OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi) Empty
PříspěvekPředmět: V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi)   V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi) Icon_minitimeTue Jan 19 2010, 19:39

Dac - Moncalamarijská loděnice

Uběhly tři měsíce od udáostí na Fondoru a tvá loď byla stále ještě v "suchých" docích. Za dlouhá léta, během kterých křižníky MC80 sloužily, se jejich výbava začala lišit. Každý z provozuschopných kusů se tak stal svým způsobem unikátem a vyžadoval odlišný servis. To ovšem značně komplikovalo a také finančně znevýhodňovalo velké opravy, jakoby nestačilo, že už tak v těchto těžkých chvílích loděnice nestíhaly.

Seděl jsi s kolegy v důstojnickém baru a poslouchal jejich zážitky z nejrůznějších bitev, at už z dob Impéria nebo těch novodobých - dnešních. Sklenička quarrenského likéru před tebou byla poloprázdná a ty jsi znuděně uvažoval, jestli ji vůbec chceš dopít.


Naposledy upravil William dne Sat Feb 20 2010, 21:04, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vegi
Admiral of the New Republic
Admiral of the New Republic
Vegi


Poeet p?íspivku : 1969
Age : 29
Vyznamenání : Hlavní pořadatel přípitků OSW
Registration date : 01. 11. 09

V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi)   V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi) Icon_minitimeMon Feb 01 2010, 21:37

Dac - Moncalamarijská loděnice

Dopil jsem skleničku a mezitím jsem si objednal další. Ačkoliv bylo fajn poslouchat příbehy a jiné historky mých kolegů, v tuto chvíli jsem chtěl být sám a přemýšlet.

Až do bitvy o Fondor, jsem bral celou válku s Yuuzhan Vongy jako nějakou malou šarvátku s piráty, ze které vyjdeme jako stoprocentní vítězové. Teprve teď, když jsem proti nim konečně bojoval, jsem si uvědomil, že to rozhodně tak snadné mít nebudebe. Stále se mi ve snu zjevuje celá ta tragédie u Fondoru, kdy jsem spatřil prudké, oslnivé světlo a pak už jen trosky celé flotily, jež nám přispěchala na pomoc. Tisíce našich vojáků zemřeli během tří sekund, kdy na ně omylem vypálila stanice Centerpoint a to nemluvim o dalších škodách loděnic a všech nedostavěných lodích.

Znuděně jsem vypil i druhou skleničku a začal jsem přemýšlet jestli si neobjednám další.

Odebral jsem "miliony". Tolik ztrát tam naštěstí nebylo, planeta zůstala celá.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi)   V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi) Icon_minitimeMon Feb 22 2010, 11:51

Dac - Moncalamarijská loděnice

Z přemýšlení tě vytrhl notoricky známý zvuk tvého komlinku. V místosti bylo příliš hlučno a tak jsi se zvedl a vyrazil směrem ven. "Ať jsou to dobré zprávy, veliteli."

V komlinku to zapraskalo a s lehce zkresleným hlasem se ozval velitel Kraa'ban: "Pane, volali z ústředí, opravné práce na Mon Poesy byly ukončeny, loď je již připravena."

"Výborně," odpověděl jsi důstojně s potlačeným překvapením. "sejdeme se za půl hodiny v kontrolní hale suchého doku. A ujistěte se, prosím, že mají připravenou poslední kopii protokolu o opravě."

"Rozumím, kapitáne. Velitel Kraa'ban konec."

Komlink utichl a ty jsi ho se zamračenou tváří vrátil zpět na opasek. Naposledy jsi protokol o opravě studoval před třemi dny. Ačkoli plášť a většina vnitřních systémů již byly dány do pořádku, stále zbývalo spoustu práce na štítech a zbraňových systémech. Je prakticky nemožné, aby tyto nedostatky zmizely během tak krátké doby. Měl jsi neblahé tušení, že konec oprav není až tak dobrá zpráva, jak by se zprvu mohlo zdát.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vegi
Admiral of the New Republic
Admiral of the New Republic
Vegi


Poeet p?íspivku : 1969
Age : 29
Vyznamenání : Hlavní pořadatel přípitků OSW
Registration date : 01. 11. 09

V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi) Empty
PříspěvekPředmět: ss   V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi) Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 20:31

Dac - Moncalamarijská loděnice

Po půl hodině jsem přišel do doku, kde už na mě čekal velitel Kraa'ban s datapadem v ruce, kde byla poslední kopie protokolu o opravách na Poesy.

V rychlosti jsem si přečetl přehled o škodách utrpěných v bitvě o Fondor a pak jsem najel na přehled dokončených oprav.

Přesně, jak jsem tušil, opravdu to nebyla moc potěšující zpráva. Opravy na většině systémů již byly dokončeny a dokonce se i vylepšil a zpevnil plášť lodi, ale na náhradu některých poškozených zbraňových systémů a dalších věcí již nebyl čas, neboť velitelství flotily rozhodlo, že každá loď má být co nejrychleji zpátky v provozu a náhrada věcí, které zbývaly by zabrala nejméně měsíc dalšího času v doku.

Odevzdal jsem datapad zpátky Kraa'banovi a smutně jsem pokýval hlavou.

„No, to nebyla moc potěšující zpráva, víme už alespoň, kam nás velitelství poslalo? Nebo alespoň k jaké flotile se přidáme? Když 1. flotila utrpěla takové ztráty u Fondoru?“
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi)   V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
V týlu nepřítele (26 ABY - Mise pro Vegi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mise pro batistu
» Mise pro stona
» Mise pro Dash

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: New Jedi Order-
Přejdi na: