OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nové imperium-fanon -takerova verze

Goto down 
+4
Potan von Kell
Derk Yall
kapitán Kirk
Undertaker
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 18:26

Ještě tak, kdyby bylo tvoje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 18:41

Sem to sám spojil! Vždyť jsem ti to říkal...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 18:48

Jo, ale spojování z cizí práce? To se v 3D grafice nedělá.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 18:51

Derk Yall napsal:
Jo, ale spojování z cizí práce? To se v 3D grafice nedělá.
Oni o tom newí Very Happy pokud si v poslední době dělal nějákou podobnou zbraň, a poznáš v tom svojí, máš mojí omluvu.
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 18:54

Pokud to nevydává jako svojí práci tak je to jedno. Myslíš že toho Sitha co mám v avataru jsem kreslil já? Ne jenom jsem mu změnil oči a vlasy jinak je to RIP z Deviantart.com podle mě nejlepší stránka na obrázky.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 18:57

Darth Assmondeus napsal:
Pokud to nevydává jako svojí práci tak je to jedno. Myslíš že toho Sitha co mám v avataru jsem kreslil já? Ne jenom jsem mu změnil oči a vlasy jinak je to RIP z Deviantart.com podle mě nejlepší stránka na obrázky.
Helemese...muj člověk...a kdy ty vubec ukážeš svojí techniku? confused jak chceš někoho přebrat na tvojí víru, když bezvěrci nemají důvod k tobě přejít, kdfyž neví o co u tebe jde... Wink
Návrat nahoru Goto down
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 19:09

Nikdy! Nemim grafiku! Maximálně popíšu.

Moje technika je dost podobné té republikové za doby klonových válek. Jen je vše zaoblenější a více hi-tech. Také je vše černočervené. Pak máme ještě lepší zbraně a pohon jako plasma a gauss kanony. Ale třeba legionář = trochu více obrněný klon v phase II v černém brnění s červenými dopňky a svítícím hledím.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 19:25

To musí být na legionáře pohled co Very Happy
Jinka jsme pracoval na uniformě....
Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Bez_na17
Spětně jak se na to koukám to vypadá jinka než jsme čekal...ale myšlenka je stejný..to na rameni je znak...
Návrat nahoru Goto down
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 19:37

hej unde myslim ze si pletes pojem a prujem... kdyz nekdo rekne: "udelal jsem obrazek" a neni to jeho prace, tak je to rip... kdyz nekdo do avataru hodi obrazek ktery si trochu poupravil a potom rekne ze to neni jeho prace, tak to rip neni, protoze to nedaval za svou praci. A tvoje pokusy o predelani nejakeho obrazku ve svoje jsou docela ubohe... je to sprominutim humus
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 19:39

Batisto, ukaž stock toho obrázku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 19:42

Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 19:48

Hmm, ale já jsme enřekl že jsme to udělal já, ale že jsem pracoval na unoformě. Nikde jsme nenapsal, že jsme to nakreslil já. Ani jsem nikde nepsal že je to moje. Koukni se, a pak oba dva vykřikujte svá moudra. Zůstanou nevyslyšena, protože víte co si o vás myslím (teda o Stopovy, o derkovy si myslím uplně něco jinýho) ale thle vaše "nápravný" pokusy prostě žeru!
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 19:52

napsal jsi "pracoval" tudiž to znamená, že jsi na tom již něco udělal a tamto je výsledek tvé práce, tedy pokud jako tu práci nemyslíš zrovna to, že jsi to obřezal okolo toho.

No, asi jen šlo o špatně zvolené slovo, ne? mělo tam asi být, začnu praocvat, no ale byl bych radši kdyby jsi dělal nějakou komplet od začátku, poskytne ti to víc tvůrčího prostoru.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 19:53

myslis ze to sem vsecko pisu abych te to odnaučil? lol! tak naivní ani blby nejsu... k čemu by mi to bylo? ja se spis snazim te shodit pred ostatníma, abys neměl falešnou slávu kuli cizí práci. Když řekneš, pracoval jsem na uniformě, tak většinu lidí co tě neznaj napadne žes ji asi dělal a ne, žes dal do googlu hledat obrázek na sci-fi uniform a skopčil to první cos našel
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 19:54

Když dáš pracoval, znamená to žes na tom něco dělal.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Stopa
High Jedi General
High Jedi General
Stopa


Poeet p?íspivku : 650
Age : 30
Registration date : 04. 02. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 19:57

ale jo... delal.... ořezal to a pak červenou barvou a staženýma brushema udělal přesku na pásku a znak na prsou, potom přepnul na černou a opět staženýma brushema udělal znak na rameno.... oh to je práce
Návrat nahoru Goto down
http://honza.stopka@gmail.com
Darth Assmondeus
Sithský lord
Sithský lord
Darth Assmondeus


Poeet p?íspivku : 2653
Age : 31
Registration date : 14. 03. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 20:07

Já mám podpis Im child of Sithis a avatar z deviantartu ale neříkám že jsem to udělal já.
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 20:11

Stopan napsal:
ale jo... delal.... ořezal to a pak červenou barvou a staženýma brushema udělal přesku na pásku a znak na prsou, potom přepnul na černou a opět staženýma brushema udělal znak na rameno.... oh to je práce
Psal jsme kurva že jsem to udělal!!!?? Nepsal, psal jsem že jsem na tom pracoval, což klidně muže znamenat, že jsem si k tomu sedl, a troch upravil. Když máte jinej pohled na věc tak mně nesudtě. To že na to Stopan přišel, to byla pro mně rána., Newím jestli tady na foru mužu ještě zůstat. Ta OSTUDA. To nepřežiju. Je prsotě po mně....co budu dělat aybch to odčinil!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Chápu že seš Stopane celej štastnej že jsi přišel na rip, co bych po tobě taky chtěl, když tvojí jeidnou prácí tady na foru je hodnotit grafiku...
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 28 2008, 21:19

Pozooor, udělal jsem si vlastní zbraň, tím myslím že jsme dneska průběžně přes den dělal ve sketch upu návrh jednoduchý bambitky, takže až t vyfotím, těšte se na Taker originals....!
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 28 2008, 21:19

ty vole ten muj topic zabírá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 28 2008, 21:22

Ruplikon napsal:
ty vole ten muj topic zabírá Very Happy
Já sem to sem chtěl dát i bez toho tvýho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeSun Sep 28 2008, 21:22

no ale napsal jsi to potom takže to beru takhle lol!
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 29 2008, 15:50

Ruplikon napsal:
no ale napsal jsi to potom takže to beru takhle lol!
Aha, tak to takhle ber dál, když ti to udělá radost Very Happy
Btw moje zbraň, zbytek dopíšu za chvilku, tohle je beta nejobyčenější zbraně, kterou používají všichni, od militantních skupin až po zločince a piráty. Dolek ještě nění dodělanej...resp ani vršek ne, ale na něm je víc zapracovaný
kód:
http://i33.tinypic.com/23jqts.jpg
Návrat nahoru Goto down
Ruplikon
Clone Commander
Clone Commander
Ruplikon


Poeet p?íspivku : 4545
Age : 31
Registration date : 31. 01. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 29 2008, 16:58

no fu... teda moc pěkný strejdo rofl rofl
Návrat nahoru Goto down
Undertaker
Legend Killer
Legend Killer
Undertaker


Poeet p?íspivku : 2762
Vyznamenání : Metalista 1. stupně.
Registration date : 03. 05. 08

Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 29 2008, 17:10

Ruplikon napsal:
no fu... teda moc pěkný strejdo rofl rofl
Mně se to taky nelíbí, ale nechtěl jsme to jen tak zahodil, když jsem se s tím tak sral...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové imperium-fanon -takerova verze   Nové imperium-fanon -takerova verze - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové imperium-fanon -takerova verze
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» DVD verze

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Off-Topic :: Fanfikce-
Přejdi na: