OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Darth Plagueis

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Darth Plagueis Empty
PříspěvekPředmět: Darth Plagueis   Darth Plagueis Icon_minitimeThu Apr 10 2014, 18:18

Darth Plagueis 2qbd5oj
-Darth Plagueis, známý také jako Darth Plagueis Moudrý byl Muunsky Temný Pán ze Sithu v linii Dartha Banea.
-Narozen mezi 147-120 BBY na Mygeetu a zavražděn Darthem Sidiousem na Coruscantu v roce 32 BBY noc předtím, než byl Sidious zvolen kancléřem
-Byl učedníkem Bithského Sithského Lorda Dartha Tenebrouse.
-Tenebrousem cvičen už od dětství a nakonec ho nechal zavalit kameny v jeskyni na planetě Bal'demnic a poté mu zlomil vaz
-Na veřejnosti vystupoval jako Magistr společnosti Damask Holdings (společnost sdružená s Intergalaktickým bankovním klanem) - pro veřejnost byl znám pod jménem Hego Damask
-mistr v manipulaci s midi-chloriany a pravděpodobně stvořitel Anakina Skywalkera
-Zmanipuloval mladého Palpatina aby vyvraždil celou svou rodinu, aby ho přijal jako učedníka a následně mu pomohl rozvíjet politickou kariéru, která vedla k vyhlazení řádu Jediů.
-Přesvědčil mistra Jedi Sifo-Dyase k vytvoření klonové armády


Naposledy upravil Cross dne Fri Apr 11 2014, 07:51, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Plagueis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Plagueis   Darth Plagueis Icon_minitimeThu Apr 10 2014, 19:01

parádní ujo a v knize (Darth Plagueis) je popsany uplne skvele a to jak v roli učedníka, tak v roli mistra, (mam normalne chut si ji zase poslechnout). Libilo se mi na nem téměř vse, jeho styl vyucovani (pojidani sirových srdcí nevyjímaje Very Happy Very Happy ) až po experimenty s midichlorianama (chudák Darth Venamis Very Happy ). Jen jedno mi na něm vadilo a to že podporoval svého učedníka (Sidiouse) v porušení Pravidla Dvou. Asi si řekl: "když to porušil můj mistr, já můžu taky". Prostě já chápu že potřebovali nějakého vykonavatele, to nepopírám, ale proč to musel byt zrovna sithský učedník když Sidious byl sám stále učedník. To z něj nemohli udělat jen temného Jedie ve službách Sithů? Je pravda že v knize je výslovně zmíněno, že Sidious Maula nikdy netrénoval coby plnohodnotného Sitha, že mu nedával hluboké znalosti Síly a že ho trénoval spíše coby Sith Assasina ale i tak, titul Darth měl.... Každopádně Plagueis byl super, bylo mi ho skoro až líto když ho Sidious usmažil.
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Darth Plagueis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Plagueis   Darth Plagueis Icon_minitimeFri Apr 11 2014, 07:55

Titul podle me jeste nic neznamena Smile ...mozna si ale za to mohl sam ze umrel,pokud si to pamatuju dobre (sice jsem to cetl pred 2 tydny,ale ctu toho ted strasne moc,tak se mi to plete Very Happy ) tak se nechal smazit,protoze veril ze je tak mocnej ze to vydrzi ne? Ale co me prekvapilo na jeho smrti,tak je to datum...ja jsem myslel ze umrel mnohem driv,uz nekdy okolo 50 BBY Smile
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

Darth Plagueis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Plagueis   Darth Plagueis Icon_minitimeFri Apr 11 2014, 17:54

to si mysleli asi všichni. vždyť nikoho by nenapadlo, že Maula cvičil Sidious ještě v době, kdy sám byl učedník. O to to ale bylo zajímavější (myslím knihu) a neočekávanější.
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Darth Plagueis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Plagueis   Darth Plagueis Icon_minitimeFri Apr 11 2014, 18:29

to já věděl,že už ho cvičil ještě jako učedník...ale myslel jsem,že v době kdy zemřel Plagueis byly Maulovi tak 4 roky-max 5 Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Darth Plagueis Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darth Plagueis   Darth Plagueis Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Darth Plagueis
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» "INFO O" - Darth Plagueis
» Darth Andeddu
» Darth Talon
» Darth Phobos

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Archiv rytířů Jedi-
Přejdi na: