OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení

Goto down 
+30
Vojta
simca-anakin
Anakin solo
ScorpiO
Cody
McWinsch
Vegi
Darth Anor
Daniel Beneš
Aramis de Gaudente
Kiwi
Darth Gryat
gendar
Gralen
Darth Eternal Hatred
Padme von Kell
Kiaayla
Feist
Gree2
Plo Koon
LaMpA
Syntax
Darth Anyt
Darth Jojo
Shaf
Mandalorian
darth t-error
Johny
Potan von Kell
Derk Yall
34 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Jaké dáváte hodnocení?
1/10
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting131%Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting12
 1% [ 1 ]
2/10
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting134%Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting12
 4% [ 3 ]
3/10
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting132%Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting12
 2% [ 2 ]
4/10
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting131%Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting12
 1% [ 1 ]
5/10
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting134%Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting12
 4% [ 3 ]
6/10
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting132%Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting12
 2% [ 2 ]
7/10
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting1319%Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting12
 19% [ 15 ]
8/10
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting1320%Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting12
 20% [ 16 ]
9/10
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting1317%Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting12
 17% [ 14 ]
10/10
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting1330%Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Voting12
 30% [ 24 ]
Celkem hlasů : 81
 
Back

AutorZpráva
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Icon_minitimeThu Dec 05 2013, 22:50

To Vojta: No konečne po dlouhé dobe porádný príspevek, který ma pro mne taky nejakou hodnotu, líbí se mi jak se vyjádruješ Wink
Jinak souhlasím s Vojtou, ty dialogy mezi Padmé a Anakinem se dali napsat mnohem mnohem lépe, bylo to takové divné jak ríkali, že se nesmí zamilovat, ale divák okamžite videl že to slovo "nesmíme" vubec nemyslí vážne. 
Dalším mínusem filmu je podle mne taky postava mladýho Anakina. Nechci tim rict ze Hayden ho zahrál špatne, to ne. Chyba se stala podle mne uz pri tvoreni celkovýho looku vnitra postavy Anakina. Jo vím, tvurci zamýšleli aby byl takový frajírek co neposlouchá Obiho, vždyť dospívá, ale podle mne byl až moc ubrečenej a panovačnej.

Na druhou stranu k dobru musím filmu pripsat Obi-wanuv zájezd na Kamino a taky závereční bitvu na Geonosis, to ten film hodne zachranuje.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení   Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení - Stránka 5 Icon_minitimeMon Dec 16 2013, 16:13

Tak ted vas mozna nakrknu, ale za
1) ze se zamilovala naprosto necekana dvojice, a co, myslite ze se to v zivote nestava? Me by v zivote nikdy nenapadlo s kym skoncim a prece, sme spolu skoro uz 5 let Wink
2) a 3) Ze si to zakazujou, je celkem normalni, uznavam ze scena u krbu je slabsi, ale jinak tam to jiskreni naprosto nepostradam, ze ho tam nekdo nevidi je jeho problem  Laughing 
A ze spolu neflirtujou jako Han a Leia je celkem pochopitelny, protoze jak uz napsal Cody, je to nebe a dudy, naprosto jina dvojice i jejich situace... Holt kazdej neni stejnej no  Very Happy 
Navic prijde mi ze v ceskym dabingu jsou ty rozhovory mezi nima trochu zabity divnyma hlasama a vyslovnosti...
Anakin se chova jako spratek, neslysi totiz celou dobu nic jiny nez ze je vyvolenej a tim padem ma ego trosku nekde jinde nez by mel padawan mit.. neni to tudiz jen jeho chyba...
Návrat nahoru Goto down
 
Epizoda II: Klony útočí - Hodnocení
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Epizoda II: Klony útočí-
Přejdi na: