OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Oddesa (mise pro An-Drew Deer)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:29

Systém OrAnx-07:
Nedlouho poté, co se čerstvému rytíři podařilo uniknout smrti na Felucii, ocitl se v okrajovém, neprobádáném koutu galaxie a se svou nemodianskou lodí hledal místo, kde by se v těchto těžkých dobách, kdy se Republika obrátila proti Řádu*, schoval. Síla tomu chtěla, že Lucrehulk Aurora, s wookieem, klonem a astromechem přežil let hyperprostorem bez toho, že by v této nezmapované části galaxie vlétl do hvězdy, či pásmu asteroidů.
Senzory lodi nedetekovali žádnou vyspělou technologii, systém do, kterého Aurora tak náhle vplula se zdál prázdný. Průběžně lodní počítač analizoval všech sedm planet soustavy, které bylo automaticky přiřazeno jméno OrAnx-07. Jen jedna, ta nejvdálenější, splňovala podmínky pro kolonizaci dle tabulek Republikového kolonizačního úřadu. Aurora se svou skromnou posádkou zamířila plnou rychlostí k OrAnx-07/7. Automatický bezpečnostní systém lodi propočítával nejkratší trasu k planetě, zatímco se snažil vystačit s mízící nouzovou rezervou energie.

Systém Anasta (OrAnx-07) - planeta Ajisa (OrAnx-07/7)- jižní kontinent Guana - Skrytá akademie:

Zvuk běhu mladé adeptky se řinul dlouhou chodbou vedoucí k posvátného chrámu Darth Zal'em. Vběhla dopostřed slabě osvětlené místnosti a neadekvátním, hlavně nezdvořilým způsobem narušila schůzi mistrů Řádu, kteří jejímu náhlemu zjevu v místnosti věnovali jen nepatrnou pozornost.
"Mistři, v systému se objevila neznámá loď," křikla na celou místnost a začala hluboce oddechovat po předchozím běhu.
"A to je důvod proč nás takhle rušíš mladá učednice?" otázal se po dlouhé odmlce nejmladší, sotva sedmdesátiletý velmistr Řádu.
Ayana chvílku ještě oddechovala, načež párkrát souhlasně pokývla hlavou.
"Takovéto vychování je strašné," pronesl mírně Darth Eldemar, nejstarší velmistr, jen tak stranou ostatním místrům.
"Pravda, pravda. Avšak nesmíme opomenout, že ani my jsme nebyli jiní, že?" Odvětil Darth Juuli.
"Ano, to je pravda, naše činy byly mnohokrát horší, například ta aféra s Darth Orousem a holonetovou kamerou," dodal Darth Enschi, načež všichni, až na nechápající Ayanu, propadli dlouhému a hlasitému smíchu.
"Blíží se k nám loď!" okřikla je Ayana a přerušila smích.
"Však jsme slyšeli, nejsme tak senilní jak o nás vyprávíš za našimi zády Ayano," odvětil Darth Eldemar.
"To jsem tak nemyslela," snažila se provinile červenající Ayana vykroutit.
"No, tak to bych rád věděl jak jsi to myslela s těmi historkami o mě,Darth Orousovi a Intergalaktické knihy pozic s..." nedořekl mistr, jelikož byl přerušen.
"Eldemare, už se zase moc odkláníš od tématu a zatím nám tady, malá nervozitou se potící Ayana zčervená do podoby Edoského jablka, pod tou vší tíhou provinilosti. Už teď je v ní takhle malá dušička," ukázoval Darth Enschi levou rukou přibližně centimetr velkou škvíru mezi palcem a ukazováčkem.
"Ano, máš pravdu bratře. Tohle chování si zaslouží vysoký, a hlavně exemplární trest, který ostatní učedníky naučí slušnému chování," pronesl Eldemar hrobovým hlasem, načež se mračící se oči mistrů obrátili na Ayanu, stojící ve středu místnosti.
"Ale, já jen chtě..."
Ayana nedořekla, nemohla hnout ani jediným svalem v těle. Datrh Eldemar ji pomaličku Silou přibližoval blíž, a blíž k sobě, dokud nemohl rozeznat jednotlivé kapky potu na Ayanině čele. Učednice se trásla strachy a měla nepříjemný pocit, že jediný zvuk v místnosti vydává její hlasitě bušící srdce. Eldemar se ji podíval přímo do očí. Ayanu začalo opouštět vědomí, okolní svět se zdál čím dál tím vzdálenější, mistři, místnost, akademie, všechno přestalo existovat. Ayana upadla do temnoty. Eldemar položil její bezvládné tělo lehounce a opatrně na zem.
"To jsem nechtěl," pronesl k ostatním překvapeným mistrům Darth Eldemar.
"Co jsi to s ní provedl, takovéhle využití Síly neznám," vyjekl překvapený Darth Enschi.
Celá místnost utichla, mistři těkavě pozorovali Ayanino tělo a Darth Eldemara.
"Nic, jen omdlela," dodal po chvilce napětí Eldemar: "Jsem se na ní pak chtěl začít smát a ukázat jakou si dělám bžundu, a ona tam přímo přede mnou omdlí. Ta dnešní mládež. Nic nevydrží," dodal s předstíranou sklamaností Velmistr Řádu.
"Ty jsi ale banthí lejno," dodal Enschi, načež se celá Rada začala znovu smát.
"Odnesu jí na ošetřovnu," Dodala Darth Uli: "Takhle se chovat ke své vnučce, ještě z toho bude mít trauma a stane se z ní Jedi, pche. Ale dopadla pořád lépe než kdysi ty, Eldemare, pokuď si to celé dobře pamatuji, tenkrát se krom ošetřovatele musel volat i uklízeč záchodů," dovětila ošetřovatelka Řádu s úsměvem.
"Ty..." snažil se Eldemar vrátit smeč, než se mu to však povedlo, popadali se ostatní mistři za břicha.
"Ehm, ehm, zpět k původnímu tématu, které jsme probírali, než jsme byli tak nedůstojně vyrušeni. Co uděláme s tou lodí pokud její posádku napadne prozkoumat, a to dle kurzu lodi již napadlo, prozkoumat zdejší povrch?" dodal do éteru Darth Eldemar a snažil se navodit zpět vážnou atmosféru. Bez šance, ostatní mistři stále vzpomínali na své mládí a Darth Eldemarovu ostudu.

*Vycházíme z toho, že se tvá postava nestačila při útěku dozvědět o reformaci Republiky do Impéria.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 17:31

Systém Anasta (OrAnx-07) - planeta Ajisa (OrAnx-07/7)

Loď se blížila k planetě. Zvedl jsem se z kapitánského křesla a přešl ke konzoly počítače, který ovládal senzorové systémy lodi. Nastavil jsem celoplanetární sken a čekal co z něj vyleze.
Atmosféra: v normě
Povrch: dosti členitý povětšinou hornatý a místy travnatý
Známky civilizace: žádné
Známky života: populace běžně se vyskytujících živočichů žijících v podobných biotopech
Zajímavé údaje: poblíž 37 rovnoběžky a 48 poledníku byly nalezeny zbytky starého komplexu budov

Přítomnost trosek mne překvapila. Mohlo by se zde dát něco zajímavého získat a také se tu ukrýt.
Loď dorazila k planetě a zahajuje přiblížení na standartní oběžnou dráhu. Ozvalo se náhle z lodního komlinku.
Loď se připojila na standartní orbitu planety.
Zahlásil opět počítač a umlkl. Náhle mnou projelo ostré zamrazení a tělo zachvátil krátký příval neklidu a strachu. Cítím přítomnost temné strany. Možná ty trosky co odhalil sken jsou zbytky nějaké hrobky pradávného sithského lorda. A nebo jsou nějací sithové či temní rytíři na planetě. Tak či onak musím to prověřit.
R4. Běž už prosím do hangáru do LAAT. Hned dojdu za tebou. Poručil jsem droidovi a šel k systémům rozvodu energie. Po pár chvilkách se mi podařilo přesměrovat energii hlavních zbraní do štítů. Nechal jsem zapojeno jen pár protileteckých věží. Chtěl jsem mít štíty pro případ že by se tu objevili nějací piráti.
Když jsem byl hotov, klon se náhle probral. Mžoural a rozhlížel se kde se to ocitl...

______________________________

Jo a mimochodem, ať si četl v přihlášce cokoliv, tahle postava je už nějakej ten pátek Kel Dor. Tak aby to nezměnilo nějak tvoje plány.
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 12:22

Systém OrAnx-07, paluba Aurory

Bííííííííp-píííííííííííííííííííííííííííp-bííííííííííííp! skandoval droid - příklad to tupé elektroniky, která se nedokáže rozhodnout, do kterého z hangárů byl vlastně vyslán. Z nerozhodnosti tedy neustále přebíhal z levoboku na pravobok a zpět, snad doufaje v nalezení nějaké vhodné nápovědy, kde zůstat. Při této zajisté Sílalibé činnosti (co jiného pomohlo přece k tak drtivé převaze nad CIS než tupost obvodů a programátorské chyby) omylem aktivoval několik z pár set tisíc uskladněných droidů na palubě Aurory.
A protože droidi jsou stvoření nenadána přírozenou inteligencí, nezbylo jim nic jiného než se řídit naprogramovanými rozkazy. Tedy se začali připravovat na vylodění.

Zatím jsi však zůstával v blažené nevědomosti, protože tvou pozornost plně upoutal probírající se klon. Patnáct hodin v bezvědomí udělá s člověkem své, a patnáct hodin spoutanosti rovněž. Nebylo tedy divu, že klona bolelo celé tělo a některé partie obzvlášť.
Přeměřil si tě podezřívavým pohledem, stejně jako celý můstek.
Au, dostal ze sebe, když se pokusil překulit tak, aby si sedl. Doufám, že to neznamená to, co si myslím.

Systém OrAnx-07, tajná akademie

To si dělají zadek!
Zadek? Jaký zadek? Kde?
Myslel jsem to metaforicky!
V tom případě to není zadek, ale prdel!
Tento poetický rozhovor probíhal mezi "sithy" sledujícími loď blížící se k planetě.
Loď velká jak bantha, zjevně vojenská, víte, kolik tam bude lidí? To jim nestačí se mlátit v jádru, a musí se cpát na okraj, mezi nás, pacifisty? A zrovna sem! Jako by tu nebylo šest dalších planet na přistání!
Možná o nás ví.
Kdo?
Jediové! Jsou nám na stopě - už zase!
V tomhle tisíciletí by to bylo už po čtvrté. Poprvé ten hajzl Hoth, pak dvakrát ten skrček Yoda... jenže teď je to větší invaze, než kdybychom to všechno sečetli dohromady!
Třeba jsou to turisté...
pokusil se Darth Eldamar mírnit paranoiu.
A co když ne?
Tak utečeme do lesa a budeme předstírat, že jsme ewoci. Třeba je to vyděsí a uletí sami od sebe. A pokud ne, vždycky můžeme začít zpívat!
A co když jsou to turisté pátrající po sithských starožitnostech?
V tom případě je pošleme do hrobky Darth Antabuse, která se nachází na opačném konci galaxie. A přidáme jim k tomu i přesnou mapu a přání dobré cesty.
Ale Darth Antabus...
...lépe nemluvit, některá tajemství jsou příliš děsivá, než abychom o nich mluvili ve slušné společnosti.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 21:32

Systém OrAnx-07, paluba Aurory

Sledoval sem klona a připravoval se mu to vysvětlit. Náhle se však rozblikal zeleně jakýsi knoflík na hlavním křesle kapitána. Psalo se tam: "Okamžitě potvrďte zahájení invaze!"
Sakriš co to má znamenat? Jaká invaze, droidi mají být vyplý. Musím to nějak deaktivovat.
Zmáčkl jsem odmítací tlačítko, ovšem chtělo to kód. Ten sem neznal a tak jsem se na to vykašlal. Jenže to nepomohlo:Invaze bude zahájena za deset, devět...To už sem nevydržel a vytrhl jsem napájení panelu. To jsem rychle přeťal mečem a odpočítávání skončilo.
Otočil jsem se na klona a začal se mu opět věnovat.
omlouvám se vám za to nepohodlí, ale bylo to nutné. Na Felucii se republika obrátila proti řádu jedi. Nevím vůbec o co šlo a proto chci vědět co se stalo. Proč najednou AT-TE vystřelilo po mě a Bariss Offee? Proč jste mě chtěl zabít?
Nechci vám ublížit a nebudu vás mučit pro tyto informace. Vím že to nevypadá nejlíp a asi mi nevěříte. Tuto loď CIS jsem ukradl a všeci droidi by měli být deaktivováni. Jsme v odlehlém sektoru na Vnějším okraji kde se hodlám prozatím uchýlit. A byl bych rád, kdbychom dokázali spolupracovat.

Nečekal jsem sice, že by někdo kdo se mě snažil ještě před 20 hodinami zabít by se stal mým nejlepším přítelem, ale chtěl jsem to zkusit.
R4 co tam děláš?! Jdi do hangáru ve kterém se nachází naše LAAT. Je to hangár 124! Zahlásil sem do intercomu.
A ty. Budeš muset jít s námi. Nemohu dovolit aby moje jediná možnost cestování vesmírem uletěla i s tebou. Pojď.
Odvázal jsem ho ze židle, ale nechal mu na rukou pouta. Tlačil jsem ho před sebou. Trochu se vzpouzel, ale po chvilce toho nechal. Došel jsem k výtahu a nasedli do něj. Dojeli jsme do hangárového podlaží a otevřeli dveře.
Klon a jedi. Byli jsme přepadeni. Zabijte je!
Rozkaz rozkaz!
Ozvalo se odedveří a pět droidů zahájilo palbu.
Povalil jsem klona ke zdi aby nebyl zasažen. Jedním vykrytím jsem zabil droida. Dva další jsem odhodil na stěnu. Zbyli dva a ty jsem zničil pár sekanci mečem. Klon se zase postavil a já ho odvedl do LAAT. Zavřel jsem ho do kabiny co-pilota tak aby nemohl nic během letu mačkat. R4 jsem nacpal do výsadkového prostoru, zavřel dveře a nasedl do pilotní kabiny. Nastartoval jsem a s typickým vrčením vyletěl vstříc planetě. Po pár minutách sestupu jsem doletěl k troskám chrámu a přistál tak 3 kilometry odtud...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 21:39

Systém OrAnx-07, tajná akademie

"Kam to přistálo?" ptal se Lumar Reei, chrámový astrograf.
"Nevíme pane, ztratili jsme vizuální kontakt poté co loď klesla za hory," podal stručnou zprávu muž sklánějící se nad mapu.
"To znamená, že přistáli minimálně pětset kilometrů na sever. Bylo by moudré poslat někoho obhlédnout naše návštevníky"
"A co když se s nimi dostanou do kontaktu?"
"Co, prostě jsme místní domorodci, stejně jako v minulosti," bez zájmu odpověděl Lumar.
"Pane, pane!" křikl druhý učedník v místnosti.
"Co se děje?"
"Ta loď se blíží!"
"Už se vyhoupla nad hory?"
"Ne tahle loď, ale ta na orbitu!" s hrůzou v očích křikl mladý učedník.
"Cože?"
"Zjistěte mi koordináty její destinace! Pro všechny případy varujte všechny bratry a sestry, a hlavně upozorněte Radu!" rozkázal lumar, otočil se na podpatku a ve spěchu opustil zamířil do taktického sálu. Tenhle den nezačal dobře, a jak to vypadá, tak ani dobře neskončí.

"Vstávej, no tak probuď se," šlyšela padawanka k sobě doléhající hlas.
Mmmm....nechte mě spát.
Ayana se překulila na bok, ignorujíc rušivý element jejího spánku.
"Hej, vstávej!" okřikl jí hlas.
Nechte mě být.
Tvrdý dopad na zem Ayanu dostatečně probral.
"Hej, cfo tfo?" divila se padawanka a odhrnula si rozcuchané vlasy z obličeje.
"Říkala jsem vstávat," pokárala Ayanu Darth Uli a přísně se dívce podívala do očí.
"Hmmmpf"
"Tvůj původ ti nezajištuje žádné výhody, tak vstávej"
"Mmmmm" Ayana se zvedla ze země a Darth Uli věnovala kyselý úšklebek.
"Padej!" okřikla mistryně padawanku a kopnutím ji popohnala z místnosti.
"Au... Co se ksakru děje?" zeptala se Ayana a jen tak tak se vyhla dalšímu kopanci.
"Vysloužila jsi si hezkou procházku k ruinám, to se stalo," vysvětlila Uli a zlomyslně se usmála.
"Ne, už zase ne," rozpačitě poznamenala učednice.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 21:55

Systém OrAnx-07, pár kilometrů od trosek chrámu

Letoun docela hlučně dosedl na travnaté pláně poblíž rozpadlého chrámu. Vysoukal jsem klona ven a postrčil ho směrem k chrámu. R4 mezitím vyskočil z výsadkového prostoru a rozjel se za mnou. Vzal jsem si batoh a do něj nacpal pohotovostní zásoby z LAAT, jako vodu a trochu nějaké hnusné vojenské šlichty. Namířili jsme si to rovnou k chrámu, bylo to tak zhruba 5 km. Klon nechtěl moc šlapat a tak jsem ho muse trochu postrkovat. Měl kamenný výraz a vypadal že mě brzo zabije minimálně pohledem. R4 si roukal něco ve smyslu že tyhle pěší výlety mu nedělají dobře a kdesi cosi. Nevěnoval jsem mu moc pozornost a spíš se zaměřil a chrám.
Zhruba za dvě hodiny jsme byli u chrámu. Byly to trosky jakési velké budovy plné spadlých sloupůa zborcených zdí. Chrám měl asi dříve několik pater jenže časem už zbylo pouze spodní podlaží a místy pozůstatky prvního patra. V samém středu se nacháela velká kruhová místnost uprostřed které byl velká kus trávníku a v něm starý vzrostlý strom, který vypadal tak aspoň na 500 let. Bylo cítit že s chrámem je spojena Síla. Ovšem byla to divná a mě neznámá Síla. Nebyla ani temná ani světlá, ale taková vyrovnaná a jaksi podivná.
Náhle se ozvaly zvuky přijíždějícího speedru. Vyšel jsem ven a uviděl přijíždějící starý a rozhrkaný speedr na kterém seděl jakýsi podivný člověk. Když mě uviděl tak se dosti zarazil. Vypadalo to že byl překvapen mým oblečením. Sesedl a vydal se ke mě a po cestě si mě prohlížel a okem přeměřoval.
Ahoj, jak se vede? Zavolal jsem na muže a vydal jsem se k němu, ale zarazil jsem se. Uvědomil jsem si že klon zůstal v té obřadní místnosti a zřejmě už tam nebude. A aby toho nebylo málo na obzoru se objevila velká šedá skvrna a za chvíly bylo možné rozeznat, že mnou nedávno nabytá loď se teď právě blíží nezadržitelně k zemi a rána to bude teda pořádná...
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 03:06

Systém OrAnx-07, pár kilometrů od trosek chrámu

Jestli je něco co nesnáším, tak je to plazení hlínou, prodírání se skrz hustě porostlé keře a lezení po kluzkých a příkrých skalách. Což se mi mimochodem v různém pořadí podařilo absolvovat snad již čtyřikrát. Aby toho nebylo málo, ve chvíli kdy ta obrovská kocábka dopadla pár set metrů ode mě, a nadzvednutý prach sutin, keřů, stromů a tu a tam zvířat mě málem zabil - přežila jsem vlastně jen díky velké louži bahna, do které se mi podařilo plácnout. Takže teď se unavená, vyčerpaná, a špinavá vleču k starým ruinám, kde si nejspíš strůjce mého odpoledního prokletí nejspíš uživá piknik, či kdo ví co ještě!
Vlastně celkově se mi představa "návtěvníků" hloubala hlavou, netušila jsem, zda-li se jedná o jedince, či celou skupinu, což vzhledem k velikosti té lodě, nebo toho co z ní zbylo se nedá vyloučit. Ať již byl počet "zlodějů" jakkýkoliv, měla jsem postupovat dle klasické, od mládí nám vštěpované příručky - a Já, jakožto příruček dbalá učednice jsem plnila do puntíku vše, co se po mě chtělo. Z toho důvodu jsem sebou táhla i batoh s rádoby-primitivním oblečením, do kterého jsem se měla převléct a dělat za sebe příslušnici domorodého a primitivního kmene. Oblečení bylo vcelku jednodušše střižené a neodkrývalo žádnou partii těla krom hlavy a rukou, což mi vyhovovalo. Navlékla jsem si pár dřevěných korálků do vlasů a kolem krku si sepnula náhrdelníky s lebkama malých ptáků. Záveřečná rádoby-sprititální-náboženská linka na pravé tváří a voila, zdání dívky z místního kmene bylo hotovo.

Fajn, dorazila jsem na místo a kdo se to kruci rozhodl kazit hodiny mého snažení a porušovat to co příručky hlásají? Nikdo jiný, než banda blbců z severní akademie vedená jejich samotným ředitelem - a ještě si to tam přifrčí na speederech, nezbláznil by se z toho někdo? Nu což, stalo se co se stalo, já mám svůj úkol a ten splním, ať mi to ještě nekdo budekazit či ne. Pomalu jsem přišla k onomu, divnému, nečemu a nepředstíraně jsem ztuhla, to zjevení fakt vypadalo strašidelně. Takže dle příruček, začla jsem s úmyslně špatně mluveným basikem oslovovat tu chlupatou zrůdu. "Vítá-áme vzás, náštěvníku z nebes," dořekla jsem a měla co dělat, anych se nečervenala, nevím, kdo vymýšlel příručky, ale při smyslech asi nebyl.


Naposledy upravil Derk Yall dne Thu Mar 17 2011, 19:59, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 19:53

Systém OrAnx-07, pár kilometrů od trosek chrámu

K chrámu přikráčela jakási špinavá odrbaná postava. Byla docela pěkná zhruba 170cm vysoká. Šla ke mě a začala cosi drmolit špatným basicem. Moc sem jí nerozuměl ale pochopil jsem co tím myslela. Poklonil jsem se jí tedy na pozdrav. Byla kolem ní ovšem cítit přítomnost síly. To mě dosti zarazilo. Síla kolem ní se nápadně podobala síle soustředěné v chrámovém nádvoří.
Těší mě. Jmenuji se An-Drew Deer. Toto je můj droid R4. Přišel jsem na vaši planetu hledat nějaký způsob přepravy do více frekventované části galaxie. Jsem členem řádu jedi nebo pokud již neexistuje tak jsem jím byl.
Můžete mě prosím zavést do nějaké vesnice či města?

Zeptal jsem se dívky a sledoval její výraz po té pasáži s řádem. Klon byl zaujat hovorm a přišel se na dívku taky podívat...

________________
opět připomínám že nejsem wookie ale Kel Dor
Návrat nahoru Goto down
Derk Yall
Grand Moff
Grand Moff
Derk Yall


Poeet p?íspivku : 11775
Age : 31
Registration date : 03. 02. 08

Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitimeThu Mar 17 2011, 20:18

Systém OrAnx-07, pár kilometrů od trosek chrámu

Překvapený, až vyděšený výraz jsem nemusela ani předstírat. Jedi, obzvlášt Jedi a tady?
Dle selské logiky jsem nic neodpověděla, jen jsem zachovávala zmatený výraz, jasně dávající najevo, že "jakožto primitivní příslušnice místního kmene" nebudu moc rozumět basicu. Místo toho přišel čas na mnohem zábavnější část celého setkání s Jedim. Rituály...

Nejednalo se samozřejmě o pravé rituály, pouze efektivně vypadající vylomeniny, které někdo z mistrů kdysi dávno vymyslel a v rámci svého smyslu pro humor je nutili všechny učedníky zapamatovat nazpamět. Mezi mladistvými tyhle rituály brzy dostaly posměšné přezdívky, jako obřaď banthí mikce, Yodův skřek, Revanův očistec a podobně. Mistři samozřejmě netrpěli tyto názvy, ale pomalu se s nimi smířili.

Přikročila jsem k Jedimu a popadla jednu nádobku a otevřela ji a začala ji sypat po "návštěvníku z nebes" - to celé doplněno nicneříkající snůškou slov a slabik, ale formulovaných do melodicky znějícího tonu. Myslím, že kdyby se někdy jedi dozvěděl, že obsah nádobky, je sušený, rozemletý trus místní zvěřiny, asi by mě rozsekl vejpůl. Po tomto obřadu, který zabral takové dvě minutky jsem ustoupila a nechala "návštěvníku z nebes" prostor se vyjádřit. Vojensky vyhlížející postavu opodál jsem radši ignorovala.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ostarwars.profitux.cz
An-Drew Deer
High Jedi General
High Jedi General
An-Drew Deer


Poeet p?íspivku : 495
Age : 30
Vyznamenání : Hrdina Sovětského Svazu,Železný Kříž I. řádu
Registration date : 04. 02. 08

Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 11:25

Systém OrAnx-07, pár kilometrů od trosek chrámu

Dívka na mě začala sypat jakýsi strašně smradlavý prach. Smrdělo to jako něčí lejno a jediné mé štěstí bylo, že sem stále měl ochrané brýle a dýchací filtry. Abych pravdu řak toto byla jedna z mála situací kdy sem byl rád že musím dýchat helium.
Pořádně jsem si prohlídl dívku. Když sem s ní předtím mluvil a zmínil se o mém působení v řádu byla dosti překvapená možná až vyděšená. To mě dosti překvapilo. Zřejmě o jediích slyšela a překvapilo ji, že zavítali sem. Ale proč byla vyděšená? To mi stále unikalo. Ovšem ještě divnější bylo, že s ní byla spojená síla. Celkově to na mě působilo divně, ale rozhodl jsem se dělat jakoby nic a přijít tomu na kloub.
Děkuji za uvítací obřad. Můžete mě prosím doprovodit do nějaké vaší vesnice nebo za někým kdo to tu vede?
Zeptal jsem se a snažil se to i naznačovat rukama.
Moje loď už nikam nedoletí, právě vybochla. Nemůžu se odstud dostat, můžete mi prosím pomoci?
Podíval jsem se přitom na kráter na obzoru kde hořel vrak obrovské lodi. Doufal jsem že dívka vše pochopí a zavede mě za někým kdo by mi byl schopen pomoci...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oddesa (mise pro An-Drew Deer)   Oddesa (mise pro An-Drew Deer) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oddesa (mise pro An-Drew Deer)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» An-Drew Deer
» Zrada (An-Drew Deer)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: O Star Wars: The Text Story :: O Star Wars Game :: The Clone Wars-
Přejdi na: