OSW - O Star Wars Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 PC poradna

Goto down 
+17
Syntax
Mandalorian
McWinsch
pitris
Xavier
Tod
ScorpiO
William
J.T.Bansbi
Darth Gryat
stupen123
Padme von Kell
Cody
Vikinger
Ultimate
Ki
Derk Yall
21 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Padme von Kell
Císařova ruka
Císařova ruka
Padme von Kell


Poeet p?íspivku : 26708
Registration date : 17. 01. 09

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 22:45

ja nevim, me jela vzdycky v pohode, nemusela sem nic preinstalovavat...
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 22:48

Bansbi: No tak já napsal víc možností který to spíš nebudou, ale co kdyby. Very Happy

Jinak mě to jelo vždy taky bez problemů.
Návrat nahoru Goto down
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 22:51

No takhle mě ta hra taky vždy jela normálně jen když jsem poprvé neúspěšně skoušel modifikovat hru tak jsem něco podělal a pak to nešlo ale je 2 roky zpět teď už moc hry nemodifikuju.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 22:56

Po modifikaci jo, já když prvně modifikoval Akademii, tak mi taky nešla. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
J.T.Bansbi
Sithský lord
Sithský lord
J.T.Bansbi


Poeet p?íspivku : 4477
Age : 30
Vyznamenání : Od Bosne do Irana biće mrtvih muslimana
Registration date : 28. 10. 09

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 22:57

No právě třeba si tam něco zkusil upravit a pak už mu to nefungovalo se stává.
Návrat nahoru Goto down
http://www.kscm.cz/
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 23:02

jj, něco dáš ono to nejde, ale pak i po smazání nejde hra, takže jestli je to tak, tak doporučuju reinstal
Návrat nahoru Goto down
stupen123
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 15. 05. 10

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 24 2010, 22:50

no prave pisemito v ty tabelce kdyz das start tak to byla cervene pak
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 24 2010, 23:05

Takže se ti vůbec nespustí hra.
Návrat nahoru Goto down
stupen123
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 15. 05. 10

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 26 2010, 07:07

jj praveze dam start jako ze se to spusti ale pak se mi to vypne a objevi ta tabulke kde mi pak blika ten open gl subsystem jak sem psal vejs
Návrat nahoru Goto down
Cody
Mandalorian Trooper
Cody


Poeet p?íspivku : 7508
Age : 36
Vyznamenání : Poslední svého druhu.
Registration date : 31. 01. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 26 2010, 08:52

Tak to nějak nevim. Jestli máš vypálenou a máš tam crack, tak to může bejt špatnej crack nebo špatně vypálená/stáhnutá hra. Pokud máš originál, tak buď je to šptaně nainstalovaný (v tom případě to přeinstaluj) nebo je špatná ta originálka. A pak je tu ještě ta možnost grafiku, buď ti ovladače nepodporujou a nebo je tam nějaká jiná chyba o kterej nevim.
Jako mam podobnej problém, mam Half-Life 2 a s Vistou jsem ho spustil nádherně u bráchy na XP taky, ale u mě na kompu s XP to prostě nedam a to jsem zkoušel i reinstal Windowdu, takže jsem taky v pr. Laughing
Návrat nahoru Goto down
William
Kiffar Jedi
Kiffar Jedi
William


Poeet p?íspivku : 1524
Age : 36
Registration date : 04. 07. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 18:10

Cody napsal:
To jsem myslim taky viděl. Možná jestli máš origo a nedáváš CD tak ho dávej, jinak to může bejt vada stáhnutí/vypálení, vada crecku, špatně nainstalovaný, špatný ovladače, nebo taky můžeš mít buď moc novej komp nebo moc starej. Nebo něco úplně jinýho. T

Jedi Outcast neměl žádnou ochranu. Šel bez problému přepálit a běžel bez cracku. Takže buď je to špatná verze hry, nebo ji nepodporuje HW.
Návrat nahoru Goto down
http://www.aoe2.webz.cz
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 19:51

jestli je to to co myslim (a z tvojho popisu myslim ze je) tak je to znamy poblem outcastu, pokud mas starsi komp a v nem ATInu tak nemas OpenGL a musis ho doinstalovat jinak ti to nepojede (mel sem uplne stejny problem kdysi davno, teoreticky by ti melo stacit nainstalovat nejnovejsi directy s podporou 3D, pokud bys chtel muzu je poslat ( ma to kolem 100 MB bo sou dva) pak by to melo jet bez problemu
Návrat nahoru Goto down
stupen123
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 15. 05. 10

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 20:42

jj mohl by jsi stacil by i odkaz na stahnuti :-) napis na e-mail knight0nline@email.cz
popripade me ICQ je 601854878 nick stupen123 :-)

ale nwm jestli to bude tim kdyz dam single player nebo multy player tak se jakoby nacita ale hnedka me to vykopne a napise to to co vejs

myslis ze by stacil i tento?
http://www.slunecnice.cz/sw/directx/

tak jo nakonec posli ty odkazy tady u toho my to hazi pri instalaci nejake chybky
Návrat nahoru Goto down
Tod
Osoba citlivá na Sílu
Osoba citlivá na Sílu



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 01. 03. 10

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 28 2010, 12:14

zdravím,já mám problém spustit staženou hru dark forces
Vždycky když to pustím tak se mi ukáže unable load all items to cutscene ,,logo" nebo něco podobné,nevěděl by si s tím někdo rady prosím?
Návrat nahoru Goto down
Xavier
Inkvizitor
Inkvizitor
Xavier


Poeet p?íspivku : 2500
Registration date : 26. 08. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 28 2010, 12:59

vzhledem ke stáří hry bych doporučoval otevírat přes DosBox, či nějaký jiný emulátor.
Návrat nahoru Goto down
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 21:42

Mám problém s Jedi Academy(nejen)
Nedávno sem dostal novou grafárnu(HD 5770),samosebou sem byl rád,můj prehistorický šmejd byl oproti tomuhle nic
Bez problému sem to zprovoznil,nainstaloval nejnovější ovladače atd.
A problém je že když chci zapnout Academy,tak najede jen ta úvodní obrazovka,ani do menu se nedostanu,a pak se to vypne,jakoby nic scratch
Zkoušel jsem i Outcast,a tam zase po zapnuti cela obrazovka zhnědne a pak se to vypne stejně jako Academy.
Stějně jako Outcast dělá i Quake III,a KotOR taky nejde,to spadne pro jistotu hned jak je tam ten obrazek ebon hawku ještě před zapnutim hry.Ostatni hry šlapou v pohodě,TES IV,Dragon Age,BfME,Freelancer a další fungujou v pohodě.
Nevíte co s tím?
BTW:reinstall winu nepomohl,ani reinstall zmiňovaných her
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 21:52

vim co to je, vsechny tyto hry jedou pres OpenGL nikoliv prez Directy. tudis musis si na grafarnu sosnout OpenGL a pak ti to pude Wink
Návrat nahoru Goto down
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 21:55

To mě taky napadlo,ale nějak sem nepřišel na to kde to stahnu Very Happy Protože tohle sem ještě řešit nemusel Smile
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 22:01

zkus tohle
Návrat nahoru Goto down
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 22:42

no tak instaloval sem OpenGL 4.0,ale žádná změna scratch
když v CCC zobrazim graphic software tak tam je i vypsaná verze OpenGL,takže nainstalovaný je,ale academy nejde


Naposledy upravil pitris dne Sun Dec 26 2010, 22:48, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 22:46

hmm tak to nevim, bo vsechny hry co si menoval, sou na OpenGL a prave proto delaly problemy nekerym lidem bo je nemely a meli jen DirectX. to teda nevim proc po doinstalovani ti to frt nejede. Ani ten Kotor?
Návrat nahoru Goto down
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 22:53

no mohl bych to zkusit,ale to bych ho musel nainstalovat protože mezi mým posledním pokusem ho spustit a současností je reinstall winu
Kamoš teď přišel s nějakým řešením tak uvidím
OK instaluju kotor a uvidim
Edit:tak ani kotor nejde
Návrat nahoru Goto down
McWinsch
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
McWinsch


Poeet p?íspivku : 144
Age : 36
Registration date : 29. 11. 10

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 16:49

Jaký že máš system? Mě tohle dělalo na Sedmičkách. Nakonec stačilo hodit akutální patch, ve vlastnostech zaškrtnout spustit s v režimu kompatibility windows XP a raději spouštět jako správce. A voilá, funguje v pohodě a stále běží cca 15 serverů multiplayeru:). A crack je potřeba, nevím, jak to někdo spustil bez...
Návrat nahoru Goto down
pitris
High Jedi General
High Jedi General
pitris


Poeet p?íspivku : 654
Vyznamenání : Rytíř Jedi
Registration date : 20. 05. 09

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 16:57

právě že mam win xp sp3
Návrat nahoru Goto down
ScorpiO
Dark Lord of the Sith
Dark Lord of the Sith
ScorpiO


Poeet p?íspivku : 4650
Age : 37
Registration date : 07. 02. 08

PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 17:04

ja hral outcasta na 98, XP i win7 a pokud sem mel atinu slo to dycky bez problemu, pokud Nvidiu, musel sem sosat OpenGl a pak to slo rovnez. Akademy mam nainstalovane tedka na sedmickach aa hraju ju v pohode
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PC poradna - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PC poradna   PC poradna - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
PC poradna
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
OSW - O Star Wars Forum :: Vše o Star Wars :: Klub Cizinec-
Přejdi na: