OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pryč z domu (výcvik for LaMpA)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 01 2008, 19:28

Bespin, oblačné město

Mistr se na tebe slabě usmíval a ukázal dolů. Na podlaze lodi před tebou ležel malý kus permabetonu. Ostré hrany nasvědčovali tomu že tento kus byl vyříznut světelným mečem.
Dobře, teď vezmi všechny své emoce, jejichž sílu jsi tak pilně a svědomitě posiloval a zkus zvednout tento kámen. Je sice malý, ale bude to významný milník ve tvém výcviku.
a zvědavě tě pozoroval

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 02 2008, 10:57

Bespin, oblačné město

Poté co mi řekl abych zvedl permabeton pohroužil jsem se zase do svých emocí. Soustředil jsem se na ten kámen a přikazoval ať se zvedne. Pořád se nic nedělo a tak jsem si vzoměl na svého otce kterého jsem zavraždil. Najednou jsem pocítil hrozně velký vztek a pořád se soustředil. Pochvíli se kus betonu zvedl a roztříštil na malé kousíčky. Po chvíli jsem se podíval omluvně na svého mistra a čekal co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 06 2008, 10:16

Bespin, oblačné město

Mistr uznale protáhl obličej
Velmi dobře, můj žáku, velmi dobře. Teď jen jestli dokážeš jen s vypětím všech sil, nebo snadno.
řekl a vstal z podlahy lodě
Já půjdu něco obstarat a ty zatím vyčistíš loď od úlomků toho šutru a počkáš na mě na místě, kde jsme se potkali. Přiesu ti překvapení
a usmál se na tebe

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Dec 07 2008, 11:51

Bespin, oblačné město

Ano mistře
Řekl jsem a začal umívat loď. Poté co jsem ji umyl do poslední nečistoty jsem vyrazil na smluvené místo.Jak jsem tam dorazil ještě tam mistr nebyl a tak jsem se opřel o budovu a čekal co bude dál.Měl jsem smíšené pocity a byl jsem natěšený co mi mistr přinese za překvapení.Chvíli jsem čekal a pak jsem uslyšel nějaký hlas.Poznal jsem v něm mého mistra.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Dec 07 2008, 19:33

Bespin, oblačné město

Po cvíli jsi uviděl, jak k tobě mistr beží. Proběhl kolem tebe a houkl na tebe
Zůstaň zde a předveď se
a vyskočil na střechu nižší budovy, kde ti zmizel z dohledu. Po chvíli přiběhl Twielk a někoho hledal, patrně tvého mistra. Najednou se jeho pohled zastail na tobě a obličej se mu zkřivil
TY! Nejdřív porazím tebe a potom tvého mistra!
a odhodil svůj plášť a stál před v jediislém rouchu a s aktivovaným modrým mečem a rozběhl se k tobě s napřáhnutým mečem

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Dec 14 2008, 14:13

Bespin, oblačné město

Zlostně jsem se na něj podíval a aktivoval jsem si svůj meč. Skočil na mne jak na gazelu ale já mu jeho ránu vykryl a opětoval. Ještě víc jsem se rozzuřil a začal na něj útočit. Po chvíli jsem jej dostal na zem a jediným machem jsem jej zabil. Měl jsem hrozně velkou zlost. Podíval jsem se kolem sebe ale nikdo tam nebyl.Znovu jsem se podíval na Jedie a useknul mu hlavu až se skutálela od těla velice daleko.Vypnul jsem si lightsaber a dal si ho k pasu.Uslyšel jsem kroky a tak jsem se podíval kdo jde.Nebyl to mistr nýbrž padawan toho jediho. Znovu jsem si aktivoval meč a čekal jsem co udělá ten vystrašený balíček nervů. Stál jsem naproti němu s aktivovaaným mečem a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Dec 14 2008, 20:44

Bespin, oblačné město

Padawan se podíval na tebe a na tělo svého mistra. Chvíli tam tak stál a nakonec se otočil a začal utíkat

ten duel si vzal nějak hopem
p.s.: nepis za jine postavy

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 15 2008, 14:17

Bespin, oblačné město

Podíval jsem se jak utíká a po chvíli váhání jsem se za ním taky rozběh. Utíkal jsem za ním dlouho než jsem doběhl k jejich lodi. Oddechl jsem si a čekal.






Promiň nechal jsem se unést :elephant:
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Dec 18 2008, 14:26

Bespin, Oblačné město

Chvíli jsi schován čekal před lodí kam se schoval ten padawan a najednou se spustila rampa. A z lodi vyběhlo 12 klonů, zbraně připravené a ten padawan. Kloni vytvořili nějakou formaci a padawan je vedl k místu kde jste se setkali. Kloni obezřetně prozkoumávali okolí a se svými maskami a svojí zbrojí spolu s velkými zbraněmi vypadali nebezpečně

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 04 2009, 14:04

Bespin, Oblačné město

Schovával jsem se za kusem železa který byl plošně zavrtán do země. Jak mne přešli tak jsem si celkem oddych protože bych je jen tak asi nezvlád. Pořádně jsem se rozhlédnul jestli už tady někde nejsou a ihned jsem vylezl a běžel se podívat jak jsou asi daleko. Chtěl jsem si ho vychutnat až bude sám. Běžel jsem tedy směrem kde šli ti vojáci i s tm padawanem, ale najednou na mne začal někdo odněkaď pálit ze zbraně. Rychle jsem aktivoval meč a ránu odrazil, když tu z čista jasna se přede mnou objevil ten padawan a začal jsem s ním bojovat.
Návrat nahoru Goto down
LaMpA
SPAMER
SPAMER
LaMpA


Poeet p?íspivku : 926
Age : 31
Vyznamenání : Král Spamerů
Registration date : 01. 02. 08

Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 22 2009, 21:08

Ciao...Zase jsem na chvíli zpět...tak můžeme pokračovat...:-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pryč z domu (výcvik for LaMpA)   Pryč z domu (výcvik for LaMpA) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pryč z domu (výcvik for LaMpA)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: