OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Romány - Právě vychází v ČJ

Goto down 
+48
Hyger3
Gralen
Jaden Korr
Darth Soren
Oliver
Vikinger
Aggofan
Jek Porkins
Cross
Darth Chaos
Satori
czmajkl
bane
kulometcik
Darth Wrai
Waxer
Vojta
taggmaster
Elinor Yall
stalker
Kiwi
Orita-kill
pitris
Vegi
Knight
ScorpiO
joemandel
Syntax
Kiaayla
Xavier
Nelya
Padme von Kell
Darth Eternal Hatred
Rocko
Lance Stone
DexterM
William
Darth Assmondeus
Mandalorian
Delta-38
Undertaker
Darth Gryat
Checkman
darth t-error
RomanArts
Cody
Potan von Kell
Derk Yall
52 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutorZpráva
kulometcik
Adept
Adept
kulometcik


Poeet p?íspivku : 29
Age : 34
Registration date : 06. 06. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitimeMon May 08 2023, 18:52

William napsal:
Asi dotaz spíš na Egmont nebo pana Klimeše z CSWU.
Na egmontu ticho a s tím idiotem už se minimálně 10 let nebavím. Jen jsem zkoušel, jestli třeba někdo neví něco víc
Návrat nahoru Goto down
http://www.orliznojmocards.wbs.cz
vojta_skywalker
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 08. 22

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitimeMon May 08 2023, 21:22

kulometcik napsal:
William napsal:
Asi dotaz spíš na Egmont nebo pana Klimeše z CSWU.
Na egmontu ticho a s tím idiotem už se minimálně 10 let nebavím. Jen jsem zkoušel, jestli třeba někdo neví něco víc

Legendy tam teď bohužel vedou na vedlejší koleji (prý se tolik neprodávají), soustředí se na High Republic a další kánonická díla.
Ale určitě by je s tím šlo ''otravovat'' na jejich e-mailové stránce, kterou osobně kontroluje (a odpovídá) šéfredaktor Kadlec. Když tedy budou dostávat více žádostí na vydávání legends, je možné, že přání vyslyší (viz letošní plánované vydání čtenáři léta žádaného románu Star Wars: Katalyst (od J. Lucena)...
Návrat nahoru Goto down
kulometcik
Adept
Adept
kulometcik


Poeet p?íspivku : 29
Age : 34
Registration date : 06. 06. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitimeTue May 09 2023, 17:19

Helé já všechny SW romány, Atlasy atd kupuju hned při jejich vydání už od tý doby, co Egmont vydal Hledání Jedi. A minimálně 15 let co půl rok píšu Kadlecovi poděkování, dotazy na prodejnost a ediční plán do budoucna. Vždy super otevřená odpověď. Začalo se to měnit po Myšákovi a úplně to šlo do kopru po převzetí Egmontu Albatrosem…. Jako jo i potom vždycky odpověděl, ale stroze a neurčitě. Letos sem mu psal v lednu a odpověď vůbec žádná
Návrat nahoru Goto down
http://www.orliznojmocards.wbs.cz
vojta_skywalker
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 08. 22

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitimeTue May 09 2023, 17:58

kulometcik napsal:
Helé já všechny SW romány, Atlasy atd kupuju hned při jejich vydání už od tý doby, co Egmont vydal Hledání Jedi. A minimálně 15 let co půl rok píšu Kadlecovi poděkování, dotazy na prodejnost a ediční plán do budoucna. Vždy super otevřená odpověď. Začalo se to měnit po Myšákovi a úplně to šlo do kopru po převzetí Egmontu Albatrosem…. Jako jo i potom vždycky odpověděl, ale stroze a neurčitě. Letos sem mu psal v lednu a odpověď vůbec žádná

Mě napsal:

v prvním pololetí určitě vyjdou čtyři knihy ze série Star Wars Vrcholná Republika:

komiks Není strachu (leden)

komiks Srdce Drengirů (únor)

román Padlá hvězda (únor)

román Půlnoční horizont (duben)

Na druhé pololetí chystáme dva kanonické romány:

Katalyzátor (The Catalyst) od Jamese Lucena

Královnin stín (The Queen’s Shadow) od E.K. Johnstonové

Mandalorian Season 2 od Joea Schreibera

Máme sice ještě naplánované další kanonické komiksy od Marvel, ale zatím jsme se nerozhodli, kdy je vydáme.
S úctou
Stanislav Kadlec
šéfredaktor Egmont
Návrat nahoru Goto down
kulometcik
Adept
Adept
kulometcik


Poeet p?íspivku : 29
Age : 34
Registration date : 06. 06. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitimeTue May 09 2023, 18:22

Jako jo dobrý, čtu i kánon, ale legends miluju a tohle mě sere. Btw- čtete někdo kánon? Jaký máte názor na High Republic? To je za mě zatím to nejhorší co myšák vydal. Já a i po x knihách a dvou komiksech nevím kdo je kdo, nedokázal jsem si najít cestu k postavám a potom co knihu dočtu si uvědomím, že nevím o čem byla…..rozečtu další díl a ty postavy mám zas za nové a zs dokola. A to musím říct, že co dosud vyšlo česky se číst dalo. Ale HR kupuju jen vyloženě z povinnosti
Návrat nahoru Goto down
http://www.orliznojmocards.wbs.cz
vojta_skywalker
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 26. 08. 22

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitimeTue May 09 2023, 20:14

kulometcik napsal:
Jako jo dobrý, čtu i kánon, ale legends miluju a tohle mě sere. Btw- čtete někdo kánon? Jaký máte názor na High Republic? To je za mě zatím to nejhorší co myšák vydal. Já a i po x knihách a dvou komiksech nevím kdo je kdo, nedokázal jsem si najít cestu k postavám a potom co knihu dočtu si uvědomím, že nevím o čem byla…..rozečtu další díl a ty postavy mám zas za nové a zs dokola. A to musím říct, že co dosud vyšlo česky se číst dalo. Ale HR kupuju jen vyloženě z povinnosti

stejný názor. Mimochodem, všiml jsem si že HR knihy hvězdnoválečnou fanbase polarizují snad ještě víc než the Last Jedi (a to už je co říct)...
Návrat nahoru Goto down
kulometcik
Adept
Adept
kulometcik


Poeet p?íspivku : 29
Age : 34
Registration date : 06. 06. 12

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitimeThu May 11 2023, 22:08

Fakt? To sem si myslel, že to snad nejde…
Návrat nahoru Goto down
http://www.orliznojmocards.wbs.cz
Mandalorian
Grand Moff
Grand Moff
Mandalorian


Poeet p?íspivku : 12785
Age : 38
Vyznamenání : Synek von Hau
Registration date : 16. 05. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitimeFri May 19 2023, 18:55

mysak se dovede obcas prekonat
Návrat nahoru Goto down
http://www.outsidermedia.cz/Article.aspx?id=6196&rate=1
Shred Naki
High Jedi General
High Jedi General
Shred Naki


Poeet p?íspivku : 912
Age : 38
Vyznamenání : Solus veman aka sa beroya
Registration date : 14. 04. 08

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitimeSat Jun 03 2023, 09:52

O legends nevím, jestli by něco chtěli vydávat, kromě dotisků Zahna a Dartha Banea.
Z kánonu vyjdou ještě další komixy a jeden gamebook. Ten je spíš pro mladší, ale dá se číst docela dobře.
Královnin stín napsala stejná autorka jako Ahsoku. Podle mě by jiný autor celou knihu nacpal do 1 - 2 kapitol. Třeba se vám bude líbit, ale já osobně jsem u ní trpěl.
Komixy z HR zůstaly dějově otevřené, takže ty možná taky budou pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
Darth Wrai
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 05. 09. 10

Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitimeSat Sep 02 2023, 21:35

Hlavne si myslím, že Egmont sa bude už len zameriavať na mini-série.

Má síce rozpracované komiksy ako Star Wars, Darth Vader a Aphra, ale tie SW komiksy sú po crossoveri Vojna nájomných lovcov už tak navzájom prepletené, akoby sa jednalo o nekončiaci crossover. Každá postava behá z jedného komiksu do druhého a opačne. Aby čitateľ mal ucelený dej a chápal súvislosti musí čítať všetky série. Viem o tom svoje.

A to ešte ani nehovorím o tom, že to čo považuje Marvel za oficiálne crossoveri už servíruje každého polroka Vojna nájomných lovcov, Karmínová vláda a teraz Temní droidi. Takže v istom bode s tým Egmont sekne a začne sa zameriavať len na päťdielne minisérie. Môj názor.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Romány - Právě vychází v ČJ   Romány - Právě vychází v ČJ - Stránka 25 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Romány - Právě vychází v ČJ
Návrat nahoru 
Strana 25 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Car'dasova pevnost-
Přejdi na: