OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 15 2009, 19:53

Geonosis:

Potom co jsem se řídil hologramem jsem nastupil do výtahu a jel nahoru...Ve výtahu jsem se skrýval, jelikož všude byli droidi a geonosani.Vyjel jsem výtahem až ke skladovacímu prostoru droidů, protože jsem se pak musel vydat dál sám.Droidi ve skladu jěště nebyli aktivovaní a byli v neaktivním režimu...Kolem bylo tucet droidů.Tohle jestli se probudí jsem mrtvej...Řekl jsem si a doufal, že se ty SBD neprobudí.Kousek odtud jsem narazil na konzoli.Šel jsem ke konzoli:ÁÁÁ podívejme co tu máme....Snad se mi podačí napíchnout konzoli a snažit se přetížit generátor, který přesouvá droidy v boxech.A povedlose boxy explodovaly, ale to přivolali jen nepřítele.Přišli SBD a dvě droideky.Nejdříve jsem se zbavil SBDčka a pak jsem se zaměčil na droideky..Použil jsem sílu a odstrčil jsem droideky na zaď a explodovali...Pak jsem pokračoval dál až k místu kam mám dát nálože...
Dal jsem první nálož na místo určení a pokračoval jsem k místu druhému.Narazil jsem na battle droidy, které jsem zničil.Nakonec jsem dorazil k místu druhému položil jsem nálože...A už chybž jen jedno místoa pokračoval jsem do řídicího centra lodi...
Vyjel jsem dalším výtahem do nejvyššího patra...Před výtahem stály droideky použil jsem sílu rychlost než něco zpozorovaly byly na kusy.
Šel jsem k řídicímu centru...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 18 2009, 11:04

Geonosis:
Šel jsi do řídícího centra,kde tě čekaly pouze battle droidi a ti byly v okamžiku do šrotu...
Potom jsi nastavil poslední nálože a šel jsi na místo setkání,které bylo skoro úplně na vrcholku lodě...
Přišel jsi k místu setkání,kam po chvíli přiběhli Cant a Rick a za nimi běželi a stříleli SBD a oni utíkali co nejvíce mohli a sanžili se opětovat palbu...
Pane...Velitel a Ionter jsou mrtví a my jsme ti,kdo zbyli...Řekl Cant stále v běhu...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 18 2009, 11:29

Geonosis:

Když Rick a Cant utíkali před tou hrstkou battle droidů musel jsem jim pomoct.Běžel jsem za nimi, když už jsme byli blízko sebe tak jsem přeskočil Ricka a Canta a začal jsem bojovat s těmi droidy.Místo toho, aby Rick a Cant přihlíželi tak mě podporavali palbou ze zadu.
Povedlo se mi zničit prvního a potom i druhýho.Cant a Rick zatím připravovali vybavení na útěk a nejspíš doufali, že to výjde.
Hmm..mám nějakej špatnej pocit něco se nejspíš stane...Měl jsem takové narušení síly.
Koukl jsem se na Canta a Ricka...Hoši musíme odsud rychle vypadnout.Jen co jsem to řekl jme hledaly východ...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 18 2009, 11:35

Geonosis:
Pane...Východ je tady...Řekl Rick a pak prošel pár uličkami a pak šel k otevřeným dveřím,kde bylo LAAT/i a čekalo na vás...
Za vámi se objevily droideky a spustily palbu,která vám dávala zabrat a střelba zasáhla Ricka do pravé nohy a pravé ruky...
Cant už přeskočil do LAAT/i a Rick se o to pokoušel taky ale před výskokem ho zasáhla palba droidek do zad a tím ztratil rovnováhu a spadl dolů,kde ihned zemřel...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 20 2009, 22:17

Geonosis:

Poté co droideky zasáhly Ricka se mě zmocnil vztek...Vyzvedl jsem droideky do vzduchu a mlátil jsem s nimi o zeď.
Dokud jsem ty droideky nezničil.Škoda, že Rick už není mezi námi byl to dobrý voják...A dokonce zemřel jěště před tím než jme odjely pryč, není to fér...Potom co jsem hleděl zvýšky na Rickovo tělo jsme odletěli pryč ze srdce boje...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 21 2009, 06:26

Geonosis:
Cant přeskočil v pořádku do LAAT/i ale ty jsi na to měl věětší dálku a skoro jsi nedoskočil a chytl jsi se okraje paluby...
Pak tě chytly něčí ruce...Vytáhly tě a viděl jsi Canta a další RC tým...
Pane...My jsme Beta Squad a máme za úkol zničit továrnu na droidy...Ted půjdete s námi pane...Canta taky můžete vzít...Jestli chcete...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 24 2009, 14:23

Geonosis:

Koukl jsem se na Beta Squad a řekl:Bety, děkuji za pomoc a Canta bych moc rád vzal s sebou a vydame se na továrnu...Potom co jsem řekl Betam co mam na srdci jsme se vydali na továrnu droidů.Sedili jsme v LAAT/i a koukali do zemně, protože jsme přisli skoro o celou jednotku Iont Squad jedině Cant to přežil.Bože..kdy už tento den konečně skončí je to jako noční můra, která vás pronasleduje všude kam se hnete.Říkal jsem si a pokračovali jsme dál na droidí továrnu...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 24 2009, 15:17

Geonosis:
Letěli jste v LAAT/i dál a dál až vás vysadili v jedné rokli...
Vyskočili jste a LAAT/i odlétlo a hned vás obklíčili geonosani a začali střílet...
Beta Squad se statečně bránila,až už nezbyl ani jeden geonosan...
Pane...Továrna je asi půl kilometru na západ a čekáme tam tvrdý odpor...
Řekl velitel Beta Squad a vydali jste se směrem na západ a ihned bylo naproti vám třicet SBD...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 24 2009, 15:40

Geonosis:

Když jsem se vydali směrem k továrně droidů tak přimo před námi bylo mnoho SBD....Koukl jsem se na Canta a řekl:
Cante musíme něco rychle vymyslet máš granátomet?Koukl jsem se na Canta a čekal co řekne a Cant kívl hlavou a naznačil, že nemá.Tak jsem řekl Beta Squad: Bety schovejte se za tyhle kameny a palte přimo na ty SBDečka..Jen co jsem jim to řekl tak se schovali za kameny a čekali jsem na ně...
SBDečka se přibližovali se blíž a blíž...Až mi došlo, že takové přesile se namůžeme ubránit.
Tak jsem se rozhlídl po okolí a koukal jsem jestli se něci kolem nedá použit...Zahlédl jsem kusy odlomené skály, které jen tak tak drželý.
Jestli se neudržime, nebo-li nás budou dávat tak je čeká konec na, který jejich protokoli nezapomenou..Řekl jsem si v duchu, než dorazí ti droidi..Cante, potřebuju potobě něco až budou droidi poblíž, tak chci abys je nalákal do té štěrbiny u rokle jo?
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 14 2009, 18:56

Geonosis:
Ano pane...
Řekl poslušně Cant a zatím Beta Squad z dálky ničila droidy,hned jak byly na dostřel...
Když se droidi přiblížili,Cant vystartoval do štěrbiny,droidi se na něj zaměřili a zranili ho do nohy...
Cant spadl na zem a podíval se na tebe...Opětoval palbu a droidi už byly na místě,kam jsi je chtěl dostat...
Ale v ráně dopadu byl i Cant...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 14 2009, 19:31

Geonosis:

Když jsem uviděl Canta jak tam leží a jak se brání, nechtěl jsem ty balvany na něj shodit.Nemůžu ho tam jen nechat bezbraně ležet...Rychle co to šlo jsem doběhl k té rokly a snažil jsem se pomoci Cantovi.Cant se pořád bránil a já nevěděl co dělat až jsem dostal nápad, že bych Canta nějak vymezil smrti.
Skočil jsem ke Cantovi a rychle jsem shodil balvany co byly nad tou štěrbinou dolů na droidy, ale to už jsem stal u Canta a silou jsem nad sebou udržel balvany.
Poté mi začaly docházet síly, tak jsem balvany odhodil kus dál od Canta a mě.
Pak jsem spadl na zem a snažil jsem se pobrat dech.
Pak jsem se koukl na Canta který tam ležel a řekl:Si v pořádku Cante....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 21 2009, 14:17

Geonosis
Jo pane...Sem v naprostým pořádku...
Řekl s náznakem ironie a potom se snažil vstát ze svého místa...
Droidi byly zavaleni a Beta Squad byla v pořádku...
Mohli jste pokračovat v cestě k lodi obchodní federace...
Pane blíží se k nám četa droidů a nějací geonosanští trubci...
Zvolal jeden z Bety Squad a namířil zbraní směrem k droidům...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 25 2009, 20:20

Geonosis:

Bety musime nšco vymyslet....Ááá mám nápad zkusime se zkovat za ty balvany snad nás droidi neuvidí, protože jsou hodně přečísleni...
Hned jak sem to dořekl jsme se s Beta squad a s Cantem rozběhli ke shozeným balvanům a shovali za ně a jen doufali, že si nás nevšimnou...
Hm, ale říkal jsem si, že když jsme tady takhle skovaný a za kameny napadlo mě, že buch ty spadlé balvany moch odhodit....
Zatim jsme jen tak seděli a čekali na příchod droidů a na mojí chvíli.....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 26 2009, 08:35

Geonosis
Droidi přišli před balvany a tam se (to nikdo nečekal) zastavily...
Velicí droid udělal pár kroků vpřed a potom si prohlídl ty kameny a cestu kaňonem dál...
Ee to bude stačit...Tady se opevníme...
Řekl velící droid a jeho jednotky se rozptýlily...
Byly přesně tam,kde jsi chtěl a teď přišla tvoje chvíle...
Beta Squad čekala na povel...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 06 2009, 20:22

Geonosis:

Poté co přišli droidi....Konečně sou tam kde je chci mít stačí jen shodit kameny a sou dole a na šrot....Koukl jsem se na ty droidy a jen čekal na vhodný okamžik....
Bety rozmistěte se podel stran kaňonu, pak zkusime zabezpečit oblast tak, aby žadnej droid neutek.Počkáte tam, a když to náhodou nezavali ty další a zbydou tak je zničime...okTak sem se šel připravit na místo kde mam na droidy dohled a čekal až se rozmístí Beta squad....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 07 2009, 10:04

Geonosis:
Bety se poslušně rozmístili na svá stanoviště a čekali na tvůj povel...
Droidi se pomalu přibližovali do míst,kde jsi je chtěl mít...
Mezitím nad vámi probíhala vzdušná bitva...
V-19 létali a ostřelovali supí droidy a naopak a ještě k tomu se tam pletly LAAT/i,které posílali republikové komanda či vojáky přímo do bitvy...
Jedno LAAT/i bylo zasaženo a narazilo do skály za vámi a tím spadly kameny dolů a znemožnili vám ústup...
Museli jste jenom vpřed neboť cesta zpět už nebyla...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 13 2009, 16:35

Geonosis:

Poté co nám LAAT/i zablokaovala cestu sme nevěděli co dál.Zatím sem nechal Bety na místech a přemýšlel co mam dělat dál.
Běžel sem se podívat jak droidi postupují k nám a byli celkem dost blízko.Seběhl sem zpátky k Betam a čekal na droidy.
Jenže než droidy dorazily sem zjistil, že to chce nějakou fintu na jejich přečíslení.Tak mě napadlo, že půjdu do první linie a budu se snažit odrážet střeli drodiů.
Hmm,...asi pudu před betama aby je někdo nezasáh, protože jestli začnous střílet tak moc šancí nám nezbyde.
Řekl jsem Betam, že půjdu před nima a ať se pokusí střílelt hlavně na SBD.Bety...půjdu první a pokusím se odrážet střely, ale budu potřebovat silný krytí ano?
Taj sem seběhl zpět na mé stanoviště a jen čekal na droidy...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 10:05

Geonosis:
Ano pane...
Řekli jednohlasně všichni členové Bety Squad a droidi se přibližovaly blíž a blíž...
Jakmile byly droidi na dosah,začali kloni střílet načež droidi palbu opakovaly...
Střel bylo hodně ale zatím se ti je dařilo odrážet...
Pak se najednou více jak polovina droidů otočila a stáhnula se...
Postupovali jste krok po kroku blíže až jste viděli vchod do továrny...
Nad ním létalo mnoho geonosanských válečníků-trubců střílejících po LAAT/i ale bezvýsledně...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 10:44

Geonosis:

Poté co se droidy stahoval sme útočili víc a víc....
Byl sem před Betama a odrážel střely co to šlo abych na naši straně byli co nejmenší stráty...
Droidy pořád šli blíže a blíže k torvárně, ale mě se to moc nelíbilo myslel sem, že je to past...
Když jsme konečně přišli k bráně...byla zavřená..
Hm,..něco se mi tady pořád nezdá nejspíš je to past...Jen co sem to domyslel se pomalu otevírala brána....
Bety!...skovejte se za ty kameny je to nejspíš je to past!
Poté bety zaběhly za kameny a čekaly sme co z té brány vyjde...Snad to nebude spiderdroid to by nám tak chybělo...
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 11:00

Geonosis
Vevnitř nebylo právěže vůbec nic...
Bety zmateně koukali na tebe a potom dovnitř,protože nechápali situaci...
Potom za vás vlétlo několik geonosanských trubců a zevnitř vycházely droidi...
Dva členové Bety Squad byli přímo před tvými zraky popraveno a geonosanští trubci mířili na tebe a na zbytek Bety Squad...
Pak tam vběhlo pár klonů a geonosany zabili ale droidi je hned zastelily...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 11:09

Geonosis:

Poté co mi zemřela půlka jednotky...
Sme se zbytkem vydali k bráně továrny kde byli další droidy, ty sme uspěšně pobily a postupovali dál..
Z ničeho nic k nám přišli SBD a dlší droidi a pálily na nás tak sme udělaly kruh, aby sme byli na všech stranách a zasáhli tim více droidů..
Ale droidů přibývalo víc a víc....Už se to nešlo zvládnout.
Bety taky byli dosti vyčerpaný a bojovali sme jak o život....
Těch droidů je víc a víc ta továrna je dělá strašně rychle...
Bety bojujte musíme je porazit!
Ale nešlo to až sme se vzdali..raději sme se jim vzdali než bys me byli zabiti.
Chtěl sem tim získat šanci a výhodu....
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 19:50

Geonosis:
Droidi vás obklíčili a vzali ti meč,načež ho zničili...
Pak tam přišel droid,na kterém byl hologram nějakého separatistického vůdce,který se posmíval...
ÁÁÁ...Tak jedi viďte???Klony zabijte a toho jediho mi přiveďte do mého raketoplánu a dejte mu tu novou drogu na omezení a zeslabení té jeho síly a jeho smyslů...
Řekne muž z hologramu a droidi začali střílet do Bety Squad až nezbyl nikdo...
Potom přiběhl droid s injekcemi a geonosani a vpíchli ti drogu...
Viděl jsi před očima temno a zrak se ti pořád zamlžoval...

...

Raketoplán separatistického vůdce
Probral jsi se na křesle připoután a vedle tebe byli geonosanští trubci...
Pokoušel jsi se spojit se se Sílou ale nešlo to...
Zatím ten muž z hologramu přišel k tobě a prohlédl si tě od hlavy k patě...
Ty jsi ten jedi...Jak se jmenuješ??
Zeptal se tvrdě načež ti dal ránu pěstí...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 19:58

Raketo plan separatistického vůdce

Jestli si ten separák myslí , že mu něco řeknu se mýlí..
Koukl sem se na toho vůdce a řekl...Jestli si myslíte, že vám něco řeknu ste vedle...Takovýmu odpornýmu separatistovi nic neřeknu...
Koukl sem se na něj a pousmál...
Čekal sem jak bude reagovat nato co sem mu řekl.
Jen počkejte jak navažu spojení se silou...
Naštvaně sem mu řekl..
Návrat nahoru Goto down
Checkman
Clone Commander
Clone Commander
Checkman


Poeet p?íspivku : 2441
Vyznamenání : Republikový odznak cti,odvahy a oddanosti
Registration date : 24. 04. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 20:20

Raketoplán separatistického vůdce
Sepák se trochu zarazil-asi čekal,že mu odpovíš své jméno...
Pak kývl na geonosany a ti ti dali ránu do hrudi tak silnou,až jsi musel vyplivnout krev...
Takže se zeptám znovu...Jak se jmenuješ???Věř tomu,že když neřekneš nic tak tě to bude bolet o hodně víc než teď...
Řekl a začal se ďábelsky a hlasitě smát...
Návrat nahoru Goto down
Riven Fall
Padawan
Padawan
Riven Fall


Poeet p?íspivku : 66
Age : 30
Registration date : 26. 12. 08

Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 14 2009, 20:32

Raketoplán separatistického vůdce

Poté co mi dal ten geonosan ránu sem už nemohl vydržet...
Tak sem řekl mé jméno:Jmenuju se Riven Fall...
Pak sem se koukl na separatistu jak se směje..
A zeptal sem se ho..Co semnou ted´ hodlíte dělat ??HM...
Zeptal sem se ho a koukl na něj a čekal co zněho vypadne...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall   Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prach smrti v ústech - Mise pro Riven Fall
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: