OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Empty
PříspěvekPředmět: Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon)   Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Icon_minitimeWed Dec 30 2009, 16:16

-------------------------------------------------------------
Změny profilu provedené adminem:

Počátek reálného tréninku: 19 ABY
=> To je doba, kterou jsem stanovil jako počátek NJO příběhů

Narozen: 2 BBY
U pirátů od 11
V 18 jsi se přidal k letce rebelů -> Nové Republice
Současný věk tedy cca: 22 let (20 ABY)

=> Důvodem celkového posunu je, že:
1. By jsi podle svého popisu byl minimálně stejně starý jako Luke.
2. Za 8 let v JA by už z tebe byl pomalu mistr. A hlavně by tě musel trénovat samotný Luke.

Současné časové zařazení tedy je: 20 ABY
=> Máš už meč a ovládáš všechny základní schopnosti + nadprůměrné lečitelské
-------------------------------------------------------------



Tréninkové bojiště, Yavin IV

Na obloze nebylo ani mráčku, slunce žhnulo a přesto jsi cítil jen chlad a vlhko. Bylo to snad prostředím? Po studených kamenných zdech chrámu se pnula zelenofialová rostlina, kterou tu a tam střídal mech. Vysoký porost azurových barev před tebou k sobě lákal svojí krásou, ale ty jsi věděl, že je to jen falešná přetvářka masožravé kytky muurfaka, která jen čeká na prvního hloupého odvážlivce, jež se přiblíží příliš blízko. Kousek odsud zurčil potůček a koruny vysokých stromů se tetelily větrem.

Nebo to snad mělo co dočinění s tím, že jsi byl ponořen do bojového módu a vnímal jsi to vše jen skrze Sílu?

Mistr Lar Le'Ung, ačkoli to ještě nebyl skutečný mistr ale jen tvůj a Laayn mentor, stál ve své plné výšce nad vstupní bránou tréninkového bojiště a sledoval počínání svých dvou studentů.

Vběhl jsi do uzavřené chodby a rozhlédl se. Ze shora přilétli dva marksman-H droidi a spustili palbu nízkoenergetických paprsků.


Naposledy upravil William dne Sat Jan 02 2010, 17:01, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon)   Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Icon_minitimeFri Jan 01 2010, 23:19

Tréninkové bojiště, Yavin IV

Zažehnul jsem svůj světelný meč. Ozval se klasický zvuk a hned nato vyjela tmavě fialová čepel.
Pár prvních střel se odrazilo na místo výstřelu ale droid už stihl změnit svoji pozici.
Uskočil jsem před salvou od druhého droida saltem do strany. Po dopadu jsem musel vykrýt další salvu a okamžitě vyrazit vpřed. Bližil jsem se ale další droid taky pálil tak jsem použil sílu abych posílil svůj skok. Vyhnul jsem se střelám ale zároveň jsem jedním rychlym sekem zničil droida.
Okamžitě jsem obrátil svou pozornost na druhého marksmana.
Pár rychlýma pohybama jsem se dostal blíž ale stále to nestačilo na zničení droida. Vykrýval jsem jednu střelu za druhou ale droid uhýbal před odrazy. Abych se vyhnul střelám ale zároveň ho zničil sem udělal salto přez droida a ve vzduchu jsem ho zneškodnil. Vypnul jsem meč a upřel pohled na mistra.

------------------------------------------
Před ŽE a ABY psaly čárky staré baby. => Tohle si pls pomatuj Very Happy
Obecně platí: Co sloveso to věta -> to oddělení spojkou nebo čárkou.


Abych se vyhnul střelám a zároveň jej zničil, vyskočil jsem a v saltu ve vzduchu markshmana zneškodnil. Když bylo po všem, vypnul jsem meč a upřel pohled na mistra.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon)   Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Icon_minitimeSat Jan 02 2010, 17:48

Tréninkové bojiště, Yavin IV

Mistr na tebe sotva pohlédl a pak se odrazil kupředu. Síla jej vynesla do vzduchu a saltem dopadl kamsi za stěnu. Slyšel jsi, jak Laayn zuřivě bojuje se svými marksmany. Byla chytrá a velice nadaná v Síle, ale co se boje samotného týkalo, zaostávala daleko za ostatními.

Na obloze přelétl pták belly a pak se s hlasitým duněním zasunuly dveře do země. Naskytl se ti výhled do trojúhelníkové místnosti. Vlevo a vpravo se nacházely zavřená vrata a vedle nich mříže. Když jsi se podíval blíž, zjistil jsi, že za každou mříží je páka, ale rukou na ně dosáhnout nešlo. Uprostřed místnosti z kamenné podlahy lehce vyčníval metr široký kamenný blok.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon)   Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Icon_minitimeSat Jan 02 2010, 22:27

Tréninkové bojiště, Yavin IV

Hluboce jsem se nadechl a hlasitě vydechl. Instinkt mi radil vydat se na pravo, tak jsem šel k mřížce vedle dveří.
Hned od pohledu mi bylo jasné, že na páku nedosáhnu. Zavřel jsem oči a soustředil se. Natáhl jsem se v Síle po celé místnosti, abych něco vycítil, ale nic. V mistnosti nebyla žádná past. Potom jsem vyslal Sílu k té páce za mřížema, jako by to byla moje prodloužená paže.
Páka se posunula ke mně a já si spokojeně oddechl.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon)   Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Icon_minitimeMon Jan 04 2010, 22:20

Tréninkové bojiště, Yavin IV

Jak se páka vychýlila do svého maxima, uslišel jsi za sebou hlasité cvaknutí. Ani jedny dveře se však nepohnuly.
Nepřekvapovalo tě to. Už jsi tu za svůj výcvik byl několikrát, věděl jsi, že je třeba zvolit správnou kombinaci všech tří otevíracích systémů. Jen kdyby jsi tušil, jakou mistr Le'Ung nastavil tentokrát?

O kousek dál se ozval vítězoslavný výkřik Laay - už se tedy také dostala k druhému úkolu. V řešení hádanek byla lepší, musel jsi rychle přijít na to, jak opět získat náskok.


Naposledy upravil William dne Sun Jan 24 2010, 19:00, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Gryat
SPAMER
SPAMER
Darth Gryat


Poeet p?íspivku : 6890
Age : 37
Registration date : 04. 05. 08

Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon)   Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Icon_minitimeSun Jan 24 2010, 12:05

Tréninkové bojiště, Yavin IV
Přivolal jsem sílu napomoc, soustředil jsem se a okamžitě byly cítit v síle ozvěny které určovali jak se s pákami hýbalo.
Usoudil jsem, že tam na které páce je ozvěna nejslabší, stou se asi hýbalo nejdřiv.
Okamžitě jsem pohnul pákami v kombinaci jakou mi poradila síla.
Nezbylo mi nic jiného než doufat že ta kombinace je správná.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon)   Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 10:55

Tréninkové bojiště, Yavin IV

Stoupl jsi tedy na kemený blok uprostřed místnosti a čekal na to, co se bude dít. Jakmile blok pod tvojí váhou zcela zajel do země, bylo slyšet další klapnutí. Hned na to se levé dveře začaly otevírat. Vstup odhalil na první pohled volné prostranství, rozbitý kamenný most a malou říčku stékající se do vodopádu. Kousek dál za mostem se rýsovaly zdi dalšího z mnoha zbořenišť, které před nikolika lety mistr Luke se svými prvními studenty přestavěli pro potřeby výcviku.

Sestoupil jsi z kamenného bloku a pochopil, v čem je háček tentokrát. Nezatížený blok pomalu opět vyrůstal a s ním se dvěře ve vzdáleném protějším cvičišti začaly uzavírat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Sponsored content





Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon)   Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nights on Yavin IV (20 ABY - Výcvik pro Gryat Tallaeon)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Gryat Tallaeon(New Jedi Order)
» Yavin IV
» Yavin

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: New Jedi Order-
Přejdi na: