OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Solo Diskuse se spoilery

Goto down 
+7
Mandalorian
Derk Yall
Darth Soren
Jaden Korr
Hyger3
Rodann
William
11 posters
AutorZpráva
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeFri Feb 09 2018, 00:37

Určitě už jste to viděli, tak co na to říkáte ? Od začátku jsem proti tomuhle filmu, ale trailer mě docela potěšil a vypadá to lépe než jsem čekal. Po těch tragediich kterým říkájí The Force Awakens a The Last Jedi se už docela těším. Jasne Solo je Ford, ale zatím to nezatracuju jak kdysi.



Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeFri Feb 09 2018, 07:56

Lando bude boží, u Sola mam trošku strach. Prvni teaser byl super. Druhej uz horsi. Matka draku mi do SW vubec nesedi - navíc se mi pri pohledu na ni vybavil jeji vykon v Terminatorovi a nadseni slo rapidne dolu.

No, uvidime. Kdyz se naskytne prilezitost (nebo budou ohlasy opravdu dobre) zajdu do kina. Jinak netflix ci ostatni zdroje.

_________________

Solo Diskuse se spoilery Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeFri Feb 09 2018, 15:36

Já ti nevim... jsem tak zklamán a zdeptán z posledních filmů SW, že netušim, jestli na to dám peníze a půjdu do kina. Trailery jsem viděl, ale až teď jsem si uvědomil, že tam bude ta slečna z Game of thrones Very Happy (promiňte, ale z GoT jsem neviděl jedinou epizodu, takže netuším jaké tam podává herecké výkony). A začátek toho prvního vypadá úplně jako Need For Speed Very Happy Ten nový Solo mi přijde docela sympatický ovšem Ford je Ford, já bych řekl, že Woody Harrelson mi tam vůbec nesedí Very Happy herec dobrý, ale do SW? Nevím, fakt mám smíšené pocity.
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeSat Feb 17 2018, 15:40

Nerád to hovorím, ale extrémne mi vam vadí výber hlavnej postavy, teda Sola. Neviem či je na ňom niečo aspoň trochu podobné H. Fordovi. Lando ako ste písali ešte pomerne újde. Zvišok sú len nové tváre.
Návrat nahoru Goto down
Rodann
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 08. 12. 14

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeSat May 12 2018, 21:26

Čekal jsem ve filmu Vadera, možná Císaře, méně už Bobu Fetta a více Jabbu Hutta. Byla jistá šance, že se objeví Obi-Wan... Ale nic z toho všeho. Co jsem ale určitě nečekal, že budou tak odvážní a propojí film s prequelovou trilogií a The Clone Wars, resp. Rebels... On tam opravdu byl
Spoiler:
! Shocked Darth Maul
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeSun May 13 2018, 13:26

Ok, ale to neodpovídá na základní otázku: Dobré, špatné? Very Happy Respektive stojí či nestojí za to?

_________________

Solo Diskuse se spoilery Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Rodann
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 08. 12. 14

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeWed May 16 2018, 20:41

Nástin děje filmu:
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeThu May 24 2018, 22:39

Právě jsem byl v kine. To bylo ohromující, skvělé, fantastické. Nejepičtější film poslední dekády, Star Wars snímek par excellence. Doteď mi ješte stojí šašek z toho zážitku, skvělé dialogy, úžasná akce, výběr postav na jedničku a Emilia Clarke je ode dneška mojí platonickou láskou. A ten závěr, no to byl gól! Ano, jestli jste to dočetli až sem a máte určitý level  inteligence, musí vám být jasné, že to byl sarkasmus a tohle jsem nemohl myslet vážne. A také že nemyslel. Co jim už naprosto j*be? Hanovi jakože vymyslí příjmení nějaký imperiální oficír? Jakože Solovic rodina neexistuje vůbec, jo? Aha přece Thrackan Sal-Solo, Tiion Solo a vlastně celý Hanův rodokmen je jenom součástí legends, okej. Vlastní příjmení si nepamatuje, ale o několik scén dál se rozplývá, jak neměl rád svého otce, wtf? A zahajuji petici za to, aby už někdo dal Filonimu a jemu podobním "tvůrcům" a vizionářům pořádně přes držku ať se už pakují do p*dele s tím Maulem. Jako je sympatické ho vidět na plátně, ale už to přehánějí si myslím. Navíc ho představit v takové pozici, jak to vypadalo (jako nějakého kápa celého podsvětí, nebo rovnou Sithského mistra), to prosím pěkně, víc krát už ne. Zajímavé zjištění, že Aurru Sing zabil Beckett.  Já vám nevim, asi lepší než TLJ, ale... pořád mi to neštimuje, nemůžu si na SW pod Disney zvyknout (a to nejsem zas tak starý fanda, mám teprve 25 let).
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeSat May 26 2018, 09:40

Jak by řekl Jirka Babica: "Když nemáte záporáka, tak tam dejte Maula."
Samozřejmě jsem to nevidel Crying or Very sad

Jinak "that's a good thing" Very Happy

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Jaden Korr
Padawan
Padawan
Jaden Korr


Poeet p?íspivku : 53
Age : 28
Registration date : 27. 06. 11

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeMon May 28 2018, 12:25

Vypadá to že ten film bude propadák co se týče tržeb a je mi to líto, protože podle mě je to opravdu hodně dobrej filmek, dneska jdu po druhé a nemyslím si že bych zmenil názor, stejně jako jsem nezmenil nazor na TLJ (který je ovšem úplně opačný). Samozřejmě mi chyběla Bria Tharen a další prvky z knižní trilogie, ale je tam prej dost odkazů na Daleyho trilogii, tu jsem ale nečetl. Celkově si myslím že Howard odvedl dobrou práci, a ani Han Solo není uplně špatný, Glover jako Lando je jasný, a Woodyho Harrelsona od Zombielandu vidím rád v čemkoli takže to že se dostal i do Star Wars mě těší. Doufám že KKKennedy skončí v čele LF a nahradí ji třeba právě Filoni (kterého nevím proč nemáte rádi, podle mě jedna z mála kompetentních osob v současném lucasfilmu), protože Episoda 8 skutečně rozdrtila fanouškovskou základnu, která ustála smazání EU... Ta genderová agenda nové SW zabíjí fakt krutě... a tím se dostávám k jedinému negativu tohodle filmu - SJW Droid L3, kterého Lando miluje Very Happy to si fakt mohli odpustit tenhle úlet. Nebylo to tak dobré jak Rogue One, ale určitě lepší jak ty dva kolosalní srance z roku 2015 s 2017
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeTue May 29 2018, 09:57

Nejhorší ze všeho je, že divácké recenze na e7,8 tak nějak odrážely skutečnost a dalo se jim věřit, protože většina lidí na ty filmy šla a viděla je. U Sola tvoří výsledné hodnocení nazory lidí, co ještě pořád mají nějakou víru, že by Sw pod vedením KK mohlo být dobré, takže se tam vlastně vůbec neprojevuje (nebo by alespoň neměla) ta půlka, která by to hodnotila negativně. No a přesto se film pohybuje na 60-70%. A to je zatraceně málo.

Osobně si myslím, z toho co jsem slyšel a četl, že by to nemuselo být špatné a pravděpodobně je to i nejlepší film téhle nové éry. Jenže pokud se má něco změnit, tak to bohužel musí něco odnést. A řada tak nějak vyšla na Sola, kterej má navíc tu smůlu, že jde v období s dalšími třemi blockbustery, proti kterým nemá šanci.

Spíš by mě zajímalo, jak se současná nálada fanoušků odrazí na e9. Protože kdyby to mělo být podobné i u hlavní linie, tak to můžou rovnou zabalit, místo dělání dalších 15 spinů ve stejném duchu.

_________________

Solo Diskuse se spoilery Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeTue May 29 2018, 16:20

Ono, zas to nebylo tak špatné, jak by se z mého komentáře mohlo na první pohled zdát. Bylo to lepší než e7,8. Ale nestačilo to. Bylo tam několik věcí, které mě vysloveně nas*ali a vůbec tam nemusely být. Ono se mi vlastně ani moc nezamlouvá politika tvůrců - vybereme postavu a kolem téhle postavy natočíme film. Co tím chtějí dosáhnout? Chtějí tak definovat kánonické proporce postav v univerzu? Proč? Je to nutné? Protože změní pár věcí v životě charakteru a hned z toho musí být film? Stejně, koukalo se na to docela pěkně, Lando skvělý, ani Ehrenreich nebyl nějakou obrovskou slabinou, ale... Ale. Nevim, lepší než hlavní linie ale pořád slabé.

Jo, problém bude asi to, že Solo se dostal do kin v době, kdy excelují jiné snímky - Avengers, Deadpool 2 a cobydup bude premiéra Jurrasic World 2. I já jsem momentálně v období, kdybych raděj šel na Jurský svět (a také jdu), než na cokoliv co dnes vyprodukuje LucasFilm.
Navíc, ne každý rád Sola. Kdo ho ve SW nemusel, tak na ten film prostě nepůjde. Podobně to možná bude i s Fettem, o kterým se říká, že měl dostat také svůj film. Vsadím se, že množství nových "fandů" na to také nepůjde, protože nebudou mít ponětí, kdo to je a řeknou si akorát: "Co je to za postavu, to tam nechci, udělejte něco jinýho."
I na csfd je článek o tom, že SW pomalu vyhasínají a stavil bych se, že na e9 půjde ještě míň lidí než na e8.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeTue May 29 2018, 19:12

Koukam, to napsal nějaký KarelR. Snad né ten Karel, který věčně chybí v moviezone live. Very Happy

Já osobně Bobu taky nemusim. Vlastně ani Solo není žádná moje top postava, ale Boba je pro mě vyloženě naprosto vedlejší hrdina a to i s celým příběhem mandalorianů, takže na toho bych asi nešel, ani kdyby jej natočili podle legend. Dodnes jsem celý ten hype okolo něj nepochopil. Když to vezmu kolem a kolem, tak mě vlastně až štvalo, jak jej v rámci EU vylženě cpali všude, kde se dalo.

_________________

Solo Diskuse se spoilery Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeWed May 30 2018, 20:42

Solo je dobrý film, rozhodne lepsi nez 8, 7, ne tak dobry jako Rogue One
jen jsem se jeste nerozhodl, jestli je to SW ci neni (krom toho ze tam pisi)
sem asi staromilec a radsi bych trilogii o Solovi nez tento film a par dost veci me tam vytacelo
ale diky filmu vime, ze
stormtrooperi jsou jen dohlizitele a policajti
imperialni armada je velice podobna ?imperialni garde z W40k?
v SW maji sprchy (jake stesti ze Solo nestal zady Very Happy ))
han strili prvni (i kdyz ho zastrelil spis kvuli tomu ze han nemel takove charisma)

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeWed May 30 2018, 21:19

Hmm, chybí mi tu Vojta a jeho názor. S tím se dobře psalo.

_________________

Solo Diskuse se spoilery Logo

Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeWed May 30 2018, 22:47

Mandalorian napsal:

v SW maji sprchy (jake stesti ze Solo nestal zady Very Happy ))

Jo v SW maji sprchy... tos nevedel? Very Happy Myslim ze to bylo uz i v knihach, v NJO myslim
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeThu May 31 2018, 15:55

Film mi přišel po zklamání kterým bylo The Last Jedi fajn. Nic světoborného ale člověka ten film neurážel a celkem se mi líbil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeSat Jun 02 2018, 09:55

Darth Soren napsal:

Jo v SW maji sprchy... tos nevedel? Very Happy  Myslim ze to bylo uz i v knihach, v NJO myslim

nejsou canon Very Happy
v Bobovi uvidime zachod Cool

_________________
"Light your way in the darkness with the pyres of burning heretics" unknown Priest
Predešlý příspěvek NETŘEBA CITOVAT
RIP Dr. Lexie Grey May 10, 2007- May 17, 2012
Out of mana...
Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz
nejneobhospodařovávatelnějšími
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 914
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeWed Jun 06 2018, 09:00

Tohle mluví za všechno. I když jsem to sám ještě neviděl (ještě jsem ani nenašel odvahu kouknout na EVIII)
https://www.novinky.cz/kultura/474091-star-wars-jsou-propadak-analytici-cekaji-miliardovou-ztratu.html
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeMon Jul 16 2018, 12:54

Nebol som na Sola v kine, možno si ho stiahnem, keď bude na nete dobrá kvalita s dabingom.

Postava Landa už v ukážkách vyzerala dobre, teda s nim to budem brať v pohode. Ale Han, no už ten herec mi na to totálne nesedí. A podľa toho, že priezvisko Solo, mu len tak z brucha dal Imperiál, no tak to je až moc.

Ale malo by to byť, o niečo lepšie ako 7. a 8. epizóda. Ale neviem o koľko to v duchu ohodnotím
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeSun Sep 16 2018, 22:01

Ospravedlnujem za porušenie pravidla za duble správu. aj keď je medzi tým dosť dlhá doba.

Sola som dopozeral do konca. A to som sa musel posilniť alkoholickým nápojom aby som to v zdraví prežil.

1. Začiatok som len z brucha preskočil. Corelia katastrofa, ak by som mal porovnať s knihami, kde ju aspoń trochu popisovali, tak nesedí ani náhodou. To bol Tatoine krajší. Prijatie Hana do flotily, som ešte dajak prekúsol, až na to priezvisko Solo, čo mu dal ten imperial. Kvôli tomu som vytočený ešte furt a asi ešte budem dlho. Následne z služby v imperialnej armáde + stretnutie s Chewim no predstavoval som si viac a lepšie. To len tak odpráskali, aby to mali rýchlo z krku.

2. Krádež na tom vlaku aj ušla, napetie, dá sa povedať, že to bola jeden z najlepších úsekov celého filmu, aj keď mi tam vadilo, že Chewi mal také až extrémne prolbémy sa niekde udržať na tom vlaku.

3.
Krádež surového materiálu a cesta tam. Kessel použili len kvôli tomu, aby ho sedel v starých filmoch, keď sa Han chvastal v epízóde IV. Tažbu tam síce dali, ale znova nebolo to korenie a nadvládu ovládali piráti, nebolo to Imperiálne vezenie ani náhodou. A ten prílet ISD tam poriadne nevysvetlily. To som prekúsol, len mi potom vadilo, kde sa do paroma vytratili tí ostatní Wookíovia podeli, keď ak sa nemýlim s nimi odleteli M. F. Potom ten následný únik pred ISD a prelet astoreidmi trochu pripomínal epizódu V. , Hano prelet cez pás asteroidov z Hothu, aby unikli Impériu. Chrtan vizuálne nič moc, hlavne to že čierna diera pohlcuje aj svetlo, teda žiadne žiaracia energie uprosted neho by nemala byť. No a tie úžasné útesy čo sa k sebe pritískali a han to stihol LTT preletieť a to ešte ku koncu pomocou skoku do hyperpriestoru. To znova porušuje pravidlá letu hyperpriestorom. Interdictný krížnik potom exsistoval s svete SW úplne zbytočne (podobný problém ako v epizóde VII. a VIII.)

4. Hlavní vedúci tej pirátskej inštitúcie Rudej Rozbresk a jej Pán Darth Maul, samozrejme s mechanickými minimálne nohami. To neviem už, kde ho nestrčia. V SW Rebels mal aspoň jak štak smrť z ruky Obi Wana na Tatoíne. Už to vidím ako sa v epizóde IX. objaví, zabije Rey, a toho Hanovho katastrofálneho fraška, ktorý sa hraje na Sitha. Následne preberie Plnú moc nad Novým Řádom a zničí posledný odpor v Galaxii. Mad

5. Lando Carlisian. Po vzhladovej stránke v pohode, vsťah s tým droidom, no na prahu priepasti, ale prežitelné. Karetný podvod to už nie. Blufovať to áno, ale v rukáve techniku ktorá mu podá dobrú kartu, to nie. Nehovoriac o tom, ako bleskovo odbúchali takzvaní Sabacc, ktorý nebol ani Sabacc. Keby to natiahli na 20 - 30 minút deju, tak pochopím, bez toho podvázania, len s blufovaním a poradny Sabacc ako ho poznáme z knižných sérií.

Celkové ohodnotenie. Len trošku lepšie ako ako epizódy VII. a VIII. Na Roque One nesiaha ani po kolená. Nehovoriac od predošlých dvoch triólogií. Teda prvej a druhej.
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeSun Feb 03 2019, 20:34

Viděl jsem...

Začátek filmu mi přišel poněkud divný, ale asi mám raději trilogii o hanu solovi, takže mě to zlamalo.

Dobře, pokud vypustím knižní trilogii, která je mnohem lepší, tak film nebyl zase tak špatný.

Začátek jak jsem psal nic moc, čekal jsem něco víc akčního, ale ušlo to.
Hanův čas v imperiální armádě mě poněkud rozesmál, ale budiž, pořád to bylo lepší než ep.7. Setkání se žvejkem mě také trochu zklamalo, ale naštěstí z toho vybruslili docela šikovně.
Pozor, dále ve filmu nastal menší zvrat, han se přidal na stranu rádoby rebelů, spíše zlodějů co se snaží namastit si kapsy. Nezdařený pokus o krádež na vlaku, byl docela povedený, pěkné scény a smrt několika rádoby hanových nových kamarádů. celkově se mi začal film možná i trochu líbit.
Bohužel hlavní rádoby záporák s rádoby mikro světelnými meči, mě vůbec nenadchnul a nelíbil se mi od začátku... postava o ničem.
Dále setkání s landem a cesta na kessel, nebylo to špatné, ale opět jsem asi čekal něco víc.
Samozřejmě po celou dobu filmu se han snaží dát dohromady se svojí bývalou láskou, tohle story nebylo zase tak špatné jak jsem si myslel, než jsem viděl film.
A finále filmu?
Musím uznat, že to mě překvapilo. Záporáka vystřídal jinej záporák, ale jiným způsobem než bych si představil. Hana zradil jeho zlodějský přítel i jeho rádoby láska a zbyl mu žvejk. Zajímalo mě jak se s tím vším poperou na konci filmu a bylo to dobré.
A Falcon? pěkně han obral podvodníka landa. Smile

Celkově bych to ohodnotil kladně, je to stále lepší než ep.7 a 8, ale pro mě je to stále horší než Rogue One.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitimeFri May 17 2019, 12:52

Ty jo, tak mě se to možná líbilo i víc jak Rogue One.. Ale pořád oboje lepší než poslední trilogie asi.. Smile

_________________
haf Vivat Itchy cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Solo Diskuse se spoilery Empty
PříspěvekPředmět: Re: Solo Diskuse se spoilery   Solo Diskuse se spoilery Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Solo Diskuse se spoilery
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Diskuze se spoilery
» TFU II Konce-SPOILER ALERT

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Filmy Star Wars :: Solo: A Star Wars story-
Přejdi na: