OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 An-Drew Deer

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeTue Feb 05 2008, 14:52

Jméno: An-Drew Deer
Rasa: Wookie
Planeta: Naboo-skrývá se zde před Impériem
Povolání: Pašerák a lovec lidí (i jiných bytostí), dříve pracoval jako mechanik na Tatooine
Poznámka: Je asi 2m vysoký zavalitý a velmi silný, je mu kolem 119 let. Nemá rád Impérium a je to flegmatik.
[Only admins are allowed to see this image]
Zbraně: Wookie bowcaster a malý ruční blaster. Přes sebe má pás s nábojema(jako Žvejkal) a někdy bojuje i ručně.
Styl boje: Střelba z kuše. Je taky velmi obratný a dobrý střelec. Když je třeba bojuje i ručně.
Životopis: Narodil se na Kashyyyku do normální wookiské rodiny jako jedináček. Zde se naučil bojovat lovit a taky se naučil opravovat a řídit stroje. V jeho 100 letech přepadli město otrokáři a jeho otec byl zabit. S pomocí kamarádů sestrojil loď a s matkou odletěl. Po pár letech matka zemřela a on se dostal na Tatooine. Tady začal pracovat jako opravář kluzáku na závodech Pod Race. V 107 letech si pořídil loď a začal pašovat různé zboží. Později také pašoval některé zbraně pro Rebeli. V stosmnácti přijal také svou první zakázku jako Bounty Hunter. Jedním z unesených lidí byl však nižší důstojník Impéria a tak na něj byl vydán zatykač.
uchýlil se tedy na Naboo kde žije spolu s Gungany a občas něco ještě pašuje.


Naposledy upravil dne Tue Feb 05 2008, 15:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeMon Mar 17 2008, 20:26

Takže tady je moje další přihláška. Je to postava z akademie a kupodivu se menuje stejně jako muje druhá postava tady. Takže je to tady:
Jméno:An-Drew Deer
Rasa:Kel Dor
Planeta:Právě na misi na Kashyyyku ale jinak na Corusantu:-)
Povolání:sem Jedi padawan a možná brzo i Jedi knight pokud přežiju order 66 tak ešče uvidím.
Schopnosti:Docela obstojně ovládá sílu a taky dobře pilotuje nejrůznější stroje. Špatné zkušenosti s komandováním lidí v bitvě.
Poznámka: asi 184cm vysoký, kolem 18 let starý. Docela učenlivý a taky poslušný celkem inteligentní.
[Only admins are allowed to see this image]
Zbraň:mám vlastnoručně vyrobený světelný meč s oranžovou čepelí. Taky jeden speciální ruční blaster-památka z jedné mise. Dále vlastním astrodroida R4-P4.
Styl boje:všemožné základní techniky boje-nevim jak se to menuje.
Životopis:Zhruba tak v pěti letech jsme se s rodiči a bratrem přestěhovali na Corusant. Už od mala jsme s bratrem chtěli bý jediovéa pořát sme si na ně hráli. Po čase pobytu na corusantu jsme se seznámili s jedním jediem. Viděl v nás obouch velkou sílu a tak nás vzal k radě. tam po dlouhých dohadech rozhodli, že se stanu jediem jen já. Byl my přidělen mistr Terras. Po nějaké misi však byl zabit učedníkem Hraběte Dookua. Mě málem taky zabil ale nakonec mě nechal an živu. Po jeho smrti jsem se neúčastnil mnoha misí až první bitvy na Jabiimu. Tam narozdíl od mnoha jiných padawanů nezemřel. Dále se účastnil bitvy na Corusantu kdy utrpěl četná zranění a navíc přišel o levou ruku. Vedl malý oddíl klonů který pod jeho velením skoro celý zahynul. Celou dobu si to vičítal ale teď odjel s mistriní Securou a Offee na Felucii...


Naposledy upravil An-Drew Deer dne Sun Jan 17 2010, 21:25, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeTue Feb 10 2009, 18:10

Prosím jestli by se někdo neujal mé druhé postavy tedy jedie An-Drew Deera. Prosím o pokračování té mise co ji vedl Potan-asi nemá čas nebaví ho to. Dík.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeTue Feb 10 2009, 18:11

You are alive? Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeTue Feb 10 2009, 18:20

Jistě. Nedávno jsem se probra ze Star Warsového komatu. A jsem připraven.
Nebo tak něco.
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeTue Feb 10 2009, 21:46

Moje zmrtvích vstání tě odpudilo?
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeTue Feb 10 2009, 22:30

Odpudilo od čeho? No, uvidíme, mám ted trochu napilno, ale snad ti něco napíšu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeWed Feb 11 2009, 13:25

Od všeho-od odepsání a převzití mé mise ale stejně je to blbost. Dík

jestli si mám udělat novou postavu tak řekněte
a jestli na mě všeci kašlete tak mě to taky řekněte
dík
Návrat nahoru Goto down
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeThu Apr 02 2009, 21:44

Tak znova- tímto mažu Potanovo dílo na poslední části příběhu mé postavy snad teď někdo odpoví.

Jméno:An-Drew Deer
Rasa:Kel Dor
Planeta narození:Dorin
Povolání:sem Jedi padawan a možná brzo i Jedi knight pokud přežiju order 66 tak ešče uvidím.
Schopnosti:Docela obstojně ovládá sílu a taky dobře pilotuje nejrůznější stroje. Špatné zkušenosti s komandováním lidí v bitvě.
Poznámka: asi 184cm vysoký, kolem 18 let starý. Docela učenlivý a taky poslušný celkem inteligentní.

Zbraň:mám vlastnoručně vyrobený světelný meč s oranžovou čepelí. Taky jeden speciální ruční blaster--památka z jedné mise. Dále vlastním astrodroida R4-P4.
Styl boje:všemožné základní techniky boje-nevim jak se to menuje.
Životopis:Zhruba tak v pěti letech jsme se s rodiči a bratrem přestěhovali na Corusant. Už od mala jsme s bratrem chtěli bý jediovéa pořát sme si na ně hráli. Po čase pobytu na corusantu jsme se seznámili s jedním jediem. Viděl v nás obouch velkou sílu a tak nás vzal k radě. tam po dlouhých dohadech rozhodli, že se stanu jediem jen já. Byl my přidělen mistr Terras. Po nějaké misi však byl zabit učedníkem Hraběte Dookua. Mě málem taky zabil ale nakonec mě nechal an živu. Po jeho smrti jsem se neúčastnil mnoha misí až první bitvy na Jabiimu. Tam narozdíl od mnoha jiných padawanů nezemřel. Také se zde seznámil s klonovým velitelem Fordem. Po bitvě splnil sám pár jednodušších misí na Corusantu a v okolí. Dále se účastnil bitvy na Corusantu kdy utrpěl četná zranění a navíc přišel o levou ruku. Vedl malý oddíl klonů který pod jeho velením skoro celý zahynul kvůli jeho pocitu důležitosti. Celou dobu si to vičítal. Po této bitvě zůstal delší dobu v chrámu a zdokonaloval se v bojové technice a čekal na nějakou misi, ale teď odletěl na Felucii...

Snad si toho někdo všimne a snad vám to bude stačit


Naposledy upravil An-Drew Deer dne Sun Jan 17 2010, 21:27, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeThu Apr 02 2009, 21:51

Vítej zpátky, no pokud ti nebudu vadit já, tak prostuduji ty mise a seznámím se s tvou postavou a pak ti napíšu misi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeThu Apr 02 2009, 22:02

Moc díky. Nezaručuji každodenní ústav.
Návrat nahoru Goto down
Potan von Kell
Supreme Commander
Supreme Commander
Potan von Kell


Poeet p?íspivku : 21331
Age : 31
Vyznamenání : HZSSA
Registration date : 31. 01. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeThu Apr 02 2009, 22:04

Derk Yall napsal:
Vítej zpátky, no pokud ti nebudu vadit já, tak prostuduji ty mise a seznámím se s tvou postavou a pak ti napíšu misi.

Ono co se událo v těch misích máš v tom životopisu.
Akorát na tom kashyyku se začal vyvíjet non-canon příběh.
Třeba takovej zajmutej Vader, živá Padmé, a jn.
Návrat nahoru Goto down
https://my.bio/potan
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeFri Apr 03 2009, 07:01

Ale to tam být nemusí. Na konci životopisu je že teprv poletí na Kashyyyk. Ale jestli chceš tak můžeš pokračovat kde sme skončili-útok na imperial palác s nějakejma klonama a pár jediema-jako Obi Voss Koon a ještě někdo.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeTue May 19 2009, 22:04

Mission is on the [Only admins are allowed to see this link]
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitimeSun Jan 17 2010, 20:34

rád bych se pokusil o obnovení své postavy

s Derkem to nějak nevyšlo zřejmě je velice zaneprázdněn (a nebo na mě prostě kašle Very Happy )
tak bych chtěl poprosit nějakého jiného modera - pokud možno bych rád pokračoval ve své započaté ne úplně canonické misi tak se prosím ozvěte
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





An-Drew Deer Empty
PříspěvekPředmět: Re: An-Drew Deer   An-Drew Deer Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
An-Drew Deer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zrada (An-Drew Deer)
» Oddesa (mise pro An-Drew Deer)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: Dokončené tréninky a mise :: Přihlášky (zamknuté) :: Přihlášky - Klonové války (zamknuté)-
Přejdi na: