OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeFri Jan 02 2009, 14:46

Republiková loď - Orbita Geonosis
Byl jsi vybrán na záchranou misi na Geonosis zachránit Obi-Wana Kenobiho,Anakina Skywalkera a senátorku Amidalu z Naboo...
Byl jsi nachystán v lodi spolu s další dvoustovkou jediu také připravených...
Bylo to pár let od akce na Correlii a od té doby jsi rytíř jedi a Lera je také rytíř jedi a ty máš oboustraný meč kdežto ona zůstala u normálního meče akorát s modrou čepelí...
Mistr Windu šel zhruba doprostřed místnosti a řekl:Jdeme zachránit Obi-Wana Kenobiho,Anakina Skywalker a senátorku Amidalu...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeFri Jan 02 2009, 15:33

Republiková loď - Orbita Geonosis:

Když jsem tak stál mezi těmi jedii už jsem věděl, že určitě mezi ně patřím.Stál jsem tam ani nemukl a čekal až doletíme na Geonosis.Hm..Tato mise je asi opravdu důležitá, když tolik jediů letí na záchranu Obi-Wnana Kenoboho, Anakina Skywalkera a senátorku Amidalu...Zdálo se mi, že konečně jsem na pravém místě kde mohu pomoci.
Už jsem chtěl tam dolů do srdce toho boje, ale musel jsem počkat.

.A koukl jsem se na Leru a řekl:Hele hodně štěstí tam dole a uvidíme se tam.Řekl jsem Leře a pak jse připravoval na akci....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeSun Jan 04 2009, 11:18

Republiková loď - Orbita Geonosis
Lera se na tebe podívala a řekla:Hele je to jenom záchranná mise...Co se může stát???
Připravte se...Přistáváme...Řekl mistr Windu a loď zanedlouho přistála na písku a z ní pomalu začali vycházet všichni jediové...Lera se držela u tebe a když jste vycházeli nedaleko byla Geonosanská aréna Petranaki,kde měli být údajně vězněni...
Všichni se připravte...Řekl mistr Windu a všichni si odepnuli z opasku světelný meč...
Zrovna jste šli do arény,všichni jinudy...Lera šla s tebou a když jste vyšli,uprostřed arény byli všichni zajatci na nějakém zvířeti a kolem nich byly droideky...
Všichni zapli meč a skočili do arény...
Kde se to zanedlouho začalo hemžit droidy...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeSun Jan 04 2009, 11:31

Geonosis, Bojová aréna:

Když jsme přišli do té arény osvobodily jsme Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenoboho, senátorku Amidalu ze spáru droidek.Poté co jsme zničili droideky tak se droidi začali sjednocovat do středu arény kde všichni jediové stáli.
Hm..co příjde teď finální bitva proti těm plecháčům?Hm..Jen jsem tam tak nečině stál a čekal co se bude dít, Lera byla vedle mě tak bys me jako dřive sjednotily síly proti nim.
Těch droidů kolem nás bylo opravdu hodně, mistr Windu šel nahoru tam kde stál Dooku a byli jsme zvědaví co se stane...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeSun Jan 04 2009, 17:14

Geonosis, Bojová aréna:
Mistr Windu přiložil meč ke krku nějakému mandalorianovi a chvíli se bavil s Dookem a potom po něm začaly střílet droidi a on chvíli odrážel střely a potom skočil k vám a droidi začaly střílet po všech jediích a ti je kosili,půlili a ničili...
Lera vedle tebe jich pár sundala odraženými střelami a potom jich pár rozsekla elegantní otočkou a podívala se na tebe...
Usmála se a začala dále ničit droidy a už pár jediu se nedokázalo ubránit střelám a byli zasaženi,zraněni nebo zabiti...
Projela tebou vlna lítosti a také vzteku když jsi viděl ty mrtvé jedie...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeSun Jan 04 2009, 18:00

Geonosis, Bojová Aréna:

Když jsme bojovali proti droidům a viděl jsem jedie umírat zmocnil se mě vztek.Rozeběhl jsem se proti nim a začal kombovat styly a útočit na ně.Nejspíš to bylo špatně, že jse mě zmocnil vztek, ale hlavně jsem chtěl porazit ty droidy, kteří nás ohrožovaly.Droidi pořád přicházeli nakonec začaly přicházet super battle droidi a bylo sněmi těžké pořízení.
Battle drouidova střela mě škrtla levou ruku nachvíli jsem spadl, ležel pak jsem vztal a zaútočil na droida a rozsekal ho.
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeWed Jan 07 2009, 15:47

Geonosis, Bojová aréna:
Droida jsi sice zničil ale zastoupilo ho dalších deset...Sice to byly droidi typu B-1 skoro neškodní ale jejich síla je počet a tu ted právě měli...
Rivene!!!Problesklo ti hlavou a otočil jsi se na Leru,která se bránila třem superbattle droidum v rohu areny u nejakeho sloupu a skoro už nestíhala...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeWed Jan 07 2009, 16:04

Geonosis, Bojová aréna:

Když jsem viděl Leru jak nestíhala přesile super battle droidům, tak jsem se pokoušel probojovat až j ní.
Do cesty se mi pořád pletli B-1 musel jsem je ničit, ale věděl jsem, že si musim pospíšit.Nemohl jsem tak Leru nechat, aby tolik SBD se jí znažila zabít.Tak jsem utíkal přes celou arénu, protože při boji se nás snažili odřiznout od celku.
Rivene, pospěš si musíš Leře pomoct.Snažil jsem se co to šlo už jsem byl blízko, až nakonec se mi do cesty připletli dalši SBD.Kolik jich to bože jěště bude.Tak jsem se postaral o prvního.Lero...vydrž už tam budu, ještě chvíli vydrž!!Nakonec jsem zničil druhého i třetího a doběhl jsem k Leře a podpořil ji....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeWed Jan 07 2009, 16:22

Geonosis, Bojová aréna:
S tvou pomocí se Lera ubránila a droidi byly zničeny...Ty ale hned zastupují další a proto vám zbylo pár vteřin na oddych...
Rivene...Chtěla jsem ti říct že.....AAAAARGGGHHH
Zařvala a spadla na zem ranou jednoho droida do břicha...Rivene...Neopouštěj mě...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeWed Jan 07 2009, 16:33

Geonosis, Bojová aréna:

Když Leru zasahli tak jsem se naštavl a zničil vše kolem sebe.Kolem toho všeho ještě ktomu všude lítali střeli z blásterů kolem mě.Měl jsem se rozhodnout mezi bojem a Lerou a zvolil jsem obě, protože jsem nechtěl aby Lera zůstala sama, tak jsem bojoval blízko ní a chránil sebe a jí před droidy.Droidi pořád a pořád vycházeli a chtěl jsem, aby to už skončilo.Bránil jsem Leru hlavně před droidy blízko ní.To se ty droidi nikdy nevyčerpaj.A přál jsem si, aby to zvládla.Lero vydrž si silná už to bude jsem blízko..Křičel jsem aniž by mě slyšela.To ti droidi nemaj dost?
A pokračoval jsem v boji.Bojoval jsem do posledních sil.A doufal jsem na zázrak....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeWed Jan 07 2009, 16:46

Geonosis, Bojová aréna:
Lera byla v bezvědomí ale jestli žila,tos nemohl zkusit vypátrat v síle protože by ses stal nechráněným proti střelám a byl bys určitě zabit...
Uviděl jsi bývalého mistra Lery Grendera jak se k vám snaží přiblížit spolu s tvým mistrem ale ani nedošli do půlky cesty a byli zastřeleni ale od Lery ses nemohl oddálit,neboť by byla nechráněna a droidi by ji dorazily...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeWed Jan 07 2009, 16:53

Geonosis, Bojová aréna:

Když jsem viděl naše mistry jak se snaži k nám doplížit, a pak jak je zabili.Myslel jsem si, že je to konec protože yž nás moc nezbývalo.Od Lery jsem nemohl odejít už totiž nás obklíčili na tolik, že jsem měl co dělat nás ubránit.
Ale bránil jsem nás co to šlo a doufal, že nám nějaký mistr pomůže.Nebo to nejspíš nepřežiju ani já...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeWed Jan 07 2009, 17:01

Geonosis, Bojová aréna:
Všude bylo mnoho těl mrtvých jediu a zničených droidu...Pak jakoby ti do ruky vletěl meč Lery a aktivoval se...
Měl jsi ted dvakrát větší šanci na ubránění se...
Chvíli jsi se bránil a potom jako kdyby mezi tebe a Leru vletěla střela a odmrštila tě až do středu arény a Leru to odmrštilo k vám...
V kruhu byli přeživší jediové a Lera...Mistr Windu se chvíli vybavoval s Dookuem a potom k vám přilétli nějaké lodě-nejspíše výsadkové- a zničily droidy...
Vyzvedli vás a ty jsi byl s Lerou a jen s těmi vojáky v jednom výsadkovém člunu...
Lera byla na nosítkách a vojáci ji ošetřovali a ty jsi z ní cítil že žije...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeWed Jan 07 2009, 17:13

Geonosis, Bojová aréna

Ucítil jsem, že Lera žije a je v pořádku v dobrých rukou.Konečně nějaká pomoc dorazila a otočil se status bitvy na naši stranu.Konečně,..Lera je na nosítkách a já to přežil nic lepšiho se nemohlo stát.Byl jsem rád, že jsem to ve zdravý přežil, ale když jsem se podíval tam dolů natu padlé jedie přestal jsem se radovat.Mezi těmi padlými jedii byli také můj a Leřin mistr.Ale radoval jsem se jen chvíli, protože tato bitva není dokončena.Anakin a Obi-Wan pronásledovali Dookua a mi jsme měli na práci něco jiného.Zbavit se obchosní federace na této planetě.Konečně se začali sjednocovat síli s Coruscantu, ktéré sem přiletěli i s mistrem Yodou.A začali jsme se pouštět do další bitvy.
Museli jsme zničit jádra z lodí ve kterých měli velitelství.A navíc vojáci se museli postavit Geonosanským válečníkům.
Když jsem viděl pokrok bitvy tak jsem myslel, že vítěztví bude naše....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeThu Jan 08 2009, 14:09

Geonosis, Bojová aréna
Nějak jsi se dozvěděl že jsou ti vojáci kloni ale bitva ještě neskončila a mnoho klonů padalo za republiku...
Pane letíme na to shromaždiště...Ozvalo se z pilotní kabiny...
Mohutné kolosy AT-TE střílely po droidech a ti nedokázaly vzdorovat tomuto arzenálu a tak byly zničeni...
Ovšem i AT-TE nevydrží všechno...Jeden halfire droid vystřelil raketu,která dokonale zamířila na kabinu pro řidiče a zničila celý stroj...
Ovšem i ve vzduchu probíhala bitva...Stíhačky typu V-19 ničily supí droidy a naopak...
Věděl jsi jen jediné...Pokud republika vyhraje,bude mít hodně veliké stráty...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeThu Jan 08 2009, 21:19

Geonosis, Bojová aréna:

Když Republika povolala kolni do války věděl jsem, že to nebude jen tak.Republika musela být zofalá když povolala tuto armádu klonů.Věděl jsem, že když tato válka začne bude asi hodně dlouhá..
Poté co jsme letěli směrem na shromaždiště tak kolem nás proletěla střela z halfiru...Pozor!!Halfire...!Zakřičel jsem na pilota, který jen ofous uhnul té střele.Dostat se na shromaždiště přes takový arzenál droidů nebude vůbec snadné.Bože ty droidi maj sešněrovanej vzduch i zem, to budou jatka...Říkal jsem si při pohledu na zem a oblohu.
Klonský pilot říkal, že se blížíme ke shromaždišti...



Moc chyb tam není ale přece...napsal jsi naneštěstí jsme ten pád všichni přežili...to nechapu...asi překlep že???a cestu ke shromaždišti jste hledat nemuseli...Stačilo jít proti droidum a kosit je...
oprav to a mužem pokračovat...

Checkman
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeSun Jan 11 2009, 14:14

Geonosis
Přiletěli jste na shromaždiště,kde bylo mnoho klonů a asi dvacet jediu,kteří vedli klony do bitvy...
Vystoupil jsi a přišel k tobě jeden klon s červeným označením...
Pane...Moje jednotka čeká na vaše rozkazy...Já jsem Commander Fox...Řekl a překontroloval si zbraně a granáty a výbušniny...
Kolem vás prošel jeden kolos AT-TE a jeho děla chrlily oheň a zkázonosnou hmotu...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeSun Jan 11 2009, 14:33

Geonosis:

Koukl jsem se na commandera Foxe a řekl:Dobře commandere Foxi, vemte svoji jednotku a musíme zaútočit na droidy...,vydáme se na prostranství půjdeme před AT-TE..Když jsem to dořekl tak jsem pokračoval s commanderem Foxe a jeho družstvem směrem, kudy šlo AT-TE.Celé jednotce jsem řekl:Dávejte pozor, to AT-TEčko přitahuje pozornost spider droidů...Pokračovali jsem dál narazili jsme na oddíly lehkých droidů, které jsme jako po másle zníčily.AT-TE narazilo na spider droida...Koukl jsem se na svoji jednotku a zakřičel:Pozor Spiderdroid...!!!!Jen co jsem to dořekl Spiderdroid vystřelil směrem na mě a moji jednotku naneštěstí jsem uskočil a zachránil se, ale to nemohu říci o dvou členech družstva...Poté co je zasáhla střela ze Spiderdroida jsem se rozběhl proti Spiderdroidovi a skočil jsem ze skalky, která byla kousek podél cesty po které jsem šly...Dopadl jsem na spiderdroida, zmatl jsem mu sensory takže mě nemohl zaměřit a jednoduše jsem ho zapíchnul do hlavy.
Poté co jsem zničil Spiderdroida jsme pokračovaly dál...Cestou jsme opět narazily na lehké droidi, které jsme porazily a občas na droidy typu-SBD, kteří byli trochu těžší oříšek...
Pak jsme pokračovaly dál....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeThu Jan 15 2009, 18:04

Geonosis:
Šli jste spolu s celou 501st legii vstříc droidum a ničili jste je spolu s jedii,kteří kosili a ničili a odráželi střely...
Tak jste vše ničili,až se separatistická armáda vydala na ústup a vy jste se za nimi vydali až jste dorazili do uzkých uliček,kde se AT-TE nevešly a vy jste useli sami...
Pane musíme jít tudy...Sice nebudeme mít podporu těžké techniky ale musíme vniknout na ty nepřátelské lodě a odpálit je zevnitř...A možná že budeme první,kdo pronikne na nepřátelskou loď...
Řekl Fox aby naladil trochu příjemnější vzduch...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeThu Jan 15 2009, 18:20

Geonosis:

Koukl jsem se na Foxe a řekl:Dobře Foxi, jdeme na ty droidy samy, ale doufám, že nás tam nic nepřekvapí...
Pak jsme se vydaly z Foxem a s družstvem vstříc droidům.Šli jsme cestou za droidama, ale byla tam skála, která měla u prostřed úzkou uličkou, kterou utíkali droidi.Vydali jsme se jí též, ale věděl jsem, že se něco stane a měl jsem stoho špatný pocit...Nejspíš jsem nebyl jediný kdo stoho měl špatný pocit, připadalo mi jako by se to i Foxovi nezdálo.
Koukl jsem se na Foxe:Foxi, dávejte pozor může tu něco být...Pak jsme plíživím krokem pokračovali dál a dál.
Šel jsem ve prostřed družstva a najednou jako bych něco zahlédl na kusích skály asi tak pět pater nad námi..
Najednou se k nám začali slétat geonoští válečníci..POZOR!!!geonosani lítaj ze skal...!!!Zakřičel jsem na vojíky...
Pak se Fox skryl za kus velkého balvanu a svými blásteramy začal střílet po geonosanech.Zato já a zbytek jsem čekal až sletí ke mně dolů, abych na ně měl lepší výhled a v té úzké uličce neměli moc prostoru na obranu...
Nakonec jsme je pobili...Měli jsme ztrátu dvouch mužů.Sebrali jsme se a pokračovali k separatistickým lodím, až na konec té uličky.Ale na konci nás čekalo nemilé překvapení....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeThu Jan 15 2009, 18:28

Geonosis:
Šli jste dále ale ulička jakoby nekončila a furt jste prolézali kameny a balvany a furt jste kosili droidy...
Pak jste došli skoro ke konci,kde byly trosky LAAT/i gunshipu a tam byly Super battle droidi,kteří vás ihned pokropili blasterovými výboji a nutily vás skrýt se za kusy LAAT/i...
Pak se tam přikutálely tři droideky a ihned se rozbalily a ukázaly vám jejich zbraně, z kterých ihned začala pršet červená horká hmota...
Měly i energetické štity,od kterých se vaše pokusy o opětování palby ihned odrazily...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeThu Jan 15 2009, 18:43

Geonosis:

Opětovná palba byla zbytečná, protože měli štíty, kterými se výborně chránili.Byla to prudká sprška jako by bozi měli svůj den.Část jednotky se schovával za LAAT/i a ostatní za balvanama.Nejdřív bys me měli zničit SBD a až pak droideky...Střeli, které mi lítali kolem hlavy mi znemožňovali mluvit na Foxe...Připravil jsem se a v běhl jsem před střeli, rychle je odrazil, použil jsem sílu odstrčení a rychle skočit k Foxovi, který byl za balvanama...
Koukl jsem se na Foxe:Foxi, nejdříve bys me měli zaútočit nato SBD, a pak vyřídit ty droideky ano?!...Kývli jsme na sebe a Fox vstal a začal prudce pálit na SBD a tým ho podporoval...
Já jsem jen čekal až zničí to SBD, abych mohl na ty droideky, který se tak rychle vzpamatovali...
To SBD má výdrž, ale po takové spršce to nevydrželo a bylo zničeno.Konečně jsme zničili prvního a snažili jsme se upoutat pozornost těch droidek..Stoupnul jsem si za LAAT a poblíž ležel balvan, který jsem pomocí síly nadzvedl a schodil ty droideky do propasti...Podpořil jsem družstvo tím, že jsem je pochválil zato jaký kus práce udělaly a pokračovaly jsme dál k lodím...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeThu Jan 15 2009, 19:13

Geonosis:
Chtěli jste zničit SBD ale droideky vás nepustily k ničemu jinému,než k zničení jednoho...
Chvíli jste se bránili ale nemohli jste přejít do ofenzívy protože vás droideky držely ve skrytí...
Vypadalo to beznadějně a vám nepřicházeli posily naopak droidům se přikutálelo dalších pět droidek a vypadalo to s váma beznadějně...
Až pak přilétlo LAAT/i a zničilo droideky a SBD a ty laciné plechovky,kterým říkali battle droidi....
Z LAAT/i se snesli na zem čtyři členové RC komanda a zajistili oblast...
Pane my sme Iont Squad....Máme za úkol proniknout do té separatistické lodě a infiltrovat ji a zmizet...
Řekl velitel týmu a pak se rozhlédl...
Ta loď je od nás půl kilometru na sever a já jsem Iont Boss....Tady přítel v červeném je Cant a v zeleném Rick...A tým uzavírá Ionter tady v modrem...
Představil tým Iont Boss a vydali jste se kupředu...
V čele jsi byl ty a Fox spolu s Iontovým týmem a před vámi se objevila skupina SBD...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeThu Jan 15 2009, 19:23

Geonosis:

Když k nám přiletěli v poslední chvíli Iont Squad myslel jsem, že nám je sám poslalo nebe...Tito hoši nám zachránili život a jěště jsme měli debatu kdo a jak se jmenuje...Pak jsem pokračévali dál poté co jsme narazili na ty SBD iont squad zprava, Fox zleva já uprostřed jsem odrážel střely a oni opětovali palbu.Po zničení SBD jsme postupovali co nejrychleji to šlo, protože šance a čas se krátil, ale pokdaždé se oběvil nějakej ten nepřítel kterej by nás snažil zastavit..Byla to jen skupinka battledroidů, který byly lehký cíl.
Pak jsem konečně došli až k lodím a museli jsme se nějak dostat dovnitř.Koukl jsem se na Foxe a řekl:Co teď?
A koukal jsem na loď CIS...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitimeThu Jan 15 2009, 19:35

Geonosis:
Iont Boss na tebe pohlédl a zasmál se pod helmou což jsi samozdřejmě neviděl...
No...Tak tohle vyřeší tady náš přítel Ionter...Řekl a luskl prsty načež Ionter šel nastavit nálože na dveře do lodě...
Pak jste se schovali a ozvalo se hlasité bouchnutí a dveře byly zničené a vy jste chtěli vlétnout dovnitř tak vás zezadu překvapily droideky a začaly vám znemožňovat vstup do lodě...
Pane...Já a můj tým tu zůstanem a odlákáme je...Vy běžte s RC týmem do lodě a odbouchněte ju...Řekl Fox a chytl tě a odstrčil tě do díry v lodi a sám šel se svými muži jít dělat odpor droidum...
Ve stejný okamžik se uzavřely vzduchotěsné dveře a vy jste nemohli jít ven...
Slyšel jsi jen vykřiky Foxových mužů a po nějaké době jsi slyšel zvuk LAAT/i...Ale asi to nikdo nepřežil...
Pane musíme se rozdělit,než nás najdou a uvězní...Tady máte nálože a vydejte se tudy...Řekl Iont Boss a dal ti nálože a ukázal ti cestu k výtahu...
Pane...Musíte odpálit generátor...O zbytek se už postaráme...Setkáme se tady...Řekl Iont Boss když jste sledovali hologram lodi a on ukázal bod nejvýše v lodi...
Výtah vás doveze sem...Ke generátoru...A ukázal na skoro půlku výšky lodi a pak pokračoval...Dáte na generátor nálože a zmizíte...Chápete???Tak jo hoši jdeme...
Řekl Iont Boss a nastoupil do výtahu a jeho tým také...Samozdřejmě každý člen do jiného...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: