OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Romány - Všeobecné informace

Goto down 
+48
Aggofan
janjanjanx
Scipio
Cross
Vikinger
Darth Chaos
Oliver
Vojta
Satori
Pavel501st
Grizzly
Elinor Yall
Prophet
LeiaSkywalker
Mandalorian
Ultimate
Orita-kill
Padme von Kell
Darth_Radim
Gralen
Vegi
Jakkob Killer
Darth Eternal Hatred
Syntax
Lance Stone
William
Xavier
Darth Gryat
VOMI
kapitán Kirk
Darth Jojo
Checkman
Darth Assmondeus
Shred Naki
darth t-error
Horox
Cynamon
atat
Delta-38
Ruplikon
Darth_Mark
vozna
ScorpiO
Derk Yall
Dash
Potan von Kell
Cody
vooj-tae
52 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
AutorZpráva
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeWed Dec 14 2011, 16:03

Tak jsem psal na Egmont, a odepsali mi, že příští rok Komando vydávat nebudou, snad ten další. Mě osobně to příjde docela blbý, vydat dva díly jeden rok, další nic, a zas aš ten další to pokračování, ale na druhou stranu, alespoň to vydaj.(snad)
Návrat nahoru Goto down
Pavel501st
Clone Commander
Clone Commander
Pavel501st


Poeet p?íspivku : 256
Age : 27
Vyznamenání : Čestný služebník vládců Galaktického Impéria.
Registration date : 04. 01. 10

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeWed Jan 04 2012, 16:53

Dnes jsem objevil, že na starwars.wikia.com je napsáno u románu Star Wars: Darth Plagueis datum vydání. Má vyjít- počkejte si- 10. ledna 2012 cheers. Počet stran se má pohybovat okolo 400. Nevím jak je to ověřená informace. Ale doufám v to.
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeWed Jan 04 2012, 17:08

jasne sak se moc tesim, za par dnu je venku tak si poctu a moc se tesim hlavne na ty nove sithy
Návrat nahoru Goto down
Syntax
Jedi Guardian
Jedi Guardian
Syntax


Poeet p?íspivku : 4961
Age : 34
Vyznamenání : Velitel eskadry Rogue, hrdina Povstalecké aliance
Registration date : 22. 10. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeWed Jan 04 2012, 17:39

já se teď hlavně soustředím na zakončení NJO, Plagueis mě ani upřimně moc nezajímá
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/syntax919
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeWed Jan 04 2012, 17:47

Ano, je to pravda, ale proč to psát sem, když má kniha vlastní topic? Wink
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Pavel501st
Clone Commander
Clone Commander
Pavel501st


Poeet p?íspivku : 256
Age : 27
Vyznamenání : Čestný služebník vládců Galaktického Impéria.
Registration date : 04. 01. 10

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeWed Jan 04 2012, 19:59

Omlouvám se, stane se.
Návrat nahoru Goto down
Satori
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Satori


Poeet p?íspivku : 287
Age : 29
Registration date : 24. 03. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeSun Sep 01 2013, 10:17

Ahoj, tak ma napadá otázka, koľko strán má bláznobo ujednání (angl. Fool´s bargain) Mne to píše 35 a druhá 53 strán, ale oproti 300+ ktoré mali predošlé dve knihy Ruky Thrawnovej a Nasledujúci diel tiež, mi to príjde ako príliš málo.
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeSun Sep 01 2013, 10:55

Tak Bláznovo ujednání není román, je to jen povídka, co byla vydána jako ebook, proto má o dost méně stran než knihy z ruky thrawnovy
jinak kolik konkrétně: zde na webu je český překlad a je u něj napsáno že má 50 stran
Návrat nahoru Goto down
Satori
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Satori


Poeet p?íspivku : 287
Age : 29
Registration date : 24. 03. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeSun Sep 01 2013, 11:13

Fajn, díky. Len som potreboval vedieť, či mám naoza celú poviedku.
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeFri Sep 06 2013, 23:57

A. C. Crispin, autorka trilogie o Hanu Solovi, která vyšla i v českém překladu, podlehla rakovině :-(

http://www.theforce.net/story/front/Star_Wars_Author_AC_Crispin_Passes_153987.asp

R.I.P.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeSat Sep 07 2013, 23:44

Nechť ji provází Síla.
Návrat nahoru Goto down
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeSun Sep 29 2013, 20:41

Práve som si pozrel recenziu na knihu o Darth Plagueisovy a ako som videl kniha vyšla v aj v hardbacku.V češtine výjde tiež hardbacková alebo len paperbacková?scratch 
Návrat nahoru Goto down
Darth Chaos
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Darth Chaos


Poeet p?íspivku : 22
Age : 26
Registration date : 01. 01. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeMon Sep 30 2013, 15:26

Jestli vůbec někdy vyjde, tak asi jako paperback Neutral 
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeMon Dec 02 2013, 20:24

Darth Plagueis má vyjít příští rok, tedy 2014. A na 100 % to bude paperback.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeTue Dec 03 2013, 22:00

Nu, alespoň něco. Už se ví kterej měsíc by to mělo bejt?
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeTue Dec 03 2013, 22:15

Tak tohle už fakt nevím, i když doufám, že se to stihne do května, něco o pátém měsíci roku jsem zaslechl... Ale je dost dobře možné, že si to s něčím pletu, takže toto brát fakt s rezervou.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeTue Dec 03 2013, 22:38

Jasně v pohodě, já jen informativně. Stejně mam ještě co číst. Smile
Návrat nahoru Goto down
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeFri Jan 03 2014, 22:57

Čaute mohli by ste prosím napísať ako sa vám páči séria X-Wing? Mám zatiaľ prvú časť a neviem sa rozhodnúť či pokračovať tak keby ste mohli popísať čo sa vám na nej páči a čo nie díky.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeFri Jan 03 2014, 23:19

Abych byl upřímný, mám v knihovničce zatím všech 5 vydaných knih, ale zatím jsem se k nim vůbec nedostal. Ale všeobecně myslím, že série X-Wing je hodně oblíbená a kvalitní. Tedy alespoň jak jsem četl od Stackpolea duologii Temný příliv a od Allstona Nepřátelské linie, tak mě jejich psaní bavilo. Někde na internetu jsem kdysi našel solidní recenze v češtině, kdyžtak si je vygoogluj.


Naposledy upravil Hyger3 dne Tue Jan 07 2014, 23:29, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Darth Chaos
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Darth Chaos


Poeet p?íspivku : 22
Age : 26
Registration date : 01. 01. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeFri Jan 03 2014, 23:44

Mě osobně dalo trochu práce přelouskat jedničku, ale 2 - 4 jsem četl jedním dechem podle mě se povedly.
Návrat nahoru Goto down
anonymas
Adept
Adept



Poeet p?íspivku : 41
Age : 31
Registration date : 21. 07. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 07 2014, 20:41

Je nějaká šance, že někdy v budoucnu v češtině vyjdou Dark Nest, LotF a FotJ ? Ptám se proto, jelikož nová Disneyho trilogie pravděpodobně půjde jiným směrem a odchýlí se od dosavadního "kánonu" (pokud jej úplně nezruší).
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeTue Jan 07 2014, 23:25

To je ve hvězdách. Pokud to bude někdo kupovat, tak snad jo. A neboj, kánon těžko mohou zrušit. Pořád jsou v plánu další knihy po FotJ, toho bych se neobával. Ale teď nejspíše dojedou X-Wingy, což může ještě klidně 2 roky trvat. Holt nemáme to štěstí jako Poláci, tam je to jiná liga  Neutral 
Návrat nahoru Goto down
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeThu Jan 09 2014, 22:19

Mam super spravy na egmont stranke je edicny plan SW knih na rok 2014 je to na hlavnej strane. Je zaujimave ze Plagueis vyjde podla vsetkeho uz v marci jupii Very Happy ... druha sprava o dost lepsia je ze na fb stranke egmontu mozeme hlasovat za SW knihy pre rok 2015 a v ponuke su Kenobi, Scoundrels od Zahna, I, Jedi, Death Star , Shadow Games a co je najlepsie Dark Nest, Legacy of the Force a chvila napatia sam Revan! Surprised  Ja som hlasoval za I, Jedi, Kenobi a Revana. Revan zatial suverenne vedie!
Návrat nahoru Goto down
Darth Chaos
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Darth Chaos


Poeet p?íspivku : 22
Age : 26
Registration date : 01. 01. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeThu Jan 09 2014, 23:16

To jsou skoro druhý vánoce tahle zpráva  Smile . Revan, konečně Revan  Surprised .
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitimeFri Jan 10 2014, 10:01

Hurá.
Hlasoval jsem pro všechny  Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Všeobecné informace   Romány - Všeobecné informace - Stránka 15 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Romány - Všeobecné informace
Návrat nahoru 
Strana 15 z 18Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Informace o Uvodu Star Wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: