OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pryč z domu (výcvik for LaMpA)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSat Oct 04 2008, 22:03

Bespin, Oblačné město

Stál jsi v jednom koridoru, který spojoval dva průslové areály, jak stálo v tom lístku, který ti včera nechal ten neznámý cizinec. V tom lístku nebylo jen toto. Stálo tam

Zítra v 8:10 ráno
koridor 4B mezi Nitri Chemical a Nitri Industries
tvé činy rozhodnou

Pyr Tarre


Byl jsi tu právě včas, ale nikdo tu nebyl. To ti tak ještě scházelo, otec tě poslal pro zboží a jestli se teď zdržíž čekáním, tak bude doma peklo. Počkal jsi pár minut a zvažoval jestli nejít pryč. Zaslech si kroky a otočil ses tím směrem v naději, že to Tarre, ale byla to nějaká žena. Nechtěl jsi se dát vidět a tak jsi se schoval do ůzké, slepé uličky.
Žena si tě nevšimla a pokračovala dále. Najednou vyjekla a ty jsi slyšel nějaký mužský hlas
Ale, ale, to nevíš že toulat se sama může být nebezpečné?
a další muž přitakával
Dokonce smrtelně nebezpečné
žena se dala do běhu, ale ten netrval dlouho. Muži ji srazili na zem přímo před vstupem do slepé uličky, ve které jsi byl a začali ji šacovat.
Pomóc
zakřičela ta ženská a dostala od jednoho z těch mužů ránu do hlavy

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSat Oct 04 2008, 22:40

koridor 4B mezi Nitri Chemical a Nitri Industries

Nejdříve jsem se rozmýšlel co udělat ale najednou jsem vylezl ze svého ůkrytu a šel jsem za tou zmítající se ženskou.
Nechte ji být
Vykřikl jsem na ty dva Obrovské chlapy.Ti se na mne podívali jakko kdyby mne chtěli na místě zabít.Ani o kousek jsem necouvnul a podíval se do jejich očí.Viděl jsem v ní čirou nenávist ke všemu co jim stálo v cestě.Najednou jsem pozvedl ruku a jeden s tech chlapku spadnul na zem jako kdyby ho někdo podkop.Divil jsem se sám ale udělal jsem to já.Najednou jsem pocítil čirou nenávist a udělal jsem to stejné na toho druhého chlápka ale ten jenom nespad ale odletěl tak2 metry dozadu a zlomil si nos při dopadu na zem.Podíval jsem se na toho prvního ale ten se postavil a začal utíkat.Jak se postavil i ten druhý bylo vidět že mu s nosu tryská krev.Po chvíli až se vzpamatoval tak se podíval na záda svého partnera a po chvíli ho následoval.Podíval jsem se na tu ženu a řekl: Vypadni odcaď a už sem nikdy nevstupujTa se zvedla a ze strachem v očích se na mne podívala.VypadniVykřikl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 18:20

Bespin, Oblačné město, koridor 4B

Žena utekla a ty jsi tam zůstal sám. Už ses chystal k odchodu, ale zaslechl si za sebou kroky. Chtěl jsi toho přicházejícího zahnat jako ty chlapy, ale byl to Tarre. Byl jsi rád, že už konečně přišel ale na jeho chůzi tě neco zaráželo. Kráčel přímo k tobě majestátním krokem, tvář bez výrazu a v očích chlad. Zastavil se u tebe a než si ho stačil pozdravit řekl jen
Proč si to udělal?

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 18:43

Bespin, Oblačné město, koridor 4B

Nechtěl jsem aby nás tady někdo rušil a ten řev se nedal vydržet.

Řekl jsem a podíval jsem se mu do očí, ale měl je ještě chladnější než před tím.Trochu jsem se polekala ale neucouvnul jsem ani kousek.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 18:53

Bespin, Oblačné město, koridor 4B

Prakticky založený, to je tvoje plus. Sice malé, ale lepší než nic
řekl Tarre celkem příjemným tónem, ale pak pokračoval stejným tónem, kterým mluvil předtím.
A kdyby neřvala, co bys udělal?

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 19:52

Díval se jak ji znásilňují.
Řekl jsem a usmál jsem se.Podíval jsem se na Tarra a přestal jsem se smát.S jeho tváře jsem měl ještě trochu strach.Byl chladný a nesmlouvavý, ale to mi připadalo normální a přirozené na něm.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 19:58

Bespin, Oblačné město, koridor 4B

Dobře tedy, základní test si splnil, tak tě pár věcí naučím
porozhlédl se po celém koridoru
a kdybys chtěl, mohl bys být můj učedník, ale to by znamenalo opustit domov a takové podobné věci co se vysílají v holodramatech
vydal se na cestu a ukázal ti ať ho následuješ
Na někoho síly neznalého bylo to co si s nimi provedl značně působívé. Na co si přitom myslel?

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími


Naposledy upravil Mandalorian dne Sun Oct 05 2008, 20:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 20:01

Bespin, Oblačné město, koridor 4B

Nevěděl jsem co mám říct.Opustit rodinu, ikdyž jsem je neměl moc v lásce bylo něco co by mě aspoň trochu poznamenalo a tak jsem řekl:
Chci být vaším učedníkem, mistře
A podíval se do očí Tarra.
A s tím co jsem před chvílí udělal tak nevím jak jsem to udělal.Bylo to tak náhle že jsem si to ani neuvědomil.
Řekl jsem a pořád se mu díval do očí.Byly stále chladné.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 20:33

Bespin, Oblačné město, koridor 4B

Dobře tedy, můj učedníku
řekl Tarr a dokonce se na tebe usmál, ale ne nadlouho
Pamatuj, i když jsi teď učedník, tak pokud uděláš nějakou hovadinu co upoutá pozornost Jediů, tak stebou rychle skoncuju
dál sjte šli mlčky. Teprve když jste došli k proluce mezi dvěma bodovami, odkud byl vidět pěkný západ slunce, prolomil tvůj mistr mlčení
Cítím tvé obavy, ohledně odchodu z domova, ale přeměň své obavy, svůj strach v něco co tě posílí. Něco co tě nebude držet zpátky a umožní ti to rozvinout své schopnosti a dá ti takovou moc, o jaké se ti nikdy nesnilo. V něco takého, co jsi cítil při té potyčce s těmi muži v tom koridoru. Až se to naučíš ovládat, tvé schopnosti budou pro omezence nadpřirozené
mistr se nahnul přes zábradlí a vytáhl odtamtud nějaký válec zabalený do látky. Látku z něj odmotal a hodil přes zábradlí. Z válce se vyklubala vibročepel, kterou ti tvůj mistr podává
Brzy započne tvůj výcvik s naší charakteristickou zbraní, světelným mečem, ale dokud si ho neuděláš, používej zatím toto.
Opětjste se dali do pohybu a zastavili jste se, před tvým domovem
Tak a teď si běž pro své věci a řekni jim, že se nevrátíš hodně dlouhou dobu, pokud vůbec

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 21:40

Bespin, Oblačné město, koridor 4B

Ano, mistře.
Řekl jsem a bežel jsem do domu.Tam mě čekalo nepříjemné překvapení.Můj otec když jsem si zabalil věci přišel ke mě a chytil mne za límec.
Otče nech toho.Zařval jsem a podíval se zlostným pohledem na něj.
Kam si myslíš že jdeš?Řekl Otec
Jdu tam kde mne nenajdete a nech mne na pokoji.
Řekl jsem a vytáhnul jsem vibroblade a namířil jsem jej na něj.Otec se zlekl a začal ustupovat.Až přišel ke dveřím mého pokoje tak se zastavil a řekl:
[b]Nikam nepůjdeš.Zůstaneš tady a budeš poslouchat.Zlostí jsem se neudržel a mách jsem vibročepelí směrem k němu.Nevěděl jsem že to dokáže i zabít a myslel jsem si že jen otce nějak poškodím, ale místo toho padl k zemi mrtev.Vůbec jsem nelitoval toho co jsem udělal.Vyšel jsem z pokoje a šel ven kde na mne čekal Tarra.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 21:59

Bespin, Oblačné město

Tarre se podíval na tvoji vibročepel zbarvenou ithoriánskou krví a místo komentáře ti podal kus hadru na otření krve. Vyrazili jste dál k okraji a Tarre opět začal za chůze jako obvykle
Je dobře že nelituješ, ale neudělal jsi to co si chtěl. Chtěl jsi ho zranit a teď je mrtvý. Zřejmě dost dobře neovládáš boj s čepelí.
ta poslední slova řekl tónem, ve kterém se mísilo kárání žáka s pobavením.Otočil jsi se na Tarra a jen tak tak ses vyhl jeho čepeli. Nevěděl jsi jestli tě nezasáhla kvůli tvé rychlosti, nebo kvůli tomu, že tě nechtěl zasáhnout. Odskočil jsi a čepel se opět mihla kolem tebe. Po tom si vytáhl svoji čepel a připravil se k boji. Tarre se na tebe jen usmál.

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 22:22

Bespin, Oblačné město

Podíval jsem se na Tarra a připravil se na další úder.Při dalším útoku od Tarra se mi mihl vibroblade kolek levého ucha a tak jsem uskočil a připravil se na jeho další útok.Tarra na mne zaůtočil a já tu ránu odrazil a podíval se mu do očí.









(Víš co bych chtěl slyšet?Jak se Ithoriane smějí.To musí být fakt humáč)
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 22:41

Bespin, Oblačné město

Tarra udělal sérií výpadů, které jsi vykryl a při některých tvých krytech jen přikyvoval hlavou. Poté se kousek vzdálil, zatočil v ruce se svojí čepelí a zvolal
Neměl by ses jen bránit, dáváš tak soupeři možnost přichystat na tebe past nebo k tomu, aby přišel na to, ja tě porazit
a pomocí síly po tobě hodil jednu popelnici.



(Ithoriani se nesmějí, v KOTORech si nepamatuji na žadného co by se smál)

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSun Oct 05 2008, 23:24

Bespin, Oblačné město

Uskočil jsem před letící popelnicí a podíval se na tarra.Tenn se jen usmál a smetl mne druhou popelnicí.Než jsem se vyhrabal s toho humusu tarra už stál u mne a smál se od ucha k uchu.Vstal jsem a setřepal ten bordel z oblečení.Podíval se na Tarra ale on se už nesmál.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeMon Oct 06 2008, 23:48

Bespin, Oblačné město

S tím bordelem na sobě by si dokázal rozesmát každého nepřítele a ani já nejsem vyjímkou
řekl Tarre a stál před tebou, čepel skloněnou a přejížděl očima z tebe na hromádku bordela co byla pod tebou a zase zpátky
To je vše co dokážeš? To si tak nešikovný? Víš co si myslím? Že je možné, že se tvůj otec nabodl na tvoji čepel sám. Asi se na tebe už nemohl dívat.
pokračoval Tarre, zatočil svojí čepelí v ruce, zaujal bojový postoj
Nešetři mě, já tě šetřit nebudu

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeTue Oct 07 2008, 10:01

Bespin, Oblačné město

Podíval jsem se Tarrovi do očí a taky jsem zaujal bojový postoj.Pocítil jsem v sobě hněv na to jak si někdo takový může něco takového dovolit ke mě, ikdyž to byl můj mistr.Udělal jsem výpad ale Tarra to jednoduše vykryl a zaůtočil na mne.I já mu to vykryl ale jenom tak tak.Chodily jsme kolem sebe a dívali se sobě do očí.Pak jsem zaůtočil a skusil jsem po Tarrovi hodit popelnici ale on ji obrátil proti mě a já zase skončil na zemi v odpadcích.Po chvíli jsem se zvedl a Tarra se mi s plna hrdla smál.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeTue Oct 07 2008, 12:38

Bespin, Oblačné město

Příště by to chtělo víc emocí, učedníku. Slabý vítr strom neohrozí, kdežto vichřice jej zlomí. Toto měj na paměti a když se příště poddáš emocím, poddej se těm nejsilnějším a nejintezivnějším.
schoval meč a odcházel. Ty jsi jej doběhl a čekal na jeho další slova
My se neomezujeme jen na triky s mečem a používaní síly, ale používame i mnohé jiné vlastnosti. Některé jsou nám přirozené jak dýchaní, jiné se ovšem naučíš.
Snažil jsi si pochopit význam jeho slov, ale on pokračoval
Na světelný meč ještě nejsi dost schopný, ale můžeš si zatím sehnat součástky, které později využiješ při jeho stavbě. Nejprve si ovšem budeš muset opatřit seznam.
zastavili jste se na jednom z mostů, co protínali Oblačné město a sledoval jsi směr mistrova pohledu. Koukal na vedlejší most, sloužící pro lidi z protějšího směru, kde na okraji byl malý datapad.
Ano, tam je ten seznam. Zajisté víš, že tu mezeru mezi tímto a vedlejším mostem nepřeskočíš. Ale to ti nezabrání, aby see ho zmocnil. Ty si zajisté poradíš.
a nechal tě samotného na mostě
Další instrukce jsou v datapadu
řekl nakonec

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeTue Oct 07 2008, 13:08

Bespin,Oblačné město

Podíval jsem se na Tarrova záda a pak na datapad.Podíval jsem se jak je asi velká díra pod mostem.Byla asi 20 metrů.Stoupnul jsem si na okraj a pocítil jsem celkem dost silný vítr.Najednou si mne začli všímat lidé kteří kolem procházeli.Já se rozmáchnul a pln strachu a hněvu s porážky mého mistra jsem skočil.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeTue Oct 07 2008, 21:02

Bespin,Oblačné město

Věřil jsi svým schopnostem a skočil. Zezadu se ozvali výkřiky zděšení, ale ty jsi jim nevěnoval pozornost. Měl jsi na mysli jen jediné, dostat se na druhou stranu. Ztratil jsi pojem o čase a vzdálenosti. Jediné co si věděl bylo že jsi stále ve vzduchu. Najednou se ozval hlas

Podívejte, on to dokázal

Neveřícně jsi otevřel oči a zděsil ses. Byl jsi dost blízko svého cíle, ale tak daleko, že jsi na něj nedosáhl rukou. Tvé spojení se Sílou skončilo a ty si začal padat dolů. V pudu sebezáchovy si se skusil přitáhnout rukama, ale bez účinku. Pak tě napadlo přitáhnout se mečem.
Vytáhl jsi ho staršně rychle a zkusil ses, zda s jeho pomocí dosáhneš na zábradlí.
Dosáhl jsi, ale než si stihl zajásat tak tvé pozvolné klesání přešlo ve volný pád. Jak jsi padal, strčil jsi meč mezi jednotlivé části zábradlí a padal. O chvíli později se meč dole zastavil o podlahu mostu ale ty jsi dál padal. Naštěstí se meč zablokoval dříve, než mohl propadnout a ty jsi zůstal viset pod mostem za svůj meč.
Kolem jdoucí se shlukli na obou stranách mostu a přihlíželi napínavému divadlu. Dokonce se začali mezi sebou sázet o to, zda přežiješ či nikoliv, ale že by ti pomohli to ne.
Po chvilce si zjistil, že i když je meč zablokovaný, dá se s ním hýbat a při tom zkoušení sis připadal jako na houpačce. Nakonec jsi se rozhopal a zkusil jsi se dostat ke konstrukci mostu a přichytit se jí.
Když jsi byl blízko, tak čepel tvého meče nevydržela a zlomila se. Ty jsi byl naštěstí v pohybu a tak jsi pokračoval vzduchem ke konstrukci. Narazil jsi v plné rychlosti dokonstrukce a pevně sej ji chytil. Diváci nahoře viděli jen zlomený meč a ten posléze spadl dolů. Dole jsi slyšel jejich povzdech a slyšel jsi jak se rozcházejí. Chvíli jsi tam ještě zůstal a potom jsi pomalu lezl nahoru.
Nahoře ses podíval, zda nahoře nikdo není a přehoupl jsi se přes zábradlí. Nahoře jsi se oprášil a šel jsi k datapadu

Gratuluju
Pro výrobu meče potřebojuš mnoho součástek, ale jen několik z nich je těžko k sehnání. Jsou to focusing krystal, zaostřovací čočku a emitterova matice. Zbylé součástky mám na lodi.
Focusing krystal je na stanici bezpečnosti v nejvyšším patře v kanceláři ředitele bezpečnosti
emitterová matice je v obchodě s loďmi Úsporné Zářivky v 3. koridoru
zaostřovací čočka je k sehnání na Republikové základně
pamatuj co jsem tě učil
po sehnání všech věcí se setkáme tam, kde prve

Tarra

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeThu Oct 09 2008, 15:48

Bespin Oblačné město

Ihned jsem vyrazil.Nejdříve jsem se chtěl stavit do obchodu s loďmi.Jak jsem k němu přišel tak jsem se podíval jestli tam je někdo.Nikdo tam nebyl tak jsem se rozhod vejít.Jak jsem vstoupil podíval jsem se po té matici.Už už jsem si říkal že jí nenajdu ale najednou se přede mnou objevila.Tak jsem si ji vzal a jako by nic jsem vyšel s toho obchodu.Pak jsem se rozhod že zajdu na tu Republikovou Základnu.Jak jsem k ní došel byla tam stráž, ale té jsem si nevšímal a normálně jsem tam vlezl.Po chvíli dívání se kolem sebe co se tam přesně děje, jsem se rozhod že se podívám pořádně po té čočce.Hledal jsem málem všude a málem mne chytili stráže ale já se jim schoval.V poslední místnosti jsem ji uviděl, ale byl problém ji vzít aniž by si toho někdo všiml.Byla tam spousta lidí kteří se bavili a něco rozebírali.Počkal jsem tak 15 minut a pak jsem tam nepozorovatelně vnikl.Už jsem byl asi 2 metry od té čočky když se jeden člověk šel napít tam kde jsem byl schovaný.Rychle jsem se zamaskoval jen jak jsem uměl a když odešel tak jsem po té čočce chmatl a rychle a neslyšně se vydal pryč.Venku před budovou jsem si šel sednout ne lavičku poblíž a trochu vydechnout.Pak jsem se rozhod že půjdu pro poslední věc.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeThu Oct 09 2008, 19:34

Bespin, Oblačné město

Když jsis dostatečně odpočinul, vydal ses ke stanici bezpečnosti. Kolem stanice byl doslova dav. KDyž ses dostal dopředu, zastavil ses o kordón bezpečáků, kteří obléhali stanici. Zatvářil ses dost šokovaně, protože to co si viděl, se vymikalo zdravému rozumu

Hele, nediv se. parta zlodějů se dostala do stanice a když je našli, prostříleli se nahoru a zabarikádovali se v horních patrech a prej mají ředitele jako jedno z rukojmí.

řekl ti jeden z přihlížejících

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeWed Oct 15 2008, 10:25

Bespin, Oblačné město

Sakra Řekl jsem si a podíval se na ochranku.Doufal jsem že to půjde hladce ale jak šlo vidět jen tak se tam nedostanu.Napadlo mne že by to mohlo mít i jinný vchod a tam bych mohl prolézt, ale jak jsem obešel celou budovu všude byli vojáci.Než jsem došel na místo odkaď jsem přišel našel jsem jedno otevřené okno a nikdo ho nehlídal.Rozhlídnul jsem se jestli mne nikdo nepozoruje a vlezl jsem dovnitř.Nikdo tam nebyl a tak jsem si oddech.Najednou se ozvaly kroky.Rychle jsem vlezl do dveří které mi byli nejblíž a vlezl jsem dovnitř.Nikdo tam naštěstí nebyl a tak jsem počkal až ty kroky přejdou.Jak ten dotyčný prošel tak jsem chtěl najít tu poslední součástku.Vylezl jsem s té kanceláře a vydal se směrem ke schodům.Sice ta budova měla ohromě mnoho pater ale řekl jsem si že to je bezpečnější.Vylezl jsem do předposledního patra a slyšel jsem nějaké hlasy jak na sebe řvou.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeThu Oct 16 2008, 11:54

Bespin, Oblačné město

hlasy byly tlumené masivními dveřmi
Cos to děláš?
Řeším nás problém
Neblbni a schovej tu zbraň
Ja vím co dělám
ozval se tlumený výstřel
Ty kreténe, tys ho zabil, teď sem vběhnou a postřílí nás
Nevběhnou, ještě o tom neví a taky se o tom nedoví a teď mi pomoz odlklidit tělo

slyšel jsi jak se otvírají dveře a jak někdo beží

Vraťse a pomoz mi, slyšíš

po chvíli se dal i ten druhý do běhu za prvním. Oba se blížili k tobě

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeFri Oct 17 2008, 22:30

Bespin

Podíval jsem se rychle kolem sebe jestli tam není nějaká skulina kde se schovám, ale nic takového tam nebylo.A tak jsem se podíval na ty dva a pomyslel jsem na to jaká by to byla sradna kdybynajednou proletěli celou tou chodbou a oknem ven, ale oni se přibližovali dál až mne uviděli.Byli to ti dva které jsem odehnal od té ženské.Podívali se na mne a ze strachem ale odhodláním v očích se zastavili.Chvíli bylo ticho ale pak po mě skočil jeden z nich.Lehce jsem mu uhnul a toho druhého jsem silou odhodil pryč.Dopadl na zem a chvíli ještě po ní jel.Ten co po mě skočil se začal zvedat a chtěl za§točit znovu ale já jak skočil jsem ho silou odhodil a on prolétl oknem.Zatímco jsem se soustředil na toho jednoho ten druhý se ke mě přibližoval a skusil mě drapnout ale na poslední chvíli jsem uhnul.Uslyšel jsem nějaké další hlasy a vypadalo to na vojáky kteří běží nahoru.Rychle jsem šel do pracovny toho šéfa a drapnul force krystal a vyběhnul jsem na chodbu.Podíval jsem se ke schodům ale rozhodnul jsem se že pojedu výtahem do 2 patra a odtaď vylezu oknem a půjdu k lodi.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitimeSat Oct 18 2008, 13:17

Bespin, Oblačné město

Vstoupil si do výtahu a sjel si do druhého patra. Krystal sis schoval a když se výtak zastavil, dveře se otevřeli a
Stůjte, ani hnout
ty jsi zůstal stát tváří před hlavněmi místních bezpečnostních sil.
Kdo jste?
zeptal se jeden z těch před tebou

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Sponsored content





Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pryč z domu (výcvik for LaMpA)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: