OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Výcvik - Joemandel

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 14:33

Naboo, kantýna

Chvíľu som rozmýšľal nad tou ponukou aby som aspoň vyzeral, že nad tým rozmýšľam.
Určite to musí byť zaujímavá osoba. Bude mi cťou spoznať ju.
Zašepkal som a vyčkával, čo sa bude diať ďalej. Majster Koth mal na tvári ten istý kamenný výraz ako vždy.
Bol som ale spokojný, že je tu hneď niečo, čo by nás mohlo naviesť správnym smerom.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 14:43

Naboo, kantýna

"tak dobře", řekla barmanka, "zatím se posaďte, já obsloužím pár lidí,seženu ho a pak vám řeknu."
Seděli jste u stolu a nic jste neříkali. Koryan byla jako na trní, ty a mistr Eeth, který se zatím vrátil ze sadu (protože tam nikdo nebyl) jste taky mlčeli.
Konečně po chvíli se vrátila.
"Tak, můžete jít, sejde se s vámi u bývalých přístavních doků. Koryan, ty víš kde to je, že jo? já s váma jít nemůžu, musím tady být až do večera. ale nezapomeňte říct, kdo vás poslal!" zamávala vám. zaplatili jste pití a šli pryč.
"Mám z toho špatný pocit," pravil Eeth Koth, "jde tot totiž podezřele hladce." Koryan mlčela, byla pěkně nervozní.

naboo, bývalý přístav

byl to přístav u řeky, kde dříve kotvilo spousty lodí, ale dnes tam bylo jen několik zrezých remorkérů. město nemělo peníze na odstranění vraků - nebo mělo ale pořád se to odkládalo. kolem bylo několik opuštěných budov.
"Máme jít do budovy C," řekla Koryan, "což je támhle." Došli jste k budově C.
To se mi nějak nelíbí...
A měl jsi pravdu. Proti vám náhle vykročili dva twilekové s blastery a pocítil jsi, jak se někde skrývají dva další.
Ajta...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 18:04

Naboo, bývalý prístav

Z ničoho nič sa objavili dvaja twillekovia s blástermi. Do šľaka! Vedel som, že sa tu niečo robí.
Už som vytiahol svoj svetelný meč. Chcel som povedať Koryan aby utiekla, ale cítil som, že sa niekde ukrývali ďalší dvaja a tí by ju utiecť nenechali.
Koryan, drž sa pri mne.
Otočil som sa k majstrovi.
Mohli by sme to vyriešiť aj bez zbytočného krvypreliatia nie?
Nadhodil som napäto vyčkávajúc.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 13:14

Naboo, bývalý přístav

"nejsme magoři," řekl jeden z twileků, "nechceme se pouštět do bojů s rytíři jedi. jen víme, že tu čmucháte a chceme vás varovat."
skočil jsi mu do řeči: "jo varovat? a před čím? že se v továrně skrývá nějaké zlo, na které nemáme nebo co?"
"padawane, klídek!" položil ti mistr Koth ruku na rameno. Ten dotyk tě uklidnil a cítil ses bezpečně.
"hele ale jakto že Nika z kantýny věděla o tom co chceme dělat?" vypálila otázku koryan.
"kdo je nika?", nechápak twilek, "no nic, chtěli jsme vám jenom todle. Dávejte si bacha do čeho se pouštíte a nechte to radši bejt, protože i kdybyste udělali co mohli a skončilo to "dobře" tak to stejně nikam nepovede." s tím odešel.
bylo chvíli ticho a Koryan se pak zasmála.
"hehe, mistře Kothe, měl jste pravdu. Nika byla špatná stopa. Fakt nám dala schůzku s nějakým dealerem, protože tady šlo očividně o něco jiného."
"Snaživá dívka," zabručel Eeth, "máš zajímavé přátele. No nic. myslím že dealera asi vynecháme a přesi jenom se podíváme rovnou do továrny, tyhle hoši nám toho pověděli dost."
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 14:01

Naboo, bývalý přístav

Majster, myslíte, že by sme mali ešte raz preveriť riaditeľa a prehľadať továreň ešte raz? Niečo nám muselo uniknúť a riaditeľ sa zdal byť dôveryhodný.
Povedal som trochu naštvane, nakoľko mi to pomaly začínalo liezť na nervy. Štvalo ma, že stále toho nemáme dosť, teda skoro nič. Nesmiem byť zúfalý. Akoby sa Sila od nás odchýlila.
Aj keď mi to lezie na nervy, musíme to dotiahnuť do konca a zachrániť ľud Naboo.
Povedal som si potichu.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 26 2010, 19:44

Naboo, bývalý přístav

Mělj si dojem, že Síla se od vás nějakým divným způsobem odchyluje, ale vsugerovával jsi si, že je to jen tvůj dojem, protože je s vámi sestra a ty jsi poněkud rozrušený.
"Falešné stopy, no stane se," povzdech si Koth, ale rezignovaně to nebylo, "půjdeme tedy přímo ke zdroji. Do továrny. a jestli tam nic nenajdeme, useknu si roh."
"To byste ale pak nebyl tak hezký!" začervenala se Koryan.
"No, však oni mi rohy zase dorostou. Zato jiná část těla nedoroste!" k tvému neskutečnému udivu na Koryan šibalsky mrkl.
"Co to toto..." chtěljsi se zeptat, ale Koth byl najednou jako vyměněný.
"ale no tak padawane, i jedi si musí někdy zalaškovat. Takže, vzhůru k továrně"
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 27 2010, 16:19

Naboo, bývalý přístav

Majster Koth flirtuje...To ma teda podrž.
Preblesklo mi hlavou a tak som nad tým len pokrútil hlvou. Je to predsa moja sestra a tak som sa cítil trochu blbo. Koryan nikdy nebola zaťažená na zabrakov, to skor na chissov.
Tak teda, hor sa do továrne.
Zavelil som dúfajúc, že tam tentokrát niečo nájdeme.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:55

Naboo, továrna

Neušlo ti, jak Koryan po Eethovi pokukuje a on se uculuje. Bylo ti to strašně divné a cítil ses podivně. v tuto chvíli bys nejradši uvítal, kdyby vás napadlo komando droidů vedené samotným hrabětem Dooku.
jenže místo hraběte Dooku tam byl akorát vrátný z továrny, co vás pustil dovnitř. Převlékli jste se do uniforem a rozhodli se, že prohledáte podzemí továrny.
"To je pravda," ozvala se Koryan, "v těch chodbách a potrubí tam by toho mohlo hodně být. Protéká tam podzemní řeka - a hlavně tu kdysi stál hrad, ze kterého zbyly už jen právě tyhle chodby."
"To jsem nikdy nevěděl", zabručíš. Koryan pokrčila rameny a usmála se.
"to proto, že jsi tu léta nebyl. já tu žiju a tak o místě, kde pořád jsem toho chci co nejvíc vědět. takže postupujme kupředu!
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 19:10

Naboo, továrna

Cítil som sa dosť blbo, keď majster Koth flirtoval s mojou sestrou. Potom padla reč na tie chodby.
Takže tu býval hrad....naozaj by to bolo skvelé miesto na ukrytie niečoho takého...
Poznamenal som.
Akurát, že by jednému z toho asi preskočilo, tráviť tu celé dni. Ten, kto je za tým všetkým asi nebude úplne kompletný.
Vliezli sme teda dovnútra. Zelený to tam prehľadával skenerom. Vtedy som to pocítil. Úplne jasne. Niečo mi tam nesedelo. Šiel som rovno za tým pocitom a zbadal som schody. Pravdepodobne viedli do tých podzemných chodieb.
Majster, našiel som to!
Zvolal som. Majster mal asi pravdu. Moje zmiešané pocity mi bránili v sústredení. Teraz som to pocítil jasne a zreteľne.
Je to tu dosť stiesnené a tmavé.
Dodal som.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 16:01

Naboo, podzemí továrny

"opravdu důmyslně ukryté." pravil mistr a šel jako první. za ním šla Koryan a nakonec ty.
Chodobička vedla pořád rovně, byla vlhká a stísněná. pak se najednou prudce svažovala dolů a vy jste zanedlouho padali. Po chvíli jste dopadli na něco měkkého. nějaké pytle.
"kde to sakra jsme?" rozhlížela se Koryan, "nevím že by tu něco takového bylo... Nacházeli jste se totiž v osvětlené velké hale. Bylo tam plno vypnutých bitevních droidů, a nějaké vozy.zapátral jsi v síle a vycítil, že vlevo za zdí je další místnost, kde jsou nějací lidé.
"ano, cítím je taky. A jejich úzkost...." otočil se na tebe mistr Koth. Koryan pravila:
" Musí to být vězni, asi vědci, co pátrají na látce co by otrávila vodu." překvapeně jste se na ní koukli.
"Jak to víš?"
Koryan náhle vytáhla blasterovou pušku, něco stiskla na náramkua bitevní droidi ožili.
"Protože já jsem vedoucí tohodle projektu. Pracuji pro separatisty. hezky jste mi vlezli do pasti. To si říkáte jediové?"
Tak to je totálně v hajzlu...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 17:32

Naboo, podzemí továrny

Po šokujúcom Koryaninom odhalení sa ma zmocnila úzkosť a zlosť. Teda všetko to, čo je v rozpore s kódexom Jediov.
No jasné...
Došlo mi.
Tie výkyvy v Sile, ktoré som stále cítil. To si bola ty!
Napriek všetkému som ešte nevytasil svoj meč. Pomaly som sa približoval ku Koryan.
Čo matka a otec? Čo si pomyslia, keď sa dozvedia, že si sa spolčila s nimi? A hlavne mi odpovedz...prečo?
Chytil som ju za ramená a oči sa mi leskli akoby som mal vyroniť vodopád sĺz.
Ešte nie je neskoro! Alebo chceš mať na starosti milióny životov na tejto planéte? Povedz ako s tým budeš žiť?
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 09:50

Naboo, podzemí továrny

"proto jsi pořád flirtovala s mistrem Kothem! Abys odpoutala jeho pozornost!" otočil ses na zabraka. vypadal naštvaně a zahanbeně zároven a bylo vidět, jak namáhavě přemáhá emoce. Modlil ses, aby se mu to povedlo, jenže bohužel zvítězily zabracké pudy a on prudce tasil meč.
"To jsi přehnala! teď zemřeš, ať jsi jeho sestra nebo ne! Zaplatíš za všechno co jsi udělala!"
"mistře Kothe..." snažil ses ho uklidnit, ale bylo to jako zastavit rozbouřenou řeku párátkem. odstrčil tě a vrhl se na ní. Koryan stihla uskočit a střelila po něm. Koth střelu odrazil. vyběhl jsi mu na pomoc, jenže to se daly do střelby ostatní droidi.
Odněkud přiběhly stráže s paralyzátory, byla jich přesila, takže jste pro tentokrát padli do zajetí.
"moc mě to mrzí, bratře," pravila Koryan, "ale spolupráce se separatisty je daleko výhodnější. No nic, zavřete je. Pak rozhodneme, co s nimi."
Odváděli vás kamsi do cel...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 19:23

Niekde

Zobudil som sa niekde...neviem kde. Bola tam tma, ale mierne osvetlenie odhaľovalo miestnosť kruhového tvaru. Bol tam všade smrad a sám som sa cítil trochu otupene. Majster Koth mal na tvári zamyslený výraz. Určite v hlave spriadal plán úteku. Najviac ma ale šokovalo jeho impulzívne správanie. Bol by Koryan zabil. Bol som strašne zmätený a cítil som, že temná strana je bližšie a bližšie. Musel som sa dať nejako do kopy.
Majster, myslím, že by sme sa odtiaľto mali nejako dostať.
Koryan ma zaskočila. Prečo? Ako je to možné? Musím sa držať kódexu. Musíme Koryan zadržať a predviesť Republike.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:45

kdesi

"mistře... všiml jsem si že vaše emoce..." osmělil ses ho na to zeptat. Mistr koth mlčel, ale po chvíli pořásl hlavou.
"ta dívka je velmi nebezpečná. nezlobil jsem se na ní, ale na sebe. Zřejmě je náchylná k Síle - ale ne tolik co ty - a když jediové vyhledali tebe tak si jí prostě nevšimli. A ted když se k moci dostává temná strana, musel jí hrabě dooku nějak najít... nebo nevím, ona uměla totiž dost dobře svoje schopnosti skrýt... a počkej ted mě něco napadlo: tvoji rodiče ji mohli odmítnout vydat.. to se někdy taky stávalo..." skočil jsi mu do řeči:
"A ona to mohla vzít jako křivdu... a pak jí našel Dooku nebo někdo od něj a nabídl jí spolupráci!"
"to je velmi pravděpodobné, asi to i tak bylo... no, ted se odsud nějak musíme dostat, pokud možno tajně a přivolat posily. jak vidno naše kominikátory nám sebrali."
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 06:41

kdesi

Musíme sa odtiaľto dostať! Ešte možeme Koryan zachrániť.
Keby tu bol ešte nejaký jedi, mohli by sme sa s ním spojiť, ale teraz sa musíme dostať z tejto cely.
Obhliadol som celú miestnosť ešte raz. Cítil som, že na druhej strane dverí ktosi kráča. Ak to bude len niekto z Koryaniných poskokov, možno by pomohlo oblbnúť jeho myseľ aby túto celu otvoril. Nevedel som ale, či to bol len nejaký droid, alebo niektorý z tých poskokov, čo sa potulujú sem tam po okolí. Priblížil som sa teda bližšie k dverám. Začul som akési kroky. Boli ťažké a nemotorné. Bol to zrejme nejaký trandoshanský poskok. Použil som teda oblbnutie mysle. Na toto som nikdy nebol majster, ale skúsil som to. Mávol som rukou a riekol:
Otvoríš dvere...
Na moje prekvapenie to zabralo. Niečo píplo a dvere sa otvorili. Stál tam trandoshanec, ako som predpokladal. Neovládal som to tak dobre a tak som dúfal, že nám získame dosť času na to, aby sme sa mu stratili z očí.
Ja idem von. A čo vy?
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 16:43

kdesi

vyšli jste ¨na chodbu, puch tam už nebyl tak strašný jako v kruhové místnosti. Světelné meče vám samo sebou sebrali, a tak jsi prohledal Thrandosana a vzal sis blaster. Vibromeče se zmicnil mistr Koth.
"No bezva..." povzdechneš si, "rád bych svůj meč dostal nezpátek. Velmi doufám, že si ho nikdo nenechá jako suvenýr."
"Meč by tolik nevadil," pousmál se ironicky Eeth, "horsí by bylo, kdyby si nechali jako suvenýr tvou hlavu." Naprázdno jsi polkl a radši si následoval mistra a doufal, že ví cestu, ačkoli směrovky ke Koryan nebo těm dalším nikde nebyly. Pak jste radši vlezly do široké roury, co byla kdysi zřejmě větrací šachta nebo něco podobného, ale ted vůbec nefungovala a ohromné větráky byly vypnuté, byly na nich nánosy slizu a prachu. zašklebil jsi se, trochu ti vadilo že se ušpiníš, ale rezignovaně jsi se plížil za svým mistrem.

U otvoru z větrací šachty

Jsou slyšet hlasy, dole je zřejmě nějaká důležitý místnost. No nevypadalo to že by tam gamorreani hráli karty. Mistr Koth se rozhlédne v Síle a předtím ti naznačí aby jsi mlčel.
"Aj", praví pak potichu, "je to zlé. Je tam Koryan to ano ale ještě někdo jiný kdo je náchylný k Síle..."
Trochu popolezeš a snažíš se mříží něco zahlédnout. Slyšíš jen hlasy.
"A tak jsem vzala meč a usekla jsem mu tu jeho hnusnou jedijskou hnátu i s mečem. Měla jsi vidět, jak škemral o milost, cha cha cha! Není nic lepšího jedi co škemrá nebo co se bojí!" vyprávěl nějaký ostrý, ženský hlas, co se zachvíval pobavenou krutostí. Pak jsi zaslechl, jak se tvoje sestra zasmála a podobným tónem odpověděla. Tu druhou ženu jsi neviděl, byla skrytá za nějakými krabicemi.
"No nic, už mě to tu nebaví," řekla a Koryan přikývla, "je tu sranda jako v márnici. Zkontrolujeme ty dva povedený týpky, jejich meče mě pěkně zapadnou do sbírky."
vykročila zpoza krabic. V rukou měla vaše světelné meče. zřejmě jí nedovolili vás zabít, protože jinak by to udělala.
Nebyl to nikdo jiný než obávaná lovkyně jediů, Aurra Sing.
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 10:33

kdesi

Spolu s majstrom sme sa dostali von z cely. Od trandoshana som si zobral blaster a vydal som za majstrom. Vliezli sme do širokej špinavej rúry, kde bol strašný smrad. Malo to ďaleko od vône pečiva v našej pekárni na Naboo. Budem asi trochu špinavý a smradľavý, no dúfam, že nepriateľa to potom v prípadnom súboji aspoň trochu odradí.

U otvoru z větrací šachty

Dostali sme sa k otvoru tej šachty. Zbadal som pod nami nejakú miestnosť. A preto som sa snažil byť čo najtichšie. Potom majster potvrdil moju domnienku v tom, že v tej miestnosti je Koryan. Prekvapilo ma však to, že tam bol ešte niekto náchylný na Silu. Potom som začul ten rozhovor. V žilách mi vrela krv, keď som počul tie chvastavé reči. No povedal som, že musím byť potichu za každú cenu. No neveril som, že by sa Koryan mohla tak skaziť. Už to nebola moja sestra. Dooku sa priživuje na takýchto zúfalcoch ako je ona. Spoza krabíc som najprv zbadal ruku držiacu môj svetelný meč. Bola bledá ako stena. Potom som zbadal zvyšok. Aura Sing to bola. Známa lovkyňa jediov. Po chrbte mi prešli zimomriavky, hoci to bolo len v mojom podvedomí. Čakal som, aký bude ďalší plán.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 10:41

Sklad krabic

Obě výtečnice odešly, a ty s mistrem kothem jste odšroubovali mříž a seskočili dolů.
"Měli bysme se vrátit na coruscant a podat o tom radě jediů zprávu." rozhodl Eeth.
"Jo. jasně." odpověděl jsi. přišlo ti to tak moudré, rozhodně jsi neměl zájem se s Aurrou sám pouštět do souboje. I mostr Koth ocenil že s ním souhlasíš.
"No, mile mě to překvapilo. čekal jsem že se budeš hnát za každou cenu do akce."
"Krev se mi vaří a mám chu´t všechny pozabíjet, ale ještě mi zbyla soudnost."
Vydali jste se na opačnou stranu, než odešly aurra s Koryan. Nebude trvat dlouho a zjistí, že tam nejste, přidali jste do kroku, kde byly hlídky tam jste se plížili.

Už jste byli skoro u východu, jenže ten byl hlídaný. Laserovými paprsky, které se jen tak nedaly deaktovovat. Snad jen odněkud z řídící místnosti...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 10:54

Sklad krabic

Podišli sme k vchodu. Museli sme si švihnúť než sa spustí alarm. Skôr či neskôr zistia, že sa nám podarilo ujsť, avšak vchod bol chránený laserovými lúčmi. Ak sa pokúsime prejsť, upraží nás to. Pravdepodobne tu bude nejaká riadiaca miestnosť, odkiaľ sa to bude dať vypnúť. Lenže to by sme sa museli vrátiť späť do pekla, kde by na nás čakali Koryanini hrdlorezi. Nuž, ale vedel som, že nemáme veľmi na výber.
"Musíme nájsť riadiacu miestnosť aby sme to mohli vypnúť. Lenže tam nás možno budú čakať tie dve. Musí byť iný spôsob. Možno by sme sa mohli pohrať s mechanizmom priamo tu. Koniec koncov káble sa tu povaľujú všade naokolo."
Predostrel som svoj nápad majstrovi, ale sám som si nebol bohvieako istý tým, čo robím.
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 11:03

Sklad krabic

"no proč by ne, zkusit to můžeme..." navrhl mistr a začal se zaobírat kabely. Pomocí Síly je spojoval, rozpojoval ale bez uspěchu. Zdálo se ti že to trvá celou věčnost a že sem během minuty může naklusat koryan v závěsu s Aurrou.
"Proč to nejde... tendle patří sem a tendle zase sem!" Mistr Koth začínal být pomalu rozčilený. jasně, jedijská trpělivost mu je vlastní ale přeci jenom je to zabrak a ty jsou tak trochu nervní. Ups...
"Dráty hnusný!" rozčílil se najednou a pustil do nich salvu blesků. Poděšeně jsi vypískl a skryl se k zemi.
"Ajta"...
Dráty začaly zkratovat, jak sršely, jiskry padaly na zem a zanedlouho se vznítili kolem se povalující papíry. Pomyslel sis, že by se momentálně místo vrhání salv blesků hodilo vrhání vodotrysku.
"To se nám nějak nepovedlo.. víš, moje nervy a tak... heh" koktal rozpačitě mistr, "no nic, musíme najít nějakou jinou cestu, a pokud možno rychle, nebo to tu lehne popelem včetně nás..."

Z jedné strany Aurra ze durhé plameny. Je tu možnost vyskočit z dalších oken, jenže dole hlídkují droidi a když spustí poplahc tak máte v patách celou menší armádu...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
joemandel
High Jedi General
High Jedi General
joemandel


Poeet p?íspivku : 1303
Age : 35
Vyznamenání : sivý jedi hľadajúci medzi temnou a svetlou stranou
Registration date : 06. 03. 10

Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 27 2010, 11:22

Sklad krabic

"Ak by sme aspoň odrezali prívod energie do svetiel, mohli by sme tak získať menšiu výhodu a potom sa preplížiť do hlavnej miestnosti. Musíme sa dostať tam. Je to jediná možnosť."
Nemali sme veľmi na výber. Tak som si myslel, že ten požiar aspoň pritiahne pozornosť a my sa môžeme preplížiť za ich chrbtami. Možno by nám pomohlo vypnúť hlavný generátor prívodu energie. Ak sa vypne hlavný zdroj, zvyčajne naskočí záložný, avšak ten zásobuje energiou len systémy dôležité pre funkčnosť budovy, teda nie lasery pred vchodom. A tak by sme sa mohli dostať von. Problém však ostával ten istý. Ako sa dostať do riadiacej miestnosti.
"Majster. Čo keby sme vliezli naspäť do vetracích šiacht a pomocou nich našli hlavnú miestnosť? Musíme byť ale rýhlejší."
Čakal som, čo on na to a pritom som sa obozretne poohliadal po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výcvik - Joemandel   Výcvik - Joemandel - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výcvik - Joemandel
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: