OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 obyvák(vycvik clone wars)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
obi-wák
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
obi-wák


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 01. 09. 10

obyvák(vycvik clone wars) Empty
PříspěvekPředmět: obyvák(vycvik clone wars)   obyvák(vycvik clone wars) Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 14:28

potřebuji výcvik
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

obyvák(vycvik clone wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: obyvák(vycvik clone wars)   obyvák(vycvik clone wars) Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 15:22

A co treba vymyslet prihlasku? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
[Only admins are allowed to see this image] Vivat Itchy [Only admins are allowed to see this image]
Návrat nahoru Goto down
obi-wák
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
obi-wák


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 01. 09. 10

obyvák(vycvik clone wars) Empty
PříspěvekPředmět: přihláška   obyvák(vycvik clone wars) Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 16:33

právě ji konstruuju
Návrat nahoru Goto down
obi-wák
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
obi-wák


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 01. 09. 10

obyvák(vycvik clone wars) Empty
PříspěvekPředmět: informace   obyvák(vycvik clone wars) Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 18:01

Jméno:obi-wan skerebi

Rasa: člověk

Planeta původu: Corellia

Titul: padawan

Schopnosti:v boji s meči se mám pořád co učit ale v síle jsem neuvěřitelně nadaný

Poznámky: jsem naprosto oddaný kodexu jediů,můj vzor je Mace windu a Obi-wan Kenobi

styl boje:Forma III - Soresu(Cesta Mynocka)Známá také jako forma Pružnosti. Tato forma byla vyvinuta proti rozmáhájícím se blasterům a umožňovala jejich výstřely z rúzných směrů odrážet zpět k jejich původci.
vedlejší styl:Forma IV - Ataru(Cesta Jestřápýra)Známá také jako forma Agrese. Tato forma se zakládala hlavně na kombinaci schopnosti, síly a rychlosti.
dále se chci naučit všechny formy boje a po té super techniku Wappad

Zbraň:světelný meč (modrý)

Životopis:byl jsem teprve novorozeně když mě odvedly do chrámu jedi.Narodil jsem se číšnici v jednom z barů v corellianských uličkách.Našel mě mistr Windu při špehování právě v tom baru.Odvedl mě na Coruscant a představil mě mistru Yodovi.Jakmile mě spatřil řekl tato slova ,,velkou sílu cítím v tobě padawane".Když jsem se začal učit,tak jsem moc dobré vztahy s ostatními neměl.Místo využívání volna jsem strávil hodiny ve svém pokoji zabraný v meditaci.Lepší kontakt se sílou jsem potom využil v boji meč proti meči kde jsem měl velkou výhodu lepší výdrže díky síle.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





obyvák(vycvik clone wars) Empty
PříspěvekPředmět: Re: obyvák(vycvik clone wars)   obyvák(vycvik clone wars) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
obyvák(vycvik clone wars)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Star Wars: Clone wars
» Roland - Clone Wars
» Na-Tsu (Clone Wars)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: