OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mandalorian - hraný seriál

Goto down 
+6
Dalorian
Cody
Hyger3
Darth Soren
Gralen
Shred Naki
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 914
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeThu Oct 18 2018, 11:07

Tak jsem koukal, že ohlásili seriál Mandalorian, který se má odehrávat někdy po EVI.
Je docela zajímavý výběr režisérů. Trochu doufám v návrat Mandalorianů ve stylu, jak je vytvořila Travissová, ale vzhledem k tomu, že pilotní díl režíruje Filoni, tak si úplně nejsem jistý.
Každopádně jsem zvědavý, co se z toho vyklube.

https://cz.ign.com/star-wars-tv-series/9081/news/star-wars-odhaleni-prvni-fotografie-a-reziseru-serialu-the-m
Návrat nahoru Goto down
Gralen
Sithský lord
Sithský lord
Gralen


Poeet p?íspivku : 7530
Age : 36
Registration date : 24. 04. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeFri Oct 19 2018, 10:18

no môžeme akurát len dúfať že to zas nezničia
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeFri Oct 19 2018, 12:47

Jo, režíruje to Filoni, ale pod palcem to má Favreau, takžeee... já fakt nevim Laughing  Moje anti-Disney přesvědčení mi říká, že to bude fiasko na světelné léta vzdálené od Mandaloriánů Travissové. Ale ty obrázky vypadají celkem fajn, zas jsou to jenom obrázky. Kennedyová zůstala, takže myslím, že se můžeme těšit na hlavní mandalorianskou hrdinku, homosexuálního mandaloriana a jejich vůdce bude určite asiat nebo černoch (nic proti minoritám, aleee no vždyť víte...) Počkám na trailer a uvidím.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeMon Oct 22 2018, 16:07

Jak tam nebude hrát Michael Mando, tak to nemá cenu Smile
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSat Nov 16 2019, 16:07

Viděl jsem první epizodu. Hele, nebylo to tak hrozný jak jsem čekal. Vlastně to bylo docela fajn. Bylo tam pár věcí, které mě nakrkli, hlavně ten konec, to jsem fakt nepobral co tam dělalo... no to co tam bylo. Ale celkově, nebýt toho konce, docela to ušlo. Možná tomu dílu pomohlo, že tam nebylo tolik dialogů Very Happy


Naposledy upravil Darth Soren dne Sat Nov 16 2019, 20:50, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSat Nov 16 2019, 19:54

Chystám se na to. Když je to primárně pro fanoušky a ne pro masy, tak by to mohlo být dobré.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSat Nov 16 2019, 21:52

Už jsou venku dva díly a za mne palec nahoru. Jen mě ve druhém díle docela zarazilo, že
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeMon Nov 18 2019, 11:52

Z toho, co jsem viděl, to nebude žádnej Bobba Fett. Má se ještě hodně co učit a to je paráda!

Zatím se seriál nijak zvlášť nepříčí ani legendám, i když vezmeme v potaz časové zařazení, což je další plus.

Kdybych měl popsat třeba hned první díl, řekl bych, že je to seriálové zpracování krátké povídky, které bych dal tak 7,5/10. Druhý díl je na tom stejně.

Libi se mi, že to pracuje s lore a používá to známé zvuky a rekvizity z filmů.

A co je opravdu perfektní, je, že konečně poslali lidi do prdele a postavami jsou z valné většiny nelidi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeMon Nov 18 2019, 14:45

Hm, druhou epizodu jsem ještě neviděl, budu to muset dohnat. Co se týče první epizody, líbila se mi i myšlenka ženské madalorianské "kovářky", co je hezky v souladu s tím, že se ženské a muži u Mandů nelišili v tomhle ohledu, neodporuje to třeba konceptu Mandalorianů Travissové. A ano, je fajn, že tam jsou nelidi, ale doufám, že tam z ničeho nic nenacpou nějakou blbost, která tam nemá v tom období co dělat... třeba Chissy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeTue Nov 19 2019, 00:09

Tak já nového Zahna nečetl, takže nedoážu říct, jak moc by to byla blbost. V legendách je každý další chiss v Republice jak pěst na oko, jak je to v kánonu, to netuším.

Popravdě, nad tím, že kovář byla ženská, jsem se ani nepozastavil. Very Happy

V druhém díle je perfektní zpracování IG droida.

Tředí díl je opět pecka....
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSun Nov 24 2019, 14:57

Třetí díl za mě dosud nejlepší, nářez jak sviň. Nechci spoilerovat, takže se na to všichni podívejte! Jenom teď čekám, co s tím teď bude chlapec dělat? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeMon Nov 25 2019, 17:56

Takhle. Nejsem fanda SW pod novým Lucasfilmem. To, co provedli EU je neodpustitelné a pokud budu dýchat, budu staré rozšířené univerzum obraňovat a bojovat za jeho navrácení jakožto alternativní linie, která BUDE POKRAČOVAT. Odsuzuji cpaní SJW agendy do jejich filmů, seriálů, her atd. Nová trilogie mě nezajímá a nejdu na ni do kina, a nikdy nebudu bránit kroky Disney a LF, které udělali od koupení SW ve 2012.
Ale po shlédnutí 3 epizod musím říct, že Mandalorian má něco do sebe. Hlavní protagonista je charismatický, zápletka zajímavá, třetí epizoda byla fakt dobrá, zatím jsem nepostřehnul nic z jejich trapné levičářské agitky. Mám sice své výhrady k jistým skutečnostem, nebudu konretizovat, ale zatím se Mandalorian jeví jako "návrat ke kořenům". Líbí se mi občasné pomrknutí na EU, zde provedeno s jakousi úctou. Nevím, možná jsou Favreau a Filoni fakt nadějí LF. Jak jsem na Filoniho kdysi držkoval, tak teď... těžko říct, i rozhovory co jsem s ním viděl, mi evokovali nostalgii a vzpomínky na doby, kdy bylo EU ještě v kurzu. A oba se vyjádřují diametrálně odlišně než KK, ze které lži a pohrdání přímo čiší, kdežto pánové mluví o SW, fanoušcích i o Lucasovi s respektem. Fakt nevim co si mám myslet, ale Mandaloriana budu sledovat i nadále a časem se uvidí.
Návrat nahoru Goto down
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeTue Nov 26 2019, 19:15

tak tak
Mandalorian me prijemne prekvapil
uvidime jak si povede dal
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeThu Nov 28 2019, 19:14

Ano, Mandalorian mě také příjemně překvapil.
Bál jsem se co to bude, ale po shlédnutí je to paráda. Myslím že nic lepšího si od Disney snad ani nelze přát. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSun Dec 01 2019, 21:39

Tak čtvrtý díl, za mě, jde s kvalitou bohužel znatelně dolů. Scénář je založený na Sedmi samurajích a hned jak vám to dojde, tak vlastně víte, jak se bude celá zápletka vyvíjet, i jak vyvrcholí.

Přibylo několik nelogičostí, projevil se nižší budget a dostavily se i vyloženě trapné momenty. Škoda, snad se to v pětce zase vrátí zpět do zajetých kolejí.

Jediné, co zůstalo super, je "baby yoda".
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSun Dec 01 2019, 22:08

Souhlasím, čtvrtá epizoda byla doteď ze všech nejslabší. Asi i proto, že tam bylo víc dialogů, na můj vkus až moc co se týče Manda. Mezi trapné momenty bych zaradil asi všechny interakce hlavní postavy s tou vdovou. Přišlo mi to podivné i z hlediska vývoje "romance" - abych uvedl na pravou míru - na jedné straně zde máš fakt pohlednou Caru Dune, bývalou vojandu, se kterou by spojením genetického materiálu vznikl ultimátní válečník Very Happy A on se raději zahazuje s nějakou vesničankou. Nechápu. Ale to jenom tak na okraj, takový můj postřeh Laughing
Bryce Dallas Howard na režisérskem postu přesvědčila jenom z poloviny a na Deboru Chow prostě nemá.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSun Dec 01 2019, 22:25

Tady bych ale spíš hledal problém ve scénáři než režii.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSun Dec 01 2019, 22:46

Chápu a samozřejmě s tím souhlasím, ale i tak se nemůžu zbavit pocitu, že i z režijního hlediska svou práci zvládla Chow lépe než Howardová. I když si porovnáš co režírovala Chow a co ta zrzka, tak kvalita je na straně Chow... bo Howard nerežírovala v podstatě nic, ale stejně. Navíc, režisér je zodpovědný za celkový výsledek filmu. Myslím, že tu epizodu mohli dát spíše jejímu tátovi, možná by to zvládl lépe.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeMon Dec 02 2019, 21:34

Budu dělat jako, že jsem to nečetl.

Force is female, potřebujeme více ženských režisérek and this is the way. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeMon Dec 02 2019, 23:53

No tak to pardon, ale zřejmě sis nevšiml jak zde celou dobu adoruju práci Chowové Very Happy Nemám problém když je režisérem žena, já dokonce i zrzky moc rád, ale musí taky prokázat nějakou tu kvalitu. This is the way.
Těším se na sedmou epizodu, kterou má opět režírovat Chow. A jsem zvědav co ukáže Waititi v osmé.
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeTue Dec 03 2019, 16:33

Na tvé adoraci jedné ženy nezáleží. Zmínil jsi, že lepší volbou pro post režizéra by místo ženy měl být bílý zámožný muž. Jsi v hollywoodu vyřízenej!

To zní jako nějaká kartička náhody z hollywoodské alternativy Soudruhu nezlob se! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeFri Dec 13 2019, 22:05

Souhlasím s tím, že čtvrtý díl byl slabší, ale pátý se vrátil ke standardu výborné kvality a šestý, tedy dnešní - JE ZATÍM NEJLEPŠÍ. Fakt na něj mrkněte co nejdřív, za mne je to superpecka jak sviňa, fakt paráda.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSat Dec 14 2019, 16:39

Tak jo, pátej díl byl lepší než čtvrtej, nebylo to něco skvělého, ale byl lepší. A ten šestej díl... no to bylo něco. Nevím jestli to byla nejlepší epizoda, možná stejně dobrá jako třetí. Jsem rád, že jsme mohli vidět devaroniana a twi'leky, i když se mi moc nelíbila jejich celková vizáž... ten chlap byl šeredný jak hovado co k twi'lekům sedí, ale holka taky nebyla nic moc, pomalu každý cosplay je hezčí než ta co tam byla. Takže tohle je asi moje jediná výtka. A to cameo na konci... no ty vole Laughing Jinak doufám, že se už začne posouvat i hlavní příběh s baby yoda, protože nějak mi tam chybí nějaká hlavní linie, ty poslední epizody mi přijdou jako nějaké Tales of the Bounty Hunters.
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSat Dec 14 2019, 17:34

Mimochodem, tu Twi'lečku hrála Natalia Tena, známá např. z Harryho Pottera nebo Hry o trůny ;-) Ale vůbec jsem ji nepoznal, jak tady byla škaredá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitimeSat Dec 14 2019, 18:06

Cože? Nikdy by mě nenapadlo, že to byla Tonksová Very Happy V HP vypadala mnohem víc "hot". Jako fakticky ji zde znetvořili jak to jenom šlo a přitom twi'lečky mají patřit k nejhezčím ženám v galaxii. Kroutila se tam hezky, ale ty krásy moc nepobrala... i když já bych neměl radši nic říkat Very Happy Maskéři si s ní mohli dát víc námahy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mandalorian - hraný seriál Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mandalorian - hraný seriál   Mandalorian - hraný seriál Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mandalorian - hraný seriál
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Siphonus (Mandalorian)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Seriály :: Mandalorian-
Přejdi na: