10 let tráva nerostla mám dojem že šlápl Vodičkovi na hlavu"
Zetor"Co?"
Vodkomil"No je plešatý"
Zetor"Aha no a měl nějaké nepřátele?"
Vodkomil"Tak třeba kocovinu,tchýni,hradní myš...."
Zetor"Nějakou konkrétní osobu?"
Vodkomil"Tak konkrétně třeba kastlelán ,ale ten je už 10 let pod drnem"
Zetor"Tak mrtvý kastelán to asi nebyl"
Vodkomil"A taky ho neměl v lásce moc zdejší bezhlavý rytíř"
Zetor"No ještě řekněte bílou pani a já si budu myslet že jsou tady bohnice"
Vodkomil"Bílá paní né ta se odstěhovala dávno"
Zetor"Má cenu se s vámi bavit?"
Vodkomil"Ani né klidně pátrejte"
Zetor"No dobře kdyby jste si vzpoměl tak stačí říct"

scéna 2 hradní sklepení (ve sklepě)
Zetor si prohlíží láhve s alkoholem a nich zvláštní kodované nápisy jako např.:Palpatine,Vader,Yoda a hele taky soda.Najednou zahédl postavu s kapucí na hlavě a mečem v ruce a tak ho Zetor začal pronásledovat.V další části přízrak zmizel ,ale vypadla mu vizitka a na ní jméno Anakin Skywalker...
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Darth Vilda
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Darth Vilda


Poeet p?íspivku : 290
Age : 30
Registration date : 16. 03. 10

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 16:50

Noob lol!
Edit: né je to dobrý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 18:13

Zakočení něčoho prádávno zapomenutého saozřejmě se sitským koncem

Hvězdné Pálky 2 Enkláva rytířů jedi na Dantooine
Episoda 8.Konec
Jediové se sešli v enklávě na Datooinu k poradě.
Vandar“Takže César Hun má na Yavinu IV pivní chrám......”
Ywa“A my mu ho půjdeme vypít?”
Bansbi“Tak do dna.”
Tramal"No co když tam už po Hunovi nic nezbylo?"
Vandar"Tak jsme nahraní zásoby vodky jsou fuč."
Revan"A kdo tam poletí?"
Vandar"Nu třeba já a můj meč a moje roucho a ..."
Ywa"A vy nám to vypijete."
Vandar"Dobrá poletíte tedy ještě vy tři nemrcoulové,ale platíte taxík."
Za nedlouho přistálo taxi v enklávě a notolický řidič Vikinger si inkasoval 10 kreditů za odvoz.Po přistání na Yavinu IV se skupinka vydala prohlédnout zajímavé památky.Opilý Vandar málem šlápl na zkamenělinu jedie který se vyhříval na vrcholu rozpadlé věže která tam vůbec nebyla takže si ostatní řekli že Tokare s tou zkamenělinou kecal.Po chvíli kymácivé chůze objevili pivní chrám a vstoupili dovnitř a jaké překvapení je čekalo.Uvnitř bylo pěkně živo všude tekly proudy piva a sithské gondoly se po nich projížděli.Jedna z gondol k nim připlula a sith pravil.
sith"Vítejte v našem pivováru kam chcete zavést."
Jediům vypadli oči až do toho piva.Vandar nevypadal moc sithsky a tak se vrátil k lodi.
"Revan"Nu tak třeba rohlídkovou plavbu"
Stih je naložil a světelným bidlem se odštouchl od kraje a už pluli.Litry piva končili v jejich papulích a v tom se v nic probrala temná strana.Nejednou všechno stichlo a z dveří vykoukl samotný César Hun naneštěstí uklouzl po gizce a utopil se v pivě.Sithové na jeho počest dali minutu bez piva.No a takhle to končí Vandar Tokare se vrátil na Dantooine kde ještě dlouho bude otravovat,Revan v pytllíku od čipsů našel kartičku s obrázkem nějakého Star Forge a tak rozjel svou hvězdnou kariéru.Ywa se oporoučela na Korriban kde týrá v sithské akademii zabraky dodnes a Bansbi převzal pivovar po Césarovi Hunovi Yavinské pivo je nejlepší v galaxii bohužel byl později pivovar vystěhován jistou rebelskou aliancí která tam zřídila opravnu kamikadze stíhaček x wing,ale nebojte pivovar nyní naleznete na Coruscantu a stále se tam vyrábí bájné sithské pivo a někdy vodka.

Konec
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeTue Dec 06 2011, 16:36

Moje slohová práce na téma vánoční pohádka


Stalo se o vánocích
Na sibiřských pláních nastali vánoce.Pod vrstvami sněhu se ukrývali medvědi,nepřátelé strany a jiná zvířátka a tu šel Ivan lesem nemaje hustého kožichu popíjel vodku a tu lahev ztratil zastavil se pod vzrostlým smrkem a umrzl.A tak se stal pouze masem pro medvědy.Tu náhle šel kolem Mrazík starý,rudý a ožralý komunista.Ivanovi navrhl že ho nechá rozmrazit když vstoupí do KSSS.Ivan zahlédl medvěda Jurije ,který si již brousil nůž na svou večeři.Tak tedy Ivan neváhal a nabídku přijal dostal holínky rudý kabát a služební šavli.Nyní se tedy vydal do vesnice plnit svou povinnost.Ve vesnici probíhal trh lidé se na poslední chvíli snažili sehnat kapra,stromeček a heroin tedy pouze ti závislí.Ivan se tedy vmísil do davu a hledal zloděje.Tu náhle zahlédl krasavici Marfušu jak ukrývá od sukni vánoční perník zrovna když její macecha zabavila perníkáře pozvednutím sukně.Tu Ivan přiskočil klepnul Marfušu přes prsty šavlí.S hrozivím výrazem na ni pohlédl a ona se strachem perník vrátila a oba poté šli svou cestou.Tu strýc Semjon přivezl na saních vysoký smrk.Soudruzi z NKVD pomohli Semjonovi smrk umístit do středu vesnice a malí haranti jej začali zdobit.Na špici smrku umístili srp a kladivo.Ivan na celou operaci dohlížel.Tu přijeli obrovské sáně a znich sestoupil sám velký soudruh Stalin.Svým drahým vesničanům přivezl dary.Byli to lopaty a krumpáče plus vězeňské mundůry a i pro malého Vasila našel lopatičku a pruhovanou košilku jeho velikosti a poté jel roznést štěstí a radost do další vesnice.Ivan se znuděně procházel po vesnici čekajíc na štědrý večer.A tu z chalupy na kraji vesnice vyšla Nasťenka v provokativní blůzičce.Ivan na ní ihned zaostřil.Její podvazky se zaleskly ve svitu měsíce a Ivanovi oči zářili.Přiskočil k ní a ptal se jí kam jde.Šla maceše pro trochu koksu tím vypravěč myslí palivo neboli uhlí.Ivan se usmál a nabídl se že ji doprovodí.Zašli za strýcem Semjonem který zrovna slavil lihové vánoce.Semjon hned věděl a šel do sklepa pro zboží.A tu byl Ivan a Nasťenka sami.No a zde udělal Ivan chybu dal Nasťe ruku na rameno a ta pak sjela pod její blůzičku.Bleskem se objevil dědeček Hříbeček Udavaček a poslal Ivana trestem do gulagu.Nastal štědrý večer a velitel gulagu svolal všechny vězně a protože byl dobrák přirazil vězňům na štědrý večer vyhloubit 10km navíc.A také vyhlásil soutěž ten kdo vykope najvíc bude propušťen a dostane zlatý krumpáč jako trofej.Ivan nešťastný že nevyhraje objevil v podzemí tajnou skrýš baby jagy tu ve vášnivé pitce přepil a jako výhru od ní dostal očarované nástroje s nimi vykopal 9,9 km za vteřinu a zbytek nechal ostatním.A tak byl Ivan volný a naštvaný Vasil z prohry se na něj vrhl s úmyslem zabít ho,ale náčelník Reznov vytáhl šavli a zastřelil útočníka.Ivan mu vděčí za život.No tak se tedy Ivan rehabilitován vracel do vesnice i se zlatým krumpáčem.Ve vesnici byli všichni po štědrovečerní pijatyce opilí.Ivan tedy začal Nasťu hledat.Šel k nim domů bohužel ho macecha s bojovým pokřikem vyhnala a odplivla si.Plivanec podtrhl Ivanovi nohy.Tak Ivan vyhledal v zasněženém lese vládní rezidenci Mrazíka.Mrazík smuten mu ukázal na postel na které ležela umrzlá děva která se omylem dotkla chladícího systému v Mrazíkově domě.Ale Ivan podotkl že to není ona.Mrazík se kopl do prdele a řekl mu že je vedle ono je jich víc.Ivan pátrajíc v Mrazíkově iglů našel tu svou.Přistoupil k ní odstranil z ní rampouchy a políbil ji.Ona se probrala a padla novému hrdinovi Sovětského Svazu kolem krku a rozhodla se že si ho vezme.A tak začalo všeobecné veselí.Marfuša se vkradla k Semjonovi do domu a ve skladu sáhla po vodce tu ji Semjon lapil do sítě a pravil "Tak zlodějko spadla klec už tě čeká pec." Ivan s Nasťou se vydali na svatební cestu na Kolymu v lese je ,ale přepadli bandité v čele s babou jagou která neunesla že byla přepita.Ivan jakožto neohrožený hrdina Sovětského Svazu se na ně vrhl se svým krumpáčem,ale nemusel protože dorazil velký soudruh Stalin spolu s NKVD a bandity postříleli a Stalin řekl "Jen se vraťte kulaci nábojů máme dost ,ale pušek málo tak ať vás není moc." a pak nasedl na sáně a odletěl do Moskvy.A tak Ivan s Nasťenkou jeli dál.No a nakonec se z Nasťenky stala učitelka češtiny a z Ivana silný piják a rok na to o vánocích se upil k smrti a z Nasťi se stala prodejná dáma.Pohádky je konec ukradli i zvonec kulaci.

a ten krumpáč zrezl páč nebyl ze zlata he
a chystám pokračování
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Darth Vilda
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Darth Vilda


Poeet p?íspivku : 290
Age : 30
Registration date : 16. 03. 10

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeTue Dec 06 2011, 16:53

To je luxusní Very Happy zasmál jsem se a směju se i teď Very Happy počkej až to uvidí ta češtinářka,určitě už si čte naše slohovky lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeTue Dec 06 2011, 16:58

Very Happy No jo ten tvůj Stalker povídky u ohně na 4 stránky lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeTue Dec 06 2011, 18:00

Dobře ty. lol!
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeTue Dec 06 2011, 18:04

zajimave pocteni
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitimeTue Dec 06 2011, 18:13

He Laughing a pokračování ponese název Stalo se o velikonocích....pomlázka z kulatiny lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Sponsored content





Tvorba Bansbi - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvorba Bansbi   Tvorba Bansbi - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tvorba Bansbi
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Fan tvorba
» Shafova tvorba
» Codyho - tvorba
» Tvorba Padme

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Soukromá sbírka Mitth'raw'nuruoda-
Přejdi na: