OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Eskorta - Mise pro Mandalorian

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeMon Aug 25 2008, 16:57

Corusant - Velitelství Impéria - Hangár
Byli jste seřazení...Seřazená jednotka které jsi měl velet ty!Bylo dvanáct členů...Před vámi stál jeden důstojník:Takže ted odletíte s křižníkem k planetě Gandur 5 tam má konvoj přiletět a doplnit palivo...Pár rebelů se o tomto konvoji dozvědělo a určitě se pokusí ten konvoj zneškodnit...To je váš úkol.Zabránit rebelům zničení konvoje...Nějaké otázky???
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeMon Aug 25 2008, 18:21

Corusant - velitelství Impéria, hangár

Byl jsem poprvé na Corusantu, bohužel jsem z něho moc neviděl. Nedal jsem se do armády, abych dělal turistiku vynadal jsem si v duchu a přemýšlel. Teď bych se měl zeptat na to co mě zajímá. Potom už na to bude pozdě.
Pane, já mám otázky řekl jsem nahlas a pokračoval Co budeme mít za stroje? Jaké stroje a jejich počet máme očekávat? Dostaneme do nich i nějaké zbraně na vnější sloty? V systému bude přítomen jen tento křižník? Jakým množstvím letounů a jejich typy křižník disponuje? Jaké typy lodí budou ve vlastním konvoji a budou ozbrojené? Bude mít svoji vlastní ochranu? Na křižník jsem převeleni na stálo, nebo jen na tuto misi?
Když jsem skončil zůstal jsem stát v pozoru a čekal jsem na odpověď. Nekteří mí piloti se na mě pokradmu dívali. Asi jsem je překvapil svými otázkami.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeMon Aug 25 2008, 21:08

Corusant - velitelství Impéria, hangár
Důstojník byl také očividně udivem palbě otázek ale na všechny odpověděl:Letouny budete mít Tie Fighters a počet rebelských stíhaček ani lodí nebude znán...Na tento křižník jste převeleni jen a pouze na tuto misi...Konvoj ozbrojen bude jen na konci a ve předu...Nějaké další otázky?
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeMon Aug 25 2008, 21:20

Corusant - velitelství, hangár

Chvíli jsem přemýšlel, ale protože už mě nenapadlo nic na co bych se zeptal jsem jen řekl Ne pane, někteří z mých pilotů sice možná očekávali další otázky, ale můžou se zeptat sami
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeMon Aug 25 2008, 21:27

Corusant - velitelství, hangár
Nikdo se neptal a důstojík přikývl...Dobrá...letíte za pět hodin můžete se podívat po městě a podívat se po nějakých krásných twilečkách a víte co a nebo můžete jít do svých kajut...To nechám na vás...Řekl důstojník a odešel spolu se dvěma krásnými twilečkami...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeMon Aug 25 2008, 22:04

Corusant - velitelství, hangár

Sakra, kde je schoval, a jak je sem dostal. Přemýšlel jsem nad tím a zatímco jsem tam tak stál mí piloti se rozešli a já tam zůstal sám a já uvažoval dál. Mužu jít do své kajuty nebo do města. To město říkal jako první a já ho vezmu za slovo, ale radši bych se podival po nějaké ženské mého druhu. jak jsem řekl, tak jsem udělal. Jednoho technika jsem se zeptal kam bych měl zajít a on mě poslal do háje. Tam se mi moc nechtělo a radši jsem se zeptal pěšáků, kam bych měl zajít. Nějaký bar asi 3 km odtud jménem Club Opi-Gan. To je teda divnej název řekl jsem si a pro jistotu se zeptal nějaké ho pilota. Poslal mě tam do stejného klubu. Dobrá, přesvědčili mě, jdu tam řekl jsem si a sešel do stanice nadzemní dráhy na velitelství a odjel.

Corusant - bar Opi-Gan

Před barem jsem se zastavil a prohlídl si ho zvenku. Nevypadalo to tak hrozne hrozne, jak jsem se se bál. Poutace na sexy zenske tam uvnitr a pro vojaky sleva. Jupí, jsem v armádě a po několika misích, to bude něco. Jen mě tlačí čas a s chlastem to taky nebude nic moc. Holt smůla Vešel jsem dovnitř. Uvnitř bylo přítmí, ale čisto. Živá hudba vyhrávala jak o život a nějaké Twielky tam tancili. Bylo tu spousta vojáků a ženských. Já jsem se rozhodl nejdřív svlažit hrdlo a u baru s koupil nějaký nealko.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeTue Aug 26 2008, 19:05

Corusant - bar Opi-Gan
U baru byla jedna žena...Krásná žena tvého druhu a obsluhovala...Řekla:Zdravím vojáčku...Chcete něco do krku a nebo zajdeme do mého pokoje...Jen ty a já...Víš no líbíš se mi...Její upřímnost tě udivila...No,kromě toho jsi měl ještě 4 a půl hodiny...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeTue Aug 26 2008, 20:24

Coruscant - bar Opi-Gan

Chvíli jsem přemýšlel a vzhledem k tomu, že něco k jídlu dostanu i na lodi bylo mé rozhodnutí jasné. Hmm, proč se zdržovat něčím do krku, když můžeme dělat zajímavější věci. řekl jsem a podíval jsem se jí do očí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 18:18

Coruscant - bar Opi-Gan
Vzala tě za ruku a šli jste chodbou až ke dveřím kam jste vešli...
Místnost byla poměrně malá ale u zdi byla postel pro dva a ona si sedla na postel očekávajíc že pujdeš za ní a začala se svlíkat...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 18:25

Coruscant - bar Opi-Gan

Ta to teda bere hopem řekl jsem si a sjížděl očima její dokonalé tělo. No když se svlíkala ona začal jsem taky a své zbraně jsem schoval pod své oblečení. Ve městě je omezeno držení zbraní a já ji nechci vylekat. Když jsem skončil se svlékaním přistoupil jsem k posteli a sedl si vedle ni.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 18:27

Coruscant - bar Opi-Gan
Sedls sis vedle ní a ona už byla nahá a začala se k tobě tulit...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 18:32

Coruscant - bar Opi-Gan

Ja jsem opětoval její snahu a zlehka ji položil na postel a posléze nás přikryl peřinou.


o hodinu a půl později

Sundal jsem z nás peřinu, oblékl jsem se a vzal si zbraně. Po nezbytných frázích co se obvykle v těchto situacích říkají jsem ji požadovaný obnos creditů a vypadl z místnosti. U baru jsem si objednal další nealko a po zkonzumování z baru vypadl a jel MHD na loď.

Coruscant - doky imperiálního námořnictva

Vystoupil jsem z MHD a prokázal se hlídce u brány svým průkazem. Dokovým vlakem jsem se dostal na svoji loď, do které jsem vydal najít svojí kajutu.









Omlouvam se, doufam ze je to lepsi
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 20:21

Corusant - Loď
Šel jsi najít kajutu a zanedlouho jsi ji našel...
Do odletu zbývalo půl hodiny...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 20:45

Coruscant - loď

Sakra, kdybych se tam s ní zdržel tak to určitě nestihnu
řekl jsem si a vzpomínal na návštěvu baru. Ta slečna bylo moc pěkná a stála by za to. Ale kdybych to nestih, dopustil bych se dezerce a po chycení bych byl zastřelen. Navíc bych nemohl sloužit Impériu a další bezvýznamný plus by bylo mít napsaná důvod zběhnutí slabá chvilka se ženou, to bych vážně nepřežil. Ta zmínka mě pobavila a já protože jsem neměl co dělat, šel jsem se podívat do hangáru na svůj stroj. Cestou do hangáru jsem šel okolo jídelny a jelikož jsem v baru nic nejedl tak se ozval žaludek a navíc dost silně.
Na tebe bych málem zapomněl
řekl jsem nahlas a potichu. Nicméně jsem měl blbý pocit. Pilot Impéria a baví se se svým žaludkem. Naštěstí nikdo nebyl dost blízko aby mě slyšel a já odložil návštěvu hangáru kvůli návštěvě jídelny. Tam jsem si dal lehký a rychlý oběd a chtěl jsem se vydat do hangáru, jenže mezitím loď odstartovala a já rychle skončil a bežel jsem do nejbližší pozorovatelny, abych viděl na vlastní oči zdalující se povrch Coruscantu a možná bych záhlédl i Císařův palác.

Coruscant - oběžná dráha

Palác jsem nezáhlédl ale přesto jsem měl ndherný výhled na oběžnou dráhu Coruscantu se vším jeho provozem. Loď se vzdalovala od planety, aby mohla vstoupit do hyperprostoru a já se vydal do knihovny abych zjistil kde je planeta Gandur 5. Vím že o té planetě nic nevím, ale přesto jsem chtěl vědět kde je a pře co poletíme. Lodní knihovna byla na informace poměrně zkoupá a já jen zjistil její přibližnou pozici a trasu jakou k ní poletíme. Nepoletíme přes nic významného, takže to bude další dlouhá nudná cesta. Zalitoval jsem že v na lodích nejsou ženy a vydal jsem se do své kajuty. Cestou jsem minul další pozorovatelnu, ale protože na hyperprostotu není nic moc nádherného, tak jsem okolí ní bez zastavení prošel a zastavil jsem se až u své kajuty. Vešel jsem do ní a šel spát. Až budeme hlídat konvoj tak se určitě bude hodit když budu sveží a odpočatý. A jediný způsob jak toho dosáhnout jsem viděl ve spánku.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 21:05

Loď
Ze spánkuu tě probralo známé žuchnutí-výlet z hyperprostoru...
Za dveřmi čekal celý tým jen na tebe a až půjdete do hangáru společně...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 21:36

Gandur 5 - Loď

To jste nemuseli, mohli jsem se setkat tam
řekl jsem jim a vedl jsem je do hangáru. V hangáru panoval čilý ruch. Technici připravovali stroje a naposled je kontrolovali. Vojáci odklízeli veci z doku a my se zatím převlíkali do pilotních obleků. Při té chvíli co nám to trvalo jsem zjišťoval, co jsou mí piloti zač a zda mají bojové schopnostiZ mých 12 pilotů bylo 8, co zažilo nějakou bojovou akci když jsem počítal sebe. Sedm z nich i se mnou byl zbytek Letky Theta z bitvy u Caridy. Ten poslední bojoval v nějakém systému proti rebelům i se svou jednotkou. Bylo to tam tvrdé páč to přežil jen on.
Tak tedy dobrá, mám 8 zkušenějších a 4 nováčky.
řekl jsem si a zorganizoval letku do 4 sledů po třech.Kde v každém sledu byli 2 zkušenější na jednoho nováčka. Pokud by se měla letka rozdělit, tak podle sledů, ve kterých si měli piloti navzájem pomáhat a krýt se.
Poslouchejte, máme chránit konvoj. Konvoj nabere palivo apoletí dál. O tomto konvoji se dověděli reblové a nechcou aby doletěl na místo určení. Tomu máme zabránit, takže nedopustíme aby rebelové zničili jedinou loď. Nejlépe zničením rebelů před příblížením se na dostřel. Tento konvoj navíc bude mít ozbrojené lodě jen na záčatku a konci, takže musíme navíc zabránit Rebelům k přístupu k lodím uprostřed skupiny. To je vše co vím o situaci. V letce uvidím týmovou práci, žádné akce na vlastní pěst. Spolupracujme a Rebelové nemají šanci. Nějaké otázky?
Zakončil jsem proslov otázkou a čekal na případné otázky. Nikdo nic neříkal, tak jsme nastoupili do svých letounů a udělali předletovou kontrolu. Poslední jsme úspěšně zkontrolovali vysílačky a čekali na povel ke vzletu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 21:43

Gandur 5 - Loď
Na povel ke vzletu jste čekali poměrně dlouho ale za chvíli se konečně komlinkem dostal povel ke vzletu a všechny stíhačky vzlétli do vzduchu...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 00:56

Gandur 5 - obežná dráha

Po vylétnutí z lodi jsme se seřadili do velmi volné formace a obkroužili loď. Při té příležitost jsem se podíval na planetu. Visela tam vzdánlivě nehybně jako nějaký vzácný klenot. Ne, klenot je silné slovo. Byla to planeta celá zahalená do mraků, takže z povrchu nebylo vidět z hola nic, nicméně podle dat z lodi by měla být obyvatelná. Pomalu jsme obletěli celou loď a já si všimnul, že kromě mateřské lodi a mé letky tu nejsou žádné jiné lodě.
Hmm, to by mě zajímalo odkud bude konvoj čerpat palivo. A taky kdy přiletí.A proč sakra nezměnili po prozrazení trasu konvoje a proč je to u nějaké planety? Určitě by se našlo vhodnější místu někde v pustém vesmíru.
říkal jsem si a potom mě napadlo, že to není zas tak moc špatně. Pokud by přiletěli Rebelové dřív než konvoj, měli bychom snažší práci ohledně jeho ochrany, protože kdyby tu nebyl, nemuseli bychom ho chránit. Z podobných úvah mě vytrhl hlas operátora hypersenzorů.
Pozor, neznámé lodě se přibližují hyperprostorem. Přílet za tři minuty.
Vida, letí návštěva. Teď jen zjistit kdo to je.
a začal jsem přemýšlet o možnostech kdo by to mohl být. Ve chvíli kdy jsem se s letkou vzdaloval od lodi mě napadlo, že by to mohl být konvoj, zasobovací lodě pro konvoj, jiná imperiální loď, která nám má pomoci, rebelské stíhačky, nebo nějaký obchodník či pašerák. No, to už brzo zjistím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 08:18

Gandur 5 - obežná dráha
Nějaké lodě se objevili a vy jste poznali že to je konvoj...o pár vteřin později se z hyperprostoru vynořil další konvoj...
Ten druhý konvoj začal střílet po tom prvním konvoji a ten opětoval palbu jen z první a poslední lodi...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 14:02

Gandur 5 - oběžná dráha

Střelba mezi dvěma konvoji, super. Kdybych neměl za úkol ochránit konvoj co ozbrojen na začátku a konci, byl bych se díval a tipoval kdo vyhraje. Ale mám holt rozkazy a rozkazy se musí plnit.
Letko, ten první konvoj je zřejmě náš, tak mu letíme na pomoc.
řekl jsem do vysílačky a spojil se s loďí a informoval jsem ji o svých záměrech. S letkou jsem zamířil na plný výkon k tomu druhému konvoji.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 14:04

Gandur 5 - oběžná dráha
Letěli jste ke konvojům a cestou na vás střílel po zuby ozbrojený konvoj (ten druhý)...
Jeden z letky byl zasažen a jeho stíhačka shořela...Byl to jeden z nováčků...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 14:50

Gandur 5 - obežná dráha

Sakra, copak nikdy nebude mise beze ztrát?!
zanadával jsem si v duchu a řekl letce
Rozdělíme se na dvě poloviny, sled 1 a 2 útočí na pravý bok a druhá polovina utočí na druhý bok. Bude to průlet, tak se s stím nebabrejte a dejte jim co proto. Nenechte se trefit
letka se rozdělila a začala střílet do lodí z druhého konvoje. Palba dokázala oslabit štíty na dvou, třech lodích. Za konvojojem jsem se otočily a vydali opakovat průlet. Navíc jsem požádal loď, aby se k nám připojila. Jeji turbolasery s konvojem udělají krátky proces.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 15:25

Gandur 5 - obežná dráha
Lodní turbolasery moc škod nenapáchali...
Z hyperprostoru se vynořili lodě rebelů a začali po vás střílet...Zřejmě rebelové nechtěli aby se součástky dostali na hvězdu smrti...
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 16:41

Gandur 5 - obežná dráha

Ti střelci snad spí nebo co
a pokračoval jsem v nadávkách při druhém průletu. Nové lodě byly relativně daleko a my se mohli soustředit na náš starý konvoj. Při druhém průletu se nám podařilo ve solupráci s Imperiálním konvojem zničit 3 z 5 lodí. Vydal jsem rozkaz opakovat nálet a po něm budou tři sledy pokračova k novým lodím a 3. sled bez sestřeleného nováčka bude krýt konvoj.
Při posledním průletu jsme zničili jen jednu loď, ale poslední byla už dost poničená a ty dvě stíhačky s podporou konvoje ji zničili. Dvě stíhačky se stáhli k lodím uprostřed konvoje a já vedl 9 stíhačů proti novým lodím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 16:47

Gandur 5 - obežná dráha
Řítili jste se proti novým lodím ale jejjich stíhačky na vás nalétávali ze všech stran a dva z letky byli už po smrti po jejich útocích...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Eskorta - Mise pro Mandalorian Empty
PříspěvekPředmět: Re: Eskorta - Mise pro Mandalorian   Eskorta - Mise pro Mandalorian Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Eskorta - Mise pro Mandalorian
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Siphonus (Mandalorian)
» Projekt 1 - Pro Mandalorian
» Mandalorian Dance

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise-
Přejdi na: