OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords

Goto down 
+44
Stank0
Hawk
Narkotikl56
Cross
Tod
Tyler
Cody
gendar
Jake Sully
TulisT
Syntax
An-Drew Deer
Vegi
muuurgh2
J.T.Bansbi
Orita-kill
K'Krunhk
Beri
Vikinger
Darth Eternal Hatred
Jakkob Killer
Wrait
Darth_Radim
Ultimate
darth hegi
lord mikerrus
Padme von Kell
Riven Fall
Darth Gryat
Xavier
Mandalorian
Undertaker
janosjanos
darth t-error
Stopa
Darth Assmondeus
Horox
Derk Yall
Malasorte
ScorpiO
vooj-tae
Monak
Potan von Kell
Cynamon
48 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Co máte radši KOTORa 1 nebo 2?
 KOTOR 1
 KOTOR 2
 Obojí
 Je mi to jedno
 Nelíbí se mi ani jedno
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeWed Sep 13 2017, 08:30

Tak jednicku miluju prave pro ten "Fuck up" moment, kdy ti reknou, ze jsi Revan.. Ja prave celou dobu pri prvnim hrani vubec netusila nejaky spojeni s nima, proste sem si rikala, ze jedinej padouch je malak a o Revanovi zvani jen proto, ze byl lepsi nez Malak no, ale ten ho utrel.. Proste Revan je tam dulezity pro to pozadi a neprislo mi divny, ze o nem tak moc mluvi.. Z tyhle hry mi doslova spadla celist, coz se mi zatim u zadny jiny hry nestalo (ne ze bych jich hrala tolik)

Naproti tomu u dvojky mi desne vadi ta nedodelanost (s restored content je to lepsi, ale i tak tam jsou diry) a proste tam chybi ten moment prekvapka, protoze ac je Kreia zahadna, tak proste tusis, ze to bude ta svine na konci no... Uz proto, ze to je pani zrady Laughing
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeWed Sep 13 2017, 08:49

Jo, totalne soulasim, ja napr když jsem to hral uplne poprve, tak jsem mel nejake podezreni, jakože "ty vole, ono se o tom Revanovi tolik mluvi... nejsem ja nahodou nejaky Jedi, ktery s nim bojoval ve valce, nebo neco takoveho?" A pak prišlo to prekvapeni a ja jsem byl z toho fakt jako vedle, navic jsem to hral ze temnou stranu a o to to bylo pro mne silnejsi Smile

A ta dvojka... jo jsou tam ty diry, je videt ze to neni uplne dodelany, ale presne jak rikas ten pribeh je bez prekvapeni, neni vyslovene spatny, jenom tam chybi to neco, co tomu pribehu prida ten smrnc, ten punc velkoleposti.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeThu Sep 14 2017, 08:30

Ja si myslim ze ta dvojka to proste mela tezky.. Zopakovat moment ze ty jsi nekdo, kdo jsi necekal, tak dostanou pojeb, ze kopirujou sami sebe.. A zaroven tohle se proste v ty jednicce tezko prekonava no Smile Pro me to fakt dodneska zustava jako nej pocit ze hry, to prekvapko.. Podobnou sanci u me mel zlom v Jade Empire, coz je tak trochu kopie kotoru odehravajici se ve stary cine (ostatne jako spousta bioware her to ma proste podobny prubeh, coz me osobne nevadi, sedi mi to Smile ), ale blbej internet mi to vyspoileroval Laughing

Takze ta dvojka proste nemela moc sanci byt lepsi si myslim.. alespon pribehove. Co se herni stranky tyce, tak nektery veci jsem uvitala, neco bylo naopak dle myho trochu zbytecny, ale to uz tak byva asi vsude Smile Mozna mohli vymyslet neco vic s Darth Nihilem (tvl, jak se to vlastne sklonuje? scratch Laughing ), ten mi prisel jako trosku nevyuzita postava no Neutral
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeMon Oct 09 2017, 17:49

Souhlasim, překonat jedničku asi nemohli, bohužel jsem byl spoilery ochuzen o to fenomenální překvapení, že jsem Revan, ale i tak naprosto luxusní...boba

Souhlasím také s tím, že Nihilus (?king ) je opravdu nevyužitá postava, čekal jsem mnohem více prostoru, pro jeho pochopení a použití, naproti tomu Sion What a Face  je tam stále jak na běžícím páse a ukazován jako někdo neporazitelnýmetal , což se o Nihilovi říct nedalo... bohužel... ewok
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeTue Oct 10 2017, 15:47

tak když srovnám I a II, no tak I. má začátek, prostředek a konec, II. má začátek, plus mínus prostředek a žádnej konec. Ta hra je prostě nedodělaná a matoucí. II se mi líbí, je o hodně temnější než I ale chybí mi tam taková ta interakce s partou, nebo jak to říct... v I spolu tak nějak všichni vycházeli, byla to taková ta hrdinská skupnka, kde si pomáhaj, občas se špičkujou nebo poučujou ale vycházej spolu... no a ve II se většina jich ignoruje, držkujou, navíc jich je jak psů tak tam všichni nemaj tolik prostoru a já je vššchny během hry nevyužiju... něco jako v ME2, ale tam měli apson vedlejší ukoly a na konci měli všichni využití, tady ne. Navíc trochu nechápu, jak to že Kreia udělala něco, pomocí čeho jí Disciple (pro mě zbytečná postava, jako Jacob muhehe) nedokázal vidět... takže to jako, když vemu do party Kreiu a Disciple, tak jako von uvidí během boje, jak se tam jen vznáší meč a seká do lidí? Nebo ani to neuvidí a uvidí, jak lidi padaj sami od sebe na zem mrtvý? Very Happy to sem nepochopila, ale kdyby hra byla dotažená do konce tak to tam někde vysvětlený bude nebo nebude možný ty dva vzít do party, co já vím... Pak když jsem II hrála s rozšířením (bohužel to odešlo spolu s mým starým kompem takže mam zase tu osekanou verzi) tak jsem něco víc pochopila nějaký souvislosti, ale za ty roky si to prd pamatuju, když to ted znova hraju... I byla prostě taková přímější, Ii záludná - přesně jak to řikala Kreia, že "tahle válka je jinačí, sihové útočej ze stínů" nebo tak něco... v I prostě víš, že hele, támdle to je padouch, co dělá padouchoidní věci, jdem ho zastavit, republika na nás spoléhá, no a le tady je to ve II takový že nevíš, kdo je ten padouch vlastně, kdo to všehcno vede, víš akorát že je Sion, pak se dozvíš že Nihilus (jo, dost nevyužitej) no a na konci teda Kreia vysvětlí, že je to ona... prostě takový ty samý intriky, tahání za nitky, úskoky, až se v tom jeden ztrácí... ale to neva, mám ráda tu pochmurnou atmosféru chaosu a nejistoty, dnešní doba od toho taky není moc daleko...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeTue Oct 10 2017, 16:24

ano, ta temnota a nejasnost ve dvojce navozovala solidni atmosferu (kdyby ji nemela a byla by v podobnem duchu jako jednicka a vypustili by ji ve stejnem stavu tak by asi skoncila v propadlisti dejin)
to jaci byli partaci ve dvojce mi ke hre trosku vice sedlo zvlaste v restoraion projektu

disciple je pako
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeThu Oct 12 2017, 18:11

Kotor 2 je prostě taková tajemná hra, ale jako vzpoměla jsem si, že se různý konspirace hemžily kolem Mass Effectu Very Happy jsem na nějaký stránce kdysi četla (nevim jí najít, třeba budete úspěšnější) že vývojáři mass effectu maj vazby na rusko, kde tou dobou byly odtajněný archivy s mimozemšťanama. Tem vývojářům se to dostalo do ruk nějak a podle toho mass effect vytvořili, a nějaký mimozemštani tam jsou skutečný. ne, asari ne, maj to bejt salariani Very Happy takže mazec.

Každopádně, tak ted hraju KOTOR 2 po asi 2 letech, co jsem to nehrála, a oproti 1 mě tam teda víc bavěj ty dialogy než boje Very Happy a ebon hawk mi přide takovej víc depresivnější než v I
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 914
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeFri Oct 13 2017, 06:02

Salariany udělali trochu podle toho klasického vyobrazení mimozemšťana s velkýma očima a hlavou. Ve světě ME by pak měli historicky cestovat na Zem a unášet lidi pro pokusy.
Nedávno jsem zjistil, že asi za 300,- udělali KOTOR 1 do mobilu.
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeWed Nov 01 2017, 11:59

Uz byl i ve sleve za 80 Very Happy Ale nejak se mi to nechtelo kupovat a od te doby cekam kdy to zopakujou :/

DEH: Nekde restoration mod mam, klidne ti ho nekam nahraju Wink ale verim ze kdybys trochu pohledala na netu, tak se snad da porad stahnout ne? Smile Ja jsem jen linej clovek na to to hledat, tak si takovyhle veci ukladam Very Happy
AD ten clanek na ME, to jsem kdysi taky cetla no Very Happy Zdroj netusim Very Happy

Jinak cela dvojka kotoru je depresivni, i to jak clovek prochazi stary mista z jednicky.. i ty novy lokace jsou depresivni.. Me osobne tenhle feel nesedi no (staci mi deprese v normalnim zivote Very Happy ), ale je pravda ze diky tomu to je aspon originalnejsi.. Kazdopadne mi tam chybi fakt badass zaporak no Very Happy Kreiu proste clovek odhali hned ze zacatku Very Happy Uz jen to, ze i kdyz ji clovek leze do zadku a ma u ni 100% vliv, tak je furt seda Very Happy To je proste divny a jasny uz od zacatku no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Darth Eternal Hatred
Supersith
Supersith
Darth Eternal Hatred


Poeet p?íspivku : 18901
Age : 79
Vyznamenání : ta ženská na ikonce vypadá jako já, že jo?
Registration date : 18. 01. 09

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeSun Nov 05 2017, 20:53

já mám problém spíš s tím jak to instalovat, nikdy mi tyhle věci nešly...
Návrat nahoru Goto down
http://ynr.xf.cz
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeSat Mar 24 2018, 19:25

Tak jsem do toho opět padl a okamžitě po dokončení recenze na román Revan, jsem si nainstaloval první KotOR Very Happy Konečně se mi povedlo tu hru rozjet na nové mašině. Pořád je to stejně silné, zábavné a ultimátní jako před lety...
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitimeFri Mar 30 2018, 20:37

Užij si to Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords   Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords - Stránka 31 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Star Wars - Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords
Návrat nahoru 
Strana 31 z 31Jdi na stránku : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
 Similar topics
-
» Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
» Star Wars: The Old Republic MMORPG)
» Star Wars - Revenge of the Sith - Alternate Ending
» Star Wars Ep. III : Revenge of the Sith (The video game)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec :: Knights of the Old Republic-
Přejdi na: