OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars magazín

Goto down 
+10
Oliver
Derk Yall
Hydrogena
Orita-kill
Padme von Kell
William
Vojta
Cody
Pavel501st
Potan von Kell
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 19 2012, 12:43

Jak shledáváš celkovou kvalitu zpracování magazínu?
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 19 2012, 14:29

Já osobně si myslím, že kvalita odpovdá ceně. Zkoumal jsem to a jde o to vydržet půl roku, tedy 6 čísel, bez toho, abyste sešity potrhali, a mohli si je zajít někam do knihtisku svazat do pevné vazby.

Překlad tu a tam ulítne, ale ten kdo nečetl originál, to nepozná -> kontext to moc nemění.

Kvalita tisku perfektní. Ještě jsem nedostal číslo s rozmazanou stranou, či posunutým černým - barevným tiskem (narozdíl od knih).

Zároveň si cením minima inzerce. Když to porovnám s americkými výtisky, kde v sešitě nalezneme cca na každých 6 stran příběhu 1 stranu plnou reklam, tak skaču štěstím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 19 2012, 15:22

V zásadě souhlas s předchozím. Jako plus vidím dobrý tisk bez chyb, minimum inzerce a reklamy. Ocenil bych, kdyby obálka byla z tvrdšího papíru a v tiráži by mohlo být více údajů - nyní je u každého komiksu pouze uvedeno kdo jej napsal, nakreslil a koloroval, mohli by přidat údaje o původním zdroji (Tales, Republic...) a kanoničnosti. Výběr příběhů asi není ovlivněn českou redakcí, ale je diktovaný z vyšších míst = nic se nenadělá s kolizemi s omnibusy. Překlad je v pohodě, většinou bez češtinářských chyb. Za těch 500,- ročně to určitě stojí.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 19 2012, 15:43

Myslím, že není moc v silách egmontu takhle podrobné informace doplnit. Vem si třeba už je to, jak to časově řadil? Na roky, to by bylo třeba v případě CW k ničemu. A na měsíce? TCW totálně zničil veškery předchozí canon. Hranice toho co se dá za C považovat a co ne, jsou ty tam. Už je tedy jen na jednotlivých fanoušcích, co si kam zařadí... :/ Mám pocit, že se ze SW stal spiderman, jež má několik dimenzí, ve kterých se příběh odehrává pokaždé trošku jinak. Very Happy

Tvrdší desky = Vyšší cena. Jak jsem iž řekl, jednou za pul roku si chci něchat sešity svazat. Dopředu doplním informace třeba právě dle časového zařazení atd a ještě si navrhnu desky tak, jak by se mi bude líbit (hardcover + přebal podobný omnibusům) Určitě dám ke stažení na web. Snad mě za to nikdo nezažaluje. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 18 2013, 16:23

Koukám, že skoro přesně před rokem jsem sem psal, jak mne tehdejší číslo SW magazínu zklamalo, tak o rok později přišla naopak velmi vítaná změna: papír, na kterém je časopis vytištěný, je o poznání lepší než tomu doposud bylo. Doufám, že to nebyl jen výkřik do tmy a že to tak i zůstane, protože to je jednoznačný posun k lepšímu. Palec nahoru!
Návrat nahoru Goto down
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 19 2013, 10:08

Lenže číslom 12/2013 vydávanie SW Magazínu končí. Crying or Very sad 
Návrat nahoru Goto down
kulometcik
Adept
Adept
kulometcik


Poeet p?íspivku : 29
Age : 34
Registration date : 06. 06. 12

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 19 2013, 22:21

co jakto???
Návrat nahoru Goto down
http://www.orliznojmocards.wbs.cz
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 20 2013, 10:09

Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 20 2013, 11:57

Ale tak prý bude vycházet nejakej novej magazin, ne? 48 stran, taky obrazove povidky, mozna to bude mít jenom jiný jméno
Návrat nahoru Goto down
kulometcik
Adept
Adept
kulometcik


Poeet p?íspivku : 29
Age : 34
Registration date : 06. 06. 12

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 20 2013, 12:16

A není to spíš popis stavajícího?
Návrat nahoru Goto down
http://www.orliznojmocards.wbs.cz
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 20 2013, 12:41

Jasne je tam napísané že vydávanie končí.Rolling Eyes 
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 20 2013, 13:06

Jaaaj, já myslel že pripravuji neco novýho, protože tam stojí že Nový časopis... Moje chyba sry
Návrat nahoru Goto down
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 20 2013, 15:52

V pohode, stane sa. Wink 
Návrat nahoru Goto down
kulometcik
Adept
Adept
kulometcik


Poeet p?íspivku : 29
Age : 34
Registration date : 06. 06. 12

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 22 2013, 09:37

Tak star wars magazín asi dostal poslední šanci. Dnes mi napsali z egmontu že počitají i s čísly 1,2,3 2014...
Návrat nahoru Goto down
http://www.orliznojmocards.wbs.cz
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 23 2013, 18:14

Toto už vážne nie je normálne. Ktoré normálne vydavateľstvo vydá z nového ročníka len 3 čísla? Nechápem čím to je. Sú vážne tak nenažraný, alebo je v niečom inom problém? To isté Darth Bane.. Veď Egmont vydáva hafo kníh a časopisov, ktoré sa dobre predávajú.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 23 2013, 19:27

Celkově je na tom knižní scéna špatně celorepublikově.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 06 2013, 21:08

Ako hodnotíte tetralógiu o Darklighterovi? Ja si myslím že Egmont vybral dobrý príbeh. Posledná dva tohtoročné magazíny majú mať duológiu: Od princezny k válečnici. Má to byť o Leie. Čo si o tom myslíte?Surprised 
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 19 2013, 00:47

Já jsem zastáncem vydávání delších příběhů na pokračování - čtenářům se tak dostanou kvalitní kousky, na které by třeba museli drahně let čekat, až vyjdou v omnibusu. A osobně mne konec SW magazínu dost mrzí :-(
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 21 2013, 21:48

Egmontu to nevydělává. Práva jsou patrně dražší, než je zdejší odbyt, takže od toho dávají ruce pryč. Můžeme snad doufat, že s příchodem E7 se zájem o SW zase zvýší. I když to asi budou uplně jiné záležitosti z pera Myšáka Mickeyho ala The Clone Wars. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 21 2013, 22:24

Jasně, za vším hledej prachy... Bohužel to tak bude. Mno teď zbývá doufat, že BB art nesekne s vydáváním omnibusů (a taky že bude předně vybírat atraktivnější tituly, než A Long Time Ago... i když to bych toho asi chtěl moc).
Návrat nahoru Goto down
Aayla Secura
Sith
Sith
Aayla Secura


Poeet p?íspivku : 234
Age : 26
Vyznamenání : Rytíř Jedi/Generál
Registration date : 23. 11. 13

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 26 2013, 18:32

Komiksy jsou dobrý asi lepší než knihy Smile
Návrat nahoru Goto down
Jek Porkins
Grand Moff
Grand Moff
Jek Porkins


Poeet p?íspivku : 373
Age : 25
Vyznamenání : Poslední bavič z 4077
Registration date : 09. 11. 13

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 27 2013, 17:52

konečně nějaký CZ SW časopis metal 
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 27 2013, 18:13

To jsem rád, že se ti líbí, ale o tom práve mluvíme, že ten časopis končí Sad 
Návrat nahoru Goto down
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 27 2013, 19:00

Mne to až tak moc nevadí lebo aspoň môžem ušetrené peniaze vložiť do Ultimátního Marvel Komixového Kompletu, ak viete čo to je.Surprised 
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 01 2013, 20:25

Zrovna dneska jsem koupil ten prvni dil omnibusu za 444. Very Happy At zije aukro.

To ja mam jinci problem. Na Kladne se magazin blbe shani a mne skoncilo predplatne timhle cislem. Jsem zvedav, kde sezenu prosincový. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Sponsored content





Star Wars magazín - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars magazín   Star Wars magazín - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars magazín
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Lego Star Wars An Average Death Star Day
» Lego Star Wars: The Clone Wars 2
» Lego Star Trek vs. Star Wars
» Star Wars: Clone wars

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: