OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mandalorian - hraný seriál

Goto down 
+6
Dalorian
Cody
Hyger3
Darth Soren
Gralen
Shred Naki
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 17 2019, 19:08

Darth Soren: Tak teď musíš oddělit, jestli tě štve, že ten kostým byl podle tebe slabej, nebo jestli ti jen ta Twi'lečka připadala ošklivá. Protože ve druhém případě tě musím upozornit na to, že i v obecně atraktivním druhu se vyskytujou ohyzdi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dalorian
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Dalorian


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 27. 12. 19

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Otázka   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 27 2019, 02:44

Co říkáte na sedmou epizodu, zajímal by mě váš názor.
Díky.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 27 2019, 03:22

Viděno dnes (tedy včara, vzhledem k tomu, že jsou tři ráno a já ještě nešel spát Very Happy )

Opět povedená epizoda, jen to uzdravení od Baby Yody nemuselo být až tak kompletní. Stačilo by, kdyby zpomalil jed a zastavil krvácení, totální udravení včetně okamžitého zacelení rány je naprostá kravina. S takovou by asi Klonové války vypadaly hodně jinak...

Byly už určiě lepší díly, ale pořád si to drží nadprůměrnou kvalitu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 27 2019, 03:30

Ten "hyper-Force-healing" je mimochodem oním preview k Vzestupu Skywalkera, který se sliboval ukázat v tomto díle Mandaloriana. V EIX to je taky. Jinak během dneška by pokud se dobře pamatuju měl vyjít osmý, poslední díl první sezóny Mandaloriana.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 27 2019, 12:07

Přidávám se k obecné náladě ohledně sedmé epizody. Ten healing byl přehnanej. Ale jinak, overall fajn epizoda, užil jsem si ji a Deborah Chow utvrdila můj obdiv vůči ní Very Happy Asi to nebyla až tak skvělá epizoda jako 3 a 5, ale určitě jedna z těch lepších. Jsem zvědavý na poslední epizodu a práci režiséra třetího Thora. Snad Mando nebude muset při útěku před Imperiály projet Ďáblovou řití Laughing
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 27 2019, 13:58

Předpokládám, že Darth Soren se přepsal a nejlepšími díly myslel 3 a 6 (pátý díl je s tím zelenáčem na Tatooinu, šestý na té vězeňské lodi) Wink
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 27 2019, 14:33

Já bych to řekl ještě uplně jinak. Jediný vyloženě slabší díl byla čtyřka. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 27 2019, 14:44

Vojta napsal:
Předpokládám, že Darth Soren se přepsal a nejlepšími  díly myslel 3 a 6 (pátý díl je s tím zelenáčem na Tatooinu, šestý na  té vězeňské lodi) Wink

Ano přesně tak, myslel jsem šestku... The Prisoner. Moje chyba. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dalorian
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Dalorian


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 27. 12. 19

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 27 2019, 19:48

Pokud si pozastavíte S01E01 na cca 18:27 uvidíte velmi známou osobu,
nevím jestli to je on... ale dosti se mu podobá.
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 28 2019, 01:18

První série je za námi a byla vskutku vynikající. Jen teď na konci poslední epizody je silné napojení na seriály Klonové války a Povstalci, takže se obávám, že ho tady mnoho lidí nepobere. Chcete-li to osvětlit, řekněte si.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 28 2019, 12:46

První sérii hodnotím velice pozitivně. Ano, jsou tam věci, které mě žerou a nemuseli by tam být, 4 epizoda byla hodně slabá, ale pořád se jedná o velice nadprůměrný seriál (vrámci SW). Zůstal jsem překvapen, nečekal jsem, že nový Lucasfilm vypustí něco takhle koukatelného. Favreau je očividně chlap na svém místě a jak jsem Filoniho a jeho TCW a Rebels neměl rád, tak se zatím jeví jako jeden z těch schopnějších lidí u Lucasů (i když je pravda... jednooký je mezi slepými králem). Byl skvělý tah zakomponovat na režisérsky post D. Chow - mluvím o tom pořád, ale nemohu si pomoct, její epizody jsou nejlepší.
K poslední epizodě: opět kvalitní nářez, hned ze začátku se Waititi prostě musel ukázat s tím svým humorem, bál jsem se aby to nevypadalo jako ty nepovedené gagy v nové trilogii, ale docela jsem jeho humornou scénku snesl. Not bad. Chci se vyvarovat spojlerů, takže obecně se z mého pohledu opět jedná o povedenou epizodu, IG je král a ta kovářka... dámy a pánové, tohle byla silná ženská postava, tohle bylo něco na co se hezky koukalo, ne jako ta Mary Sue Rey.  
Návrat nahoru Goto down
CharlieV
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 69
Age : 42
Registration date : 28. 02. 11

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 05 2020, 10:33

Koukám že názor an sérii i její jednotlivý díly se prakticky na 100% shodují. 1-3 naprostá bomba, perfektní seznámení s hlavní postavou, která má svojí historii, jasně nemá tak cool loď jako Fettové, ale zase Jediové sou minulost a on se nedostává do střetů s novou republikou ani s nima, takže mu tenhle taxík stačí, mimochodem jeho vzhled je celkem hezkej odkaz na republikový fregaty a klonový gunshipy.

Epizoda 4 - nechápu proč. Části byly skvělý (třebas ten dřevařskej tábor s malou tavernou, kde se konečně hostinská chová k hostům jak by jeden čekal), ale jak už tu psali - variace na Sedm samurajů/statečnejch, kterou do mrtva omílali v Klonovejch válkách (tam to bylo snad 2x-3x). Mohli si to odpustit, u anime se takovejm dílům říká filler, zachránila to jenom Cara Dune, naprosto cool charakter a jasnej vztyčenej prostředníček stronkfímejlcharakterům z šitózní myšáktrilogie.

Pětka cool (fakt mě překvapili, když mlaďoch odpráskl tu buchtu, takovou míru logiky bych u postavy v SW seriálu nečekal), moc se mi líbil Mos Eisley, vrátili se ke kořenům, kdy to byla spíš špinavá díra než obří město s cool barákama, vrátili sme se i do starý knajpy kde se poprvé potkali naši hrdinové, a majitelka hangáru byla super baba, další dobrá ženská postava! Šestka dorovnala laťku k prvním třem dílům, ale pár mrtvol tam teda bejt mohlo, asi přiběhl nějakej hlavoun z vedení a začal plácat moudra o lepším ratingu.

Závěrečná dvojka - tady mám smíšený pocity. Sbírání kumpánů relativně cajk, ale ten strašnej "flešbek" s učením robota působil jako trapná výplň času. Na druhou stranu, asi nejlepší záporák posledních let, Kylo i Snoke se můžou jít stydět do kouta, tohle byl správnej padouch (černej meč trochu přes čáru, ale spoň to dává smysl, když "čistil" Mandalore). Celkem mě pobavil ten rozhovor dvou Scout Trooperů, návrat od trapnýho situačního "Jar-Jar" humoru ke konverzačnímu ala Trípio versus Ártů...

Co se mi OPRAVDU líbilo bylo skvělý CGI, který bylo opravdu uvěřitelný, a užití spousty klasickejch droidů ve formě navlečenejch lidí (vlastně jeden z mála celoCGi byl bountyhunter), celýmu seriálu to dává jistou syrovost a nadčasovost oproti přeCGI filmům poslední doby, ty už někdy vypadali jak víc realistickej Králik Roger.


Takže celkově doufám že udržej úroveň i v dalších sériích, snad se u Disneyho nezblázněj a nezabijou sérii řetězem kompromisů "aby se to líbilo celý rodině včetně psa, morčete a rybiček", protože co tak po netu koluje je to opravdu dobře přijatej počin bez velkýho hejtu, takže by se po tom provaru s filmama měli snažit (zejména když dojebali mladýho Hana)...

Tady pod to bych se klidně podepsal:
https://www.theverge.com/2019/12/28/21040309/the-mandalorian-finale-review-star-wars-trilogy-skywalker
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 03 2020, 22:07

Takže až na to, že boli použité o dosť menšie finančné náklady, ako pri filmoch, tak až na tích pár výnimiek nie zlý seriál. Žiaľ väčšina charakterov bola viac než prehliadnuteľná, teda sa dalo čakať, že kto zradí a podobne.

Posledné dva dieli prvej série, od okamžiku ako dorazil ten moff, tak kvalita imperiálnych jednotiek smiešna, myslím, že ich kvalita od Endoru sa pomerne znížila. Ako fajne bolo, že tam bolo pomerne dosť pechoty, ale ak nerátam E-web a tú mofovu trochu vytunenú stíhačku, tak žiadne poriadne bojové vozidlo. Čakal by som, že tam dorazia aspoň nejaké AT-ST, ale ani to nie. Samozrejme radosť by mi urobilo, keby tam bolo aj AT-AT a väčšie množstvo pechoty. Ale no nič, asi im museli pri natáčaní škrtať financie. aj keď model AT-ST už raz použili. Zároveň aj keby tam nebola ťažká technika, neviem čo bránilo imperiálom, aby hodili do toho baru kopec termálnych detonátorov, kým tam ešte nebol ten malí zelený. No buď demencia velenia, alebo niečo podobné. Samozrejme kvôli tomu aby to dobrý vyhrali, tak to museli tak nelogicky spraviť.

No čo sa tíka mandaloriánov a ich kultúry. Tak zvanej ich " Cesty ", až na to, že nosili zbroj a bol tam nejaký ten vzťah k sirotám, tak nič moc. Samozrejme Beskar je Beskar, ale umenie jeho spracovania malo byť utajené, aj pred ďalšími mandalórianmi, ale museli to spraviť pre efekt. No a hlavne tá blbosť, nedávať si dole helmy, iba ak sú úplne sami a najlepšie ak sa idú len najesť, alebo napiť. Ako nenormálne. Ale zas, keby sa náhodou stalo, že by potrebovali na hlavnú postavu dabléra, tak nieje problém, lebo nikto mu nevidí do tváre.
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 19 2020, 10:17

Kukám, že je to tu nějako mrtvé, tak to zkusím oživit Very Happy

Už je za námi celá druhá série. Zatím zkusím bez přehnaných spoilerů: za mě lepší než první řada, ale mám takové tušení, že značná část osazenstva zde to tak vnímat nebude... Protože Mandalorian daleko víc než v první řadě navázal na zde nepopulární díla Davea Filoniho. Dočkali jsme se ale objevení několika kultovních postav, které by mohli ocenit i zdejší zatvrzelci Wink

Tak co? Kdo viděl a jaké jsou názory?
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 19 2020, 13:56

S Mandem jsem to rozebírali ve Smetišti Very Happy Osobně jsem poslední 2 epizody ještě neviděl, dnes to asi doženu. Boba překvapil, z Ahsoky jsem až tak u vytržení nebyl. Nejde o to, že by byla špatně zahraná, nebo že by mě zde nějak moc iritovala, ale osobně jsem ji moc nemusel už v TCW a když odešla od Aniho, byl jsem rád. První epizoda se mi velice zamlouvala - kraytský drak,Timothy Olyphant... lol!
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 20 2020, 16:56

Pokud jsi pořád neviděl poslední epizodu, tak si myslím, že se spoileru asi moc nevyhneš. Takovou pecku asi nikdo nečekal, takže je to všude...

Dokonalé finále.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 20 2020, 17:06

Včera jsem to viděl a musím říct, opravdu to byla pecka. Nevím jak to je možné, ale spoileru jsem se vyhnul dokonale, takže jsem netušil, co/kdo se tam objeví. A máš recht, dokonalé finále. I slzička ukápla, nebudu zapírat. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 20 2020, 17:18

Jop, to je asi poprvé, co jsou spokojení uplně všichni. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 20 2020, 17:31

Přesně tak. Ještě jsem se pak kouknul na reakci týpka ze Star Wars Theory a jak ten tam brečel... Jsem pak brečel z toho jak tak bulil on Laughing Jo, byla to emotivní epizoda. Takhle se má zacházet s L.S. - jako s hrdinou, kterým je.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 20 2020, 23:09

jop
dobrej dil
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 22 2020, 18:06

Tak (chce se napsat samozřejmě, ale to bych to musel dát do uvozovek) za sebe říkám, že závěr i celá druhá řada se mi líbily, ale... Čím víc si čtu názory ostatních, tím víc pro mne vyplouvají na povrch neduhy, které seriál má: 1. Strašně, ale fakt šíleně moc je z něj cítit snaha nadbíhat fanům. Ten servis je vidět zejména v předhazování oblíbených postav (případně jiných reálií), v této sezóně to bylo až do očí bijící: kraytský drak, Boba Fett, Bo-Katan Kryze, Ahsoka Tano, Thrawn, darktroopeři, Luke Skywalker... Já tvrdím, že je toho už moc najednou. 2. Na bod 1 tvůrci hřeší v jiném smyslu - to, co se občas děje, by jen tak před lidmi neobstálo, kdyby tam nefigurovaly ony naservírované postavy (zdravím šestý díl této sezóny). 3. Celková příběhová linie připomínající RPG hry by snesla více propracovanosti, typ "Co dělat s děckem?", proložený typem "Tohle musím udělat, abych mohl pokročit v problému, co dělat s děckem" je, přiznejme si, poněkud chudý. 4. Uspěchanost závěru - neříkám, že jsem nedoufal, že se nakonec stane to, co jsme viděli nyní na konci 2. sezóny, ale dle mne s tím mohli počkat, Grogua mohli imperiálové klidně držet v prackách déle... Ale klíííd, přes to přese všechno je seriál fajn a dávám palec nahoru 😃
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 22 2020, 20:03

ano, bohuzel
ale stejne bych chtel aby tam misto Luka byl Kyle Katarn
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 22 2020, 22:55

Jo, toho fanservisu tam bylo fakt dost. I když... takhle: Fetta a Ahsoku beru osobně jenom jako takový teaser, protože budou mít vlastní seriály. To dá rozum, že jim udělají reklamu právě v největší bombě, která drží LF jakž-takž nad vodou. U Ahsoky to platí na beton bo tam byla asi 10 minut a příběhu prostě nic moc nedala. Fett tam měl alespoň nějaký větší impact. Bo-Katan bude na tuty ve Fettovym seriálu a řekl bych že i dál u Mandaloriana bude mít co říct, přece tam nedořešili Darksaber, alespoň myslím...
Tohle o fanservisu můžeš říct taky v souvislosti s EP VII - že tam hráli na city, na nostalgii, že tam bylo tohle a támhleto, jenže zde to bylo uděláno dobře. Neříkám skvěle, říkám dobře. Omnoho lépe než v sequelech. A co se týče mistra L., já byl za něj rád. Udělali ho takového, jaký měl být.
*Ehm... určitě bys tam raději Katarna? V novém kánonu? Já ti nevim...  Laughing  Kdyby EU bylo pořád součástí kontinua, jistě, všemi deseti, ale teď, asi lepší když tam nechali farmboye.
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 23 2020, 10:41

Co se týče fanservisu, tak můj názor je ten, že nejlépe si s ním poradily spin-offy, tedy Rogue One a Solo.
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 912
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 23 2020, 18:21

Ten průchod skrz darktroopery mi trochu připomněl Vadera v Rogue One. nevím jestli to nebyl záměr.
Trochu mě zarazila posttitulková scéna, protože mi tohle k Fettovi prostě nejde. Takže další příslib do budoucna.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mandalorian - hraný seriál
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Projekt 1 - Pro Mandalorian
» Mandalorian Dance

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Seriály :: Mandalorian-
Přejdi na: