OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Romány - Právě vychází v ČJ

Goto down 
+48
Hyger3
Gralen
Jaden Korr
Darth Soren
Oliver
Vikinger
Aggofan
Jek Porkins
Cross
Darth Chaos
Satori
czmajkl
bane
kulometcik
Darth Wrai
Waxer
Vojta
taggmaster
Elinor Yall
stalker
Kiwi
Orita-kill
pitris
Vegi
Knight
ScorpiO
joemandel
Syntax
Kiaayla
Xavier
Nelya
Padme von Kell
Darth Eternal Hatred
Rocko
Lance Stone
DexterM
William
Darth Assmondeus
Mandalorian
Delta-38
Undertaker
Darth Gryat
Checkman
darth t-error
RomanArts
Cody
Potan von Kell
Derk Yall
52 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
AutorZpráva
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 15 2013, 19:09

Zaujimalo by ma či niekto nemáte nejaké informacie o knihe Book of Sith: Secrets from the Dark side. Nevychadza aj v ceskom jazyku?
Návrat nahoru Goto down
Darth Chaos
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Darth Chaos


Poeet p?íspivku : 22
Age : 26
Registration date : 01. 01. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 29 2013, 19:23

Psal jsem Egmontu ohledně překladů knih a odepsali mi že Darth Plageius vyjde až příští rok, tento vydají Republikové komando 3 a jinak jenom X wingy. Sad
Návrat nahoru Goto down
Vojta
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Vojta


Poeet p?íspivku : 282
Age : 36
Registration date : 19. 08. 11

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeFri Mar 29 2013, 23:52

Hééééj.... Jsem se na toho Plagueise taaak těšil... Hergot!
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeWed May 01 2013, 16:00

To utece, budme radi ze bude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeSat Aug 31 2013, 17:44

Nevi nekdo kde se to zaseklo?
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeSat Aug 31 2013, 22:05

Co si pamatuji z jejich fejkbůku, od září do konce roku by měly vyjít ještě dva X-Wingy.
Návrat nahoru Goto down
Kiwi
Padawan
Padawan



Poeet p?íspivku : 78
Registration date : 28. 10. 10

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeSun Sep 01 2013, 11:09

Prave Bactova valka mela vyjit v dubnu, kvetnovyho Plaguiese zrusili to vim, v zari melo vyjit dalsi republikovy komando a v listopadu paty X-Wing. Je srpen a ticho po pesine, tak jse mse chtel zeptat, jestli jsem neco neprihlidl (treba ze na to uz uplne kaslou ci co ja vim).
Návrat nahoru Goto down
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeMon Sep 23 2013, 18:01

Ak to tu už bolo tak sa ospravedlnujem. Edičný plán Egmontu na zvyšok roku:
Bactova válka - 1.10.2013
Eskadra Wraith - 5.11.2013


Naposledy upravil Oliver dne Wed Nov 13 2013, 12:55, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Darth Chaos
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Darth Chaos


Poeet p?íspivku : 22
Age : 26
Registration date : 01. 01. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeFri Sep 27 2013, 12:09

Tak jsem psal na Egmont a po delší době bombardování jejich schránek mi odpověděli:

Dobrý den,

bohužel jsme museli z různých důvodů knihy posunout z jara na podzim. Letos ještě vyjdou X-wing 4. Bactová válka a X-wing 5. Eskadra Wraith.



V příštím roce pak dalších 8 titulů:

X-wing 6 – 9

Republikové komando 3 – 4

Darth Plagueis



Mějte se hezky.



Stanislav Kadlec

šéfredaktor Egmont ČR


Tak doufám že to splní, třeba za toho Plageiuse nebo to komando bych fakt zabíjel.
Návrat nahoru Goto down
Darth Soren
Sithský lord
Sithský lord
Darth Soren


Poeet p?íspivku : 921
Age : 30
Vyznamenání : Poslední imoralista
Registration date : 29. 11. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeFri Sep 27 2013, 14:54

Tak na toho Plagueise si tedy počkám, doufám, že to myslí vážne s tou knihou Neutral 
Návrat nahoru Goto down
Darth Chaos
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Darth Chaos


Poeet p?íspivku : 22
Age : 26
Registration date : 01. 01. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeTue Oct 01 2013, 16:19

Tak konečně je to tady lidi, X-wing 4, bactová válka. Dá se hned objednávat, cena na Egmontu je 279 Kč. Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 21_star_wars_x_wing_4_bactova_valka
Návrat nahoru Goto down
kulometcik
Adept
Adept
kulometcik


Poeet p?íspivku : 29
Age : 34
Registration date : 06. 06. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeSun Oct 13 2013, 12:25

Egmont mel problémy s prekladateli proto ta prodleva.
Návrat nahoru Goto down
http://www.orliznojmocards.wbs.cz
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 12 2013, 22:01

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 551_SW_X-Wing_5

Blížíme se do konce série... A to jsem ještě ani nezačal číst. Very Happy

Egmont má nějak podělané linky, takže sem háži funkční:
http://www.egmont.cz/cz/edice/star-wars-3/
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeFri Nov 15 2013, 11:05

Taky jsem si toho všimnul, když mě ráno probudila SMS od knihkupce, že má pro mě objednanou knihu X-Wing, kterou jsem si ani neobjednával Very Happy Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 912
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeSat Nov 16 2013, 09:13

Hele, takhle to chci mít nastavené taky. Jaks to udělal?
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeSat Nov 16 2013, 18:47

Nijak, pár knížek (tuším už od Konečného proroctví až pro X-Wing 3) jsem si objednal přes jeho stránky, ale další díly už na webu v databázi neměl, tak jsem to nechal být s tím, že si je koupím třeba na Vánoce. Nic jsem si neobjednal, přesto mi pak přišla SMS, že tam tu knihu mají. Musím si to zajít pořešit, protože nechci, aby mi pak objednali něco, co nechci Very Happy 
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeFri Dec 06 2013, 21:43

Jen tak pro informaci, objednával si někdo teď knihy od Egmontu? Protože mám už přes týden zaplaceno a na stránkách Egmontu mi to pořád hlásí, že zaplaceno není. Tak bych chtěl vědět, zda je to prostě jen nestíhačka před Vánoci, nebo je někde jiný problém.

PS: Mám KB, takže vím 100%, že peníze Egmontu dorazily. "Horká linka" vydavatelství je momentálně zcela k ničemu a psát jsem se jim zatím ještě neodhodlal.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Chaos
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Darth Chaos


Poeet p?íspivku : 22
Age : 26
Registration date : 01. 01. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeFri Dec 27 2013, 13:30

Dnes mi došel nový díl Star Wars Magazínu a hned na první straně byla upoutávka na nový díl Republikového komanda: Pravé barvy. Měl by vyjít někdy v únoru  Smile 
Návrat nahoru Goto down
Oliver
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Oliver


Poeet p?íspivku : 128
Age : 26
Registration date : 18. 09. 11

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jan 31 2014, 16:21

Star Wars: Republikové komando 3 - Pravé barvy

http://www.egmont.cz/cz/knihy/star-wars-republikove-komando-3-prave-barvy/

Vychádza: 11. 2. 2014
Počet strán: 432

Válka mezi Republikou a separatisty nebere konce. Tajné operace komand klonovaných vojáků nikdy dříve nebyly tak důležité… ani nebezpečné. Vítězství Republiky, na začátku konfliktu téměř jisté, je nyní najednou na vážkách a jednotka Omega učiní šokující odhalení, jež otřese jejich důvěrou ve vedení armády.

Jasná čára mezi spojenci a nepřáteli se stále více zamlžuje a vojáci Velké armády Republiky – od klonovaných poddůstojníků až po jediské generály – musejí náhle čelit pochybnostem ve svých srdcích a myslích. Pravda se jeví jako křehká, proměnlivá iluze a jen nadcházející peklo odhalí obě strany v jejich pravých barvách.

Ja sa teším. Čo vy?  bounce
Návrat nahoru Goto down
Darth Chaos
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Darth Chaos


Poeet p?íspivku : 22
Age : 26
Registration date : 01. 01. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jan 31 2014, 16:31

X-WING 6 - Železná pěst

http://www.egmont.cz/cz/knihy/star-wars-x-wing-6-zelezna-pest/

Datum vydání: 18. 2. 2014
Cena: 279 Kč
Počet stran: 344

Eskadra Wraith proti všem předpokladům přestála svou první tajnou misi. Musí však oklamat smrt ještě jednou a zastavit vojenského diktátora Zsinje a jeho hvězdný superdestruktor Železnou pěst. Úkol eskadry Wraith: proniknout do diktátorovy flotily a odhalit jeho pečlivě utajované plány. Členové eskadry se proto rozhodnou vydávat se za piráty, kteří se chtějí nechat naverbovat k Zsinjovu vojsku. A pokud jim plán vyjde, čeká je od Zsinje ještě jedna poslední prověrka – sebevražedná mise! Dokážou projít touto těžkou zkouškou? Nebo to bude znamenat konec eskadry Wraith?

Tak únor bude docela krásný měsíc. Navíc mají být prý na Egmontu slevy na Star Wars knihy.
Návrat nahoru Goto down
Hyger3
High Jedi General
High Jedi General
Hyger3


Poeet p?íspivku : 642
Vyznamenání : Ruka Kraytova
Registration date : 14. 04. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 01 2014, 14:36

Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeSat Feb 08 2014, 21:08

30% je 30%. Do toho jdu. Ukecali mě. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
Darth Chaos
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu
Darth Chaos


Poeet p?íspivku : 22
Age : 26
Registration date : 01. 01. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 15:37

Star Wars - Darth Plagueis

http://www.egmont.cz/cz/knihy/star-wars-darth-plagueis/

Datum vydání: 18. 3. 2014
Počet stran: 386

Životopis jednoho z nejnadanějších sithských lordů, o němž se zmiňuje i Palpatine v rozhovoru s Anakinem Skywalkerem v Epizodě III Hvězdných válek. Darth Plagueis: jeden z nejnadanějších sithských lordů, kteří kdy žili. Netouží po ničem jiném než po moci a obává se jen toho, že ji ztratí. Jako učedník bezvýhradně přijme nemilosrdné praktiky Sithů. A když přijde správný čas, zničí svého mistra. Zároveň však přísahá, že jeho nikdy nepotká stejný osud. Protože na rozdíl od svých předchůdců, Darth Plagueis si nakonec osvojí nejvyšší moc… překonat smrt!

Konečně Plagueis. Já mám pocit, že radostí zešílím.
Návrat nahoru Goto down
Cross
Sithský lord
Sithský lord
Cross


Poeet p?íspivku : 1450
Age : 30
Registration date : 16. 01. 11

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeTue Feb 25 2014, 17:15

Konečně! zatím nejlepší zpráva roku! Very Happy...teď už přeložit Revana a jsem v nebi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitimeWed Feb 26 2014, 14:30

hm, vyjde na Potanovy narozeniny, ze bych mu dala darek?  Laughing 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Romány - Právě vychází v ČJ
Návrat nahoru 
Strana 13 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: