OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 pomoc v KotORu

Goto down 
+38
Lance Stone
badger
Elinor Yall
Vikinger
Tod
Dumby_2
Syntax
LeiaSkywalker
joemandel
Darth Gryat
Tom
danko111
Darth_Radim
J.T.Bansbi
Jaldithas
elinor
Freedom Nadd
Derk Yall
Ultimate
Mandalorian
Cody
lord mikerrus
Xavier
An-Drew Deer
Darth Eternal Hatred
Riven Fall
Wrait
Padme von Kell
Shred Naki
Lukin013
jursky
Clon
ScorpiO
Tik & Tok
Horox
Potan von Kell
Aksel
vooj-tae
42 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutorZpráva
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 10:51

mno, tak jestli hrajes za zenu, bude jeste milejsi Wink Laughing
Návrat nahoru Goto down
elinor
Imperial knight



Poeet p?íspivku : 475
Age : 36
Vyznamenání : pobočník admirála Karatha
Registration date : 29. 10. 08

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 10:56

skvělý, alespoň budu mít na koho svést, že mi Revan pořád vráží do stěn a vybavení interiéru! Twisted Evil Very Happy Razz

(jasně, že hraju za ženu. A dokonce jsem i spokojená s tím, jak ta postava vypadá. Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
http://elinor-doupe.mujblog.centrum.cz ; http://janapolackova.mu
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 10:58

huh, to se divim, me se tam zadna nelibila Laughing
nerikam ze nektery nejsou uchazejici, ale se zadnou sem nebyla spokojena.. skoda ze si tam clovek nemohl tu postavu sam vytvorit, ale tehda to asi jeste nebylo moc obvykly, nevim..

mno s tim vrazenim do sten, to je dobry, me se zase zasadne zasekavali ve dverich NPC a kdyz sem chtela prejit do jiny lokace, musela sem je jit hledat Laughing
obzvlaste na Manaanu mi to delali furt.. Mad
Návrat nahoru Goto down
elinor
Imperial knight



Poeet p?íspivku : 475
Age : 36
Vyznamenání : pobočník admirála Karatha
Registration date : 29. 10. 08

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 11:09

Padme napsal:
huh, to se divim, me se tam zadna nelibila Laughing
nerikam ze nektery nejsou uchazejici, ale se zadnou sem nebyla spokojena.. skoda ze si tam clovek nemohl tu postavu sam vytvorit, ale tehda to asi jeste nebylo moc obvykly, nevim..

mno s tim vrazenim do sten, to je dobry, me se zase zasadne zasekavali ve dverich NPC a kdyz sem chtela prejit do jiny lokace, musela sem je jit hledat Laughing
obzvlaste na Manaanu mi to delali furt.. Mad

ikonky hezké nejsou, ale s tím, jak moje Revan vypadá v terénu, jsem spokojená Smile

jinak se mi už asi čtyřikrát podařilo se nějak šprajcnout v interiéru, takže jsem musela na poslední uložení a hrát to znova. Very Happy Se společníky to fungovalo líp, alespoň s tím pokusným to šlo - prostě jsem přepnula na postavu, co nestála blbě, a pomocí té jsem posunula celou skupinkou. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://elinor-doupe.mujblog.centrum.cz ; http://janapolackova.mu
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 11:23

mno jo, ale ja si vetsinou vsimla, ze mi chybej, az kdyz sem chtela prejit jinam Laughing
a to bylo pak hledani Laughing

tak aspon nekdo je spokojen s tim, jak postavy vypadaj Laughing

jinak s tim, ze sem se zasekla az tak, ze sem to musela znova nacist, to se mi tady nestalo, jen ve dvojce..
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 12:26

jo, to mě se stávalo taky, že se po stava zašprajcla někde v rohu a nešlo s ní hnout, tak jsem musela přepnout na jinou...

a na začátku jsem taky furt vrážela do zdí a běhala uplně opačným směrem, jako kdyby moje postava byla sfetovaná... za kterou hraješ ty? ta moje je jak má pletený cop a pak se mi ještě líbí ta co má světlé vlasy vzadu v culíku. A z Cartha jsem fakt byla nadšená, tím by se to oblbnutí a narážení do zdí dalo vysvětlit Laughing

tyjo, michal mu furt říká "Teploušek" a když to chvíli hrál, jako za kluka, tak mi pak zdělil: "najednou se tam objevil teploušek, něco zděloval, já jsem ho chtěl zabít ale nešlo to" Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 13:15

ja hrala za nejakou hnedovlasou slecnu s culikem, ne za tu co DEH, ale je ve vyberu nejak hned po ni..
a pak jeste za jednu asiatku, s praminkama vlasu kolem obliceje..

hm, ale zabit nektery ty postavy co cloveka stvou, to mi chybelo, kdyz sem hrala za temnou stranu, mozna i proto me to poradne nebavilo Laughing
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 16:06

elinor napsal:
Padme napsal:
huh, to se divim, me se tam zadna nelibila Laughing
nerikam ze nektery nejsou uchazejici, ale se zadnou sem nebyla spokojena.. skoda ze si tam clovek nemohl tu postavu sam vytvorit, ale tehda to asi jeste nebylo moc obvykly, nevim..

mno s tim vrazenim do sten, to je dobry, me se zase zasadne zasekavali ve dverich NPC a kdyz sem chtela prejit do jiny lokace, musela sem je jit hledat Laughing
obzvlaste na Manaanu mi to delali furt.. Mad

ikonky hezké nejsou, ale s tím, jak moje Revan vypadá v terénu, jsem spokojená Smile

jinak se mi už asi čtyřikrát podařilo se nějak šprajcnout v interiéru, takže jsem musela na poslední uložení a hrát to znova. Very Happy Se společníky to fungovalo líp, alespoň s tím pokusným to šlo - prostě jsem přepnula na postavu, co nestála blbě, a pomocí té jsem posunula celou skupinkou. Very Happy

Ano, například šprajcnout toho robota na Ebonu v Kotoru II, to ani dosud nevím jak se ti to povedlo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
elinor
Imperial knight



Poeet p?íspivku : 475
Age : 36
Vyznamenání : pobočník admirála Karatha
Registration date : 29. 10. 08

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 21:25

Derk Yall napsal:
elinor napsal:
Padme napsal:
huh, to se divim, me se tam zadna nelibila Laughing
nerikam ze nektery nejsou uchazejici, ale se zadnou sem nebyla spokojena.. skoda ze si tam clovek nemohl tu postavu sam vytvorit, ale tehda to asi jeste nebylo moc obvykly, nevim..

mno s tim vrazenim do sten, to je dobry, me se zase zasadne zasekavali ve dverich NPC a kdyz sem chtela prejit do jiny lokace, musela sem je jit hledat Laughing
obzvlaste na Manaanu mi to delali furt.. Mad

ikonky hezké nejsou, ale s tím, jak moje Revan vypadá v terénu, jsem spokojená Smile

jinak se mi už asi čtyřikrát podařilo se nějak šprajcnout v interiéru, takže jsem musela na poslední uložení a hrát to znova. Very Happy Se společníky to fungovalo líp, alespoň s tím pokusným to šlo - prostě jsem přepnula na postavu, co nestála blbě, a pomocí té jsem posunula celou skupinkou. Very Happy

Ano, například šprajcnout toho robota na Ebonu v Kotoru II, to ani dosud nevím jak se ti to povedlo Very Happy

No, to taky nevím.
Další kousek se mi podařil dneska při hraní na Taris, kdy mi Revan skočila po zádech z herní plochy a Carth mi při dalším hraní prošel sithtrooperem a pak se odmítal hnout. Very Happy

Jinak se mi KOTORy příšerně sekají, ale to se snad poddá.
Návrat nahoru Goto down
http://elinor-doupe.mujblog.centrum.cz ; http://janapolackova.mu
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 21:28

Zkus případně vypnout všechny aplikace co ti běží v pozadí, jako je internet a podobně, Firefox hodně žere výkon například.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Sep 14 2009, 21:29

to je pravda..mno a kdyztak jeste stahnout grafiku na minimum..popr. jestli uz jsi byla v lokaci, kde je trava, tak vypnout ji a stiny..

a ze ti Revan spadla z herni plochy? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 16:40

uaá hraju za jediho s lehce asiatskými rysy,páč normální běloši vypadají strašně obhrouble ale sekl jsem se když jsem hledad tu druhou mapu na maananu, jsem už v tom skafandru a jdu strašně pomalu a pokaždé mě zabije žralok,nevíte co s tím?jinak s ničím jiným sjem zatím problém neměl naštěstí
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 17:22

někde tam v té základně dole jsi našel nějaký paralyzér na žraloky (máš ho normálně dole v inventáři tuším že místo zbraně) a vždycky, když se objeví žralok tak se hra zastaví a ty na žraloka tím paralyzerem zautoč - měla by ho zabít hned první rána
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 17:24

no já mám jenom dva vystačí mi?
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 17:27

jo jo, on by jeden měl být na víc použití (něco jako blaster, když najdeš dva blastry tak taky nemáš dvě střely ale můžeš střílet jak ce ti zachce)
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 18:29

nené,je na jedno použití cyclops je jak lékárnička myslím,každopádně ke kotoru se dostanu zase až zítra dopoledne
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 20:43

Blbost
Ten paralyzér je na neomezeně použití
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 21:30

tak proč sem našel dva
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 21:40

jo, to mi taky dycky vrtalo hlavou proc sou dva Laughing
ale vazne maj neomezeny pouziti..
Návrat nahoru Goto down
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 21:54

No jsou dva asi ,protože když nenajdeš první tak snad druhý.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 21:58

ja uz sem to dlouho nehrala, ale mam pocit ze tam jsou jakoby 2 cesty, a mozna proto lze najit 2..
Návrat nahoru Goto down
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 22:01

Takhle jsem to myslel ,ale já tam vždy prlejzám všechny cesty. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 19 2009, 22:08

jop, ja taky lol!
Návrat nahoru Goto down
Jaldithas
SPAMER
SPAMER
Jaldithas


Poeet p?íspivku : 2894
Registration date : 26. 07. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 20 2009, 16:03

uaá maanan dodělán,kashyyk doděln a jden na taaatoine ale tuskeni jsou moc silní tak sem šel na korriban ale tady mě zase zabil malakův učedník
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 20 2009, 16:37

tak se s tuskenama dohodni Laughing
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pomoc v KotORu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pomoc v KotORu   pomoc v KotORu - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
pomoc v KotORu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 16Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Pomoc
» Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec :: Knights of the Old Republic-
Přejdi na: