OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars magazín

Goto down 
+10
Oliver
Derk Yall
Hydrogena
Orita-kill
Padme von Kell
William
Vojta
Cody
Pavel501st
Potan von Kell
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 17:42

Star Wars magazín OutputXtra

http://www.send.cz/casopis/787/star-wars

Tak kdopak čte SW magazín? A jak se vám zatím první dvě čísla líbila? Wink
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Pavel501st
Clone Commander
Clone Commander
Pavel501st


Poeet p?íspivku : 256
Age : 27
Vyznamenání : Čestný služebník vládců Galaktického Impéria.
Registration date : 04. 01. 10

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeThu Feb 23 2012, 19:06

Já sem si koupil dneska 2. číslo a vypadá to dobře. To první sem prošvih, protože na Mníšku ho nemám šanci sehnat Sad
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeFri Feb 24 2012, 08:27

Potanovi už jsem to psal, ale nápišu to i sem. Smile
První číslo dobrý a druhý taky. Smile Sice jsem z toho druhýho č. dva komiksy už viděl, ale to nevadí. Smile
Se sehnáním nemám problém, objednávka na rok až domů to jistí. Smile
Návrat nahoru Goto down
Pavel501st
Clone Commander
Clone Commander
Pavel501st


Poeet p?íspivku : 256
Age : 27
Vyznamenání : Čestný služebník vládců Galaktického Impéria.
Registration date : 04. 01. 10

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeFri Feb 24 2012, 09:39

Taky pravda, dneska se to chystám objednat. A jaký byly v jedničce komiksy?
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeFri Feb 24 2012, 13:06

jj, taky tři, ono by to mělo jít i doobjednat, se na to koukni. Smile Dyštak jim zavolej nebo napiš email. Smile
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeFri Feb 24 2012, 13:47

Tak já jsem s prvními dvěma čísly spokojený. Jenom mi přijde, že mohli alespoň obálku udělat z tvrdšího papíru, aby to bylo odolnější (nevadilo by mi ani, kdybych si za to musel připlatit). Ovšem je škoda, že už třetím číslem jdou do kolize s omnibusy od BB artu - v březnovém magazínu bude jako hlavní příběh Boba Fett: Agent of Doom, který už u nás vyšel v omnibusu. Jinak jsem ale vděčný za každou SW literaturu (ať už knížku či komiks), kterou si můžu koupit v mém rodném českém jazyce, takže super - ještě pár let zpátky se Egmont dušoval, že na SW komiksy v češtině nikdy nedojde, a ejhle :-)
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeFri Feb 24 2012, 14:46

Tak u Egmontu jsem měl vždycky pocit, že to je firma co jde po penězích...
Ted jdou SW do 3D, takže jsou zase v "centru dění" a ukázalo u BBartu, že se tím úplně neprodělá...
Upřímně i věřím, že sw magazín bude mít větší zisky. Bavil jsem se o tom s Kernelem na Bioconu a schodli jsme se, že ten sw magazín si koupí i "casual sw fanové", protože to pade na trafice dají, zatímco dát každej čtvrt rok za komiks litr BBartu nebude chtít každej...

Ad SW magazín, zatím jsem četl jenom první číslo a dojmi jsou dobré i špatné...
Jako komiksy v tom čísle byli dobré, to jo ale samotný magazín mě nenadchl. Papír nic moc a chyběli jména autorů!!! To mě fakt i nakrklo... Asi si to kupovat nebudu pravidelně, stejně jsem většinu už četl v origo a pořídím si to když tam bude něco super, jako Purge v první čísle. Spíš fandím BBartu Smile
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeFri Feb 24 2012, 15:30

Pravda, to jsem zapomněl připsat, že jsem byl taky rozmrzelý, když jsem autory v prvním čísle našel jen u Purge... V druhém čísle jsou aspoň tři nejdůležitější autoři uvedeni u každého příběhu, i když nijak výrazně. Nicméně omnibusům taky fandím víc - jednak díky mnohem větší ucelenosti příběhů (v magazínu jsou splácané komiksy asi podle nálady editora či jak), jednak kvůli formátu - hardcover a křídovej papír jsou prostě k nezaplacení - a taky kvůli tomu, že měli tu odvahu se do toho všeho pustit v podstatě bez záruky úspěchu...
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeFri Feb 24 2012, 22:37

Jop, souhlasim, autoři komiksů a desky magazínu, by mo to mohlo bejt lepší. Smile Jinak se mi taky samozřejmě líbí víc omnibus, buď příští měsíc a nebo ten další koupim další omnibus. Smile
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeFri Feb 24 2012, 23:59

Tak my se čtyřma českýma SW omnibusama v knihovně už netrpělivě očekáváme vydání prvního X-wingu Wink
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeSat Feb 25 2012, 14:25

Koukam, že mame hromadně stejny problem. Všichni jsme čekali, že to bude něco ala tales a tak jsme si koupili až druhý dl a zjistili, že to za ty prachy stojí a je to pecka. Very Happy Ale kde ted sehnat ten první dil, že? Very Happy Ptal jsem se na trafice. Prej se neprodané sešity vracejí. Takže předpokladam, že se stači za nějakou dobu juknout do levnych knih a tak za 20ku to tam pujde dokoupit.

Jinak jako alternativu k omnibusům bych to neviděl. Omnibus bude vždycky lepší. A kdo třošku počítá, zjistí, že i levnější. Každopádně jako zpestření je to super. A že tam chybí autoři? To je mi tak nějak jedno. To se da dohledat na wookieepedii. Kolize s příběhy v omibusech je průšvich. Je-li 1 číslo za měsíc a obsahuje hned 2 ze 3 příběhů, které v anglickcýh omnibusech už vyšly (a je tedy slušná šance, že vyjdou i u nas), tak je to na pováženou zda koupit či nekoupit. Ale všichni víme, jak to dopadne. Pojedete vlakem nebo se vám bude chtít na velkou Very Happy:D:D a stejně si to za tech 50 kacek koupite. Very Happy

Ano, jde o peníze. Ano, je to reakce na prodejnost omnibusů a snaha napakovat se na odvaze někeho jiného. (nápadu těžko - jako fanoušci už žebráme o komixy zatraceně dlouho) Ale co? Berme to tak, že na tom vyděláme, je co číst. A desky? Nikdo vám přece nebrání, vzít pak třeba 12 čísel a nechat si je svázat do tvrdých desek.

K prodejnosti: Nevím jak vy, ale já se pohybuji v Praze docela často. A NIKDY jsem neviděl žádné číslo vystavené. O to, co jsem si koupil, jsem musel prodavače přímo požádat, aby se koukl někam dozadu, jestli to tam neni. A ono bylo. Very Happy Takže s tímhle by měl egmont něco udělat, jestli chce prodávat i casual čtenářům.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeSat Feb 25 2012, 16:43

Ono to neni jen u SW magazinu, spousta tech veci, ktery zajimaj jen urcitou skupinu lidi a nekupujou je vsichni, se obvykle vali buhvi kde.. A neni vzdycky k sehnani, ani tady v praze..
zato blesk a podobny ptakoviny koupite vsude Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeSat Feb 25 2012, 16:46

William napsal:
K prodejnosti: Nevím jak vy, ale já se pohybuji v Praze docela často. A NIKDY jsem neviděl žádné číslo vystavené. O to, co jsem si koupil, jsem musel prodavače přímo požádat, aby se koukl někam dozadu, jestli to tam neni. A ono bylo. Very Happy Takže s tímhle by měl egmont něco udělat, jestli chce prodávat i casual čtenářům.

V Daemonu ho mají Wink Když není už kde, tam je jistota, že je budou mít Smile
I ty starý!
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeSat Feb 25 2012, 17:04

Nebo jak jsem napsal, doobjednat přes net, ale chápu že ne každej má na to kačky dát třeba hned 500.- za celý předplatný a k tomu si doobjednat první číslo. Smile
Návrat nahoru Goto down
Orita-kill
High Jedi General
High Jedi General
Orita-kill


Poeet p?íspivku : 402
Vyznamenání : Koonovec
Registration date : 17. 11. 09

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeSun Feb 26 2012, 11:19

Tak já mám už obě čísla a jsem s tím docela spokojený, akorát ten papír no. Jelikož já omnibusy nekupuju, tak jsem rád i za tohle, protože anglicky se mi komiksy číst nechtějí a těch 50Kč se vždycky najde.
Návrat nahoru Goto down
Hydrogena
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 19. 04. 12

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeMon Apr 23 2012, 19:12

Přijde mi to docela dobré, souhlasim s tím, že na cestu vlakem apod. je to úplně ideální čtivo. Zatím jsem ani neměla problém se sháněním, akorát v 1 trafice sem se musela ptát... údiv a nevěřícný pohled prodavačky, kterým si mne měřila od hlavy dolů jako nějakého mimozešťana, mě ale úplně dostaly... ,, Star Wars magazín ? Vy myslíte ten časopis pro malé děti ? Vypadáte ale starší" Laughing
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeMon Apr 23 2012, 21:13

Nj, to obcas lidi nechapou no Laughing
taky sem se kolikrat setkala s nechapavym pristupem, co zrovna ja vidim na star wars Laughing
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeMon Apr 23 2012, 21:47

výhoda předplatnýho Laughing
Návrat nahoru Goto down
Hydrogena
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 19. 04. 12

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeTue Apr 24 2012, 06:50

Padme von Kell napsal:

taky sem se kolikrat setkala s nechapavym pristupem, co zrovna ja vidim na star wars Laughing

s tím se setkávám naporsto pořád. ve škole, doma.... tak ono je fakt, že jsem možná kapku netypickej fanoušek sw a opravdu málokdo by to do mě na první pohled tipoval rofl

Codyl napsal:

výhoda předplatnýho :Laughing:

tolik najednou se mi za to zas nechce dávat. (i když je to dost nelogický, 50 za měsíc vyjde dráž, jen to prostě člověku tak nepřijde). mít u sebe jednou 500, který na nic jinýho "nutnýho" nepotřebuju...proč ne. ale to se v mým případě asi nestane Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeTue Apr 24 2012, 15:18

Tak je mi jasný, ne každej na to předplatný má, snáž se získá 50 než 500. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeWed May 02 2012, 02:58

Zde jen tak pro zajímavost:

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_Komiks

Jedná se o soupis již vydaných SW magazínů polským egmontem.
Není od věci říct, že český egmont se víceméně drží stejného vydavatelskeho plánu.

V červnu bychom se tedy teoreticky měli dočkat:
- Empire 7: Sacrifice
- Trooper
- Hoth
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeWed May 02 2012, 09:44

Hm, takže jako hlavní příběh něco, co už vyšlo v omnibusu...
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeWed May 02 2012, 17:48

No, a ne poprvé a asi ani na posled... Což vzhledem k tomu, jak dlouho to vychází...
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeWed May 02 2012, 18:50

Já vím, že ne poprvé, Agent of Doom byl to samé... Mno a že ne naposledy - tak i to je myslím jasné... Chjo... Ale ještě pořád jakožto fanoušek z tatooinovsky zapadákovské České republiky držím hubu a krok - koho by napadlo, že tady může nastat situace, že člověk má předplacené hned dva časopisy výlučně o Star Wars...
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitimeFri Oct 19 2012, 12:18

Tak. Dnes mi došlo další číslo Star Wars magazínu. Protože v zářijovém čísle na něj nebylo preview, vůbec jsem nevěděl, co mě čeká. Po vysvobození komiksu z obalu nastalo zklamání č. 1 (spolu s nedobrou předtuchou): z obálky na mě kouká Boba Fett. Jakoby SW univerzum nemělo jiné "cool" postavy, než Dartha Vadera a Bobu Fetta - každý z nich byl na obálce už třikrát, a to vyšlo deset čísel... Neblahá předtucha se bohužel také vyplnila a došlo na zklamání č. 2 - hlavní příběh čísla je nám už známý z omnibusu Boba Fett. Alespoň že další dva příběhy vypadají slibně, zejména druhý z nich, ve kterém dojde k setkání
Spoiler:
Příští číslo vypadá už lépe, na titulce Asajj Ventress a příběh o zajetí Obi-Wana během klonových válek, dále pak Grievous ještě před "vylepšením" a Ben Skywalker, syn Mary a Luka, v akci...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Wars magazín Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars magazín
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars
» Star Wars: Clone wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: