OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi

Goto down 
+7
Plasma
Darth Eternal Hatred
ScorpiO
Syntax
Elinor Yall
Potan von Kell
Kiwi
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 16:53

Co rikate na Cestu zkazy? Byla to prvni a zatim pro me neprekonana SW knizka, co jsem cetl (pro rypaly - jeste jsem nezacal cist Novy rad Jedi a necetl jsem ruku Thrawnovu, pac ju nemozu sehnat).
Psal jsem do Egmontu a bohuzel kvul islabe prodejnosti prvniho dilu nebudou ty dlasi dva vydavat..jsem strasne nastvanej..
Co vy rikate na toho, co zavedl Pravidlo dvou?
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 18:02

Oni vydají první díl trilogie, a protože se jim nezdá prodejnost nevydají zbytek?
To od něj není hezké.
Zrovna Egmont není nakladatelství, které by vydávání "málo prodávané" knížky mohlo nějak finančně ohrozit ....
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 18:14

Potan von Kell napsal:
Oni vydají první díl trilogie, a protože se jim nezdá prodejnost nevydají zbytek?
To od něj není hezké.
Zrovna Egmont není nakladatelství, které by vydávání "málo prodávané" knížky mohlo nějak finančně ohrozit ....

Jak dis! Hrozne me to mrzi... Sad Ale fakt jsem jim tam psal (na jare), a odepsali mi prave toto, a napsali dalsi plan co budou vydavat.
Stejne tak jsem jim tam psal o ty knizky co schanim, ale uz nemaji nic. Kurna v jakym to vydali nakladu, ze uz nikde nejsou Evil or Very Mad
Jinak tohle mi napsala pani Vajnerova ze budou vydavat (neco z toho uz samozrejme vyslo)


- Dědic Impéria (Timothy Zahn)- únor 2010
- Temná síla na vzestupu (Timothy Zahn) - květen 2010
- Poslední povel (Timothy Zahn)- září 2010



- Nový řád Jedi (9): Hvězda po hvězdě (Troy Denning) - březen 2010
- Nový řád Jedi (10): Temná pouť (Elaine Cunninghamová)- červenec 2010
- Nový řád Jedi (11): Nepřátelské linie I - Sen rebelů (Aaron Allston)
- Nový řád Jedi (12): Nepřátelské linie II - Bašta rebelů (Aaron Allston)
- Nový řád Jedi (13): Zrádce (Matthew Stover)
- Nový řád Jedi (14): Cesta osudu (Walter Jon Williams)
- Nový řád Jedi (15): Heretik I - Zůstatek (Sean Williams & Shane Dix)
- Nový řád Jedi (16): Heretik II - Uprchlík (Sean Williams & Shane Dix)
- Nový řád Jedi (17): Heretik III - Návrat (Sean Williams & Shane Dix)
- Nový řád Jedi (18): Konečné proroctví (Greg Keyes)
- Nový řád Jedi (19): Jednotící Síla (James Luceno)

- Bludná planeta (Greg Bear) - květen 2010
Bludná planeta je vlastně prequel k sérii Nový řád Jedi.

- Republikové komando: Tvrdý kontakt (Karen Travissová)
- Republikové komando: Trojitá nula (Karen Travissová)
Návrat nahoru Goto down
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 18:19

Potan von Kell napsal:
Oni vydají první díl trilogie, a protože se jim nezdá prodejnost nevydají zbytek?
To od něj není hezké.
Zrovna Egmont není nakladatelství, které by vydávání "málo prodávané" knížky mohlo nějak finančně ohrozit ....

mno, právě proto bych řekla, že nevydají zbytek - Egmont se vyloženě specializuje na věci, u kterých očekává vysokou prodejnost a nezdá se mi, že by jejich ediční politikou bylo něco něčím zasponzorovat.
Btw. zajímavé nicméně je, že nevzali v potaz obecně nedůvěru českých čtenářů k trilogiím a podobným věcem, kdy prostě je část čtenářů ochotná koupit takovouto sérii pouze až když ta vyjde celá - právě aby na základě zkušeností předešli podobným zklamáním. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Syntax
Jedi Guardian
Jedi Guardian
Syntax


Poeet p?íspivku : 4961
Age : 34
Vyznamenání : Velitel eskadry Rogue, hrdina Povstalecké aliance
Registration date : 22. 10. 08

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 19:36

Kiwi napsal:

- Nový řád Jedi (10): Temná pouť (Elaine Cunninghamová)- červenec 2010

jo, todle se jim taky nepovedlo :/, a vůbec mě pije krev, že u nás spousta knížek vůbec nevyšla, kdežto v nějakým pitomým Polsku vyšlo snad všechno a nedlouho po originálu, jestli někdy budu mít moc s tím něco udělat, tak přísahám, že udělám!


k Baneovi : nečetl jsem, ani to nemám v brzké budoucnosti v plánu, nějak mě to neláká
Návrat nahoru Goto down
https://www.youtube.com/syntax919
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 19:37

Ono, svým způsobem je blbost to tedka kupovat, protože ti nevydají ty další díly ...
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Elinor Yall
Grand Moff
Grand Moff
Elinor Yall


Poeet p?íspivku : 1818
Vyznamenání : Mírumilovný pacifista
Registration date : 02. 03. 10

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 19:47

Syntax napsal:
Kiwi napsal:

- Nový řád Jedi (10): Temná pouť (Elaine Cunninghamová)- červenec 2010

jo, todle se jim taky nepovedlo :/, a vůbec mě pije krev, že u nás spousta knížek vůbec nevyšla, kdežto v nějakým pitomým Polsku vyšlo snad všechno a nedlouho po originálu, jestli někdy budu mít moc s tím něco udělat, tak přísahám, že udělám!

tohle už jsem někde psala - srovnej český a polský trh Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.elinor.mablog.eu/
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 00:51

Potan von Kell napsal:
Ono, svým způsobem je blbost to tedka kupovat, protože ti nevydají ty další díly ...

No jak kdyz jsem to ddocetl, tak jsem jeste nevedel ze je to trilogie a proste jsem si rikal ze to je tak nejak ukonceny...a pak jsem zjistil ze je to trilogie. A urcite si ma smysl to precist - jak rikam, asi nejlepsi co jsem cetl..je tam proste perfektne probrany ten vycvik, vsechny ty bojove styly, co a jak...navic je to prece jen zla postava a cela knizka je prakticky jenom o sithech, takze konecne zadny svetly chvilky s Obi-Wanem a Anakinem, nebo nejakyma prezivsima Jediama. Proste temna strana Sily vede Smile
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 07:31

mno dle meho nazoru je Baneova trilogie to nejlepsi ve SW. Path of destruction je rozhodne nejlepsi protoze ma hodne pojitek se Staryma Sithskýma Válkama ale ostatni dily sou taky perfektni. Líbí se mi ze v kazdém díle je nejaký odkaz, nebo dokonce primo duch, nejakeho tisíce let mrtvého Temného Pána.

Jen ten konec je takovy smutny (jako bylo jasne jak to zkonci, to tak zkoncit proste muselo, ale bylo mi to lito) Ete by mohli v seri pokracovat a udelat knihu o Darth Zannah kdy trenuje Darth Cognus a tak porat dal az by knizne pokryli celé to tisíciletí az k Darth Plagueisovi - Kdyby se toto stalo, byl bych nejstastnejsi clovek
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeThu Mar 24 2011, 14:18

tak jsem dočetla cestu zkázy a přišlo mi to vyloženě jako fantasy Very Happy ale dost super
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeSun Apr 17 2011, 00:48

Tak už mám Banea taky rozečtenýho.
Jsem někde ve třetině, jak Banea přivezli cvičit na Korriban.
Zatím se to čte suprově, Karpyshn si drží kvalitu srovnatelnou s ME Zjevení ale nevím, já v tom žádné fantasy zatím nevidím Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Plasma
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Plasma


Poeet p?íspivku : 6
Age : 33
Registration date : 04. 07. 11

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeMon Jul 04 2011, 19:23

Nema nekdo nejake cerstvejsi informace jestli Egmont chysta vubec nekdy vydat dalsi dily trilogie o Darthu Baneovi?

Pravidlo Dvou (Rule of two)
Dynastie zla (Dynasty of Evil)

Zrovna dnes jsem docetl Cestu Zkázy,a jsem primo nadsenej. Tahle kniha dalece prekonala moje ocekavani... Smile
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeMon Jul 04 2011, 19:34

to verim, osobne povazuju Banovu trilogii za to nejlepsi v sw, nicmene pokud de o ceske vydani, myslim si ze je to stejne mrtve, jako Bratrstvo Temnoty...Lepsi je asi precist si original, pripadne se naucit anglicky (porat mi to prijde rychlejsi nez egmont - nic ve zlem proti egmontu)
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeMon Jul 04 2011, 20:56

Plasma napsal:
Nema nekdo nejake cerstvejsi informace jestli Egmont chysta vubec nekdy vydat dalsi dily trilogie o Darthu Baneovi?

Pravidlo Dvou (Rule of two)
Dynastie zla (Dynasty of Evil)

Zrovna dnes jsem docetl Cestu Zkázy,a jsem primo nadsenej. Tahle kniha dalece prekonala moje ocekavani... Smile

Psal jsem tam 2x, podruhe ani neodepsali, poprve mi odpovedeli, jak jsem tu uz psal, ze z duvodu male prodejnosti prvniho dilu, dalsi delat nebudou. Proste prasarna. U me je to krome Sola, Thrawna a NJO to nejlepsi co zatim vydali..
Návrat nahoru Goto down
Plasma
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Plasma


Poeet p?íspivku : 6
Age : 33
Registration date : 04. 07. 11

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeMon Jul 04 2011, 22:11

ScorpiO napsal:
to verim, osobne povazuju Banovu trilogii za to nejlepsi v sw, nicmene pokud de o ceske vydani, myslim si ze je to stejne mrtve, jako Bratrstvo Temnoty...Lepsi je asi precist si original, pripadne se naucit anglicky (porat mi to prijde rychlejsi nez egmont - nic ve zlem proti egmontu)

No s anglictinou na tom zase tak bidne nejsem,asi casem sahnu k originalu....ale prijemnejsi cteni je pro me urcite v cestine Smile

Tak to je velka skoda,ze se egmont takhle zachoval.... mnohem radsi bych, aby prelozili tohle nez dalsi knizky z NJO...
Návrat nahoru Goto down
badger
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 04. 07. 11

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeTue Jul 05 2011, 17:46

Existuje ta trilogie v e-formatu? Very Happy Já našel jen slovenskou verzi...to to radši budu louskat anglicky než to číst slovensky study
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeWed Jul 06 2011, 09:15

jj v e-bookach ti muzu poslat obe dve pokracovani esli ces, samozrejme v anglictine
Návrat nahoru Goto down
badger
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 04. 07. 11

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeWed Jul 06 2011, 19:27

Tak pokud bys byl tak hodnej.. Smile pesek.jarda @ gmail.com , díky
Návrat nahoru Goto down
Hydrogena
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 19. 04. 12

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeMon Apr 23 2012, 19:46

zrovna tahle trilogie mi jazykově nepřijde tak náročná (viděla bych to tak na FCE) , takže se bez překladu druhého a třetího dílu obejdu , ale za českou verzi bych byla samozřejmě raději. egmont mě svým přístupem dost štve, nemá cenu vyadávat jenom jeden díl z trilogie....tržby, netržby... třetí díl jsem původně vůbec nemohla v ČR sehnat ani v originále, až teď jsem ho naštěstí objevila v zahraničních knihách, a to za docela dobrou cenu cyclops jinak ... tahle trilogie mi přijde naprosto perfektní, hlavně to vykreslení akademie na Korribanu atd... karpyshyn prostě umí Wink
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeMon Apr 23 2012, 21:46

Nevím jestli jsem ten post plně pochopil, ale oni jdou SW knihy v originále nakupovat i někde přímo v česku?
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeMon Apr 23 2012, 23:22

Potan: jo, když zalezeš do nějakýho velkýho knihkupectví (rozuměj: dvě a víc pater), tak je šance, že tam nějaký ten SW román v angličtině najdeš, cena je většinou kolem 250 kaček. U nás v Brně určitě měli SW originálky u Dobrovského na Joštově a kousek dál na České u Barviče a Novotného. (Co si tak letmo pamatuju, že jsem viděl: několik dílů Legacy of the Force, dva nebo tři díly Coruscant Nights, Darth Bane: Rule of Two...)
Návrat nahoru Goto down
Hydrogena
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 19. 04. 12

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeTue Apr 24 2012, 06:57

Potan von Kell napsal:
Nevím jestli jsem ten post plně pochopil, ale oni jdou SW knihy v originále nakupovat i někde přímo v česku?

a ani neni potřeba chodit do nějakého velkého knihkupectví , tady seženeš opravdu hodně věcí - zahranicni-knihy.cz
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 914
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeTue Apr 24 2012, 07:30

Dobrý je anglický e-shop

http://www.bookdepository.co.uk

Velký výběr a poštovné je zdarma.
Návrat nahoru Goto down
Hydrogena
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 19. 04. 12

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeTue Apr 24 2012, 08:01

a ty ceny ? všechno je tam tak o polovinu levnější než u nás.... dík za tip Smile !
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitimeTue Apr 24 2012, 16:02

Akorát u Book Depository bacha, každou knížku posílá jako samostatný balík.
Takže pokud dostanete záchvat nakupování a objednáte si naráz třeba patnáct knížek, na poště vás nebudou mít rádi Laughing
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Sponsored content





"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Empty
PříspěvekPředmět: Re: "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi   "INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
"INFO O" - Trilogie o Darthu Baneovi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 2 x Trilogie na DVD
» "INFO O" - Legacy War
» "INFO O" - The Old Republic: Revan
» "INFO O" - Darth Plagueis

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: